Board index Fudbal Svetski i evropski fudbal

Engleska liga

Ko će osvojiti Premier Ligu u sezoni 23/24?

Liverpul
2
6%
Mančester Siti
10
29%
Mančester Junajted
8
24%
Arsenal
8
24%
Čelsi
0
No votes
Totenhem
0
No votes
Njukasl
6
18%
 
Total votes : 34

Re: Engleska liga

Postby Ron Swanson » 24 Apr 2018, 00:09

Vala od ovih statističara ne može da se živi i draži mi je čak i Kovinjalo od Stojanovića i sličnih debila koji samo čitaju podatke s Interneta.
User avatar
Ron Swanson
 
Posts: 4723
Joined: 11 Apr 2018, 22:31

Re: Engleska liga

Postby Tegi » 24 Apr 2018, 00:30

Bolkonski wrote:Setih se i one dve zamlate kad je Kalco bio na Avali, kao jedan Partizanovac, jedan Zvezdas, imali i emisiju pre i posle prenosa :biggrin:

Goloseum. :biggrin:

Komentator Ciganj je bio Igor Mladenovic, godinama odlicno radi skijanje na Eurosportu, dok glodara nikada ni pre ni posle toga nisam ni video ni cuo.


Da, Nenad Stefanovic, jedan od drazih komentatora, otvoreno navijao za Rosonere.


Bejah na stadionu, ujak me dizao na ramena kod svake poluprilike, ostatak utakmice nisam mogao da vidim. :biggrin:
A biće ipak da je tegla u pravu, jer je General sam na ovoj obali koju ste napustili i predali bezvoljno.
User avatar
Tegi
 
Posts: 20673
Joined: 05 Nov 2011, 15:04

Re: Engleska liga

Postby Bolkonski » 24 Apr 2018, 01:26

Da, da, Goloseum :biggrin:
Kao klincu mi je bila i zanimljiva emisija, isao u dnu ekrana i teletekst na kom su pratili rezultate, pa se prepucavali oko nekog Joveticevog slobodnjaka da li ce ga dati ili ne :biggrin:

Stefanovic odlican komentator, cudi me da ga nije uzela neka sportska televizija, umesto da trune na onom djubristu.
User avatar
Bolkonski
 
Posts: 14700
Joined: 17 Jul 2017, 21:43

Re: Engleska liga

Postby Sezione » 24 Apr 2018, 09:16

Ron Swanson wrote:Najgore je bilo kad je Fox prenosio domaću ligu, tada su komentarisali debili koji su radili i neke japanske nindža ratnike. Lebe mekani koji je to pakao bio.

Mislim da je fox prenosio samo czv
U Kosovo se kunete, a po Zvecanu od Srba kradete

ODJEBI OD PARTIZANA BOLESNICE BOLESNI
User avatar
Sezione
 
Posts: 13725
Joined: 07 Oct 2015, 02:01

Re: Engleska liga

Postby Poison and Remedy » 24 Apr 2018, 09:39

Ako se izuzme pristrasnost meni je najbolji komentator Vladimir Novakovic.
TRADIZIONI DI FAMIGLIA
User avatar
Poison and Remedy
 
Posts: 8245
Joined: 21 Apr 2015, 08:47

Re: Engleska liga

Postby Admiral » 24 Apr 2018, 11:10

Bolkonski wrote:Viskovic nije los, samo kada ne prenosi Barselonu i Mesija.
Plavis i Radojevic da se drze kosarke. Na Areni teska truba sa komentatorima. Mozda je taj Milicevic i najbolji kada radi francusku ligu, vidi se se poznaje i voli njihov fudbal.
I onaj nije bio los, radio Kalco na Pinku, Nenad Stefanovic, tako nekako.
Setih se i one dve zamlate kad je Kalco bio na Avali, kao jedan Partizanovac, jedan Zvezdas, imali i emisiju pre i posle prenosa :biggrin:


Al si mator jbt :D

Komentatori po mom ukusu Viskovic, Plavsic i Nenad Milovanovic kao jedini valjani predstavnik Arene.

A najgori je brkajlija Sasa Rakic Bajinovic... naravno posle Kovinjala, koji je sinonim za uzas :D
Uzmi Sale svetsku titulu!
User avatar
Admiral
 
Posts: 12853
Joined: 17 Jul 2014, 23:43

Re: Engleska liga

Postby Pit Bull » 24 Apr 2018, 11:17

Milovanovic i Milicevic vam valjaju kao komentatori :pop: :pop: Minja Vukicevic jedini zna da prenosi fudbal na toj televiziji. Na SK ne zna niko, ali ako bi se moralo birati onda Viskovic.

Kosarka Edin klasa, pa onda Srdjan.
▒▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒
User avatar
Pit Bull
 
Posts: 58109
Joined: 08 Jan 2013, 04:32

Re: Engleska liga

Postby baketa96 » 24 Apr 2018, 11:19

Sloboda je zena...uzmi je-Dzony Stulic
User avatar
baketa96
 
Posts: 5569
Joined: 06 Jun 2011, 13:36

Re: Engleska liga

Postby Ron Swanson » 24 Apr 2018, 11:22

Za basket Šarenac i Edin.
Na Avali nisu bili loši komentatori koji su radili Italijane, ali nema šanse da se setim imena.

Taj Stefanović sa Pinka je bio dobar, osim kad prenosi Romu, pošto je tada padao u trans. Isto važi i za Šaranovića i LŠ na B92, ebo ga Liverpul baš. :D
User avatar
Ron Swanson
 
Posts: 4723
Joined: 11 Apr 2018, 22:31

Re: Engleska liga

Postby Admiral » 24 Apr 2018, 11:34

Kao i igraci/klubovi. Stvar ukusa.

Srdjan bas zna materiju, barata podacima, i razume kosarku kao igru (vidi se da je bio trener)...ali nekada ume i da zamara ne bitnim podacima.
Darkov nacin izrazavanja je bas za uzivanje.
Uzmi Sale svetsku titulu!
User avatar
Admiral
 
Posts: 12853
Joined: 17 Jul 2014, 23:43

Re: Engleska liga

Postby Фантом » 24 Apr 2018, 11:48

Ma kakvi Gojko je najveci car, jeste da ne zna imena igraca, da malo malo nestane sa utakmice ali ima ubedljivo najjaci glas :D
Isto tako sam uzivao slusajuci Milinkovica kad je ranije prenosio LIverpul na eurosportu ili karling :D

Mnogima je iritantan ali ja gotivim Ivana Loncarevica, sve mu je super ali razume fudbal.

Ovaj sto ste pomenuli da je prenosio Bundes ligu ce mi zauvek ostati u secanju, igrao Leverkuzen i ono 90+minut, komentator prica neke opste stvari i uopste ne prenosi utakmicu i ocigledno je ne gleda jer kada se zacuo sudijski zvizduk on kaze "i sudija svira kraj" a u tom trenutku je jedna ekipa dala gol :D
дошао да вређа
User avatar
Фантом
 
Posts: 5421
Joined: 12 Oct 2016, 12:43

Re: Engleska liga

Postby fabricio » 24 Apr 2018, 11:59

Kad se vec povela polemika oko komentatora... Najbolji je Milovanovic, najludji Vojislav Mandic bez ikakave konkurencije sa EuroSporta.

Na Sport Klubu koji prenosi Engleze, nema nijedan da je za moj ukus.

A sta ti radis kada ne poklanjas jogurte?
User avatar
fabricio
 
Posts: 13703
Joined: 24 Dec 2016, 21:43

Re: Engleska liga

Postby Disident™ » 24 Apr 2018, 12:11

Admiral wrote:Kao i igraci/klubovi. Stvar ukusa.

Srdjan bas zna materiju, barata podacima, i razume kosarku kao igru (vidi se da je bio trener)...ali nekada ume i da zamara ne bitnim podacima.
Darkov nacin izrazavanja je bas za uzivanje.

Što se tiče fudbala, Plavšić je okej, što neko reče njegov način izražvanja je za uživanje. Gojko je stara kajla, znam da sam rekao ćaletu da mi je žao što nas Gojko nije prenosio u LE, ako je neko propatio kao komentator uz FKCZ to je on. :D
Radojević se baš razume u košarku, ali nekad udavi sa statistikom.
On i Avdić su najbolji košarkaški komentatori, s tim da dajem prednost Avdiću jer bolje ume da prenese ono sa parketa šta se dešava kroz prenos.
Mogao si da vidiš i da procitaš da ti pastiri nisu gubili ovce, da srpski narod sa njima nije bio stado ovaca sto blejeći ide na klanje. Da su pred njima uzmicali i lavovi.
User avatar
Disident™
 
Posts: 14394
Joined: 08 Aug 2014, 21:13

Re: Engleska liga

Postby Bolkonski » 24 Apr 2018, 13:08

Admiral wrote:
Bolkonski wrote:Viskovic nije los, samo kada ne prenosi Barselonu i Mesija.
Plavis i Radojevic da se drze kosarke. Na Areni teska truba sa komentatorima. Mozda je taj Milicevic i najbolji kada radi francusku ligu, vidi se se poznaje i voli njihov fudbal.
I onaj nije bio los, radio Kalco na Pinku, Nenad Stefanovic, tako nekako.
Setih se i one dve zamlate kad je Kalco bio na Avali, kao jedan Partizanovac, jedan Zvezdas, imali i emisiju pre i posle prenosa :biggrin:


Al si mator jbt :D

Komentatori po mom ukusu Viskovic, Plavsic i Nenad Milovanovic kao jedini valjani predstavnik Arene.

A najgori je brkajlija Sasa Rakic Bajinovic... naravno posle Kovinjala, koji je sinonim za uzas :D


Sveže napunjenih 25 :biggrin:

Što se tiče kosarke ubedljivo su najbolji Edin i Radojevic, pa onda Plavsic.
Srđan zna malo prečesto da pravi duže digresije. Tako vec dva puta u poslednjih par nedelja priča kako se Sem Kasel povredio protiv Denvera i nije mogao da igra protiv Lejkersa, a Sanders bio ubeđen da bi ih dobili sa Kaselom.
Kovacic najgori, ne znam kako on radi na mestu sportskog komentatora.
User avatar
Bolkonski
 
Posts: 14700
Joined: 17 Jul 2017, 21:43

Re: Engleska liga

Postby Baxter Stockman » 24 Apr 2018, 13:21

Ja čuo da mu je žena ćerka vlasnika SK.
Avangarda FPL Champion (2021)
Avangarda NFL Fantasy Champion (2023)
User avatar
Baxter Stockman
 
Posts: 34099
Joined: 16 Feb 2017, 13:53

PreviousNext

Return to Svetski i evropski fudbal

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests