Board index Fudbal Svetski i evropski fudbal

Italijanska liga

Re: Italijanska liga

Postby fontaneros » 16 Jun 2019, 15:47

CB je doveden, onaj turcin iz sasuola, haos potencijal.. Mnogo povreda je bilo ove godine, Huan, Daglas, Emre... Huan ide gotovo sigurno, juri se mali Kijeza, i dve trampe su u opticaju: Pjanic za Veratija ( na to bih pristao na keca), i druga: Dibala za Ikardija (ni za zivu glavu ne bih pristao na to)
MI SMO ZABRANJENI, SVI TO DOBRO ZNATE...
User avatar
fontaneros
 
Posts: 44310
Joined: 24 Mar 2017, 15:15

Re: Italijanska liga

Postby Bolkonski » 16 Jun 2019, 15:51

Mislio sam na nekog proverenog, a ne prestarog stopera :biggrin:
Ko zna kako ce Demirel da se snadje.
Ludi su ako dovedu Ikardija. Valjda ce Sari biti protiv toga.
Pjanic/Verati ... Pitanje sta dobijaju, sta gube.
User avatar
Bolkonski
 
Posts: 14700
Joined: 17 Jul 2017, 21:43

Re: Italijanska liga

Postby fontaneros » 16 Jun 2019, 15:59

Sta kako, ima da pece zanat pored Djordja samo tako..

Ma pjanic jede govna, oce vecu platu, a veznjaci ajaxa ga pojeli.. Samo neka ide..
MI SMO ZABRANJENI, SVI TO DOBRO ZNATE...
User avatar
fontaneros
 
Posts: 44310
Joined: 24 Mar 2017, 15:15

Re: Italijanska liga

Postby Bolkonski » 17 Jun 2019, 17:47

https://www.mozzartsport.com/fudbal/vesti/toti-posle-30-godina-oteran-iz-rome-sve-su-ucinili-da-uklone-romaniste-iz-kluba-zarili-su-mi-noz-u-leda-osecam-se-kao-da-sam-umro/330149

Primer lose i nesrecne privatizacije, i kako dolazak gazde koji ne oseca, ne voli, ne razume klub, ne poznaje njegov identitet i nema pojma o fudbalu i sportu moze da utice na ceo zivot kluba.
Palota od Rome pravi filijalu, neozbiljan klub bez kontinuiteta, rasteruje simbole tog kluba, ne zanimaju ga fudbal i uspesi, vec da od Rome napravi svog taoca od koga ce zaradjivati, a kome nece doneti nista.

Jos jedna u moru velikih prednosti Juventusa u odnosu na ostale italijanske klubove je i ta sto njih ne vode nekakve anti-sportske korporacije iz horor filmova, niti kojekakvi iskompleksirani biznismeni koji kupuju klubove iz prestiza, sujete i pokondirenosti, a da ne shvataju ni sport, ni identiet klubova koje su kupili.
Juventus vodi familija koja ih vodi godinama. Anjeli poznaje dusu kluba, savrseno razume njegov metabolizam, iskreno ga voli i prezivljava sa njim svaku utakmicu.
Kao sto su nekada bili Masimo Morati, Berluskoni, Sensi. Fudbal je davno izgubio dusu, a preuzimanje sporta od strane ovih bolesnih korporacija, investicionih fondova i egoisticnih Arapa pocinje ozbiljno da obesmisljava postojanje, svrhu i strast samog fudbala.
User avatar
Bolkonski
 
Posts: 14700
Joined: 17 Jul 2017, 21:43

Re: Italijanska liga

Postby Pit Bull » 13 Jul 2019, 00:19

Izgleda da Mihajlovic napusta Bolonju, medicinski testovi su pokazali da je tesko bolestan i da mora hitno krenuti sa terapijom, ne pominje se o cemu je rec. :crybaby:
▒▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒
User avatar
Pit Bull
 
Posts: 58241
Joined: 08 Jan 2013, 04:32

Re: Italijanska liga

Postby Angus Young » 13 Jul 2019, 08:04

nije uvek lako, ali je uvek lepo..
User avatar
Angus Young
 
Posts: 19603
Joined: 11 Mar 2014, 01:21

Re: Italijanska liga

Postby Old school » 13 Jul 2019, 11:02

Pit Bull wrote:Izgleda da Mihajlovic napusta Bolonju, medicinski testovi su pokazali da je tesko bolestan i da mora hitno krenuti sa terapijom, ne pominje se o cemu je rec. :crybaby:


Na žalost na osnovu terminologije može se naslutiti o čemu je reč.
Diže narod, krsti zemlju, a varvarske lance sruši,
iz mrtvijeh Srba dozva, dunu život srpskoj duši.
User avatar
Old school
 
Posts: 7306
Joined: 20 Jun 2014, 09:24

Re: Italijanska liga

Postby enbidzi » 16 Jul 2019, 15:22

Uhapsili neke navijače Juvea, našli im brda gudre, oružja i ovo čudo
Image
User avatar
enbidzi
 
Posts: 6489
Joined: 25 Oct 2012, 14:32

Re: Italijanska liga

Postby fontaneros » 17 Jul 2019, 09:57

Naime, De Liht će, kakav god učinak da mu bude u Torinu, ostati „zakucan“ za crno-bele makar do juna 2022. Sve je posledica činjenice da se u ugovoru nalazi otkupna klauzula, postavljena na 150.000.000 evra, ali počinje da važi tek za tri leta.


Kakav posao ljudi rade :blue: :blue:
MI SMO ZABRANJENI, SVI TO DOBRO ZNATE...
User avatar
fontaneros
 
Posts: 44310
Joined: 24 Mar 2017, 15:15

Re: Italijanska liga

Postby ИлићКапитен22 » 17 Jul 2019, 10:04

Мала клаузула. Поготову што ће за три године 150 милиона коштати неки просечан играч.
Бранко Нордеус и пријатељи клуба :srce:
User avatar
ИлићКапитен22
 
Posts: 23827
Joined: 17 Jun 2011, 15:51

Re: Italijanska liga

Postby fontaneros » 18 Jul 2019, 17:02

MI SMO ZABRANJENI, SVI TO DOBRO ZNATE...
User avatar
fontaneros
 
Posts: 44310
Joined: 24 Mar 2017, 15:15

Re: Italijanska liga

Postby sijetl » 18 Jul 2019, 23:08

Juventus je za igrace koji nisu ni minut odigrali prosle sezone (Audero, Sturaro, Orsolini, Cerci, Favilo i Marone) i za Spinazolu, rezervnog levog beka uzeo 98 miliona. . .
:blue:

Bufon (Scesni)
Kanselo - Bonuci - De Liht (Kjelini) - Sandro
Bentakur (Rabiot)- Pjanic(Ramzi) - Matuidi (Can) (Kedira)
Bernandeski (Kosta) (Kuadrado) - Mandzukic (Dibala) (Ken) - Ronaldo
:blue: :blue: :blue: :blue:

Nestvaran tim, a da ne pominjem dovodjenje dva mlada stopera Demirela i Romerea, mladog levog beka Pelegrinija, tu je i mladi Ken, i mozda od sledece sezone treba da razmisljaju o podmladjivanju veznog reda po meni prvi na izlaznim vratima treba da bude Kedira a odma za njim Can, a da dovedu 2 mlada vezna igraca.
sijetl
 
Posts: 846
Joined: 15 Oct 2018, 11:56

Re: Italijanska liga

Postby fontaneros » 18 Jul 2019, 23:11

Kedira, Kvadrado, Matuidi, pa mozda cak i Kean ce biti prodati vec ovog roka... I ako Bog da i Iguain :D

Ostale su jos mete mladjani Federiko, i jedan klasican kiler (najverovatnije Mauro)
MI SMO ZABRANJENI, SVI TO DOBRO ZNATE...
User avatar
fontaneros
 
Posts: 44310
Joined: 24 Mar 2017, 15:15

Re: Italijanska liga

Postby sijetl » 19 Jul 2019, 10:20

Otkud ti to za Kena? On je po meni resenje za naredne 10 godine ne vidim razlog njegove prodaje.
Matuidija ne bi prodao ni posto, takav tip veznog je must have.
sijetl
 
Posts: 846
Joined: 15 Oct 2018, 11:56

Re: Italijanska liga

Postby fontaneros » 19 Jul 2019, 10:28

Kean je nudjen Ajaxu za De Lihta... To kao prvo...

Kao drugo, mali je nezadovoljan minutazom, sledece sezone mu istice ugovor... A Everton nudi 30 miliona trenutno...

Sari je zapeo za Ikardija, hoce da mu bude udarna 9ka...

Tako da, na izlaznim vratima su i Mandzukic (Dortmund), Kean (vise klubova uz gore pomenuti Everton), kao i Iguain (Roma)...

Treba im kes, jer su i Federiko i Mauro skupi (a i visoka primanja imaju)...

Matuidi nije zadovoljio, i hoce da ga vrate u Pariz, zato su i dovedeni Rabio i Remsi... I nadaju se da ce Can ove sezone biti bolje srece sa povredama, jer se na njega racuna ozbiljno... Zato Kedira i ima slobodu da ide...

Sa Daglasom je slicna situacija kao i sa Canom, pa bi da zavaljaju Kvadrada negde u Kinu...

Tako da, ima jos dosta posla tu...
MI SMO ZABRANJENI, SVI TO DOBRO ZNATE...
User avatar
fontaneros
 
Posts: 44310
Joined: 24 Mar 2017, 15:15

PreviousNext

Return to Svetski i evropski fudbal

Who is online

Users browsing this forum: Google [Bot] and 24 guests