Board index Fudbal Svetski i evropski fudbal

Nemačka liga

Re: Nemačka liga

Postby DM 12 » 22 Oct 2016, 15:34

Гроф Тинторето wrote:Kakvi rezultati, Leverkuzen gubi od Hofenhajma, a Ingolstad kod kuce gruva Borusiju 2-0. Bajern ce se lagano prosetati do titule, mada su i oni kiksnuli proslo kolo. Konkurencija ne moze da izdrzi na dva fronta

Leverkuzen dobio crveni odmah na pocetku utakmice, bas sam nasao kad cu da odigram na njih...
User avatar
DM 12
 
Posts: 6652
Joined: 09 Sep 2013, 19:37

Re: Nemačka liga

Postby Гроф Тинторето » 22 Oct 2016, 15:56

Bar da si golove igrao, nakrcao ih Hofenhajm do vrha. 3-0 vec
Pretpostavka je najlaksi nacin da se dodje do pogresnog zakljucka.

Spoiler: pokaži
Buzz' Beater wrote:
Peskir wrote:Videh malopre u gradu Rakicevica iz Zvezde, nosi neku grejalicu. :biggrin: :biggrin:

Zagreva se za Fener :okk:



Josep Pep Guardiola - GOAT
User avatar
Гроф Тинторето
 
Posts: 31876
Joined: 23 May 2015, 16:32

Re: Nemačka liga

Postby lazpop » 05 Nov 2016, 16:41

Обамејанг 4 гола против ХСВ-а.
Република Српска воли Партизан
User avatar
lazpop
 
Posts: 2268
Joined: 03 Feb 2015, 16:19

Re: Nemačka liga

Postby Pit Bull » 05 Nov 2016, 17:23

Hofenhajm izvukao bod kod Bajerna, neporazeni i jedni i drugi nakon 11 kola. Videcemo hoce li i Lajpcig da ostane u drustvu neporazenih.

Kakva karijera predstoji Julianu Nagelsmanu :blue: :blue: :blue:
▒▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒
User avatar
Pit Bull
 
Posts: 58234
Joined: 08 Jan 2013, 04:32

Re: Nemačka liga

Postby Skafi » 05 Nov 2016, 17:30

A tek gol kakav su dali.

User avatar
Skafi
 
Posts: 27825
Joined: 04 Feb 2014, 22:26

Re: Nemačka liga

Postby Holden » 05 Nov 2016, 17:34

Usralo ga ovu tekmu. Mislim na mladog trenera.

Horor šta je promašio Miler u nadoknadi. Imao je i Leva neke šanse, Humels isto pa i Koman...
mudrovsukilo wrote:
ima raznih al ovaj holden najludji
User avatar
Holden
 
Posts: 5759
Joined: 29 Nov 2014, 14:30

Re: Nemačka liga

Postby Pit Bull » 05 Nov 2016, 17:37

Pa jbg. nije igrao protiv Herte nego protiv velikog Bajerna u Minhenu... Mora malo i sreca da te pogleda. Svejedno, neverovatan rezultat Hofenhajma ove sezone + ne vidja se cesto da neko mladji od 35 godina vodi ekipu u top5 liga a kamoli neko mladji od 30 godina. Treba spomenuti i Lajpcig koji gura odlicno.
▒▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒
User avatar
Pit Bull
 
Posts: 58234
Joined: 08 Jan 2013, 04:32

Re: Nemačka liga

Postby Holden » 05 Nov 2016, 17:46

Ma jasno sve, ogroman uspjeh. Gledao sam ovu danas pa zato kažem da su imali mnogo sreće. Čak je Bajern pogodio i 2 stative u poslednjih 10-ak minuta.

Disciplinovani su strašno igrači Hofenhajma. Vidi se kako stoje na terenu. Prava njemačka ekipa. I imaju dobrog centarfora.
mudrovsukilo wrote:
ima raznih al ovaj holden najludji
User avatar
Holden
 
Posts: 5759
Joined: 29 Nov 2014, 14:30

Re: Nemačka liga

Postby Pit Bull » 19 Nov 2016, 17:56

Identicna prica sa Salkeom kao sa Gladbahom lani. Tada je Lusian Favr nakon 5 poraza dao otkaz iako ga uprava nije forsirala da ide a Subert dosao i nanizao dobre rezultate, na kraju sezone i cetvrto mesto(sada je Subert pred otkazom npr. mislim da mu sleduje vec sutra).

Salke je startovao sa 5 poraza, ocekivala se smena Vajncrla kojeg su potpisali na vise godina cini mi se, odlicne rezultate imao sa Augzburgom, nisu ga smenili i nakon toga 6 uzastopnih meceva bez poraza, od toga 4 pobede, danas kod Volfsburga na gostovanju. U Ligi Evrope prva pozicija u grupi.

Hocu da kazem da je cest slucaj u Nemackoj da imaju strpljenja sa trenerima i da im daju podrsku kada su rezultati katastrofalni i obicno se to okrene. Pa i u Leverkuzenu je Rodzer Smit imao crnih serija i nije im palo na pamet da ga sklanjaju.
▒▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒
User avatar
Pit Bull
 
Posts: 58234
Joined: 08 Jan 2013, 04:32

Re: Nemačka liga

Postby Гроф Тинторето » 19 Nov 2016, 20:49

Dortmund dobio Bajern i to je odlicno, bar sto se mene tice jer navijam za njih, ali veoma tesko ce biti prvi na kraju zbog losih rezultata protiv slabijih timova. A Bajern ce se podici u jednom trwnutku i napravice razliku.
Lajpcig je hit dosadasnjeg dela sezone, podsecaju me na Majnc kad ih je trenirao sadasnji sef Borusije ili na Hofenhajm sa Ibisevicem, ali nema sumnje da ce skliznuti za koje mesto. Doduse, verujem da ce izboriti Evropu sledece godine. Tu je i Herta, ali samo zbog sjajnog ucinka kuci, van svog stadiona prilicno mrsavo.
Sve u svemu, ispade zanimljivije prvenstvo nego sto se mislilo da ce biti, dosta timova je u vrhu.
User avatar
Гроф Тинторето
 
Posts: 31876
Joined: 23 May 2015, 16:32

Re: Nemačka liga

Postby Гроф Тинторето » 10 Dec 2016, 16:15

Bajern rutinski za sada sa Volfsburgom, nije da se ocekivalo da ce biti drugacije.
Dortmund gubi od Kelna, to je manje-vise ocekivano, Jarcevi nisu losi ove godine, a Borusija ocajno igra protiv slabijih timova od sebe. Verujem da ce bar do remija stici do kraja utakmice.
Poslednjeplasirani vodi protiv prvoplasiranog. Pitanje je vremena kada ce Lajpcig kiksirati, ali verujem da to nece biti bas protiv fenjerasa. Drzace celo tabele jos malo

Edit - Bajern raskantao Volfsburg, Borusija jedva iscupala bod, dok Lajpcig nije uspeo ni do boda (plus me prodali na kladzi za X)
Pretpostavka je najlaksi nacin da se dodje do pogresnog zakljucka.

Spoiler: pokaži
Buzz' Beater wrote:
Peskir wrote:Videh malopre u gradu Rakicevica iz Zvezde, nosi neku grejalicu. :biggrin: :biggrin:

Zagreva se za Fener :okk:



Josep Pep Guardiola - GOAT
User avatar
Гроф Тинторето
 
Posts: 31876
Joined: 23 May 2015, 16:32

Re: Nemačka liga

Postby Admiral » 28 Dec 2016, 09:37

Torsten Fings novi trener Darmstata.

Kakav je fo igrac bio!
Uzmi Sale svetsku titulu!
User avatar
Admiral
 
Posts: 12853
Joined: 17 Jul 2014, 23:43

Re: Nemačka liga

Postby Pit Bull » 28 Dec 2016, 09:46

Mnogo mocna generacija Verdera, na golu Vize, Borovski, Naldo, u napadu Kloze... Imali su oni dosta dobre rezultate i u LS.
▒▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒
User avatar
Pit Bull
 
Posts: 58234
Joined: 08 Jan 2013, 04:32

Re: Nemačka liga

Postby Admiral » 28 Dec 2016, 20:18

kako sam cepao FM sa njima :biggrin:

Na golu Vize...
Fric, Meltezaker Naldo , Boenish.... Bauman, Borovksi, Frings, Diego.... Klasinic Klose :blue:

4-4-2 sa diamantom na sredini. :biggrin:

U to vreme jos i Pasanen, Prodl, Vranjes, Aron Hunt, Valdes, Rosemberg.... Masinerija!
Uzmi Sale svetsku titulu!
User avatar
Admiral
 
Posts: 12853
Joined: 17 Jul 2014, 23:43

Re: Nemačka liga

Postby redandwhite » 15 Jan 2017, 19:27

Od sledećeg vikenda opet startuje Bundes liga.
User avatar
redandwhite
 
Posts: 1280
Joined: 11 Aug 2013, 19:38

PreviousNext

Return to Svetski i evropski fudbal

Who is online

Users browsing this forum: Avijatičar, Google [Bot] and 16 guests