Board index Fudbal Svetski i evropski fudbal

Italijanska liga

Re: Italijanska liga

Postby Radonjaa » 02 Nov 2019, 19:56

Kakva histerija na čist penal
bwa wrote:Micko Talijan


СрбинПодгорица wrote: Кунем вас се ову сезону преживјети нећу
User avatar
Radonjaa
 
Posts: 13424
Joined: 22 Nov 2017, 14:16

Re: Italijanska liga

Postby Angus Young » 02 Nov 2019, 21:22

Izgleda da je uvedeno pravilo da ako De Lihta pogodi lopta u ruku u kaznenom, nije penal

https://mozzartsport.com/fudbal/vesti/inter-bolonja-lece-sad-i-torino-makni-je-rukom-de-liht-video/341451
nije uvek lako, ali je uvek lepo..
User avatar
Angus Young
 
Posts: 19611
Joined: 11 Mar 2014, 01:21

Re: Italijanska liga

Postby Stefanm992 » 02 Nov 2019, 22:04

Dobra utakmica u torinu , pravi derbi
Stefanm992
 
Posts: 1712
Joined: 13 Nov 2017, 16:07

Re: Italijanska liga

Postby fontaneros » 02 Nov 2019, 22:18

Puni puni!
MI SMO ZABRANJENI, SVI TO DOBRO ZNATE...
User avatar
fontaneros
 
Posts: 44343
Joined: 24 Mar 2017, 15:15

Re: Italijanska liga

Postby Dr. Thomas » 03 Nov 2019, 21:13

Ćiro dobar gol glavom. :okk:
Живот је кратак, уметност лепа, а Партизан вечан...
User avatar
Dr. Thomas
 
Posts: 17410
Joined: 27 Apr 2017, 13:52

Re: Italijanska liga

Postby Skafi » 03 Nov 2019, 22:41

Prvi poraz Milana u prvenstvu kući od Lacija, nakon 30 godina.
User avatar
Skafi
 
Posts: 27825
Joined: 04 Feb 2014, 22:26

Re: Italijanska liga

Postby baketa96 » 03 Nov 2019, 22:42

Pa i Partizan bi rutinirao Milan ove sezone
Sloboda je zena...uzmi je-Dzony Stulic
User avatar
baketa96
 
Posts: 5571
Joined: 06 Jun 2011, 13:36

Re: Italijanska liga

Postby grobar_Zvornik » 04 Nov 2019, 19:34

Вјерујем да сте у току за нови расистички испад против Балотелија у Верони и његову реакцију, а ево шта кажу веронези...

Nakon utakmice vođa navijača Verone, tokom gostovanja na jednom lokalnom radiju izjavio je kako Balotelli nikada neće biti "potpuni Talijan", bez obzira na to što ima talijansko državljanstvo.

"Mi imamo crnca u ekipi i kada je postigao pogodak jučer aplaudirali smo", rekao je Luca Castellini i poručio da povici nisu bili rasistički.

Skandalozna je izjava predsjednika ekipe iz grada Romea i Julije.

"Navijači Verone su posebni i nekada se na čudan način šale s ljudima. Ali rasizam ne postoji. Možda su 2-3 čovjeka od njih 20.000 nešto dobacili. Da postoji rasizam mi bismo ga prvi osudili. Imamo dosta igrača koji su crnci i osuđujemo rasizam. Želim da ponovim: Danas se ništa na terenu nije dogodilo", rekao je Maurizio Setti.
"Партизане мој - остани ми велики и силан и никада не престани да сањаш! Дани славе ће се наставити и на овом и на европском нивоу....ти си моја љубав права,моја крв, моја кућа и породица.. " Joffrey Lauvergne

32 ГОДИНЕ ПОНОСНА И СЛАВНА!
User avatar
grobar_Zvornik
 
Posts: 31516
Joined: 26 Oct 2013, 23:24

Re: Italijanska liga

Postby AirBall » 05 Nov 2019, 18:39

''A ko su oni tudjim slugama da sude''
User avatar
AirBall
 
Posts: 106322
Joined: 14 Mar 2011, 22:22

Re: Italijanska liga

Postby fontaneros » 06 Nov 2019, 19:35

Napolitanke se raspadaju

Odluka gazde De Laurentisa da prošlog vikenda posle poraza od Rome naredi odlazak ekipe u karantin u sportski centar Kastel Voltorno do sledeće subote je teško pala igračima. Oni su nevoljno ispoštovali odluku De Laurentisa, a podržao ih je i trener Karlo Ančeloti koji se tako direktno zamerio poslodavcu.

Situacija se pogoršala sinoć kada su igrači posle remija sa Salcburgom svojevoljno odlučili da sa stadiona svako ode na svoju stranu i da se ne vraćaju u karantin gde je trebalo da ostane do subote i meča sa Đenovom. Kapiten Insinje je posle utakmice razgovarao sa De Laurentisovim sinom Edijem i preneo mu stav ekipe:
„Poruči tati da igrači idu kuću posle utakmice“, rekao je Insinje.
MI SMO ZABRANJENI, SVI TO DOBRO ZNATE...
User avatar
fontaneros
 
Posts: 44343
Joined: 24 Mar 2017, 15:15

Re: Italijanska liga

Postby fontaneros » 07 Nov 2019, 19:46

Nastavak price...


Lokalni Il Matino danas otkriva kako je sve počelo. Prvi je protiv gazde kluba istupio Lorenco Insinje, koji bi zbog toga mogao da ostane bez kapitenske trake koju je nasledio kada je Marek Hamšik otišao na Daleki istok. Insinje je bio taj koji je Eduardo De Laurentisu, predsednikovom sinu, saopštio da igrači odbijaju da idu u karantin.

Međutim, odmah su se umešali i ostali saigrači, a najgrlatiji je bio Alan, koji je čak De Laurentisu mlađem rekao da “gurne pare“ tamo gde im mesto nije. Ružne reči letele su na sve stane, pa je umalo došlo i do fizičkog obračuna Alana i Eda De Laurentisa.

Alan bi zato mogao da bude u grupi igrača koji bi već na zimu mogli da budu proterani iz Napulja. Dris Mertens i Hoze Kaljehon izvesno više neće biti tu. Njima ugovori svakako ističu sledećeg leta, imaju više od 30 godina i De Laurentis jedva čeka da im vidi leđa. Sa Alanom je situacija nešto drugačija, njegov ugovor traje do 2023. i neće De Laurentis tek tako odustati od masnog obeštećenja, mada Il Matino piše da je Brazilac posle svih tih bezobrazluka spakovan za prodaju.
MI SMO ZABRANJENI, SVI TO DOBRO ZNATE...
User avatar
fontaneros
 
Posts: 44343
Joined: 24 Mar 2017, 15:15

Re: Italijanska liga

Postby Bolkonski » 07 Nov 2019, 19:55

Junak dosadasnjeg dela sezone u Italiji je apsolutno Paulo Fonseka.
Dosao je u Romu kasno, u situaciji kada se klub raspadao, kad je buktalo na relaciji uprava-navijaci, u jeku prelaznog roka za koji se nije znalo ko ga vodi, da li sportski ditektor, da li siva eminencija kluba, Baldini, da li sam Fonseka, nakon prelaznog roka u kome je svako dovodio igrace, a imam utisak da je najmanji broj onih koji su dovedeni na zelju Fonseke, nakon jednog potpuno panicnog, histericnog i haoticnog prelaznog roka gde su iz straha nakupovani Smoling, Dijavara, Veretu, Kalinic, Mihtarjan. Verovatno je jedino plansko pojacanje bio Mancini.
Onda se krenulo sa drugim problemom - nestvarnim pehovima sa povredama, klub je u jednom momentu imao 17 povredjenih igraca, a trener nije mogao da sklopi tim.
Medjutim, uprkos tome, Roma igra dobar fudbal, sve bolji i bolji kako sezona odmice, uspeli su da dodju do treceg mesta i imaju lepu sansu da se vrate u LS.
A rekose zaljubljenici u sport da je Fonseka vezara ...
User avatar
Bolkonski
 
Posts: 14700
Joined: 17 Jul 2017, 21:43

Re: Italijanska liga

Postby fontaneros » 09 Nov 2019, 18:50

Dobra Verona.. dosla da igra fudbal
MI SMO ZABRANJENI, SVI TO DOBRO ZNATE...
User avatar
fontaneros
 
Posts: 44343
Joined: 24 Mar 2017, 15:15

Re: Italijanska liga

Postby fontaneros » 09 Nov 2019, 19:41

Auuu Barela :blue:
MI SMO ZABRANJENI, SVI TO DOBRO ZNATE...
User avatar
fontaneros
 
Posts: 44343
Joined: 24 Mar 2017, 15:15

Re: Italijanska liga

Postby fontaneros » 10 Nov 2019, 12:59

Kaljari igra ma gic no maagicnooo :blue:

Seria A konacno ona prava, vise uopste ne zaostaje za ostalim top ligama

Da nije ovakvog raspada napolitanki, mozda bi bila i najbolja liga u Evropi

Edit: Kakav gol Simeonea :blue: 3:0
MI SMO ZABRANJENI, SVI TO DOBRO ZNATE...
User avatar
fontaneros
 
Posts: 44343
Joined: 24 Mar 2017, 15:15

PreviousNext

Return to Svetski i evropski fudbal

Who is online

Users browsing this forum: borissu, Cvele, Inzaghi, killchrome and 47 guests