Board index Fudbal Svetski i evropski fudbal

Italijanska liga

Re: Italijanska liga

Postby grobar_Zvornik » 18 Dec 2021, 23:26

Миленковић у Милану.
"Партизане мој - остани ми велики и силан и никада не престани да сањаш! Дани славе ће се наставити и на овом и на европском нивоу....ти си моја љубав права,моја крв, моја кућа и породица.. " Joffrey Lauvergne

32 ГОДИНЕ ПОНОСНА И СЛАВНА!
User avatar
grobar_Zvornik
 
Posts: 31520
Joined: 26 Oct 2013, 23:24

Re: Italijanska liga

Postby fontaneros » 19 Dec 2021, 10:34

Juce 3 meca, 3 pobede gostiju

Danas svaki mec zanimljiv na svoj nacin

Duca i Bleki u lanc tajmu igraju sa Sasuolom i to bi trebalo biti bas zanimljiv mec
MI SMO ZABRANJENI, SVI TO DOBRO ZNATE...
User avatar
fontaneros
 
Posts: 44353
Joined: 24 Mar 2017, 15:15

Re: Italijanska liga

Postby Baxter Stockman » 19 Dec 2021, 13:03

Brzoprc Sasuola
Avangarda FPL Champion (2021)
Avangarda NFL Fantasy Champion (2023)
User avatar
Baxter Stockman
 
Posts: 34255
Joined: 16 Feb 2017, 13:53

Re: Italijanska liga

Postby Inzaghi » 19 Dec 2021, 13:07

Mnogo su zajebani. A kako brani gosa.
"да једна мала група људи није хтела да одустане..."
User avatar
Inzaghi
 
Posts: 17445
Joined: 16 May 2012, 10:42
Location: На терену у блоку

Re: Italijanska liga

Postby Cvele » 19 Dec 2021, 13:09

Čak im i Raspadori igra dobro.
User avatar
Cvele
 
Posts: 18545
Joined: 03 Sep 2011, 15:09

Re: Italijanska liga

Postby ИлићКапитен22 » 19 Dec 2021, 13:15

Шта скину човек све овог поподнева.
Бранко Нордеус и пријатељи клуба :srce:
User avatar
ИлићКапитен22
 
Posts: 23827
Joined: 17 Jun 2011, 15:51

Re: Italijanska liga

Postby Grande Alessandro » 19 Dec 2021, 13:24

Cvele wrote:Čak im i Raspadori igra dobro.


Dobar! :laugh:

Kakav je gol dao Skamaka?
Priča se da ga jure Juve i Inter da ga dovedu u zimskom prelaznom roku...
Meni je on drvo :biggrin:
Tj. osim što je visok i jak, ja tu ne vidim mnogo potencijala...bolji mi ovaj mali Raspadori...
User avatar
Grande Alessandro
 
Posts: 5622
Joined: 17 May 2011, 18:15
Location: crno-beli svet...

Re: Italijanska liga

Postby Bolkonski » 19 Dec 2021, 13:29

murinjo80 wrote:Bolko ,je l ovo izuzetak trenutni bljesak ili početak. Da li se spominju potencijalna pojacanja.


Roma je u većini ovosezonskih utakmica bila dobra, često i bolja od rivala.
Promena formacije je dosta doprinela jer su pojedini igrači dobili veću slobodu kretanja i širi prostor napadanja, ai sama transformacija je postala sveobuhvatnija, u smislu da se istovremeno može braniti i napadati sa većim brojem igrača.

Roma je igrama zaslužila jedno 6-7 bodova više. U velikom broju utakmica su orobljeni od strane sudija i ubijeni nedostatkom sreće.
Jedino su Milan i Inter bili dominantno bolji od Rome, i jedino tu Roma nije zaslužila ništa osim poraza, uz utakmicu protiv Verone.

Pozitivno je da igrači nisu pali nakon nekih nesrećnih utakmica, već drže svoj duh i uverenje da rade kvalitetno i da će se to vratiti.
Takodje, odlično reaguju na Murinja i vidi se da imaju baš dobru vezu.

Naravno, ovaj tim je u izgradnji, i ne može se očekivati da u prvoj sezoni naprave neki uspeh iznad kvaliteta tima, a to je neko peto ili šesto mesto.
Zapravo, Murinjo je doveo tek dva fudbalera od kojih se očekuje da budj nosioci - Patristija i Abrahama.
Zadnji vezni mu je bio prioritet, i nije doveden. Mada, treba reći da su postojali objektivni razlozi, a to su besmisleni igrači sa ogromnim platama koje je nakrcao Monći. Roma je prvo morala da se oslobodi Lopesa, Facija, Santona, Nzonzija, Undera, Klajverta, Pedra, Pastorea, kako bi mogla da udje u izgradnju novog tima

Ukoliko Murinjo postavi ovu formaciju kao primarnu, bilo bi neophodno dovesti kvalitetnog centralnog štopera, desnog vingbeka, zadnjeg veznog i tog lutajućeg napadača, a i povratak Spinacole bi bio veliko pojačanje.

Od pojačanja koja se pominju, tu su Zakarija (mada mislim da neće uspeti da ga dovedu), Alan iz Evertona, Daglas Luiz, Diogo Dalot, pa čak i Dest i Depaj iz Barselone. U poslednje vreme je u prvi plan izašao i Grilič iz Hofenhajma, opet kao neka snižena varijanta, jer mu ističe ugovor, a može da pokrije pozicije zadnjeg veznog i štopera.

Inače, treba primetiti da je Murinjo, kada govorimo o igračima projektovanim za startnu postavu i nosioce igre, Totenhemu doveo Regilona i Hojbjerga, a Romi Patristija i Abrahama, i sa svakim je napravio vrhunski pogodak.
I generalno, kada se pogleda karijera, ogroman je procenat pojačanja sa kojima je u potpunosti pogodio
Zato i deluju smešno pisanja nekih ljudi kako Murinjo ne zna da dovede igrača.
User avatar
Bolkonski
 
Posts: 14700
Joined: 17 Jul 2017, 21:43

Re: Italijanska liga

Postby Inzaghi » 19 Dec 2021, 13:38

Bolestan. Kakva egzekucija
"да једна мала група људи није хтела да одустане..."
User avatar
Inzaghi
 
Posts: 17445
Joined: 16 May 2012, 10:42
Location: На терену у блоку

Re: Italijanska liga

Postby Grande Alessandro » 19 Dec 2021, 13:39

Idemoooo Duci!
User avatar
Grande Alessandro
 
Posts: 5622
Joined: 17 May 2011, 18:15
Location: crno-beli svet...

Re: Italijanska liga

Postby Inzaghi » 19 Dec 2021, 13:48

2 2
"да једна мала група људи није хтела да одустане..."
User avatar
Inzaghi
 
Posts: 17445
Joined: 16 May 2012, 10:42
Location: На терену у блоку

Re: Italijanska liga

Postby Sezione » 19 Dec 2021, 13:56

Trebalo bi sto pre da beze Milenkovic i Vlahovic od ovih tutubana
U Kosovo se kunete, a po Zvecanu od Srba kradete

ODJEBI OD PARTIZANA BOLESNICE BOLESNI
User avatar
Sezione
 
Posts: 13829
Joined: 07 Oct 2015, 02:01

Re: Italijanska liga

Postby fontaneros » 19 Dec 2021, 14:21

Grande Alessandro wrote:
Kakav je gol dao Skamaka?
.


Odlican, primio loptu desno iskosa, imao igraca ispred sebe, opalio u dalji ugao i pogodio savrseno po zemlji
MI SMO ZABRANJENI, SVI TO DOBRO ZNATE...
User avatar
fontaneros
 
Posts: 44353
Joined: 24 Mar 2017, 15:15

Re: Italijanska liga

Postby Grande Alessandro » 19 Dec 2021, 14:27

Znaci ako ga dovede Juve, nece pogresiti? :biggrin:

Pisu negde da Sasuolo trazi 40 miliona...

A ja ne vidim sta ce taj Skamaka doneti vise Juventusu, nego sto Kin moze da pruzi sad ili mozda u buducnosti...
User avatar
Grande Alessandro
 
Posts: 5622
Joined: 17 May 2011, 18:15
Location: crno-beli svet...

Re: Italijanska liga

Postby Stefanm992 » 19 Dec 2021, 14:53

Bolkonski wrote:
murinjo80 wrote:Bolko ,je l ovo izuzetak trenutni bljesak ili početak. Da li se spominju potencijalna pojacanja.


Roma je u većini ovosezonskih utakmica bila dobra, često i bolja od rivala.
Promena formacije je dosta doprinela jer su pojedini igrači dobili veću slobodu kretanja i širi prostor napadanja, ai sama transformacija je postala sveobuhvatnija, u smislu da se istovremeno može braniti i napadati sa većim brojem igrača.

Roma je igrama zaslužila jedno 6-7 bodova više. U velikom broju utakmica su orobljeni od strane sudija i ubijeni nedostatkom sreće.
Jedino su Milan i Inter bili dominantno bolji od Rome, i jedino tu Roma nije zaslužila ništa osim poraza, uz utakmicu protiv Verone.

Pozitivno je da igrači nisu pali nakon nekih nesrećnih utakmica, već drže svoj duh i uverenje da rade kvalitetno i da će se to vratiti.
Takodje, odlično reaguju na Murinja i vidi se da imaju baš dobru vezu.

Naravno, ovaj tim je u izgradnji, i ne može se očekivati da u prvoj sezoni naprave neki uspeh iznad kvaliteta tima, a to je neko peto ili šesto mesto.
Zapravo, Murinjo je doveo tek dva fudbalera od kojih se očekuje da budj nosioci - Patristija i Abrahama.
Zadnji vezni mu je bio prioritet, i nije doveden. Mada, treba reći da su postojali objektivni razlozi, a to su besmisleni igrači sa ogromnim platama koje je nakrcao Monći. Roma je prvo morala da se oslobodi Lopesa, Facija, Santona, Nzonzija, Undera, Klajverta, Pedra, Pastorea, kako bi mogla da udje u izgradnju novog tima

Ukoliko Murinjo postavi ovu formaciju kao primarnu, bilo bi neophodno dovesti kvalitetnog centralnog štopera, desnog vingbeka, zadnjeg veznog i tog lutajućeg napadača, a i povratak Spinacole bi bio veliko pojačanje.

Od pojačanja koja se pominju, tu su Zakarija (mada mislim da neće uspeti da ga dovedu), Alan iz Evertona, Daglas Luiz, Diogo Dalot, pa čak i Dest i Depaj iz Barselone. U poslednje vreme je u prvi plan izašao i Grilič iz Hofenhajma, opet kao neka snižena varijanta, jer mu ističe ugovor, a može da pokrije pozicije zadnjeg veznog i štopera.

Inače, treba primetiti da je Murinjo, kada govorimo o igračima projektovanim za startnu postavu i nosioce igre, Totenhemu doveo Regilona i Hojbjerga, a Romi Patristija i Abrahama, i sa svakim je napravio vrhunski pogodak.
I generalno, kada se pogleda karijera, ogroman je procenat pojačanja sa kojima je u potpunosti pogodio
Zato i deluju smešno pisanja nekih ljudi kako Murinjo ne zna da dovede igrača.

Ne znam za ovog Dalota , meni je on enigma da ga traze veliki klubovi , ostalo se slazem sa ogradom da nisam gledao protiv venecije i da protiv bolonje se nije zasluzilo vise od nekog neresenog
Inace taj Skamaka mi deluje mnogo dobro , za razliku od Petanje ili Pelegrija koji su vazili za talente , bili slicne gradje ali po meni sa mnogo manjim osecajem za fudbal
Stefanm992
 
Posts: 1714
Joined: 13 Nov 2017, 16:07

PreviousNext

Return to Svetski i evropski fudbal

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 45 guests