Board index Fudbal Svetski i evropski fudbal

Engleska liga

Ko će osvojiti Premier Ligu u sezoni 23/24?

Liverpul
2
6%
Mančester Siti
10
29%
Mančester Junajted
8
24%
Arsenal
8
24%
Čelsi
0
No votes
Totenhem
0
No votes
Njukasl
6
18%
 
Total votes : 34

Re: Engleska liga

Postby Nikola » 12 Apr 2021, 08:30

Kreanga wrote:
Nikola wrote:Cavani :blue:
Sad ako im ne otmemo Kanea, nek ide sve u...
Iako je Scholes pre neki dan rekao (ne znam na cemu je bio) da veruje da cemo dati 150 miliona Haalandu

Mislim da nema sanse da Levi proda Kejna nekoj ekipi iz PL. Ili PSG ili Real ako im propadne Haland.


Prodao nam je Berbu :biggrin: A nece se pitati samo on
Jos bolje, dajte malog iz Dortmunda
"Were all stars to disappear or die, I should learn to look at an empty sky..." W.H. Auden
"U vas stenje na svakoju stranu, zlo pod dobrim kao dobro pod zlom [...]"

Sonja Vasic - carica kosarke!
Jedan je Gagi kapiten!
User avatar
Nikola
 
Posts: 8824
Joined: 21 Jan 2012, 20:25
Location: KG

Re: Engleska liga

Postby Nowitzki.ct » 12 Apr 2021, 08:38

Nema Junajted problem sa 9-kom, nego kako doturiti loptu do 9-ke. Stoperi poput Megvajera i Lindelofa i pogotovo zadnji vezni u liku Freda i Mektomineja kojima je kreacija nula. Koliko meceva ove sezone su se Rasford i druzina gore mogla ostaviti komotno bez ocjene jer nisu ni dobijali lopte. Prevelika zastita masno placenih stopera u liku krajnje nekreativnih zadnjih veznih plus Matica kojeg je pregazilo vrijeme je najveci provlem ovog Junajteda. I Haland nije rjesenje za isti.
Black and white till the end of days, Gravediggers for all your prayers, Partizan reign to last for aeons.
User avatar
Nowitzki.ct
 
Posts: 7004
Joined: 20 Nov 2012, 15:19

Re: Engleska liga

Postby Kreanga » 12 Apr 2021, 08:59

To je tacno.
Kreacija se svodi na Bruna, kad njega zatvoris kraj. Jedino jos Pogba iz veze moze da kreira. Zao mi je sto VDB ne dobija vecu sansu. Marsijal ostaje devetka, samo se mozda dovede Sanco i vrati Lingard. Ali ubedljivo najveci problem je odbrana i to se opet juce potvrdilo. Lindelof je izgubljen u prostoru i vremenu.
User avatar
Kreanga
 
Posts: 7609
Joined: 10 Apr 2015, 08:52

Re: Engleska liga

Postby Baxter Stockman » 12 Apr 2021, 09:07

Meni bi bilo žao da se Lingard vrati u Junajted.

Deluje mi da je pronašao sebe u WH.
Avangarda FPL Champion (2021)
Avangarda NFL Fantasy Champion (2023)
User avatar
Baxter Stockman
 
Posts: 34099
Joined: 16 Feb 2017, 13:53

Re: Engleska liga

Postby Domingoo » 12 Apr 2021, 09:42

Murinjo je klasican primer trenera koga gazi vreme i ako je vrhunski pre svega takticar i motivator.
Fudbal je u prethodnih 10-15 godina enormno promenio osnov je postao pas kojim se njasigurnije dolazi do gola on se nekako nije prilagodio jos uvek igra svoj fudbal gde su napadaci odseceni i cekaju nekog Snajdera da im distribuira loptu i resavaju iz 2 kontakta ..

Za njegovu karijeru bi mozda najbolje bilo da se vrati u Italiju verujem da je tamo jos uvek cenjen.
Portugalac bek za 200k ,22-28 god tehnicko-takticki pismen..
Od Gaćinovića da se napravi vrhunski desni bek.
User avatar
Domingoo
 
Posts: 7176
Joined: 17 Nov 2018, 15:22

Re: Engleska liga

Postby AirBall » 12 Apr 2021, 18:12

Sprdaju Englezi Murinja

''A ko su oni tudjim slugama da sude''
User avatar
AirBall
 
Posts: 106301
Joined: 14 Mar 2011, 22:22

Re: Engleska liga

Postby Nikola » 13 Apr 2021, 06:07

Nowitzki.ct wrote:Nema Junajted problem sa 9-kom, nego kako doturiti loptu do 9-ke. Stoperi poput Megvajera i Lindelofa i pogotovo zadnji vezni u liku Freda i Mektomineja kojima je kreacija nula. Koliko meceva ove sezone su se Rasford i druzina gore mogla ostaviti komotno bez ocjene jer nisu ni dobijali lopte. Prevelika zastita masno placenih stopera u liku krajnje nekreativnih zadnjih veznih plus Matica kojeg je pregazilo vrijeme je najveci provlem ovog Junajteda. I Haland nije rjesenje za isti.


Ima istine naravno i United cesto ima problem da kreira sansu, ali po statsima smo drugi u ligi po udarcima na gol. Ne bi Haaland resio sve probleme i dalje je potrebno resiti odbrambeni deo, ali Martial se sve cesce povredjuje ne moze da da gol jednom iz 50 prilika i nije vise tako mlad. On ne moze biti prva devetka, to sve vise postaje jasno. Haalndu daj dve lopte i dace dva gola.
I jbg, Kreanga, imamo Bruna i Pogbu, pa ne mozemo imati 10 kreatora, narocito kada je Pogba u zivotnoj formi vec par meseci
"Were all stars to disappear or die, I should learn to look at an empty sky..." W.H. Auden
"U vas stenje na svakoju stranu, zlo pod dobrim kao dobro pod zlom [...]"

Sonja Vasic - carica kosarke!
Jedan je Gagi kapiten!
User avatar
Nikola
 
Posts: 8824
Joined: 21 Jan 2012, 20:25
Location: KG

Re: Engleska liga

Postby Kreanga » 13 Apr 2021, 06:39

Pogba je malo malo pa povredjen, a sva je prilika da ide.
Ali da mu je ovo najbolja sezona u klubu, jeste.
User avatar
Kreanga
 
Posts: 7609
Joined: 10 Apr 2015, 08:52

Re: Engleska liga

Postby Nikola » 13 Apr 2021, 09:07

To da ide se provlaci vec evo ne znam koliko, a on igra sve bolje i bolje. Njega je Mourinho sjebo, cim je dobio priliku da igra stalno, on je zverina. Cak i da ode, opet stajem iza ideje da bi nam krsteni napadac bio potreban ko leba. Dodaj barem DM-a koji ume da stiti odbranu i da jos vecu dozvolu bekovima i na pravom smo putu.
Inace koliko je malo potrebno je dokazao Cavani, samo Cavani nije stalno resenje i pitanje hoce li i biti tu sled godine (ja se nadam da hoce). I naravno da fali jos jedan ofanzivni vezni ali vec smo poceli mastati isuvise :)
"Were all stars to disappear or die, I should learn to look at an empty sky..." W.H. Auden
"U vas stenje na svakoju stranu, zlo pod dobrim kao dobro pod zlom [...]"

Sonja Vasic - carica kosarke!
Jedan je Gagi kapiten!
User avatar
Nikola
 
Posts: 8824
Joined: 21 Jan 2012, 20:25
Location: KG

Re: Engleska liga

Postby Kreanga » 13 Apr 2021, 11:37

Da, ali pre nije ulazio u poslednju godinu ugovora kao sad.
Murinjo je sjebao sve, napadacku ekipu je konstantno povlacio nazad, to radi i sa Totenhemom pa vidimo kako mu ide.
Moje misljenje je da treba 3 pojacanja ako ostanu Pogba i Kavani. Sanco, DMF i CB da ne gledam Lindelofa vise.
User avatar
Kreanga
 
Posts: 7609
Joined: 10 Apr 2015, 08:52

Re: Engleska liga

Postby DeniBer » 14 Apr 2021, 14:07

Sančo se raspada čovek. Ne znam šta će vam on, sa krila ste dobro pokriveni (+ Grinvud).

A što se tiče defanzive, oplakao sam kad sam video Alexisa Sančeza kako cepa na poziciji levog beka :biggrin: Za 2 meseca od najubojitijeg napadača PL to solidnog defanzivca. Najbolji ortak mi navija za Utd, čovek poludeo bio skroz.
User avatar
DeniBer
 
Posts: 1715
Joined: 18 Nov 2018, 15:02

Re: Engleska liga

Postby ИлићКапитен22 » 15 Apr 2021, 15:07

Јел Болк банован?
Бранко Нордеус и пријатељи клуба :srce:
User avatar
ИлићКапитен22
 
Posts: 23673
Joined: 17 Jun 2011, 15:51

Re: Engleska liga

Postby Baxter Stockman » 15 Apr 2021, 15:08

ИлићКапитен22 wrote:Јел Болк банован?

Ne
Avangarda FPL Champion (2021)
Avangarda NFL Fantasy Champion (2023)
User avatar
Baxter Stockman
 
Posts: 34099
Joined: 16 Feb 2017, 13:53

Re: Engleska liga

Postby ИлићКапитен22 » 15 Apr 2021, 15:11

Па видим нема га већ пар дана да пише на овoj теми. Не знам зашто...
Бранко Нордеус и пријатељи клуба :srce:
User avatar
ИлићКапитен22
 
Posts: 23673
Joined: 17 Jun 2011, 15:51

Re: Engleska liga

Postby Angus Young » 16 Apr 2021, 10:23

Fudbaler Mančester Junajteda Pol Pogba u razgovoru za Skaj Sport žestoko je kritikovao nekadašnjeg menadžera tog kluba Žozea Murinja.

Njih dvojica su započela sukob onoga trenutka kada je francuski fudbaler izgubio mesto u startnoj postavi.

„Jednog dana sam imao odličan odnos sa Murinjom, svi su to videli, a sutradan ne znam šta se dogodilo. To je čudna stvar u vezi odnosa sa njim i ne mogu da vam objasnim, jer ni meni nisu jasni razlozi“, rekao je Pogba na početku intervjua, pa potom uporedio Portugalca sa aktuelnim menadžerom Junajteda Solšerom.

„Odnos sa Solšerom je drugačiji, on nikada ne bi išao protiv igrača. Možda Ole ne bi odabrao neke igrače, ali ih ne odbacuje, ne gura ih u stranu kao da više ne postoje. To je razlika između njih. Solšerove metode možda tako deluju jer sa igračima ostvaruje prisniji odnos“.

Problem sa Murinjom imao je još jedan fudbaler Crvenih đavola, Luk Šo, za koga je Posebni između ostalog rekao i da mu nedostaje fudbalske inteligencije. Međutim, sam Šo je nedavno rekao da ga je Murinjo s pravom kritikovao kako bi poboljšao performanse, ali je i priznao da je to bio izuzetno težak period za njega.

„Svaki trener ima svoj način rada sa igračima, a vi kao igrač morate da se prilagodite trenerskim zamislima. Ponekad vam to odgovara, a nekada to nije slučaj. Ole je puno pomogao Luku Šou, koji je imao tešku sezonu pod Murinjom, ali je dokazao da ima kvalitet, koji nikada nije ni bio sporan, ako postoji poverenje menadžera“.


https://rs.n1info.com/sport-klub/murinjo-ide-protiv-svojih-igraca-solser-nikada/
nije uvek lako, ali je uvek lepo..
User avatar
Angus Young
 
Posts: 19499
Joined: 11 Mar 2014, 01:21

PreviousNext

Return to Svetski i evropski fudbal

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 6 guests