Board index Fudbal Svetski i evropski fudbal

Italijanska liga

Re: Italijanska liga

Postby Bolkonski » 08 Oct 2021, 13:02

Jebiga, igra Dibalica, a ne igra Alvaro.

S obzirom da će nama odbrana biti Manćini - Ibanjez, a levo možda i Kalafiori, očekujem da popijemo minimum dva komada.

Šta da se radi, mislio sam da budemo popustljiviji, ali moraćemo da vam zavalimo trojku.
User avatar
Bolkonski
 
Posts: 14700
Joined: 17 Jul 2017, 21:43

Re: Italijanska liga

Postby Inzaghi » 09 Oct 2021, 11:44

Ruse Masteru klub igraci iznutra kao Stanoju

Skandal u Romi: Murinjo, mi ćemo sad da šmrčemo?!

Fudbaler Rome Nikola Zalevski pojavljuje se u videu koji je postao viralan na društvenim mrežama i prikazuje ga sa prijateljem koji izgleda sugeriše da će konzumirati kokain: "Šmrkaćemo to, razumeš Murinjo?"


https://sportklub.rs/fudbal/serie-a/skandal-u-romi-murinjo-mi-cemo-sad-da-smrcemo/
"да једна мала група људи није хтела да одустане..."
User avatar
Inzaghi
 
Posts: 17332
Joined: 16 May 2012, 10:42
Location: На терену у блоку

Re: Italijanska liga

Postby Vasilije 1980 » 09 Oct 2021, 14:37

Italijanski dobro obavešteni izvori bruje kako će na zimu Masimilijano Alegri praviti čistku u Torinu gde će se nekim igračima zahvaliti na saradnji.
Po svemu sudeći odbrojani su dani MekKeni, Remziju, Betankuru dok je ugrožen status Kuluševskog koji od dolaska iz Parme ne prikazuje ni delić talenta.
Vasilije 1980
 
Posts: 7426
Joined: 01 Feb 2021, 23:58

Re: Italijanska liga

Postby Bolkonski » 09 Oct 2021, 16:46

https://www.mozzartsport.com/fudbal/vesti/princ-rima-otvorio-dusu-jos-razmisljam-o-onoj-ponudi-reala-sumnjam-da-bih-opet-rekao-ne/400654
Odličan intervju.

Čovek zbog koga sam počeo da pratim fudbal i koji je dostigao najviši nivo sportske monumentalnosti - status superheroja.
Nema ih mnogo u tom statusu.
Jedini fudbaler koga sam u detinjstvu voleo kao člana porodice.

Po meni, najbolji italijanski fudbaler svih vremena.
Znao sam da je Ranijeri izjavio da je Toti najbolji igrač kojeg je trenirao u svojoj karijeri, ali nisam znao da je Maradona rekao da je Princ najbolji igrač koga je gledao, ako je taj red u tekstu verodostojan.
User avatar
Bolkonski
 
Posts: 14700
Joined: 17 Jul 2017, 21:43

Re: Italijanska liga

Postby Inzaghi » 09 Oct 2021, 16:58

Iskreno mi mnogo nedostaje taj fudbal. Kakav je on majstor bio.
"да једна мала група људи није хтела да одустане..."
User avatar
Inzaghi
 
Posts: 17332
Joined: 16 May 2012, 10:42
Location: На терену у блоку

Re: Italijanska liga

Postby Grande Alessandro » 09 Oct 2021, 17:30

Jel znate onu skrivenu kameru sa Totijem?

Za one koji nisu gledali...
Toti je sa prijateljem dosao u neki kafic/kafanu...ona prazna i dolazi im neka konobarica, opasna riba...njegov drug odlazi do wc-a i Toti ostaje sam sa ovom ribom...
I naravno, ona pocinje da mu se nabacuje i kao da ga grli ovo ono, a Toti ni pet ni sest, nego pocinje da raskopcava pantalone...i tu je bio kraj :biggrin:

Pored Moratee i Rabio propusta Romu...pozitivan na koronu...
User avatar
Grande Alessandro
 
Posts: 5622
Joined: 17 May 2011, 18:15
Location: crno-beli svet...

Re: Italijanska liga

Postby fontaneros » 09 Oct 2021, 17:34

Neocekivano smo se pojacali znaci
MI SMO ZABRANJENI, SVI TO DOBRO ZNATE...
User avatar
fontaneros
 
Posts: 44169
Joined: 24 Mar 2017, 15:15

Re: Italijanska liga

Postby Grande Alessandro » 12 Oct 2021, 08:57

Evo malo o liku kog sam pomenuo na prethodnoj strani...

https://www.mozzartsport.com/fudbal/vesti/prelazzi-lukatoni/400882

A i o ovom liku...
Grande Alessandro wrote:A što se Juventusa tiče, pored već pomenutog VDB, meta je Tchouameni iz Monaka...

https://www.mozzartsport.com/fudbal/vesti/real-u-monakovom-izlogu-vidi-kazemirovu-zamenu-pogbu-odusevio-sesku-je-olicenje-modernog-veziste/400867

Samo što će sada kada se Real uključio u trku, biti baš teško dovesti ga u Juve...
User avatar
Grande Alessandro
 
Posts: 5622
Joined: 17 May 2011, 18:15
Location: crno-beli svet...

Re: Italijanska liga

Postby Bolkonski » 13 Oct 2021, 00:55

Da li smo nakon odvratne reprezentativne pauze ostali bez Tamija i Pelegrinija i idemo turistički u Torino?

Maler do malera.
Borite se za ovu Superligu, a ne možete da se izborite da vam ne sakate igrače koje vi plaćate.
User avatar
Bolkonski
 
Posts: 14700
Joined: 17 Jul 2017, 21:43

Re: Italijanska liga

Postby fontaneros » 13 Oct 2021, 13:20

Umesto povređenog golmana Majka Menjana FK Milan angažovaće veterana Antonija Mirantea, prenose italijanski mediji.
MI SMO ZABRANJENI, SVI TO DOBRO ZNATE...
User avatar
fontaneros
 
Posts: 44169
Joined: 24 Mar 2017, 15:15

Re: Italijanska liga

Postby fontaneros » 13 Oct 2021, 13:43

Roma dolazi u Torino bez oba tamnoputa Engleza u svojim redovima. Posle Smolinga povredio se i Abraham na meču Engleske protiv Mađarske na Vembliju. Smolinga će zameniti Ibanjez



U svakom slučaju protiv Rome ćemo videti deseti različit Juventus u ovoj sezoni. Osim Rabioa I Mekenija za koje se već znalo da neće biti na raspolaganju ponovo je doveden u pitanje nastup Dibale od prvog minuta. Naime, Argentinac je i juče trenirao po posebnom programu, a ne sa ostatkom tima, što je probudilo sumnje da Hoja neće biti fit za meč sa Đalorosima, odnosno da neće početi susret od prvog minuta.
MI SMO ZABRANJENI, SVI TO DOBRO ZNATE...
User avatar
fontaneros
 
Posts: 44169
Joined: 24 Mar 2017, 15:15

Re: Italijanska liga

Postby Radonjaa » 13 Oct 2021, 14:18

Manjan dva mjeseca u autu posle operacije zgloba. Doveden Mirante. Teo pozitivan.
bwa wrote:Micko Talijan


СрбинПодгорица wrote: Кунем вас се ову сезону преживјети нећу
User avatar
Radonjaa
 
Posts: 13374
Joined: 22 Nov 2017, 14:16

Re: Italijanska liga

Postby baketa96 » 13 Oct 2021, 14:27

Calabria je cini mi se isto nesto povrijedjen?

Bas steta poslije sasvim solidnog pocetka sezone. I prosle sezone smo muku mucili sa povredama. Fitnes i medicinski tim na nivou LingLong-a :D
Sloboda je zena...uzmi je-Dzony Stulic
User avatar
baketa96
 
Posts: 5571
Joined: 06 Jun 2011, 13:36

Re: Italijanska liga

Postby Radonjaa » 13 Oct 2021, 14:29

Da, Kalabrija iz predostrožnosti preskače Veronu, biće u ekipi za Porto
bwa wrote:Micko Talijan


СрбинПодгорица wrote: Кунем вас се ову сезону преживјети нећу
User avatar
Radonjaa
 
Posts: 13374
Joined: 22 Nov 2017, 14:16

Re: Italijanska liga

Postby Bolkonski » 13 Oct 2021, 15:34

fontaneros wrote:
Roma dolazi u Torino bez oba tamnoputa Engleza u svojim redovima. Posle Smolinga povredio se i Abraham na meču Engleske protiv Mađarske na Vembliju. Smolinga će zameniti Ibanjez



U svakom slučaju protiv Rome ćemo videti deseti različit Juventus u ovoj sezoni. Osim Rabioa I Mekenija za koje se već znalo da neće biti na raspolaganju ponovo je doveden u pitanje nastup Dibale od prvog minuta. Naime, Argentinac je i juče trenirao po posebnom programu, a ne sa ostatkom tima, što je probudilo sumnje da Hoja neće biti fit za meč sa Đalorosima, odnosno da neće početi susret od prvog minuta.


Moraće Master da vas bije sa Šomijem.

Ali, lik udje na dva minuta i uspe da se povredi :wacko:
Kakvi su ovo maleri.
Kao kad Pelegrini dobije glup drugi žuti karton i bude suspendovan za Lacio, a tebe sudija pokrade pa igrač Lacia za isti potez ne dobije drugi žuti.
User avatar
Bolkonski
 
Posts: 14700
Joined: 17 Jul 2017, 21:43

PreviousNext

Return to Svetski i evropski fudbal

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests