Board index Fudbal Svetski i evropski fudbal

Italijanska liga

Re: Italijanska liga

Postby veljkos161 » 13 Apr 2020, 12:21

Asolutno sve lige mogu da se igraju u kasnom letu , sve medjunarodne utakmice su otkazane tako da...samo da batale one dnevne termine i pice u vecernjim zbog vrucina...ako se naravno Evropa otarasi ovog sranja u narednih par meseci...
bezvezarije wrote:Jokić ako ne igra je pizda, mislim jebali ga konji, 2-3 nedelje s njima mu je dosta. Iako ne znam koji kurac odraslog muškarca to privlači.
veljkos161
 
Posts: 7396
Joined: 16 Apr 2019, 00:46

Re: Italijanska liga

Postby Фантом » 15 Apr 2020, 21:23

дошао да вређа
User avatar
Фантом
 
Posts: 5421
Joined: 12 Oct 2016, 12:43

Re: Italijanska liga

Postby Mainland » 21 Apr 2020, 15:45

„Zajednica klubova Serije A je zasedala danas i jednoglasno potvrdila, uz saglasnost svih 20 klubova, da se prekinuta sezona 2019/20 nastavi, kada za to daju saglasnost vlasti. Uz poštovanje svih pravila sigurnosti i zdravstvene zaštite.

Nastavak sportskih aktivnosti je u takozvanoj Fazi 2 i kao što je rečeno ranije, biće sprovođeno uz uputstva FIFA i UEFA, Fudbalskog saveza Italije, prateći protokoče zaštite igrača i stručnih štabova“, stoji u saopštenju.

Iako nema reči o tome, pretpostavlja se da bi treninzi timova mogli da krenu nakon 4. maja, za kada je Vlada Italije najavila postepeno ukidanje vanrednog stanja.
Clavus clavo extruditur
User avatar
Mainland
 
Posts: 2657
Joined: 16 Mar 2020, 12:48

Re: Italijanska liga

Postby fontaneros » 24 Apr 2020, 08:40

Članovi Fudbalskog saveza Italije održali su u četvrtak veče sastanak sa medicinskim timom specijalizovanim za korona virus, posle čega je donešena odluka da se Serija A igra do 2. avgusta.

Sezona je najpre bila planirana da se završi 30. juna, ali su čelnici Saveza iskoristili "nalog" UEFA da sve lige moraju da se završe do 3. avgusta. I to maksimalno.

Mediji u Italiji pominju da će timovi sa treninzima početi u prvoj polovini maja, a da će sezona pred praznim tribinama biti nastavljena u junu.

Najpre će se igrati revanš mečevi polufinala Kupa, gde se sastaju Napoli - Inter i Juventus - Milan, a mečevi bi trebalo da su u planu krajem maja. Zatim sledi Serija A u junu i julu.
MI SMO ZABRANJENI, SVI TO DOBRO ZNATE...
User avatar
fontaneros
 
Posts: 44333
Joined: 24 Mar 2017, 15:15

Re: Italijanska liga

Postby AirBall » 26 Apr 2020, 21:50

''A ko su oni tudjim slugama da sude''
User avatar
AirBall
 
Posts: 106322
Joined: 14 Mar 2011, 22:22

Re: Italijanska liga

Postby Pit Bull » 27 Apr 2020, 00:51

Zivo me zanima kako ce to funkcionisati.


Odigrace se 3 utakmice, neko ce se od igraca zaraziti i opet ce stati.

Ako se do utakmica uopste dodje, posto treba trenirati 20 dana, a da se niko ne zarazi.
▒▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒
User avatar
Pit Bull
 
Posts: 58253
Joined: 08 Jan 2013, 04:32

Re: Italijanska liga

Postby Bolkonski » 27 Apr 2020, 01:21

Pit Bull wrote:Zivo me zanima kako ce to funkcionisati.


Odigrace se 3 utakmice, neko ce se od igraca zaraziti i opet ce stati.

Ako se do utakmica uopste dodje, posto treba trenirati 20 dana, a da se niko ne zarazi.


Kako rece na tviteru ? Glup je svako ko veruje da ce se bilo koji sport igrati pre septembra :laugh: ?
Normalno da je jos tada bila glupost verovati da najjace lige, LS i NBA nece zavrsiti takmicenja, a jos veca glupost aksiomatski tvrditi da ce tako biti i nazivati glupima one koji misle suprotno, jer na kraju sam upadnes u zamku.
Naravno da ce se igrati, i treba da se igra, i da si pratio video bi da su jos ranije rekli da ce se liga nastaviti, kao i da se nece prekidati i po cenu da neko bude zarazen, vec se vrsiti cesta testiranja i zarazeni ce odmah ici u izolaciju, ako uopste bude bilo zarazenih.
User avatar
Bolkonski
 
Posts: 14700
Joined: 17 Jul 2017, 21:43

Re: Italijanska liga

Postby Mainland » 29 Apr 2020, 14:18

"The sport minister just said that "club presidents should think at how to prepare for the next season start at the end of august".
Meanwhile Dybala is still Covid-19 positive after more than a month."
Clavus clavo extruditur
User avatar
Mainland
 
Posts: 2657
Joined: 16 Mar 2020, 12:48

Re: Italijanska liga

Postby Inzaghi » 29 Apr 2020, 15:21

Milan Juve 1:6 1997 na SK1. Kakav fudbal, kakva tekma, kako ovo danas nema veze sa zivotom.
"да једна мала група људи није хтела да одустане..."
User avatar
Inzaghi
 
Posts: 17433
Joined: 16 May 2012, 10:42
Location: На терену у блоку

Re: Italijanska liga

Postby Old school » 30 Apr 2020, 20:01

Inzaghi wrote:Milan Juve 1:6 1997 na SK1. Kakav fudbal, kakva tekma, kako ovo danas nema veze sa zivotom.


Evo i ja upravo gledam isfu tekmu. Nešto se ne sećam da je Dejo ikad spominjao ovu bruku... :roll:
Diže narod, krsti zemlju, a varvarske lance sruši,
iz mrtvijeh Srba dozva, dunu život srpskoj duši.
User avatar
Old school
 
Posts: 7311
Joined: 20 Jun 2014, 09:24


Re: Italijanska liga

Postby Grobar89 » 07 May 2020, 21:16

Italijanima se bas ne igra fudbal
https://www.mozzartsport.com/fudbal/vesti/šta-se-ovo-dešava-četvorica-zaraženih-u-sampdoriji/356792
S obzirom da bi se sledece nedelje vratili treninzima,ne bih me cudilo da su namerno pustili ovu vest da su ovi zarazeni,da bi otkazali sezonu...
Grobar89
 
Posts: 6293
Joined: 22 Apr 2011, 16:42

Re: Italijanska liga

Postby Nikola » 07 May 2020, 21:19

I u FIorentini sestorica (tri igraca, tri iz strucnog staba)
"Were all stars to disappear or die, I should learn to look at an empty sky..." W.H. Auden
"U vas stenje na svakoju stranu, zlo pod dobrim kao dobro pod zlom [...]"

Sonja Vasic - carica kosarke!
Jedan je Gagi kapiten!
User avatar
Nikola
 
Posts: 8895
Joined: 21 Jan 2012, 20:25
Location: KG


Re: Italijanska liga

Postby fontaneros » 19 May 2020, 08:34

Reprezentativac Argentine Paolo Dibala uskoro će produžiti ugovor sa crno-belima iz Torina, ali uz povećanje plate sa 7,5 na 10 miliona evra.

U novom ugovoru će biti i određeni bonusi za broj postignutih golova i ostvarenih asistencija, kao i za osvojene trofeje.

Dibala će novi ugovor potpisati čim njegov agent bude mogao da doputuje u Italiju.


:okk:
MI SMO ZABRANJENI, SVI TO DOBRO ZNATE...
User avatar
fontaneros
 
Posts: 44333
Joined: 24 Mar 2017, 15:15

PreviousNext

Return to Svetski i evropski fudbal

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 57 guests