Board index Fudbal Svetski i evropski fudbal

Premijer liga BiH

Re: Premijer liga BiH

Postby Pit Bull » 05 Sep 2018, 02:00

Trener Zvijezde Djuricic podneo ostavku posle ovog skandala iako je dobio podrsku uprave.

Glavni optuzeni igraci okrivili trenera da je ovo iskoristio kako bi se oprao zbog losih rezultata :lol2:


Jos trenera od starta sezone (8 kola) nisu menjali samo Sarajevo, Radnik, Krupa, Celik, Tuzla i Gosk.
▒▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒
User avatar
Pit Bull
 
Posts: 58101
Joined: 08 Jan 2013, 04:32

Re: Premijer liga BiH

Postby Estebán » 05 Sep 2018, 11:30

Pit Bull wrote:Trener Zvijezde Djuricic podneo ostavku posle ovog skandala iako je dobio podrsku uprave.

Glavni optuzeni igraci okrivili trenera da je ovo iskoristio kako bi se oprao zbog losih rezultata :lol2:


Jos trenera od starta sezone (8 kola) nisu menjali samo Sarajevo, Radnik, Krupa, Celik, Tuzla i Gosk.

Da nisi načuo možda koja su imena u pitanju ? Imam neke poznanike tamo, pa čisto da vidim. :biggrin:
Može i na pm.
Estebán
 
Posts: 83
Joined: 02 Jul 2018, 18:28

Re: Premijer liga BiH

Postby Pit Bull » 05 Sep 2018, 11:31

Ne znam stvarno, ligu pratim samo preko medija.
▒▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒
User avatar
Pit Bull
 
Posts: 58101
Joined: 08 Jan 2013, 04:32

Re: Premijer liga BiH

Postby AirBall » 05 Oct 2018, 18:33

Ko ovo sudi Zeljo-Celik, izmasakrirao je domacine...
''A ko su oni tudjim slugama da sude''
User avatar
AirBall
 
Posts: 106301
Joined: 14 Mar 2011, 22:22

Re: Premijer liga BiH

Postby Pit Bull » 06 Oct 2018, 17:48

Kakvi rezultati danas... :pop: :pop: :pop:

Zrinjski sa 10 igraca dobio 4:0 u Gabeli, Sarajevo 6:0 u gostima protiv Mladosti slavilo :krsti: :krsti:

Zvijezda koja u 12 kola nikoga nije dobila, slavila u Tuzli 3:0 protiv Slobode :krsti: :krsti: :krsti: :krsti: :krsti:

Pobeda Radnika protiv Tuzle od 3:1 bi verovatno bio malcice cudan rezultat, ali danas je ubedljivo najnormalniji.
▒▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒
User avatar
Pit Bull
 
Posts: 58101
Joined: 08 Jan 2013, 04:32

Re: Premijer liga BiH

Postby Monogamija » 29 Oct 2018, 11:39

Borjan - Stojković, Degenek, Savić, Rodić - Jovančić, Krstičić - Srnić, Ben, Marin - Pavkov
06.11.2018. Crvena Zvezda 2 - 0 Liverpul

SINIŠA MIHAJLOVIĆ 20.02.1969.-16.12.2022. Večna ti slava ljudino!
User avatar
Monogamija
 
Posts: 4483
Joined: 12 Aug 2017, 13:45

Re: Premijer liga BiH

Postby Pit Bull » 11 Dec 2018, 08:45

Zeljo pokusava da ubedi Osima da se vrati na klupu, vec ih je 2 puta odbio... Ovaj predsednik Misimovic nije bas popularan kod navijaca, a imao je i sa Osimom ranije neke sukobe u poslednje 2 godine... Kazu da mu nudi potpunu autonomiju u sportskom sektoru i pojacanja da skocka tim za sledecu sezonu.

Generalno sledeca sezona ima predispozicije da bude jedna od kvalitetnijih u istoriji lige. Velez i Borac ce se vratiti, Velez vec ove sezone ima tim koji bi mogao opstati u PL bez probleme, dobrog trenera Mostarca koji je napustio Mladost (prvoligas) nakon sto ih je uveo u prvu ligu i stabilizovao da bi se vratio u Velez koji je tada bio na dnu prve lige Federacije. Nakon dve godine je klub stao na noge, dobro se radi u mladjim kategorijama i sigurno nece tavoriti na dnu kada se vrate.

U Borcu najavljuju dosta veca ulaganja i napad na Evropu vec naredne godine, ne sumnjam da ce tako biti kada se zna ko vodi klub.
▒▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒
User avatar
Pit Bull
 
Posts: 58101
Joined: 08 Jan 2013, 04:32

Re: Premijer liga BiH

Postby Pit Bull » 31 Dec 2018, 12:34

Amar Osim i zvanicno. Pre 7 dana je promenjen i komplet upravni odbor i cela upravljacka garnitura. Evo njegovog govora pre 7 dana na skupstini.

▒▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒
User avatar
Pit Bull
 
Posts: 58101
Joined: 08 Jan 2013, 04:32

Re: Premijer liga BiH

Postby Pit Bull » 14 Jan 2019, 22:49

▒▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒
User avatar
Pit Bull
 
Posts: 58101
Joined: 08 Jan 2013, 04:32

Re: Premijer liga BiH

Postby Pit Bull » 24 Feb 2019, 14:56





I to je Celik pobedio Slobodu juce, ali svejedno smenili Orneka. Starcevic najuren iz Tuzle posle debkla protiv Sarajeva.
▒▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒
User avatar
Pit Bull
 
Posts: 58101
Joined: 08 Jan 2013, 04:32

Re: Premijer liga BiH

Postby -Lepi- » 24 Feb 2019, 20:52

Zeljo vezao sesti prvenstveni poraz.
User avatar
-Lepi-
 
Posts: 2257
Joined: 17 Dec 2012, 22:04
Location: BGD

Re: Premijer liga BiH

Postby Pit Bull » 20 Apr 2019, 17:23

Bice neizvesno do poslednjeg kola :D

▒▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒
User avatar
Pit Bull
 
Posts: 58101
Joined: 08 Jan 2013, 04:32

Re: Premijer liga BiH

Postby grobar_Zvornik » 20 Apr 2019, 18:57

Ал шипак. :biggrin:
Погађа Широки у 90-ом за три бода.
Не постоји (ал дословно) такмичење у којем се више намјешта. Истина прије сам далеко више пратио, ал изгледа да су токови намјештања достигли један виши ниво.

п.с. Готово извјесно бањалучки Борац од сљедеће сезоне поново у ПЛ. (није баш да се није знало)
"Партизане мој - остани ми велики и силан и никада не престани да сањаш! Дани славе ће се наставити и на овом и на европском нивоу....ти си моја љубав права,моја крв, моја кућа и породица.. " Joffrey Lauvergne

32 ГОДИНЕ ПОНОСНА И СЛАВНА!
User avatar
grobar_Zvornik
 
Posts: 31164
Joined: 26 Oct 2013, 23:24

Re: Premijer liga BiH

Postby Pit Bull » 25 May 2019, 13:08

Sarajevo uzelo duplu krunu, prvu u istoriji kluba.

Zrinjski, Siroki i Zeljeznicar bi trebali igrati Evropu, mada Zeljo nije dobio licencu na prvostepenoj, u ponedeljak je odluka na drugostepenoj. Ako izvise, Mladost i Radnik se onda bore...

Iz lige ispali Krupa i Gosk, s tim da Celik i Sloboda na prvostepenoj, kao ni Krupa, nisu dobili licencu za BiH ligu, mada suska se da ce svi proci drugostepenu, tako da ce se samo potvrditi ispadanje Krupe i Goska.

Borac i Velez usli u ligu.


A, show pred poslednje kolo opet imao legendarni Baka Sliskovic, samo ovaj put je potpuno u pravu. :blue: :blue: :blue:

Poseban show u svom stilu Baka je napravio kada je dobio pitanje o eventualnom angažmanu u Kini o kojem su se raspisali mnogobrojni bh. mediji.

"Evo vidim da me već pojedini portali sele, možda bi njih trebali pitat, možda oni znaju nešto više oko toga. Ne znam ni u koji grad, ni državu, ali znam da sam negdje na granici Koreje, Vijetnama i Kine, tako da je bolje priupitati ove koji naveliko pišu o tome. I novinare koji znaju više od mene. Normalno je da kada ističe ugovor obje strane razgovaraju i ako se nađe zajednički jezik o razlazu ili nastavku suradnje da se tek onda piše o tim stvarima. Ne može se ovoliko prejudicirati. Jedan naš medij je prvi objavio, a mnogi prenijeli i rasplamsala se priča. Puno se piše o mojim manama i razlozima zbog čega ne bih trebao ostati tu. Navodno prečesto mijenjam tim, pa se pojedini članovi uprave iznenade kada istrči 11 igrača taman kao da oni određuju početni sastav."

"Možda je neprimjereno ali znaš kako me zaboli ko se i zašto iznenađuje", revoltirano je rekao Baka i dalje nastavio:

"Ja odgovaram za rezultat i postavljam prvih 11. Stvari treba gledati objektivno. Ne interesuje me tko u upravi ima svoje ljubimce a tko nema. U upravi postoje samo dva ili tri čovjeka koji vode klub, ostali nisu nikada ni došli na trening. Ja ih poštivam jer donose novac u klub, ali petljati se u stvari moga poziva im ne dolikuje jer se ja ne petljam u njihov posao."

"Prepuštam to onima koji znaju. Njihov posao je da nagrnu što više novca i da nam osiguraju uvjete. Ne petljajte se u ono što ne znate. Ovo sam morao reći jer se stvari moraju sagledati objektivno. Normalno da sam mijenjao, okolnosti su bile takve. Šta, zar svake godine moramo biti prvi? Je li bio neuspjeh biti drugi pored ovakvog Sarajeva koje je ove godine bilo zaista sjajno? Je li loš rezultat biti drugi? I oni su imali uspone i padove ali ipak bili najkosntantniji".

Tu Baka nije stao...

"Dođite jednom na trening u sezoni pa onda iznesite svoje mišljenje. Nemaju oni pojma šta sve trener i njegovi pomoćnici trebaju raditi da bi odredili prvih 11. Ne znaju oni što sve treba da se zasluži mjesto u ekipi. To tko ima svoje ljubimce, neka ih vodi svojoj kući", završio je Baka ovo izlaganje očito pogođenim nekim komentarima njegovog vođenja tima u ovoj sezoni.

Svakako će biti zanimljivo kako će se rasplesti ova priča do kraja i hoće li Slišković u idućem periodu nastaviti obnašati posao šefa struke Zrinjskog.
▒▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒
User avatar
Pit Bull
 
Posts: 58101
Joined: 08 Jan 2013, 04:32

Re: Premijer liga BiH

Postby Monogamija » 27 May 2019, 14:18

Željo izgleda ostao bez licence za Evropu. Odluka drugostepene komisije u BiH. Pišu novine da će Radnik iz Bijeljine na evro scenu.
Borjan - Stojković, Degenek, Savić, Rodić - Jovančić, Krstičić - Srnić, Ben, Marin - Pavkov
06.11.2018. Crvena Zvezda 2 - 0 Liverpul

SINIŠA MIHAJLOVIĆ 20.02.1969.-16.12.2022. Večna ti slava ljudino!
User avatar
Monogamija
 
Posts: 4483
Joined: 12 Aug 2017, 13:45

PreviousNext

Return to Svetski i evropski fudbal

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 12 guests