Board index Fudbal Svetski i evropski fudbal

Liga šampiona

Re: Liga šampiona

Postby Pit Bull » 27 Nov 2019, 22:54

Idemo breee :D

I sinoc i veceras prolazan tiket, bas fina lova :D
▒▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒
User avatar
Pit Bull
 
Posts: 58260
Joined: 08 Jan 2013, 04:32

Re: Liga šampiona

Postby Stefanm992 » 27 Nov 2019, 23:06

Old school wrote:Ima i Rakitić pa i dalje smrdi u Barseloni. Ima Mesi 32, Modrić ,34, Ronaldo skoro 35.
Jedini razlog je to što je Srbin. Čovek igra dve sezone života, koga zabole za koga je igrao pre Ajaksa.
Doveo je Ajaks na korak do finala LŠ.
Koliko dobrih transfera je raspali Baloteli napravio dok na kraju nisu digli ruke od njega?
Da nije bilo njega patku bi se prodali klinci za tolike paruštine u Juve, Barsu...

Hahahahaha obožavam taj "argument" , svi nas toliko mrze da ne znaju ni gde smo na karti ni da li smo u evropi aziji ili africi
Vidim da je velikosrpska politika radikala i sps-a po kojoj nas svi mrze i svima smetamo višestruko dokazana :D
Stefanm992
 
Posts: 1719
Joined: 13 Nov 2017, 16:07

Re: Liga šampiona

Postby Pit Bull » 27 Nov 2019, 23:13

Pit Bull wrote:Ovaj Dembele veze nema.


:biggrin:


:blue: :blue: :lollol: :lollol:

▒▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒
User avatar
Pit Bull
 
Posts: 58260
Joined: 08 Jan 2013, 04:32

Re: Liga šampiona

Postby Inzaghi » 27 Nov 2019, 23:27



Dal je realno ovo :laugh:
"да једна мала група људи није хтела да одустане..."
User avatar
Inzaghi
 
Posts: 17446
Joined: 16 May 2012, 10:42
Location: На терену у блоку

Re: Liga šampiona

Postby Otac Makarije » 27 Nov 2019, 23:32

Kakvo samoubistvo Benfike.. Realno, opet se pozdravljaju sa nokaut fazom..
A kad ode Tole , publika će da se vrati, oživeće srpski fudbal, Grobari su svi Hrvati !
User avatar
Otac Makarije
 
Posts: 17331
Joined: 17 May 2011, 03:26
Location: BG

Re: Liga šampiona

Postby fontaneros » 27 Nov 2019, 23:35

Nista coek pogresio nije :D
MI SMO ZABRANJENI, SVI TO DOBRO ZNATE...
User avatar
fontaneros
 
Posts: 44375
Joined: 24 Mar 2017, 15:15

Re: Liga šampiona

Postby Tegi » 27 Nov 2019, 23:38

Radetov nastup je hardcore i za Anđusovu emisiju, a kamoli za istraumiranog Strajnaru.
A biće ipak da je tegla u pravu, jer je General sam na ovoj obali koju ste napustili i predali bezvoljno.
User avatar
Tegi
 
Posts: 20808
Joined: 05 Nov 2011, 15:04

Re: Liga šampiona

Postby Golden Warrior » 27 Nov 2019, 23:38

Inzaghi wrote:

Dal je realno ovo :laugh:


Mozete da se smejete koliko hocete ali osim sto je izlaganje vulgarno i sa primesama rasizma covek je sve upravu :biggrin:
User avatar
Golden Warrior
 
Posts: 12536
Joined: 31 Mar 2011, 19:01

Re: Liga šampiona

Postby Bolkonski » 27 Nov 2019, 23:45

Ko je ovaj :laugh:?

Nije vulgarno, nego birtijaski, kao da je seo sa drugarima ispred lokalne prodavnice i posle 5 piva poceo da razglaba o fudbalu.
Tanka je granica izmedju onog seretskog, nonsalantnog, mangupskog i onog djilkoskog, birtijaskog stila.
Mogu da ga zamislim kako sa pijanim Zivom komentarise Bejbla.
User avatar
Bolkonski
 
Posts: 14700
Joined: 17 Jul 2017, 21:43

Re: Liga šampiona

Postby Otac Makarije » 27 Nov 2019, 23:50

Strajnić koji nije u stanju da pogodi nijedno ime igrača.. Plus ovakvi čobani, jer nisu u stanju da dovedu normalnog analitičara..Plus Nedić.

RTS je sprdnja u svakom smislu. Rasformirati informativnu i sportsku redakciju je neki minimum.
A kad ode Tole , publika će da se vrati, oživeće srpski fudbal, Grobari su svi Hrvati !
User avatar
Otac Makarije
 
Posts: 17331
Joined: 17 May 2011, 03:26
Location: BG

Re: Liga šampiona

Postby Bolkonski » 28 Nov 2019, 00:16

Kad gledam Strajnica i jos neke osetim mesavinu razocarenja, besa i ogorcenosti.
Covek radi u sportskoj redakciji RTS-a, pre svega, zaduzen je za fudbal, dakle, njegov posao je da voli fudbal, da poznaje fudbal, da prati fudbal, igrace, timove, trenere, promene u timovima itd., a lik ne zna nista. Ja mislim da ga sada pitas da nabroji pet igraca Fiorentine, on bi poceo od Batistute.
Problem je u tome sto on radi na drzavnoj televiziji i prima platu za svoje neznanje. To je kao da se u skoli zaposli profesor Istorije koji ne zna kada se desila operacija “ Overlord “.
User avatar
Bolkonski
 
Posts: 14700
Joined: 17 Jul 2017, 21:43


Re: Liga šampiona

Postby veljkos161 » 28 Nov 2019, 07:32

Bolkonski wrote:Kad gledam Strajnica i jos neke osetim mesavinu razocarenja, besa i ogorcenosti.
Covek radi u sportskoj redakciji RTS-a, pre svega, zaduzen je za fudbal, dakle, njegov posao je da voli fudbal, da poznaje fudbal, da prati fudbal, igrace, timove, trenere, promene u timovima itd., a lik ne zna nista. Ja mislim da ga sada pitas da nabroji pet igraca Fiorentine, on bi poceo od Batistute.
Problem je u tome sto on radi na drzavnoj televiziji i prima platu za svoje neznanje. To je kao da se u skoli zaposli profesor Istorije koji ne zna kada se desila operacija “ Overlord “.

Upravo tako...ima milion mladjih ljudi koji mnogo vise vole sport od njega i bolje ga poznaju, a umesto tako nekog, veliku platu prima ova ojebina i sramota ove profesije...
bezvezarije wrote:Jokić ako ne igra je pizda, mislim jebali ga konji, 2-3 nedelje s njima mu je dosta. Iako ne znam koji kurac odraslog muškarca to privlači.
veljkos161
 
Posts: 7397
Joined: 16 Apr 2019, 00:46

Re: Liga šampiona

Postby Old school » 28 Nov 2019, 11:29

Stefanm992 wrote:
Old school wrote:Ima i Rakitić pa i dalje smrdi u Barseloni. Ima Mesi 32, Modrić ,34, Ronaldo skoro 35.
Jedini razlog je to što je Srbin. Čovek igra dve sezone života, koga zabole za koga je igrao pre Ajaksa.
Doveo je Ajaks na korak do finala LŠ.
Koliko dobrih transfera je raspali Baloteli napravio dok na kraju nisu digli ruke od njega?
Da nije bilo njega patku bi se prodali klinci za tolike paruštine u Juve, Barsu...

Hahahahaha obožavam taj "argument" , svi nas toliko mrze da ne znaju ni gde smo na karti ni da li smo u evropi aziji ili africi
Vidim da je velikosrpska politika radikala i sps-a po kojoj nas svi mrze i svima smetamo višestruko dokazana :D


Ja bih se prvo upoznao sa postovima i komentarima nekoga pre nego što mu zalepim ovakvu budalaštinu od etikete.

Zaobiđi me sa tim političkim etiketiranjem i ubacivanjem u isti koš posebno sa navedenim primerima!!!
Diže narod, krsti zemlju, a varvarske lance sruši,
iz mrtvijeh Srba dozva, dunu život srpskoj duši.
User avatar
Old school
 
Posts: 7315
Joined: 20 Jun 2014, 09:24

Re: Liga šampiona

Postby grobar_Zvornik » 28 Nov 2019, 16:29

Golden Warrior wrote:

Mozete da se smejete koliko hocete ali osim sto je izlaganje vulgarno i sa primesama rasizma covek je sve upravu :biggrin:


Доминација класична Рада Богдановића.
"Партизане мој - остани ми велики и силан и никада не престани да сањаш! Дани славе ће се наставити и на овом и на европском нивоу....ти си моја љубав права,моја крв, моја кућа и породица.. " Joffrey Lauvergne

32 ГОДИНЕ ПОНОСНА И СЛАВНА!
User avatar
grobar_Zvornik
 
Posts: 31526
Joined: 26 Oct 2013, 23:24

PreviousNext

Return to Svetski i evropski fudbal

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 70 guests