Board index Fudbal Svetski i evropski fudbal

Latinoamerički koktel

Re: Latinoamerički koktel

Postby CRNO BELI SVET » 31 Jul 2011, 23:41

Napredpartizan wrote:Svidja mi se kod Meksikanaca sto na svako ispucavanje lopte od strane protivnickog golmana posle gol auta ceo stadion vice Putooooo u prevodu pic.o ... Najjaci su :biggrin:

:biggrin:

Kakav faul nije sviran nad golmanom Haguaresa, i kakav promašaj praznog gola sa 4 metra... :tap:
San koji sanjaš sam je samo san. San koji sanjamo zajedno je stvarnost.
User avatar
CRNO BELI SVET
 
Posts: 796
Joined: 15 Mar 2011, 16:26
Location: Novi Sad

Re: Latinoamerički koktel

Postby Napredpartizan » 31 Jul 2011, 23:47

Stvarno je promasaj bio epic fail...Ali ajde ima opravdanje sto je lopta bila niska,pa je nije dobro zahvatio... Losa utakmica,ukljucio sam se u 15.minutu nije bilo ni 3 sanse na utakmici od tada.. Valjda ce biti bolje drugo poluvreme.
User avatar
Napredpartizan
 
Posts: 23638
Joined: 15 Mar 2011, 13:26

Re: Latinoamerički koktel

Postby CRNO BELI SVET » 01 Aug 2011, 00:05

Evo još jedne majstorije, predivna parabola sa 25 metara, šteta što taj šut nije završio u mreži, nego odbitak...
San koji sanjaš sam je samo san. San koji sanjamo zajedno je stvarnost.
User avatar
CRNO BELI SVET
 
Posts: 796
Joined: 15 Mar 2011, 16:26
Location: Novi Sad

Re: Latinoamerički koktel

Postby Napredpartizan » 01 Aug 2011, 00:06

Kako je masjtorski lobovao... Steta sto nije usla,1-0 za jaguares,bice zanimljiv mec sada. Pogodak je dao Kolumbijac Martinez,sad vidim na wikipediji da je bio poprilicno uspesan u Medellinu u kolumbijskom prvenstvu.
User avatar
Napredpartizan
 
Posts: 23638
Joined: 15 Mar 2011, 13:26

Re: Latinoamerički koktel

Postby Napredpartizan » 01 Aug 2011, 00:23

Kakva sansa za izjednacenje,sa 3 metra promasio posle dobrog driblinga..

Edit gooool 1-1 Arellano posle kornera sa 2 metra,direktno mu na nogu pala lopta...

Edit goool prekoret 2-1 za Chivas Fabian kroz noge golmana
User avatar
Napredpartizan
 
Posts: 23638
Joined: 15 Mar 2011, 13:26

Re: Latinoamerički koktel

Postby CRNO BELI SVET » 01 Aug 2011, 00:30

Goooooolllllllll de la Chiiiiiivvvvvvvvvaaaaaaaaaaassssssss! Golllaaaaaaaaaazzzzooo de la Marko Fabiaaaaan! :biggrin:

2-1


Lep prodor i sjajna realizacija...


Kako jedan slučajan gol(tj. u ovom slučaju inspiracija jednog igrača) otvori meč, i od dosadnog načini ga izuzetno zanimljivim...
San koji sanjaš sam je samo san. San koji sanjamo zajedno je stvarnost.
User avatar
CRNO BELI SVET
 
Posts: 796
Joined: 15 Mar 2011, 16:26
Location: Novi Sad

Re: Latinoamerički koktel

Postby Napredpartizan » 01 Aug 2011, 00:33

Mnogo bolji fudbal u drugom poluvremenu.Chivas dosta bolji,Jaguares se skroz povukao posle vodjstva i to je Chivas iskoristio...

Chivas posle meca putuje u Majami da igra protiv Barselone prijateljsku u cetvrtak .
User avatar
Napredpartizan
 
Posts: 23638
Joined: 15 Mar 2011, 13:26

Re: Latinoamerički koktel

Postby Napredpartizan » 01 Aug 2011, 00:49

Kraj 2-1 za Chivas.Sledece subote sjajan mec,UNAM-Chivas...
User avatar
Napredpartizan
 
Posts: 23638
Joined: 15 Mar 2011, 13:26

Re: Latinoamerički koktel

Postby CRNO BELI SVET » 04 Aug 2011, 01:45

Večerašnji derbi Brasiliera:
Vasko da Gama - Santos

http://www.panatz.kit.net/estado/vas_san5.htm


Al' je loš ovaj stream, izgubih oči, ali najcrnje je što se bolji ne može izvući... :dunno:
San koji sanjaš sam je samo san. San koji sanjamo zajedno je stvarnost.
User avatar
CRNO BELI SVET
 
Posts: 796
Joined: 15 Mar 2011, 16:26
Location: Novi Sad

Re: Latinoamerički koktel

Postby CRNO BELI SVET » 04 Aug 2011, 02:03

Probajte ovde:
http://assistatvonline.com/

Kliknite na futebol ao vivo, i onda izaberite meč po izboru...


Edit- kraj meča 2-0 za Vasko...Inače, ovaj rezulta je bio u 20. minutu meča, ništa se do kraja nije promenilo...
San koji sanjaš sam je samo san. San koji sanjamo zajedno je stvarnost.
User avatar
CRNO BELI SVET
 
Posts: 796
Joined: 15 Mar 2011, 16:26
Location: Novi Sad

Re: Latinoamerički koktel

Postby CRNO BELI SVET » 09 Aug 2011, 10:14



Možda nije najlogičniji potez u datoj situaciji, ali s' obzirom da mu je uspeo zaslužuje samo:
:blue: :blue: :blue:

P.S. Inače je Urbano u momentu dodavanja bio u ofsajdu... :biggrin:
San koji sanjaš sam je samo san. San koji sanjamo zajedno je stvarnost.
User avatar
CRNO BELI SVET
 
Posts: 796
Joined: 15 Mar 2011, 16:26
Location: Novi Sad

Re: Latinoamerički koktel

Postby KKP » 09 Aug 2011, 12:45

Neviđen gol, potez svih poteza! :blue:

A nema veze ofsajd, greota bi bilo za ovakvu čaroliju... :)
User avatar
KKP
 
Posts: 9672
Joined: 09 May 2011, 22:26

Re: Latinoamerički koktel

Postby CRNO BELI SVET » 11 Aug 2011, 13:29

Kakav meč sinoć u Fortalezi, pa bukvalno na nivou onog Santos-Flamengo, iako nije bilo toliko golova.

U prvom meču 2. runde kopa Sudamerikana Seara je dobila Sao Paulo 2-1!

Kažem fenomenalan meč, od prvog minuta domaći su u talasima napadali, a gosti iz kontra napada opasno ugrožavali gol Seare.
Neverovatno je šta se sve uspeli da promaši fudbaleri Seare, i kao omaž toga, i bukvalno otelotvorenje onog nepisanog fudbalskog pravila da posle promašaja sledi kazna, obratite posebno pažnju posle kakve šanse Seare je usledila brutalna kontra Sao Paula, i gol majstora Rivalda, koji je sjajno ispratio akciju istrčavši 52.5 metra u punom sprintu :biggrin: (stvarno je toliko bilo, gledao sam analizu koju su brazilski komentatori animacijom prikazali na poluvremenu).

Seara je zatim nastavila sa atacima i promašajima, da bi nakon jedne greške odbrambene linije uspeli da uđu u lepu situaciju za gol, koju je Rudnej koji se do tada neverovatno ispromašivao(tri puta je glavom sa 5 metara slao loptu preko gola, od toga jednom bukvalno promašio prazan gol, to je jedina šansa od nekih 20-ak koja nije ušla u pregled ispod), rešio štiklom bukvalno u poslednjoj sekundi prvog poluvremena... :roll:

Odmah na početku drugog dela, Denilson(onaj Arsenalov) dobija drugi žuti, a domaći su se izgleda u tom periodu malo izduvali od neverovatnog ritma koji su sami sebi nametnuli u prvom poluvremenu, pa je sledećih 20-ak minuta Sao Paulo kontrolisao meč, i imao i par dobrih šansi.

Poslednju četvrtinu meča domaći kreću u totalni juriš, igrači Sao Paula su opet seli u krilo matorom Seniju, i nakon goimile promašenih šansi, pravde je zadovoljena u poslednjim sekundama 4. minuta nadoknade vremena, i opet kao neka simbolika, lopta nije odmah ušla u gol, već nakon odbitka posle stative rezervista Nićasio donosi prednost Seari pred revanš u Sao Paulu.
Volim taj napon kada jedna ekipa pritiska, ali je neće gol, i onda kad već izgubiš nadu, gol dođe, radovao sam se kao da je Partizan pobedio(mada ima sličnosti i u dresovima, ali i u sjajnim navijačima koje ovj klub ima).

Jes' da traje 8 minuta ovaj snimak, ali vredi ga pogedati, jer je na njemu preko 20 šansi za gol, mislim da je Seara imala oko tridesetak šuteva ka golu Sao Paula, od toga je barem pola išlo u okvir gola, tako da gosti trebaju da podignu spomenik Rožerio Seniju na sred Morumbija za ovo što je sinoć branio...

San koji sanjaš sam je samo san. San koji sanjamo zajedno je stvarnost.
User avatar
CRNO BELI SVET
 
Posts: 796
Joined: 15 Mar 2011, 16:26
Location: Novi Sad

Re: Latinoamerički koktel

Postby Napredpartizan » 13 Aug 2011, 22:30

Pocinje na areni Sao Paulo-Ateltiko Paranaense
User avatar
Napredpartizan
 
Posts: 23638
Joined: 15 Mar 2011, 13:26

Re: Latinoamerički koktel

Postby lord_slawe_ » 17 Aug 2011, 11:02

Plata debitovala u drugoj liZi :D

dobili 1-0 neke pacere a gledalo ih 40 iljada ljudi..
lord_slawe_
 
Posts: 2044
Joined: 15 Mar 2011, 17:50

PreviousNext

Return to Svetski i evropski fudbal

Who is online

Users browsing this forum: Applebot [Bot], Cinciripini, Н.А. and 38 guests