Board index Fudbal Svetski i evropski fudbal

Engleska liga

Ko će osvojiti Premier Ligu u sezoni 23/24?

Liverpul
2
6%
Mančester Siti
10
29%
Mančester Junajted
8
24%
Arsenal
8
24%
Čelsi
0
No votes
Totenhem
0
No votes
Njukasl
6
18%
 
Total votes : 34

Re: Engleska liga

Postby White Mamba » 30 Sep 2017, 22:32

Opa optuzbe.. :roll:
Deb'o. Sujetan. Oce kadrira. Ne vodi treninge. Oce stan u BGH2O. Dov'o asocijalnog Korija
NECE STEFI DA IGRA ZA NJEGA
Stop hibridnom ratu!!!
User avatar
White Mamba
 
Posts: 42765
Joined: 24 Oct 2015, 00:27

Re: Engleska liga

Postby Zlaja » 30 Sep 2017, 22:34

A kakva je fora sa tim otkazom za Bilica?
Ispada da je Vesthem neka sila pa je strasno biti tu između 10. i 15. na tabeli.
User avatar
Zlaja
 
Posts: 46897
Joined: 22 Jul 2011, 16:45

Re: Engleska liga

Postby White Mamba » 30 Sep 2017, 22:36

Sprcao je skoro 50miliona jura za nov spic..vec je imao solidnu osnovu
A poceo prebedno..
Sad se popravlja polako
Deb'o. Sujetan. Oce kadrira. Ne vodi treninge. Oce stan u BGH2O. Dov'o asocijalnog Korija
NECE STEFI DA IGRA ZA NJEGA
Stop hibridnom ratu!!!
User avatar
White Mamba
 
Posts: 42765
Joined: 24 Oct 2015, 00:27

Re: Engleska liga

Postby Zlaja » 30 Sep 2017, 22:41

A koji tim je potrošio manje od 50 miliona?
User avatar
Zlaja
 
Posts: 46897
Joined: 22 Jul 2011, 16:45

Re: Engleska liga

Postby Čekicar » 30 Sep 2017, 22:45

White Mamba wrote:Cekicar se ne hvali kako je mocni Bilic dobio jos mocnije labudove u devedesetom, i sebi obezbedio dupe jos neko vreme :roll:


Brate gledam i ne verujem...strasno koliko ima srece,po ko zna koji put se cupa...hoda po ziletu,nema sanse da odrzi glavu iznad vode jos dugo..Samo cekamo,svidja mi se to...Cekamo Bijelsu ili Karla da kaze da ili Rafu da kidnapujemo...Sa Rafom bi napali LS,znas? :biggrin:

fabricio wrote:Cekicar je vesthemovac kao sto je Andjus ofkovac.


E moooj ti ja sam Cekicar od kad znam za sebe...Sve sveske jos u osnovnoj prepune cekica,grbova...na svakoj svesci na pocetnoj strani grb Partizana a na poledjini West Ham-a... :biggrin:

Zlaja wrote:A kakva je fora sa tim otkazom za Bilica?
Ispada da je Vesthem neka sila pa je strasno biti tu između 10. i 15. na tabeli.


Pocelo je vise da se ulaze,preslo se na olimpijski stadion...apetiti rastu..Imamo jednog Chicharita,UTD,REAL MADRID..nestvarno ali opet dzaba sto je malo i tuzno realno.....Sa Payeom smo bili blizu LS,koji nas je posle izdao da bi otisao da keri loptu sa afrikancima....

Bijelsa,Kuman,Rafa....realne price ali trenutno nedohvatljive jer u klubu nemaju pojma...desetogodisnji ugovor...Pardju je mala maca :biggrin:

WEST HAM UNITED je sila,velikan...jedna od najboljih skola na ostrvu...Nisu sigurno sile ovi novokomponovani govnari...Dobro je Mambole rekao za danasnji derbi,pravo u centar....nije videlo derbija....indijanci protiv indijanaca samo masa se prima i lozi jbg.. :biggrin:.....ali docice i dani kada cemo ih sve silovati...ruzno i bolno.. :biggrin:
Last edited by Čekicar on 30 Sep 2017, 22:50, edited 3 times in total.
I FEEL DEVOTION
User avatar
Čekicar
 
Posts: 8112
Joined: 18 Jan 2017, 12:17

Re: Engleska liga

Postby White Mamba » 30 Sep 2017, 22:46

@Zlaja
Mi :D
Pa nije samo to Zlajo
Ima prvog golmana Engleske, dugogodisnjeg prvog beka Sitija, stopera evropskog prvaka Portugala, bivseg stopera Juvea, Lanzinija, Valensiju, Ajua, Kerola..
I na sve to dodas spic od 50milki..
Ocekivali su ljudi ocigledno vise, i ja bi na njihovom mestu, od 0 bodoba u prva 4 kola il koliko vec
Deb'o. Sujetan. Oce kadrira. Ne vodi treninge. Oce stan u BGH2O. Dov'o asocijalnog Korija
NECE STEFI DA IGRA ZA NJEGA
Stop hibridnom ratu!!!
User avatar
White Mamba
 
Posts: 42765
Joined: 24 Oct 2015, 00:27

Re: Engleska liga

Postby Zlaja » 30 Sep 2017, 22:47

Mislim da je samo par timova potrošilo manje od 40ak miliona funti.

Nisu to ulaganja koja garantuju gornju polovinu tabele.
User avatar
Zlaja
 
Posts: 46897
Joined: 22 Jul 2011, 16:45

Re: Engleska liga

Postby White Mamba » 30 Sep 2017, 22:52

Kad hadersfild potrosi pedeset to je zato sto mu postojeci kadar garantuje 8 ili 9 bodova u sledecoj sezoni..
Kad vest hem na trenutni igracki kadar pozajmi harta i dovede zabaletu za dz, i na to dovede Marka i Cicarita, ocekuje se bolje..
Vest hem i sta dobija dobija na muku
Deb'o. Sujetan. Oce kadrira. Ne vodi treninge. Oce stan u BGH2O. Dov'o asocijalnog Korija
NECE STEFI DA IGRA ZA NJEGA
Stop hibridnom ratu!!!
User avatar
White Mamba
 
Posts: 42765
Joined: 24 Oct 2015, 00:27

Re: Engleska liga

Postby Čekicar » 30 Sep 2017, 22:54

White Mamba wrote:Kad hadersfild potrosi pedeset to je zato sto mu postojeci kadar garantuje 8 ili 9 bodova u sledecoj sezoni..
Kad vest hem na trenutni igracki kadar pozajmi harta i dovede zabaletu za dz, i na to dovede Marka i Cicarita, ocekuje se bolje..
Vest hem i sta dobija dobija na muku


Bas tako..Pazi prelazni rok....Hart,Zabaleta,Chicharito,Arnautovic...pa nemoj da se zajebavamo...to je za nas i vise nego ozbiljno,preozbiljno....Prva trojica se borili za titulu veci deo dosadasnje karijere....

Ali nemamo kreatora,fali kreacije...Nismo nasli zamenu za Payea...treba nam jedan takav cije lopte imaju oci da bi svi dosli do izrazaja i da bi pruzali maksimum...A Bilic hoce poluraspalog Karvalja pa ti vidi...Sta mu se desilo u glavi ja ne znam...Ali iskreno Biliceve ekipe mogu igrati opasan fudbal,mogu da gaze samo tako sto se i videlo u toj sezoni sa Payeom...samo je problem kada je selekcija malo drugacija,ne ume da se prilagodi timu....Ne mozemo igrati na isti nacin sa Payeom i bez njega ili nekog slicnog njemu....E sad zasto se nije dovela adekvatna zamena za francuza?..ne znam...mozda su mislili da ce Lanzini uspeti da ga zameni...Lanzini je pakao od igraca ali je ipak bio potreban jos jedan Pajoliki za fudbal koji zeli da igra...
I FEEL DEVOTION
User avatar
Čekicar
 
Posts: 8112
Joined: 18 Jan 2017, 12:17

Re: Engleska liga

Postby White Mamba » 30 Sep 2017, 23:06

Ja sam mislio da bi Aju mogao ali avaj, u Velsu su ga pregruvali i zaglupeli i jos se nije oporavio.. :D
Deb'o. Sujetan. Oce kadrira. Ne vodi treninge. Oce stan u BGH2O. Dov'o asocijalnog Korija
NECE STEFI DA IGRA ZA NJEGA
Stop hibridnom ratu!!!
User avatar
White Mamba
 
Posts: 42765
Joined: 24 Oct 2015, 00:27

Re: Engleska liga

Postby fabricio » 01 Oct 2017, 00:53

To je "najjaca liga" ( :laugh: ) na svetu,ako 50 milki garantuje nesto,onda jebiga...
Taj chicarito je veciti otpadnik,nemoj od njega da pravimo nesto sto nije,od ostalih takodje.Kapiram da Cekicar mozda stvarno navija za njih,ali traziti im mane kao da su Barsa,pa ne ide...
Vest Hemu je mesto izmedju 10. i 12 ekipe. puna kapa. Tamo ih i vidim na kraju sezone.
A sta ti radis kada ne poklanjas jogurte?
User avatar
fabricio
 
Posts: 13703
Joined: 24 Dec 2016, 21:43

Re: Engleska liga

Postby White Mamba » 01 Oct 2017, 12:07

Fabri nemoj zivota ti
Cicarito je druga klasa spiceva, marko malo ispod njega
Engleski argentinski portugalski reprezentativci
Sak je i siroti Ogbona igrao za zabare
Nisu nikako za drugu polovinu tabele
Sa Pajeom uredno evrokupovi ekipa, ali avaj
Kakva bomba Lakazeta, steta samo stativa
Deb'o. Sujetan. Oce kadrira. Ne vodi treninge. Oce stan u BGH2O. Dov'o asocijalnog Korija
NECE STEFI DA IGRA ZA NJEGA
Stop hibridnom ratu!!!
User avatar
White Mamba
 
Posts: 42765
Joined: 24 Oct 2015, 00:27

Re: Engleska liga

Postby fabricio » 01 Oct 2017, 12:12

Mozda je ranije bila izlizana floskula,ali danas je to cinjenica.
Danas svako igra fudbal.

Narocito PL gde se ulaze najvise para.

A i stvarno ne kapiram to lozenje na west hem kao da pricamo o svetskoj fudbalksoj sili,pa je sad tragedija da zavrse na 10.mesto. I pored pojacanja koja imaju. Imaju ih i drugi.

To sam rekao odokativno,mrzelo me da brojim ko ce biti ispred njih.
Ali to je to.jedno dva mesta gore dole oko 10og mesta ce biti...
A sta ti radis kada ne poklanjas jogurte?
User avatar
fabricio
 
Posts: 13703
Joined: 24 Dec 2016, 21:43

Re: Engleska liga

Postby White Mamba » 01 Oct 2017, 12:16

Nema sta da se lozim na vest hem ili ne (ne)
Meni ni iz dzepa ni u dzep, da opstane Njukasl ostali kako oce.. :D
Diskusija nista vise
Ae bezi starleto, samo Real i Klivlend :jezik:
1-0 , Monreal
Deb'o. Sujetan. Oce kadrira. Ne vodi treninge. Oce stan u BGH2O. Dov'o asocijalnog Korija
NECE STEFI DA IGRA ZA NJEGA
Stop hibridnom ratu!!!
User avatar
White Mamba
 
Posts: 42765
Joined: 24 Oct 2015, 00:27

Re: Engleska liga

Postby fabricio » 01 Oct 2017, 12:19

Ma ne mislim na tebe naravno...generalno. Provlaci se ta teza o njima na par mesta.

Utd,City,Chelsea,Arsenal,Livpool,Totenam...vec 6 ekipa.
I ima bar 6 7 ekipa slicnog kvaliteta gde ce presudjivati kvalitet trenera.
U svemu tome vidim WH oko 10og mesta.
A sta ti radis kada ne poklanjas jogurte?
User avatar
fabricio
 
Posts: 13703
Joined: 24 Dec 2016, 21:43

PreviousNext

Return to Svetski i evropski fudbal

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 5 guests