Board index Fudbal Svetski i evropski fudbal

Liga šampiona

Re: Liga šampiona

Postby Гроф Тинторето » 17 Mar 2018, 23:15

Fabri, ne znam ko su ti likovi. Nebitni influenseri sigurno :D

Radonja, nisu zanimljive, ali se moze napraviti neko poredjenje (nebitno, naravno) da se uzme godina prelaska Rokija u Real i da se od tad pogleda statistika. Recimo to je bilo pre 7-8 godina, tada su obojica bili odlicni igraci i da se onda izvade brojke.
Evo, fabricio ima previse posla, mogao bi on to da odradi i da vidimo ko je statisticki bolji.

Onda cemo mi objektivno reci ko je bolji, ne obaziruci se na statistiku :D
Pretpostavka je najlaksi nacin da se dodje do pogresnog zakljucka.

Spoiler: pokaži
Buzz' Beater wrote:
Peskir wrote:Videh malopre u gradu Rakicevica iz Zvezde, nosi neku grejalicu. :biggrin: :biggrin:

Zagreva se za Fener :okk:



Josep Pep Guardiola - GOAT
User avatar
Гроф Тинторето
 
Posts: 31607
Joined: 23 May 2015, 16:32

Re: Liga šampiona

Postby Radonjaa » 18 Mar 2018, 00:43

A i to može da zavara, imao je Mesi periode kad je dosta preskakao zbog povreda, Ronaldo je imao neke suspenzije, najbolje je gledati statistike u prosjeku po meču, otkad je Ronaldo došao, tako je najpoštenije, mada je to teško naći. Opet, znaš i sam da bilo koja statistika neće promijeniti mišljenje bilo kojeg forumaša. Ja još nisam bio svedok da je neko promijenio mišljenje, pogotovo ne zbog neke statistike, pogotovo ne kad je ovakva tema u pitanju - nekad se desi da se neko zaleti u priču o nečemu o čemu malo zna, pa onda shvati da je pogriješio, ali ovo je veoma dobro poznata teritorija, i sve u svemu, veoma besmislena rasprava. :D U to ime, da nastavim da botujem za Mesija.

Mislim da je ovo nedavno kačeno, ali je ovo ok poređenje, jer uzima u obzir broj minuta i šuteva, to je ok.
bwa wrote:Micko Talijan


СрбинПодгорица wrote: Кунем вас се ову сезону преживјети нећу
User avatar
Radonjaa
 
Posts: 13229
Joined: 22 Nov 2017, 14:16

Re: Liga šampiona

Postby Sezione » 18 Mar 2018, 11:20

Kaceno je 3 sata pre tvog posta na ovoj stranici zamlato :biggrin:
U Kosovo se kunete, a po Zvecanu od Srba kradete

ODJEBI OD PARTIZANA BOLESNICE BOLESNI
User avatar
Sezione
 
Posts: 13730
Joined: 07 Oct 2015, 02:01

Re: Liga šampiona

Postby Radonjaa » 18 Mar 2018, 15:53

Nisi baš najbolje ukapirao :D
bwa wrote:Micko Talijan


СрбинПодгорица wrote: Кунем вас се ову сезону преживјети нећу
User avatar
Radonjaa
 
Posts: 13229
Joined: 22 Nov 2017, 14:16

Re: Liga šampiona

Postby Bolkonski » 22 Mar 2018, 01:56

Ubija vise to poredjenje Ronalda i Mesija.
Jednostavno ne moze se izmeriti ko je bolji igrac. Drugaciji su igraci, postoje argumenti za obojicu.
Ronaldo je bolja gol masina, verovatno najbolji golgeter, najavrsenija masina za golove koja je igrala fudbal.
Lako ulazi u sanse, fantasticno kretanje, izuzetna tehnika, dribling, podjednako dobro igra s obe noge, fantastican realizator.
Dominirao u dve totalno razlicite lige, u dva skroz razlicita sistema, da ga stavis u Svindon dace 50 komada, odveo reprezentaciju do titula prvaka Evrope.
Mesi je sa druge strane sigurno veci umetnik, najbolji kreativac, najlucidniji, najbolji plejmejker. Decko kome je mozak fudbalski programiran, koji je najbolji u igri jedan na jedan.
Opet, i Mesi je vanserijski strelac, kao sto je i Ronaldo odlican asistent.
Ne moze se reci ko je bolji fudbaler.
User avatar
Bolkonski
 
Posts: 14700
Joined: 17 Jul 2017, 21:43

Re: Liga šampiona

Postby mudrovsukilo » 22 Mar 2018, 09:09

kad bih pravio najboljih 11 u istoriji koje sam ja gledo il malo ufatio da gledam ,meni bi kristijano ronaldo bio DESNO krilo najbolje u istoriji ,a mesi mi ne bi bio u startnoj postavi :D on je u konkurenciji za sebe
Postby LBJ23 » 16 Dec 2016, 21:49

Kari 1na1 nije mogao da dobije Kevina Lava.

teglica » 04 Jan 2017, 00:38

Kakva malicioznost...
mudrovsukilo
 
Posts: 5987
Joined: 03 Nov 2016, 22:06

Re: Liga šampiona

Postby Poison and Remedy » 25 Mar 2018, 13:13

Ja obozavam ove rasprave Ronaldo ili Messi :biggrin: Meni licno je Ronaldo bolji iskljucivo zbog radne etike koju ima. Covek non stop trenira. Manji je talenat od Messi-a, ali radi za petoricu. Messi sa druge strane je bog fudbala, neverovatno talentovan fudbaler, sa kompjuterom umesto mozga, bar sto se fudbala tice. Sta on primeti i vreme koje mu je potrebno da na to odreaguje je nestvarno. Kad se tome doda vrhunska izvedba svakog poteza, bilo da je to pas, dribling, sut... :blue: :blue: :blue: Privilegija je gledati njih dvojicu kako igraju fudbal, a moje misljlenje je da jedan drugog guraju napred. Smatram da ni jedan od njih ne bi bio na ovom nivou da nema onog drugog.
TRADIZIONI DI FAMIGLIA
User avatar
Poison and Remedy
 
Posts: 8245
Joined: 21 Apr 2015, 08:47


Re: Liga šampiona

Postby 1945 » 28 Mar 2018, 09:51

Od sledeće sezone se uvodi četvrta izmena u slučaju produžetaka u LŠ i LE.
User avatar
1945
 
Posts: 2059
Joined: 01 Aug 2014, 17:33

Re: Liga šampiona

Postby fabricio » 03 Apr 2018, 18:51

Sluzbena postava Reala:
Navas, Marcelo, Ramos, Varan, Carvajal, Casemiro, Kros, Modric, Isco, Ronaldo, Benzema.

Juventus :
Buffon; De Sciglio, Barzagli, Chiellini, Asamoah; Khedira, Bentancur; Douglas Costa, Dybala, Alex Sandro; Higuain
A sta ti radis kada ne poklanjas jogurte?
User avatar
fabricio
 
Posts: 13703
Joined: 24 Dec 2016, 21:43

Re: Liga šampiona

Postby Disident™ » 03 Apr 2018, 19:33

Jebaćemo Fabrija.
Mogao si da vidiš i da procitaš da ti pastiri nisu gubili ovce, da srpski narod sa njima nije bio stado ovaca sto blejeći ide na klanje. Da su pred njima uzmicali i lavovi.
User avatar
Disident™
 
Posts: 14394
Joined: 08 Aug 2014, 21:13

Re: Liga šampiona

Postby Karamazov » 03 Apr 2018, 19:34

Real će biti žestoko nalupan. :yes3:
User avatar
Karamazov
 
Posts: 24580
Joined: 09 Dec 2014, 01:20

Re: Liga šampiona

Postby Karamazov » 03 Apr 2018, 19:49

Munu ga Ronaldo.

Majstorski.
User avatar
Karamazov
 
Posts: 24580
Joined: 09 Dec 2014, 01:20

Re: Liga šampiona

Postby Disident™ » 03 Apr 2018, 19:49

Kapa dole.
Mogao si da vidiš i da procitaš da ti pastiri nisu gubili ovce, da srpski narod sa njima nije bio stado ovaca sto blejeći ide na klanje. Da su pred njima uzmicali i lavovi.
User avatar
Disident™
 
Posts: 14394
Joined: 08 Aug 2014, 21:13

Re: Liga šampiona

Postby fabricio » 03 Apr 2018, 19:50

Disident™ wrote:Jebaćemo Fabrija.

Calma you little b**ch :laugh:
A sta ti radis kada ne poklanjas jogurte?
User avatar
fabricio
 
Posts: 13703
Joined: 24 Dec 2016, 21:43

PreviousNext

Return to Svetski i evropski fudbal

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 12 guests