Board index Fudbal Svetski i evropski fudbal

Specijalni vs ostatak sveta

Re: Specijalni vs ostatak sveta

Postby veljkos161 » 01 May 2021, 19:49

Sanjao sam da je Murinjo na klupi Zvezde :laugh: :nisamja:
bezvezarije wrote:Jokić ako ne igra je pizda, mislim jebali ga konji, 2-3 nedelje s njima mu je dosta. Iako ne znam koji kurac odraslog muškarca to privlači.
veljkos161
 
Posts: 7397
Joined: 16 Apr 2019, 00:46

Re: Specijalni vs ostatak sveta

Postby DeniBer » 02 May 2021, 16:55

killchrome wrote:sigurno da je tebi vise simpatican u toj ulozi, nego dok vas je trpao godinama :laugh:


Ih da je samo meni... Nema to veze sa "trpanjem". Alex Ferguson je trpao brže, jače i bolje pa opet zaslužuje respekt pošto prosto nije pajac. Jednom Fergusonu se ne može desiti da prosipa pamet kako je on na izvoru informacija, da zna sve i da prestanu da ga smaraju pošto on 100% zna da je Lindelof klasa za Van Dajka.
User avatar
DeniBer
 
Posts: 1762
Joined: 18 Nov 2018, 15:02

Re: Specijalni vs ostatak sveta

Postby Puta Tapar » 02 May 2021, 20:35

veljkos161 wrote:Sanjao sam da je Murinjo na klupi Zvezde :laugh: :nisamja:

Zatvara na 2:0 protiv Zlatibora na Marakani :lollol:
User avatar
Puta Tapar
 
Posts: 3142
Joined: 05 Sep 2015, 14:44

Re: Specijalni vs ostatak sveta

Postby DeniBer » 02 May 2021, 20:53

Puta Tapar wrote:Zatvara na 2:0 protiv Zlatibora na Marakani :lollol:


I Terza mu da otkaz nakon 16 meseci :biggrin:
User avatar
DeniBer
 
Posts: 1762
Joined: 18 Nov 2018, 15:02

Re: Specijalni vs ostatak sveta

Postby White Mamba » 02 May 2021, 20:56

Mislim da bi se Bolk spalio :laugh:
Greota sto je neizvodljivo, mozda bi pao tranzit preko brda :D
Svrake bi prihvatile Specijalnog, ali para nema :crybaby:
Deb'o. Sujetan. Oce kadrira. Ne vodi treninge. Oce stan u BGH2O. Dov'o asocijalnog Korija
NECE STEFI DA IGRA ZA NJEGA
Stop hibridnom ratu!!!
User avatar
White Mamba
 
Posts: 43118
Joined: 24 Oct 2015, 00:27

Re: Specijalni vs ostatak sveta

Postby Гроф Тинторето » 02 May 2021, 21:00

Zamisljam scenu kako Bolk kune sudbu jer je Zvezda promasila brdo zicera i zbog toga izgubila 12 bodova.

Spoiler: pokaži
kad bi Jelen Superliga bila regularna, naravno :D
Pretpostavka je najlaksi nacin da se dodje do pogresnog zakljucka.

Spoiler: pokaži
Buzz' Beater wrote:
Peskir wrote:Videh malopre u gradu Rakicevica iz Zvezde, nosi neku grejalicu. :biggrin: :biggrin:

Zagreva se za Fener :okk:



Josep Pep Guardiola - GOAT
User avatar
Гроф Тинторето
 
Posts: 31918
Joined: 23 May 2015, 16:32

Re: Specijalni vs ostatak sveta

Postby Bolkonski » 03 May 2021, 09:50

DeniBer wrote:
killchrome wrote:sigurno da je tebi vise simpatican u toj ulozi, nego dok vas je trpao godinama :laugh:


Ih da je samo meni... Nema to veze sa "trpanjem". Alex Ferguson je trpao brže, jače i bolje pa opet zaslužuje respekt pošto prosto nije pajac. Jednom Fergusonu se ne može desiti da prosipa pamet kako je on na izvoru informacija, da zna sve i da prestanu da ga smaraju pošto on 100% zna da je Lindelof klasa za Van Dajka.


Zapravo je taj Murinjo trpao i Fergusona, i to sa tri tima :lollol:
Došao u ligu gde su gospodarili on i Venger i u prvoj sezoni ih odučio od fudbala.

Zato je jedan Ferguson znao da su izvesni Bebe, Akwa, Forčun, Rafael i Fabio, Flečer, Alan Smit, Park, Kagava, Anderson klase, a da neki Jap Stam i Sebastian Veron nisu :lollol:

Da ne govorimo kako je gospodski vršio najveći pritisak na sudije u istoriji engleskog fudbala.

Nema veze sa trpanjem, nego sa kompleksima.
Ne znam kakav je osećaj navijati za Arsenal i mrzeti trenera koji u 21. veku ima više trofeja nego sam tvoj klub i više LŠ-a nego Arsenal u istoriji kluba :lollol:

A Terza nije ispoštovao Mastera za kvalitetna pojačanja i nije dao dovoljno vremena da izgradi tim, a i Partizanovog trenera mnogo kenja :biggrin:
User avatar
Bolkonski
 
Posts: 14700
Joined: 17 Jul 2017, 21:43

Re: Specijalni vs ostatak sveta

Postby Гроф Тинторето » 03 May 2021, 18:59

Park je bio ozbiljan sraf kod Fergusona, ne znam sta mlatis.
Pretpostavka je najlaksi nacin da se dodje do pogresnog zakljucka.

Spoiler: pokaži
Buzz' Beater wrote:
Peskir wrote:Videh malopre u gradu Rakicevica iz Zvezde, nosi neku grejalicu. :biggrin: :biggrin:

Zagreva se za Fener :okk:



Josep Pep Guardiola - GOAT
User avatar
Гроф Тинторето
 
Posts: 31918
Joined: 23 May 2015, 16:32

Re: Specijalni vs ostatak sveta

Postby Sezione » 03 May 2021, 19:04

Flecer preko 200 utakmica, Forcun je isto bio rotacijski zahvalan sa klupe

Smit je bio krace ali daleko od toga da nije igrao, nije ga hteo gol nikako koliko se secam
U Kosovo se kunete, a po Zvecanu od Srba kradete

ODJEBI OD PARTIZANA BOLESNICE BOLESNI
User avatar
Sezione
 
Posts: 13831
Joined: 07 Oct 2015, 02:01

Re: Specijalni vs ostatak sveta

Postby Kreanga » 03 May 2021, 19:47

Rafael bio standardni bek u poslednjoj sampionskoj sezoni, Anderson je imao svoje momente u derbi tekmama.
Nastavlja se sviranje...
User avatar
Kreanga
 
Posts: 7682
Joined: 10 Apr 2015, 08:52

Re: Specijalni vs ostatak sveta

Postby Bolkonski » 03 May 2021, 21:51

Sezione wrote:Flecer preko 200 utakmica, Forcun je isto bio rotacijski zahvalan sa klupe

Smit je bio krace ali daleko od toga da nije igrao, nije ga hteo gol nikako koliko se secam


Isto tako su se Murinju spočitavani odredjeni igrači koji su davali solidan doprinos u rotaciji, a ljudi ih ovde nazivali promašajima i pokazateljem da ne ume da dovodi igrače.
Mada, to je specifična stvar kod Mastera.
Kad on dovede korisnog igrača, taj igrač se naziva promašajem i sramotom, pljuje i on i igrač, jer nije svako koga dovede top klasa.
Drugim trenerima se čestita jer su doveli korisnog rotacionog igrača.
Kad Murinjo ne osvoji ništa u prvoj sezoni, kreće orkestar žaba pljuvačica.
Kad drugi trener ne osvoji ništa, ne u prvoj, nego u prve dve sezone, odna je potrebno vreme, treba da izgradi tim, da izgradi igru, identitet, pa ne može preko noći itd.
Kad se Murinju ne dovedu igrači koje traži, onda je on dunster.
Kad se dugom treneru ne dovedu igrači koje traži, onda je uprava loša jer mu nisu omogućili rad.
To je išlo dotle da se čoveku osporovalo vreme u Realu, gde je osvojio sve u Španiji, u konkurenciji najjače Barselone, igrao tri polufinala LŠ-a, gde ga je u jednom penal Ramosa delio od finala, pri čemu je taj Real pre njega ispadao od Rome i Liona.

Flečer je mogao da odigra i 500 utakmica.
I Ves Braun i Ošej su odigrali brdo utakmica, ali ne menja da su kante od igrača.

Suština je da je čovek bez ikakve potrebe uvukao u priču Fergusona da bi pljuvao Murinja.
Kao da Ferguson nije imao promašaje u dovodjenju igrača, nije imao sezone bez velikih trofeja i nije se ciganisao milion puta, kako prema igračima, tako i prema protivnicima, pre svega onim ljigavim pritiskom na sudije koji je vršio.

Zamisli dovedeš Andersona za 40 miliona i onda braniš njegovo dovodjenje rečenicom da je "imao svoje momente na derbi utakmicama" :lollol:
Daj, čoveče, prestani više, bićeš prvi koga ću da stavim na ignor listu, postaje mučno.
Ali, bukvalno mi se u stomaku stvori osećaj mučnine i nelagodnosti kad pročitam novu nebulozu koju napišeš.

Šteta što Bebe nije dao neki gol ba derbi utakmicama, pa da pokušaš i za njega da braniš Fergusona.

Kad smo kod njega, dve najuserskije Lige šampiona, nije zaslužio ni jednu od te dve, pogotovo ne onu kad je Bajern igrao viktorije, pogadjao stative, prečke, Šmajhel skidao zicere, razbucali Junajted koji sam nije znao kako do devedestog minuta ne gubi 3:0.

A onda ono klizanje Terija ...
User avatar
Bolkonski
 
Posts: 14700
Joined: 17 Jul 2017, 21:43

Re: Specijalni vs ostatak sveta

Postby Гроф Тинторето » 03 May 2021, 22:10

Bolk, da se na startu sezone ne pise kako je Specijalis odradio vrhunski posao sa transferima i da ce razbiti sezonu, cenim da se ljudi ne bi smejali kasnije svakakvim kiksevima.

Jedino bi se smejali ispadanju od Dinama jer to je za podsmeh, moras priznati da mu je to kiks.
Pretpostavka je najlaksi nacin da se dodje do pogresnog zakljucka.

Spoiler: pokaži
Buzz' Beater wrote:
Peskir wrote:Videh malopre u gradu Rakicevica iz Zvezde, nosi neku grejalicu. :biggrin: :biggrin:

Zagreva se za Fener :okk:



Josep Pep Guardiola - GOAT
User avatar
Гроф Тинторето
 
Posts: 31918
Joined: 23 May 2015, 16:32

Re: Specijalni vs ostatak sveta

Postby Kreanga » 03 May 2021, 22:15

Postaje smesno svako razbijanje teorije veselog sviraca foruma, coveka koji je predvideo rapsodiju bunkerinja, raspad Mancestera, mozda i neki zemljotres.
Smesi mu se blistava karijera nekog novog Milana Tarota.
User avatar
Kreanga
 
Posts: 7682
Joined: 10 Apr 2015, 08:52

Re: Specijalni vs ostatak sveta

Postby Sezione » 03 May 2021, 23:25

Forcun je placen 2 miliona evra, za te pare naci zahvalnog rotacijskog igraca za Mancester Junajted jeste umetnost :biggrin:

E sad, koliko Murinjo placa svoje rotere u to stvarno ne bih da ulazim posto su drugacije epohe :biggrin:
U Kosovo se kunete, a po Zvecanu od Srba kradete

ODJEBI OD PARTIZANA BOLESNICE BOLESNI
User avatar
Sezione
 
Posts: 13831
Joined: 07 Oct 2015, 02:01

Re: Specijalni vs ostatak sveta

Postby Kiki Musampa » 04 May 2021, 14:26

Mislim da je fino odabrao u ovom trenutku.

Nece imati toliki pritisak ali ni toliku konkurenciju kao u Engleskoj.

Prosli put je italijanski fudbal doktorirao.
User avatar
Kiki Musampa
 
Posts: 6123
Joined: 01 Aug 2015, 00:29

PreviousNext

Return to Svetski i evropski fudbal

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 56 guests