Board index Fudbal Svetski i evropski fudbal

Engleska liga

Ko će osvojiti Premier Ligu u sezoni 23/24?

Liverpul
2
6%
Mančester Siti
10
29%
Mančester Junajted
8
24%
Arsenal
8
24%
Čelsi
0
No votes
Totenhem
0
No votes
Njukasl
6
18%
 
Total votes : 34

Re: Engleska liga

Postby White Mamba » 14 Oct 2017, 14:10

Ih..
Ajmo Redsi bre :facepalm:
Deb'o. Sujetan. Oce kadrira. Ne vodi treninge. Oce stan u BGH2O. Dov'o asocijalnog Korija
NECE STEFI DA IGRA ZA NJEGA
Stop hibridnom ratu!!!
User avatar
White Mamba
 
Posts: 43101
Joined: 24 Oct 2015, 00:27

Re: Engleska liga

Postby Tileoleo » 14 Oct 2017, 14:17

Osim Canove sanse u drugom poluvremenu apsolutno nista se nije desilo, izgleda i nece.
User avatar
Tileoleo
 
Posts: 3303
Joined: 04 Mar 2017, 00:00

Re: Engleska liga

Postby Kreanga » 14 Oct 2017, 14:21

Mucno drugo poluvreme.Steta za derbi...
User avatar
Kreanga
 
Posts: 7680
Joined: 10 Apr 2015, 08:52

Re: Engleska liga

Postby Serano » 14 Oct 2017, 14:21

Сити плански јури тријумф против Челсија, Јунајтед плански јури нерешено...
Serano
Guest
 

Re: Engleska liga

Postby fabricio » 14 Oct 2017, 14:23

Ovde su im 3 boda bila pod moranje obzirom kakav raspored ih ocekuje.
A sta ti radis kada ne poklanjas jogurte?
User avatar
fabricio
 
Posts: 13709
Joined: 24 Dec 2016, 21:43

Re: Engleska liga

Postby Čekicar » 14 Oct 2017, 14:27

Izvuce nulu kada god pozeli kao ja na FM dok sam igrao :biggrin:

Mou iz derbija zeli da izvuce 4 boda....U gostima po bod,kod kuce na pobedu.....+3 u odnosu na rivala....Na Old Trafordu ce zgaziti Liverpool...

Ali City je za koplje ispred svih po kvalitetu...Tehnicki su na mnogo vecem nivou od svih i ako nastave da dobijaju velike utakmice bice cupavo do samog kraja....ali ipak ocekujem da titulu resi faktor Pep ili faktor Mou kako hocete.......plavima iz Mancestera se jedino mogu suprostaviti fizicki predominantne ekipe kakva je UTD......Pored njih moze i ratnicki nastrojen Chelsea pod palicom Contea...kao i Poketinovi Sparsi...i to je to....

Evo Delph igra levog beka... :biggrin:
Last edited by Čekicar on 14 Oct 2017, 14:32, edited 1 time in total.
I FEEL DEVOTION
User avatar
Čekicar
 
Posts: 8112
Joined: 18 Jan 2017, 12:17

Re: Engleska liga

Postby Serano » 14 Oct 2017, 14:30

Све то ради и Сити, само што у топ мечевима извлачи победе. :D

Ово је била прва озбиљна утакмица за Манчестер у новој сезони. Не рачунам Реал и даље су за две класе изнад Манчестера.
Serano
Guest
 

Re: Engleska liga

Postby Kreanga » 14 Oct 2017, 14:34

Tajlere,opet hejtujes :D
User avatar
Kreanga
 
Posts: 7680
Joined: 10 Apr 2015, 08:52

Re: Engleska liga

Postby Čekicar » 14 Oct 2017, 14:37

Serano wrote:Све то ради и Сити, само што у топ мечевима извлачи победе. :D

Ово је била прва озбиљна утакмица за Манчестер у новој сезони. Не рачунам Реал и даље су за две класе изнад Манчестера.


Ne slazemo se....Smatram da u eventualnom dvomecu UTD izbacuje Real....i navijam za taj dvomec...

UTD ce biti prejeben u nokaut fazi....krv treba da propisas da im das gol.....Falio je danas Pogba bas mnogo...

Sto se tice City-ja prepuni su dobrih tehnicara,sakrivaju loptu.....Najjaci su na papiru u PL,ubedljivo i Pep ce se osramotiti ako ne osvoji titulu po meni....a osramotice se jer je UTD armirani beton :biggrin:

Samo pogledati klupe.....kazu najjaci je tim cija je najslabija karika najjaca....Jedan Yaya nema minut ove sezone...Jedan Bernadro zvaka Silva je na klupi...jedan Gundogan...jedan Sane...bas su prejaki..
I FEEL DEVOTION
User avatar
Čekicar
 
Posts: 8112
Joined: 18 Jan 2017, 12:17

Re: Engleska liga

Postby fabricio » 14 Oct 2017, 14:38

Mene zanima kako ce se provesti sa ovakvom igrom protiv psga,cytia,mesija... Nesto ne verujem da ce te ekipe da prastaju...

Osim sto Liberpul ima uzas odbranu,imaju 11 Jankovica na terenu u fizickom smislu. Premekani su. Zato mislim da je Junajted ovde trebao da da 15 minuta konstantnog gasa i uvalio bi 2 3 gola,a ne 1

Kroz 20ak dana nije nemoguce nimalo da City bude 6 7 bodova ispred utda,pa nek murinjo i dalje izvlaci remije u gostima
A sta ti radis kada ne poklanjas jogurte?
User avatar
fabricio
 
Posts: 13709
Joined: 24 Dec 2016, 21:43

Re: Engleska liga

Postby Tufi » 14 Oct 2017, 14:39

Agero na klupi, eto njega vec sledece nedelje u prvih 11
User avatar
Tufi
 
Posts: 8062
Joined: 01 May 2013, 08:02

Re: Engleska liga

Postby Čekicar » 14 Oct 2017, 14:41

fabricio wrote:
Osim sto Liberpul ima uzas odbranu,imaju 11 Jankovica na terenu u fizickom smislu. Premekani su.


Da,Can je bas mekan :lol2:

Georginio isto :lollol:
I FEEL DEVOTION
User avatar
Čekicar
 
Posts: 8112
Joined: 18 Jan 2017, 12:17

Re: Engleska liga

Postby Serano » 14 Oct 2017, 14:41

Kreanga wrote:Tajlere,opet hejtujes :D


Не. Него ми мука од приче, хтели бод. Онда треба рећи да је и Сити хтео победу на Бриџу. Зар не? :biggrin:

Уосталом, колико голова је Сити дао Ливерпулу?

Čekicar wrote:Ne slazemo se....Smatram da u eventualnom dvomecu UTD izbacuje Real....i navijam za taj dvomec...

UTD ce biti prejeben u nokaut fazi....krv treba da propisas da im das gol.....Falio je danas Pogba bas mnogo...

Sto se tice City-ja prepuni su dobrih tehnicara,sakrivaju loptu.....Najjaci su na papiru u PL,ubedljivo i Pep ce se osramotiti ako ne osvoji titulu po meni....a osramotice se jer je UTD armirani beton :biggrin:

Samo pogledati klupe.....kazu najjaci je tim cija je najslabija karika najjaca....Jedan Yaya nema minut ove sezone...Jedan Bernadro zvaka Silva je na klupi...jedan Gundogan...jedan Sane...bas su prejaki..


Исто то се причало и за Јувентус, па добише четири комада, а није било реванша. :biggrin:

Превише спуштате Гвардиолу, то сам тврдио прошле, а тврдим и сада. Тај тим у претходна три прелазна рока прави он.

Да се не лажемо, колико средстава има Сити, толико има и Јунајтед.
Serano
Guest
 

Re: Engleska liga

Postby fabricio » 14 Oct 2017, 14:45

Čekicar wrote:
fabricio wrote:
Osim sto Liberpul ima uzas odbranu,imaju 11 Jankovica na terenu u fizickom smislu. Premekani su.


Da,Can je bas mekan :lol2:

Georginio isto :lollol:

Ne bukvalisi... Premekani su
A sta ti radis kada ne poklanjas jogurte?
User avatar
fabricio
 
Posts: 13709
Joined: 24 Dec 2016, 21:43

Re: Engleska liga

Postby Kreanga » 14 Oct 2017, 14:48

Ja sam misljenja da je Junajted mogao da danas spakuje Liverpulu 3 komada.Ocekivao sam ovakvu utakmicu,ali nisam bas odusevljen sa njom.
User avatar
Kreanga
 
Posts: 7680
Joined: 10 Apr 2015, 08:52

PreviousNext

Return to Svetski i evropski fudbal

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 14 guests