Board index Fudbal Svetski i evropski fudbal

Italijanska liga

Italijanska liga

Postby Felipao » 18 Mar 2011, 14:10


Jedna od omiljenih nam liga koja je svoje zvezdane trenutke dozivljavala 90-ih kada je vecina nas pocinjala da prati fudbal i verovatno nam je zato posebno draga.U toku je sezona 2010/11 koja ulazi u uzbudljivu zavrsnicu kako u borbi za titulu u kojoj imamo 3 takmaca Milan,Inter i Napoli tako i u borbi za opstanak.
Image

U kupu ce snage u polufinalnim duelima odmeriti Milan i Palermo odnosno Roma i Inter.

Za vikend je na programu 30-o kolo u kojima se sastaju

Lazio-Cesena
Palermo-Milan
Fiorentina-Roma
Juventus-Brescia
Udinese-Catania
Bari-Chievo
Bologna-Genoa
Internazionale-Lecce
Sampdoria-Parma
Napoli-Cagliari
User avatar
Felipao
 
Posts: 10971
Joined: 15 Mar 2011, 22:46
Location: OBR

Re: Seria A

Postby mali_buda » 19 Mar 2011, 05:11

Veoma vazna utakmica za Milan veceras. Palermo je poznat kao veoma nezgodan domacin, pogotovo za velike ekipe Calcia, ali su u serijiod 5 uzastopnih poraza, pa je veliko pitanje u kakvom psihickom stanju je ekipa.

Pod uticajem sjajne pobede u Minhenu, Inter bi trebalo da u brisucem letu pocisti Lecce.

"Lepotica kola" se ocekuje u Firenci, gde gostuje Roma.
Ja ćutim, ti ćutiš, on ćuti, mi ćutimo, vi ćutite, oni kradu...
User avatar
mali_buda
 
Posts: 8747
Joined: 15 Mar 2011, 11:56
Location: provincija

Re: Seria A

Postby irriducibili » 19 Mar 2011, 18:50

Lazio-Cesena 1-0 na poluvremenu, golom Zaratea
irriducibili
 
Posts: 24900
Joined: 14 Mar 2011, 23:13

Re: Seria A

Postby irriducibili » 19 Mar 2011, 20:57

Palermo-Milan 1-0...U slucaju pobede Sicilijanaca, bilo bi jako zanimljivo prvenstvo i borba za skudeto
irriducibili
 
Posts: 24900
Joined: 14 Mar 2011, 23:13

Re: Seria A

Postby irriducibili » 19 Mar 2011, 22:41

Milan izgubio na Siciliji, velika prilika za pratioce da se primaknu
irriducibili
 
Posts: 24900
Joined: 14 Mar 2011, 23:13

Re: Seria A

Postby kezman » 19 Mar 2011, 22:52

irriducibili wrote:Milan izgubio na Siciliji, velika prilika za pratioce da se primaknu

za jednog od retkih bivsih korektnih modova tamo postavicu ovu sliku jer znam da navija za Millan ...mozda jos nekog zanima kako izgleda svlacionica Milana , :D

Image
kada su političko-udbaško-mafijaška šićarska goveda bez grama mozga, fudbalskog znanja i grobarskog gena rastera(va)li Partizanovce... sve ovo što se dešava je logičan i očekivan sled, i kao takvog ga treba tretirati -
mastro mostro
19/08/2012,
User avatar
kezman
 
Posts: 9509
Joined: 15 Mar 2011, 19:11

Re: Seria A

Postby Fića » 20 Mar 2011, 12:28

Trener Fiorentine ljut na mladog fudbalera

Mihajlović otkrio: Ljajić je na klupi jer po celu noć igra video igre

Trener Fiorentine Siniša Mihajlović je ljut na Adema Ljajića i EL Khumu Babakara jer provode previše vremena ispred ekrana, a kazna za takvo ponašanje je uglavnom klupa.

Popularni Miha talentovanim igračima ne daje mnogo šansi da se pokažu na terenu, iako ih je obojicu mnogo puta hvalio, a Ljajića čak lično preporučio selektoru reprezentacije Srbije Vladimiru Petroviću.


Ipak, Mihajloviću je od talenta mnogo važnija disciplina, ali i svežina fudbalera.


"Ljajić i Babakar imaju ovakav status zbog onoga što rade van terena. Oni sede pred kompjuterom po ceo dan, a idu u krevet tri sata posle ponoći jer igraju video igre. Mislim da bih čak više voleo da izlaze i idu na žurke", rekao je Mihajlović.

:lol:
User avatar
Fića
 
Posts: 673
Joined: 18 Mar 2011, 11:05

Re: Seria A

Postby ZvezdaIznadSvega » 20 Mar 2011, 12:39

Adem je jos "dete" izgleda, prvo ono sa cokoladom, pa sad ovo, a Miha mu izgleda "glumi" caleta... :D
User avatar
ZvezdaIznadSvega
 
Posts: 208
Joined: 17 Mar 2011, 18:26
Location: Novi Sad

Re: Seria A

Postby irriducibili » 20 Mar 2011, 13:20

Dobra utakmica u Firenci, posle prvog poluvremena Fiorentina vodi protiv Rome sa 2-1

Posebno je bio lep gol Mutua posle solo prodora, smesno mi je kad se setim da je bilo svojevremeno polemika da li bi on bio pojacanje za Partizan :lol:
irriducibili
 
Posts: 24900
Joined: 14 Mar 2011, 23:13

Re: Seria A

Postby CRNO BELI SVET » 20 Mar 2011, 13:27

irriducibili wrote:Dobra utakmica u Firenci, posle prvog poluvremena Fiorentina vodi protiv Rome sa 2-1

Posebno je bio lep gol Mutua posle solo prodora, smesno mi je kad se setim da je bilo svojevremeno polemika da li bi on bio pojacanje za Partizan :lol:

Jedna od većih gluposti koju sam ikad pročitao na fudbalskom pdf-u onog foruma... :shock:
Ljudi nisu ni svesni koliko naši igrači u svakom pogledu zaostaju za evropskim, naročito tim "izvikanijim" imenima, u koje je i Mutu nekim čudom dospeo...
Klasa, ali klasa od igrača!!!
Imao je i sjajnu reakciju nakon kornera, iz lateralne kretnje od gola pogodio je prečku.
San koji sanjaš sam je samo san. San koji sanjamo zajedno je stvarnost.
User avatar
CRNO BELI SVET
 
Posts: 796
Joined: 15 Mar 2011, 16:26
Location: Novi Sad

Re: Seria A

Postby kezman » 20 Mar 2011, 13:32

CRNO BELI SVET wrote:
irriducibili wrote:Dobra utakmica u Firenci, posle prvog poluvremena Fiorentina vodi protiv Rome sa 2-1

Posebno je bio lep gol Mutua posle solo prodora, smesno mi je kad se setim da je bilo svojevremeno polemika da li bi on bio pojacanje za Partizan :lol:

Jedna od većih gluposti koju sam ikad pročitao na fudbalskom pdf-u onog foruma... :shock:
Ljudi nisu ni svesni koliko naši igrači u svakom pogledu zaostaju za evropskim, naročito tim "izvikanijim" imenima, u koje je i Mutu nekim čudom dospeo...
Klasa, ali klasa od igrača!!!
Imao je i sjajnu reakciju nakon kornera, iz lateralne kretnje od gola pogodio je prečku.

veruj ista stvar mi je pala na pamet ...Da l bio pojacanje za Partizan i debata o tome .. Mutu je bio ostao klasa
kada su političko-udbaško-mafijaška šićarska goveda bez grama mozga, fudbalskog znanja i grobarskog gena rastera(va)li Partizanovce... sve ovo što se dešava je logičan i očekivan sled, i kao takvog ga treba tretirati -
mastro mostro
19/08/2012,
User avatar
kezman
 
Posts: 9509
Joined: 15 Mar 2011, 19:11

Re: Seria A

Postby Felipao » 20 Mar 2011, 13:35

Ne secam se da je neko bio protiv dolaska Mutua,to bi bila bash glupost.Bilo je skeptika u vezi Krespa medju kojima sam bio i ja....
User avatar
Felipao
 
Posts: 10971
Joined: 15 Mar 2011, 22:46
Location: OBR

Re: Seria A

Postby irriducibili » 20 Mar 2011, 13:59

Itekako je bilo osporavanja Mutuovih fudbalskih kvaliteta. On je toliko dobar igrac da je po meni bilo potpuno nerealno da dodje kod nas. Druga je stvar sto zbog lude glave, nije u karijeri postigao sve sto je mogao
irriducibili
 
Posts: 24900
Joined: 14 Mar 2011, 23:13

Re: Seria A

Postby irriducibili » 20 Mar 2011, 17:04

Manje vise ocekivani rezultati popodnevnih meceva serije A

Inter i tuzni Juventus pobedili uz dosta muka, posrtanje Sampdorije se nastavlja, Bari porazom kod kuce zapecatio sudbinu, a fenomenalni Udineze stigao na samo 6 bodova zaostatka za Milanom. Kako igraju, nista nije nemoguce. Mada nije realno da mogu da zadrze ovakvu formu, misljenja sam da su obelezili ovo prvenstvo
irriducibili
 
Posts: 24900
Joined: 14 Mar 2011, 23:13

Re: Seria A

Postby fredi » 20 Mar 2011, 17:59

drugar je bio na Friuliu i uzivo gledao Udineze-Fio mislm pre 2meseca i jos tada mi je rekao da su strasna ekipa i da ih je Gvidolin opasno spremio pa kad su do sad izdrzali nije nemoguce da teraju do kraja... a Mutu ...ipak mi imami Necu i Stefana..jaka je to konkurencija :lol:
User avatar
fredi
 
Posts: 320
Joined: 15 Mar 2011, 12:37
Location: nbg

Next

Return to Svetski i evropski fudbal

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 5 guests