Board index Fudbal Svetski i evropski fudbal

Teorije zavere u evropskom i svetskom fudbalu

Teorije zavere u evropskom i svetskom fudbalu

Postby Rajs » 07 May 2018, 00:40

Otvorena tema o zaverama, prvi koji zapocne temu izmedju FKP i FKCZ bice banovan.

Hvala na razumevanju.
NBA Fantasy Champion (2019)
Premier League H2H Fantasy Champion (2021)

OSTOJA ODLAZI
User avatar
Rajs
 
Posts: 25361
Joined: 10 Dec 2014, 15:15

Re: Teorije zavere u evropskom i svetskom fudbalu

Postby Sezione » 07 May 2018, 00:49



Upis. Kolega domingo izdomingirajte.
U Kosovo se kunete, a po Zvecanu od Srba kradete

ODJEBI OD PARTIZANA BOLESNICE BOLESNI
User avatar
Sezione
 
Posts: 13719
Joined: 07 Oct 2015, 02:01

Re: Teorije zavere u evropskom i svetskom fudbalu

Postby Tileoleo » 07 May 2018, 01:11

Proslogodisnja sezona WBA. Ekspresno u Februaru obezbedili opstanak pobedom nad Bornmutom, ostatak sezone odigrali ocajno odnosno prodali vecinu preostalih meceva.

Nakon Bornmuta je ostalo 12 meceva. Od tih 12 imamo 9 poraza, 2 remija i 1 pobeda.

Po zavrsetku sezone u toku letnje pijace potrosili 11 miliona vise za transfere od prethodne a 20 od pretprosle. O onima pre da ne pricam. A nisu nista zaradili od prodaje igraca.

Nemam nikakve dokaze, samo onako kenjam.

Spoiler: pokaži
Ove sezone izvesno ispadaju. Bog ide po pravdi. Nema brige. Fuck you, West Brom. :biggrin:
User avatar
Tileoleo
 
Posts: 3188
Joined: 04 Mar 2017, 00:00

Re: Teorije zavere u evropskom i svetskom fudbalu

Postby Disident™ » 07 May 2018, 02:23

Sezione wrote:

Upis. Kolega domingo izdomingirajte.

Al' je Anđus objasnio.
Poslednji primer mi je Mančester u ponedeljak.
Kako su elegantno dali tri boda Brajtonu.
Gospodski.
Mogao si da vidiš i da procitaš da ti pastiri nisu gubili ovce, da srpski narod sa njima nije bio stado ovaca sto blejeći ide na klanje. Da su pred njima uzmicali i lavovi.
User avatar
Disident™
 
Posts: 14394
Joined: 08 Aug 2014, 21:13

Re: Teorije zavere u evropskom i svetskom fudbalu

Postby Admiral » 07 May 2018, 08:04

Tileoleo wrote:Proslogodisnja sezona WBA. Ekspresno u Februaru obezbedili opstanak pobedom nad Bornmutom, ostatak sezone odigrali ocajno odnosno prodali vecinu preostalih meceva.

Nakon Bornmuta je ostalo 12 meceva. Od tih 12 imamo 9 poraza, 2 remija i 1 pobeda.

Po zavrsetku sezone u toku letnje pijace potrosili 11 miliona vise za transfere od prethodne a 20 od pretprosle. O onima pre da ne pricam. A nisu nista zaradili od prodaje igraca.

Nemam nikakve dokaze, samo onako kenjam.

Spoiler: pokaži
Ove sezone izvesno ispadaju. Bog ide po pravdi. Nema brige. Fuck you, West Brom. :biggrin:


Onda bas cudi sto su ispali ove sezone.
Sigurno bi im se opstanak vise isplatio nego bilo koji dogovor. Finansijski pogotovo...

Xy je takvih primera da ekipa udje u sigurnu zonu, pa posle deli bodove, a kada njima gori pod nogama ima ko ce da im vraca. Ili direktno, ili preko treceg kluba, pa da zatvaraju trougao.
Nije to novina, niti neka javna tajna, vec nacin funkcionisanja... o nizim ligama da ne pricam.

Lepo kaze jedan "eminentni" domaci kosarkaski radnik... znas kako se ulazi u visi rang? Prvo se godinama sklanjas, povlacis rucnu, a onda u jednoj sezoni sve naplatis.

A ovo za Lester je meni smesno.
Uzmi Sale svetsku titulu!
User avatar
Admiral
 
Posts: 12853
Joined: 17 Jul 2014, 23:43

Re: Teorije zavere u evropskom i svetskom fudbalu

Postby Disident™ » 07 May 2018, 10:18

Mogao si da vidiš i da procitaš da ti pastiri nisu gubili ovce, da srpski narod sa njima nije bio stado ovaca sto blejeći ide na klanje. Da su pred njima uzmicali i lavovi.
User avatar
Disident™
 
Posts: 14394
Joined: 08 Aug 2014, 21:13

Re: Teorije zavere u evropskom i svetskom fudbalu

Postby domingo » 07 May 2018, 11:09

Ajde prvo da krenimo od toga po kom principu rade kladionice ... Subotu i nedelju mozes da namestis 2-3 favorita koji to kole nece da pobede na primer Bajern,Real,Barca ali ponuda je toliko velika da ce ta tri para da obori mozda 40% igraca ,zato se vikendom namestaju svi favoriti ... Dodje jedan vikend u 2-3 meseca kad niko ne pobedi od 12 favorita u ligama petice 8-9 kiksnu...

E sad najvece namestaljke se prave PETKOM i PONEDELJKOM to su dani kada je ponuda u kladionicama jako siromasna ali ako primetite uvek tim danima ubace neke favorite da igraju kada petkom namestis recimo Mancester oborio si 90 % tiketa jer ljudi nemaju izbor... Pratite samo rezultate petkom i ponedeljkom i sve ce vam biti jasno .. Evo da krenemo od ovog petka..

Brajton-Mancester 1:0 sasvim slucajno stavljaju Mancester petkom i sasvim slucajno Mancester gubi.

Amiens-PSG 2;2

Gent-Sarloa 0:1

Braga-Boavista 1:1 pazi sad ovo Boavista koja ima 7 uzastopnih poraza na gostovanjima u ligi BEZ POSTIGNUTOG GOLA, igra nereseno sa Bragom koja kuci ima 7 UZASTOPNIH pobeda kuci sa 1 primljenim golom u 7 kola ..

Lokomotiva-Rijeka 1:0
Slvaen:Dinamo Zagreb 2:2

Pazi ovo od 6 favorita ni jedan jedini nije pobedio ..

Oni u petak stavljaju 3 favorita kojima bodovi ne trebaju da igraju Mancester,Braga,PSG i sva tri kluba naravno ne pobedjuju ..

Meni je recimo danas zanimljiva ova utakmica Empoli-Cremonese, Empoli je vec obezbedio prvo mesto i promociju u Seriji A , u prethodnom kolu su navodno kiksnuli i igrali nereseno sa Novarom koja se bori za opstanak .. Po tabeli su jedni od glavnih favorita danas za kladionicu kvota 1.8 do 1.9 taman da se privuku igraci da odigraju 1 .

Slicna prica kao sa Braga -Boavista gosti 16 utakmica nemaju pobedu u gostima domacini nisu preko 20 utakmica izgubili kuci prvima ne treba nista ponedeljak slaba ponuda idealno da se nasteluje .
domingo
 
Posts: 1427
Joined: 15 Apr 2015, 10:05

Re: Teorije zavere u evropskom i svetskom fudbalu

Postby Tileoleo » 07 May 2018, 11:34

Admiral wrote:Onda bas cudi sto su ispali ove sezone.
Sigurno bi im se opstanak vise isplatio nego bilo koji dogovor. Finansijski pogotovo...

Xy je takvih primera da ekipa udje u sigurnu zonu, pa posle deli bodove, a kada njima gori pod nogama ima ko ce da im vraca. Ili direktno, ili preko treceg kluba, pa da zatvaraju trougao.
Nije to novina, niti neka javna tajna, vec nacin funkcionisanja... o nizim ligama da ne pricam.

Lepo kaze jedan "eminentni" domaci kosarkaski radnik... znas kako se ulazi u visi rang? Prvo se godinama sklanjas, povlacis rucnu, a onda u jednoj sezoni sve naplatis.

A ovo za Lester je meni smesno.


Znam znam :biggrin:

Onako sam ovo ispisao, bilo mi dosadno, a zapalo mi za oko prosle sezone. Plus da malo zazivi tema. :biggrin:
User avatar
Tileoleo
 
Posts: 3188
Joined: 04 Mar 2017, 00:00

Re: Teorije zavere u evropskom i svetskom fudbalu

Postby domingo » 07 May 2018, 11:52

Sto se tice finala SP iz 1966 evo ga ma 5:50 priznat nepostojeci gol Englezima u finalu kojim su poveli 3:2 protiv Nemacke.



http://91.222.7.189/vesti/sport.294.html:699312-SUDIJA-KLATENBURG-PRIZNAO-Sabotirao-sam-Totenhem-da-Lester-uzme-titulu
domingo
 
Posts: 1427
Joined: 15 Apr 2015, 10:05

Re: Teorije zavere u evropskom i svetskom fudbalu

Postby dusan007 » 07 May 2018, 11:58

- Jeste vi videli fiziološki građu Vieire?

- Znate šta, Beograd je mnogo opasan grad za strance.

- On ima krive noge tako, kao da je jah’o burad. Obratite pažnju kad izlazi s terena. On ima krivlje noge nego Džon Vejn i Gari Kuper u “Tačno u podne”
User avatar
dusan007
 
Posts: 5537
Joined: 04 Oct 2014, 14:10

Re: Teorije zavere u evropskom i svetskom fudbalu

Postby fabricio » 07 May 2018, 13:48

Tema se zove teorije zavere i vec je okaceno 4 snimka Dejana Andjusa, a ni prva strana nije zavrsena :blue: :blue:

Jedno je namestanje, drugo favorizovanje, trece prodavanje utakmica kad obezbedis komfornu zonu sto rece Admiral.

Namestanja sa tendencijom nema u ligama petice i u to sam siguran, to je stav pojedinca, a moj je takav. Teska je to rec u danasnje vreme.

Favorizovanje kod sudija imaju pre svih Juve, Barsa, Real... i nesto manje vecina velikih klubova iz liga petice. To je valjda normalno. Ako postoje sudije koji sa istom dozom opustenosti sudi velikim i malim klubovima, svaka im cast, malo ih je.

A "prodavanje" utakmice veze sa namestanjem nema. Ako je Lester obezbedio opstanak, zasto klub ne bi u drzavama treceg sveta roknuo par miliona uplatu protiv sebe i tako obezbedio pare klubu :question: rezultat im nije potreban.

To se radi svuda i u svim ligama i veze sa namestanjem nema po mom misljenju. Bar kad su lige petice u pitanju.

A Andjus :blue: :blue: Real zatvara od prvog kola utakmice kaze on, a titulu osvajaju svake prestupne godine. Rece i da Atletiko zatvara a ljudi titulu uzmu kad i Halejeve kometa preleti zemlju.
Covek je merna jedinica za neznanje kad je sport u pitanju. Oko njega samo neke teorije zavere.

Sinocno sudjenje u El Klasiku takodje tiha jeza u korist Barse. Al ja to ne vidim kao "namestanje" ni najmanje.
A sta ti radis kada ne poklanjas jogurte?
User avatar
fabricio
 
Posts: 13703
Joined: 24 Dec 2016, 21:43

Re: Teorije zavere u evropskom i svetskom fudbalu

Postby Peskir » 07 May 2018, 13:51

Jebi ga sad.

Znaci svaka pobeda autsajdera je namestena.

Ne kazem da nema namestanja, al' nije sve ni tako crno.
User avatar
Peskir
 
Posts: 4835
Joined: 19 Jun 2015, 14:23

Re: Teorije zavere u evropskom i svetskom fudbalu

Postby dusan007 » 07 May 2018, 13:55

Evo Siti vs Hadersfild juce je namesteno, npr. Udarni termin, nedelja, svi 1 na tiket, ono 0:0, izljubise se na kraju, gostima bod kao kuca a Siti proslava titule :okk:
- Jeste vi videli fiziološki građu Vieire?

- Znate šta, Beograd je mnogo opasan grad za strance.

- On ima krive noge tako, kao da je jah’o burad. Obratite pažnju kad izlazi s terena. On ima krivlje noge nego Džon Vejn i Gari Kuper u “Tačno u podne”
User avatar
dusan007
 
Posts: 5537
Joined: 04 Oct 2014, 14:10

Re: Teorije zavere u evropskom i svetskom fudbalu

Postby Grobar89 » 07 May 2018, 14:02

Kada bih ja pisao o teorijma zavere bilo bi potrebno par stranica,sto se tice namestanja u najacim ligama ima ih i to dosta,pa klubovima su kladionice sponzori to dosta govori,ljudi, gde se vrte velike pare tu postenja nema,
Grobar89
 
Posts: 6114
Joined: 22 Apr 2011, 16:42

Re: Teorije zavere u evropskom i svetskom fudbalu

Postby Disident™ » 07 May 2018, 14:12

Koliko ste saglasni sa nekim postom ranije na topiku LŠ, da gledamo sve namešteno da je sve ovo zabava za mase?
Mogao si da vidiš i da procitaš da ti pastiri nisu gubili ovce, da srpski narod sa njima nije bio stado ovaca sto blejeći ide na klanje. Da su pred njima uzmicali i lavovi.
User avatar
Disident™
 
Posts: 14394
Joined: 08 Aug 2014, 21:13

Next

Return to Svetski i evropski fudbal

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 10 guests