Board index Fudbal Svetski i evropski fudbal

Španska liga

Re: Španska liga

Postby AirBall » 22 Dec 2018, 22:18

Veliki majstor Aduriz

''A ko su oni tudjim slugama da sude''
User avatar
AirBall
 
Posts: 106319
Joined: 14 Mar 2011, 22:22

Re: Španska liga

Postby Monogamija » 22 Dec 2018, 22:55

Pa ovo ni dva golmana ne bi stigla.
Borjan - Stojković, Degenek, Savić, Rodić - Jovančić, Krstičić - Srnić, Ben, Marin - Pavkov
06.11.2018. Crvena Zvezda 2 - 0 Liverpul

SINIŠA MIHAJLOVIĆ 20.02.1969.-16.12.2022. Večna ti slava ljudino!
User avatar
Monogamija
 
Posts: 4550
Joined: 12 Aug 2017, 13:45

Re: Španska liga

Postby bolesni od ljubavi » 23 Dec 2018, 13:53

Auu, Valensija u 94om, lep osecaj :D
bolesni od ljubavi
 
Posts: 2267
Joined: 07 May 2014, 22:43
Location: Kragujevac

Re: Španska liga

Postby fabricio » 23 Dec 2018, 16:46

Uz svetski klupski sampionat, zaokruzio je ovu godinu sa ozbiljnim nagradama.

A sta ti radis kada ne poklanjas jogurte?
User avatar
fabricio
 
Posts: 13709
Joined: 24 Dec 2016, 21:43

Re: Španska liga

Postby fabricio » 03 Jan 2019, 23:11

Kazorla x2.
A sta ti radis kada ne poklanjas jogurte?
User avatar
fabricio
 
Posts: 13709
Joined: 24 Dec 2016, 21:43

Re: Španska liga

Postby Фантом » 03 Jan 2019, 23:24

E jbg, mislio sam da ce zatvoriti utakmicu posle preokreta, bio i onaj Lukin ponisten gol....
morace da se osvoji LS da bi se igrala sledece godine :beyond:
дошао да вређа
User avatar
Фантом
 
Posts: 5421
Joined: 12 Oct 2016, 12:43

Re: Španska liga

Postby Brižni baštovan » 03 Jan 2019, 23:40

Ako ne dovedu adekvatna pojačanja u ovom roku,nema ništa od LŠ.
U svakoj liniji fali po neki igrač.
Icardi,Hazard,Kimmich-to su neke moje želje :D
Чак и сада, овакав какав је - рањен и на први поглед потпуно немоћан, Партизан је Партизан!
User avatar
Brižni baštovan
 
Posts: 5124
Joined: 12 Jan 2018, 17:10
Location: Crna Gora

Re: Španska liga

Postby fabricio » 04 Jan 2019, 00:12

Za pocetak da letne Marcelo, za njim Isko. Dva najveca prevaranta za prosecnog gledaoca koji ne gleda redovno Real. Navas takodje, al njega vise necemo gledati.
A sta ti radis kada ne poklanjas jogurte?
User avatar
fabricio
 
Posts: 13709
Joined: 24 Dec 2016, 21:43

Re: Španska liga

Postby Гроф Тинторето » 04 Jan 2019, 00:19

Da kupe Rokija za 200-300 miliona i da ljube Zinedinu dupe da se vrati. A u naredne 2 godine da rasteraju razne buljase i tako naprave zdravu atmosferu.

To sto su vestacki dali Modricu sve nagrade ne znaci mnogo.
Pretpostavka je najlaksi nacin da se dodje do pogresnog zakljucka.

Spoiler: pokaži
Buzz' Beater wrote:
Peskir wrote:Videh malopre u gradu Rakicevica iz Zvezde, nosi neku grejalicu. :biggrin: :biggrin:

Zagreva se za Fener :okk:



Josep Pep Guardiola - GOAT
User avatar
Гроф Тинторето
 
Posts: 31905
Joined: 23 May 2015, 16:32

Re: Španska liga

Postby Brižni baštovan » 04 Jan 2019, 02:35

Ne bih dao Marsela ni za šta,nadam se da ni Perez neće dati.To je lik koji jednostavno pleše po terenu i gine za onaj grb,nije on kriv što je ovakvo stanje.
Modrić potpuno nezasluženo uzeo ZL,tačnije kupio mu je Perez jer jbg pobuna je kod navijača,đe Real da nema u timu igrača koji je osvajao ZL,to je za njih-poniženje.
Taj njihov nabijeđeni mentalitet...
Ramos jeste legenda,i doprinijeće vjerovatno još toga,ali činjenica je da što je stariji postaje velika kiksara...korisniji je u napadu nego u odbrani,Karvahal po meni dok se nije bio povrijedio najbolji desni bek na svijetu koji je odrađivao sve zadatke posle povrede ne može da se sastavi...Iska pritisnuli sa svih strana,ćeraju ga kao da je jedini krivac.
Чак и сада, овакав какав је - рањен и на први поглед потпуно немоћан, Партизан је Партизан!
User avatar
Brižni baštovan
 
Posts: 5124
Joined: 12 Jan 2018, 17:10
Location: Crna Gora

Re: Španska liga

Postby fabricio » 04 Jan 2019, 11:39

Ja bi Marcela za Nemanju G. Miletica menjao.
Dzaba bonito i poneki bitan gol kad 2/3 protivnickih golova idu preko njega.

Isko je oduvek izvikan. Majstor sa loptom na malom prostoru i to je to otprilike. Igrac za kog mozes da napravis najbolje hajlajte na youtube, a onda sednes i pogledas 90 minuta i to koliko je sve to uglavnom beznacajno.

Ramos kiksa od kad znam za sebe, vazne utakmice igra dobro, i pozadi i napred, a na malim gde se titula resava ga nema psihicki skoro nikad.

Ima tako igraca koji su super kad je vazno, neki bi rekli da je to jedino bitno. Jeste, za kup takmicenje kao sto je CL. Nije ni cudo sto Primeru uzimaju svake prestupne.

Edit: ne znam jesi video da je Real na 9 gostujucih utakmica primio 18 golova, samo je ueska primila vise.

Pricamo o odbrani koja godinama unazad ima bar 2 od sva 4 defanzivca u izborima za najbolje defanzivne igrace.
A sta ti radis kada ne poklanjas jogurte?
User avatar
fabricio
 
Posts: 13709
Joined: 24 Dec 2016, 21:43

Re: Španska liga

Postby Brižni baštovan » 04 Jan 2019, 14:11

Ne kažem da je brilijantan u odbrani,ali kad uzmemo u obzir i to da mu je lijevi štoper Ramos,mora da bude promaja.
Cijele ove sezone se loše kreću igrači odbrani,Karvahal bi da igra krilo.
Sinoć kod prvog gola,Marselo prati igrača,Ramos trčkara u prazno,Varan pokušava da se postavi dok Karvahala boli ona stvar da izađe na igrača na njegovoj strani.Moguće je da je i problem u treneru što se odbrane tiče.Zizu je onu odbranu bio pretvorio u granitnu,svuda su stizali,što znači da ih dobar trener može disciplinovati,a sad izgledaju svaku utakmicu kao da su se tek upoznali.
A napad...šta reći...mislim da nema tog trenera koji bi nešto uradio sa Benzemom,Bejlom i Vaskezom u napadu...Vaskez igrač koji treba da je na klupi,počinje svaku(jer nema koga jbg)...trio koji nije uopšte kompaktibilan.
Čekam dan da vidim leđa Benzemi :D znam da će izdominirati u nekoj drugoj ligi ali...
Jbg teško je gledati,posle toliko godina,nemaš igrača koji pravi razliku i koji može u svakom trenutku da eksplodira.
Daj Murinja i uz par pojačanja,da se opet uzme “ušati” :D
Чак и сада, овакав какав је - рањен и на први поглед потпуно немоћан, Партизан је Партизан!
User avatar
Brižni baštovan
 
Posts: 5124
Joined: 12 Jan 2018, 17:10
Location: Crna Gora

Re: Španska liga

Postby Bolkonski » 04 Jan 2019, 16:02

Ljudi su 13 puta bili prvaci Evrope, 33 puta sampioni Spanije, 19 puta osvajaci kupa, za njih su igrali najbolji igraci ovog sporta, od Kope, Di Stefana, Puskasa, preko Zidana, Figa, Luisa Ronalda do Kristijana Ronalda.
Itekako imaju razloga da budu “ nabedjeni “ .
Mi smo ovde “ nabedjeni “ jer navijamo za Partizan ili Zvezdu, a nece onaj ko navija za ubedljivo najveci klub na svetu :laugh:
User avatar
Bolkonski
 
Posts: 14700
Joined: 17 Jul 2017, 21:43

Re: Španska liga

Postby 71:70 » 04 Jan 2019, 16:35

Citajuci analizu igraca rm, pomislio bi covek da su u pitanju igraci iz sekunde, a ne trostruki uzastopni prvaci evrope i sveta...
User avatar
71:70
 
Posts: 15453
Joined: 15 Mar 2011, 16:24
Location: Gde god ti da igras...

Re: Španska liga

Postby fabricio » 04 Jan 2019, 16:53

Pomenuo sam dva igraca, ne ceo tim, i ne na nivou druge lige vec najvisi nivo evropskog fudbala gde je Real. Gde su Marcelo i Isko potpuni visak.

Napisao sam da im CL sistem odgovara, Primera ne. Nakon toliko godina gledanja razlika je uocljiva i previse.

Ako je zvanicna statistika da preko Marcela dodje 2/3 golova ne znam da li treba trositi reci dalje. Najveca defanzivna rupa u visokom evropskom fudbalu.

A Isko koji kod 3 4 razlicita trenera ne moze da sastavi vise od polusezone naravno da je izvikan, dribler i tehnicar bez konkretizacije. Dobar za neki drugi sistem. Za Realov ne. Kod Pepa bi plesao konstantno. U reprezentaciji isto.

Ramos je dileja koja voli velike utakmice, pogledaj ga protiv poslednjih na tabeli nekad pa ces videti sta covek igra. Ne zna gde je... Covek je samo ove sezone imao 10ak takvih utakmica.

Ostatak je ok, neki znaju, neki malo manje, ali mi niko ne bodi oci toliko. Cak ni Vaskez i slicni jer zna se koliko oni mogu.

Ovu dvojicu izvikanih poput Navasa ne mogu da gledam vise.

Bolkonski +1 ja se slazem sa tim.
A sta ti radis kada ne poklanjas jogurte?
User avatar
fabricio
 
Posts: 13709
Joined: 24 Dec 2016, 21:43

PreviousNext

Return to Svetski i evropski fudbal

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 36 guests