Board index Fudbal Svetski i evropski fudbal

Specijalni vs ostatak sveta

Re: Specijalni vs ostatak sveta

Postby Bolkonski » 28 Nov 2020, 11:57

Ne zagadjuj temu.
Veliki Master to ne zaslužuje.
User avatar
Bolkonski
 
Posts: 14700
Joined: 17 Jul 2017, 21:43

Re: Specijalni vs ostatak sveta

Postby balkanski spijun » 28 Nov 2020, 13:14

Ko je keba kraba?Ferguson???
User avatar
balkanski spijun
 
Posts: 13212
Joined: 02 Jul 2012, 18:09

Re: Specijalni vs ostatak sveta

Postby ExEr » 28 Nov 2020, 13:48

balkanski spijun wrote:Ko je keba kraba?Ferguson???

Jeste na njega misli vrhovni
Verovatno mu je Portugalac veverica sendi
Kiselinu sipam u oči kakve sve pičke navijaju za Partizan
User avatar
ExEr
 
Posts: 7235
Joined: 05 Jun 2016, 22:36

Re: Specijalni vs ostatak sveta

Postby balkanski spijun » 28 Nov 2020, 14:03

Jednom konstatacijom cu da se nadovezem.

Mardona (pok)nije fudbaler sa najvise osvojenih trofeja,ali za sve njih je Bog I svi mu se klanjaju.
User avatar
balkanski spijun
 
Posts: 13212
Joined: 02 Jul 2012, 18:09

Re: Specijalni vs ostatak sveta

Postby ExEr » 28 Nov 2020, 18:18

Na kog se pa to odnosi u svetu trenera?
Kiselinu sipam u oči kakve sve pičke navijaju za Partizan
User avatar
ExEr
 
Posts: 7235
Joined: 05 Jun 2016, 22:36

Re: Specijalni vs ostatak sveta

Postby balkanski spijun » 28 Nov 2020, 18:27

ExEr wrote:Na kog se pa to odnosi u svetu trenera?



Zna se.ko je ikona MJ I sire

Gde god da se pojavi,cenjen od svih.Malo je takvih.
Last edited by balkanski spijun on 28 Nov 2020, 18:32, edited 2 times in total.
User avatar
balkanski spijun
 
Posts: 13212
Joined: 02 Jul 2012, 18:09

Re: Specijalni vs ostatak sveta

Postby Zappa » 28 Nov 2020, 18:28

balkanski spijun wrote:Jednom konstatacijom cu da se nadovezem.

Mardona (pok)nije fudbaler sa najvise osvojenih trofeja,ali za sve njih je Bog I svi mu se klanjaju.



Šta li Bolkonski misli o Maradoni ? :biggrin:
Da li je Modrić bolji igrač od Maradone ? :biggrin:
Zappa
 
Posts: 7528
Joined: 03 Jul 2013, 23:53

Re: Specijalni vs ostatak sveta

Postby ExEr » 28 Nov 2020, 18:36

balkanski spijun wrote:
ExEr wrote:Na kog se pa to odnosi u svetu trenera?



Zna se.ko je ikona MJ I sire

Gde god da se pojavi,cenjen od svih.Malo je takvih.

Ako si pratio, smestio sam ga u top5 svih vremena. Mozda je cak i bolji.
On je od sasvim prosecnog MANU stvorio respektabilan tim imperiju. Skoro da nema takvog delatnika...mircea lucesku lajk dis :biggrin:

@zappa
Vweovatno je maradona pepa prase, a Ronaldo terminator loji bi ga pojeo za dorucak, a modric bi mu predavao u skoli fudbala
Kiselinu sipam u oči kakve sve pičke navijaju za Partizan
User avatar
ExEr
 
Posts: 7235
Joined: 05 Jun 2016, 22:36

Re: Specijalni vs ostatak sveta

Postby balkanski spijun » 28 Nov 2020, 18:46

Tad sam nesto i pratio fudbal.

Kad je preuzeo MJ nije bio ni prosecan tim.Bili su pred ispadanjem.Posle 3 ce sezone bio je pred otkazom.

Napravio je sportskog velikana.Niodcega stvorio nesto.

Svakako legenda,ako ne I najveci od trenera.

Gledao sam generacije Pela(svakako veliki igrac),ali Maradona je bio poseban.Oba su juznjaci,iz nemastine,bede,doslo do vrha.

Nekako je Maradona ispoljavao bunt,nije se dodvoravao.Veliki humanista.Spontan obicaj covek,koji je drlio sudbinu s istim.
Zato mi je vise prirastao od Pelea.
User avatar
balkanski spijun
 
Posts: 13212
Joined: 02 Jul 2012, 18:09

Re: Specijalni vs ostatak sveta

Postby Bolkonski » 28 Nov 2020, 22:48

Zappa wrote:
balkanski spijun wrote:Jednom konstatacijom cu da se nadovezem.

Mardona (pok)nije fudbaler sa najvise osvojenih trofeja,ali za sve njih je Bog I svi mu se klanjaju.



Šta li Bolkonski misli o Maradoni ? :biggrin:
Da li je Modrić bolji igrač od Maradone ? :biggrin:


Mlad sam sa bih pamtio Maradonu, ali iz priča starijih, nije bilo boljeg.
Ono što sam gledao po snimcima i dokumentarcima, meni deluje kao talentovaniji Mesi, ako je to moguće :biggrin:
Bio sam svestan da ga u Argentini i Napulju gledaju kao božanstvo, ali sam tek sada shvatio da je on bio globalni simbol generacije, ne samo kao fudbaler, već kao ličnost, i predmet divljenja u fudbalskom svetu.

To ne menja činjenicu da ga smatram autorom najsramnijeg poteza u istoriji reprezentativnih takmičenja.
Medjutim, na kraju, i to je jedna od njegovih humanističkih osobina, pokazatelj njegove potpuno ljudske osobine, ljudske nesavršenosti i nečega zbog čega je on bio toliko blizak širokim narodnim masama i zbog čega su ga promovisali kao svoj simbol.
Verovatno je jedino Maradona mogao da uradi tako nešto, a da na to većina gleda sa odobravanjem.
Na primer, ljudi se danas zgražavaju kad Ronaldo simulira penal u nebitnoj utakmici protiv Spala, ali nikome ne pada na pamet da se zgrozi nad potezom Maradone, jer Maradona nije fudbaler, Maradona je kult.
Osim, verovatno, Engleza :biggrin:
User avatar
Bolkonski
 
Posts: 14700
Joined: 17 Jul 2017, 21:43

Re: Specijalni vs ostatak sveta

Postby DeniBer » 29 Nov 2020, 00:08

Bolkonski wrote:Na primer, ljudi se danas zgražavaju kad Ronaldo simulira penal u nebitnoj utakmici protiv Spala, ali nikome ne pada na pamet da se zgrozi nad potezom Maradone, jer Maradona nije fudbaler, Maradona je kult.
Osim, verovatno, Engleza :biggrin:



Gledam pre neki dan intervju sa Kevinom Kembelom i lik kaže "mrzeo sam ga zbog božije ruke, ali mora se priznati da je bio jedan od najboljih, ako ne i najbolji fudbaler svih vremena".
User avatar
DeniBer
 
Posts: 1753
Joined: 18 Nov 2018, 15:02

Re: Specijalni vs ostatak sveta

Postby Bolkonski » 08 Dec 2020, 18:17

“Well, this ball possession story is more for sports philosophers than it’s for me. No one has ever seen me say ‘I lost that game but I had more possession’. You never saw me say anything like that. You may have heard me say ‘we lost that game, we didn’t deserve to lose, we had more opportunities than the opponent’. You can hear me say that.

“But you never heard me say in 20 years ‘we lost that game and the opponent had more ball possession than we did’. What matters is what you do with the ball. Whatever you want to do with the ball. And with the ball, we scored two fantastic goals today. And when we had it, we never lost it in conditions where the opponent could hurt us.”

Master o fudbalskim " sladokuscima " koji trabunjaju o posedu lopte isključivo kad je u pitanju Murinjo.
Kad nešto slično rade Konte ili Simeone, ili kad Lester tako uzme titulu, onda je " amazing ".

Nego nadjite mi skor Murinja i Arsenala :laugh:
Mislim da ni jedan trener nije ovako terorisao jedan klub, kao Master Arsenala. Samo nedostaje nemoćni " Profesor" koji stoji pored linije i bledo gleda kako ga Master iznova školuje.
User avatar
Bolkonski
 
Posts: 14700
Joined: 17 Jul 2017, 21:43

Re: Specijalni vs ostatak sveta

Postby Baxter Stockman » 08 Dec 2020, 18:21

Avangarda FPL Champion (2021)
Avangarda NFL Fantasy Champion (2023)
User avatar
Baxter Stockman
 
Posts: 34252
Joined: 16 Feb 2017, 13:53

Re: Specijalni vs ostatak sveta

Postby Sezione » 08 Dec 2020, 18:37

Bolkonski wrote:“Well, this ball possession story is more for sports philosophers than it’s for me. No one has ever seen me say ‘I lost that game but I had more possession’. You never saw me say anything like that. You may have heard me say ‘we lost that game, we didn’t deserve to lose, we had more opportunities than the opponent’. You can hear me say that.

“But you never heard me say in 20 years ‘we lost that game and the opponent had more ball possession than we did’. What matters is what you do with the ball. Whatever you want to do with the ball. And with the ball, we scored two fantastic goals today. And when we had it, we never lost it in conditions where the opponent could hurt us.”

Master o fudbalskim " sladokuscima " koji trabunjaju o posedu lopte isključivo kad je u pitanju Murinjo.
Kad nešto slično rade Konte ili Simeone, ili kad Lester tako uzme titulu, onda je " amazing ".

Nego nadjite mi skor Murinja i Arsenala :laugh:
Mislim da ni jedan trener nije ovako terorisao jedan klub, kao Master Arsenala. Samo nedostaje nemoćni " Profesor" koji stoji pored linije i bledo gleda kako ga Master iznova školuje.

https://www.transfermarkt.com/jose-mourinho/bilanz/trainer/781

12 8 2 od toga protiv Vengera 10 7 2
U Kosovo se kunete, a po Zvecanu od Srba kradete

ODJEBI OD PARTIZANA BOLESNICE BOLESNI
User avatar
Sezione
 
Posts: 13805
Joined: 07 Oct 2015, 02:01

Re: Specijalni vs ostatak sveta

Postby Bolkonski » 23 Feb 2021, 21:01

Opušteno, uzimamo LE!
User avatar
Bolkonski
 
Posts: 14700
Joined: 17 Jul 2017, 21:43

PreviousNext

Return to Svetski i evropski fudbal

Who is online

Users browsing this forum: Avijatičar, Mail.RU [Bot] and 12 guests