Board index Fudbal Svetski i evropski fudbal

Italijanska liga

Re: Italijanska liga

Postby Bolkonski » 26 May 2019, 23:50

Da ti oduzmem ove gluposti koje pises na subjektivnost :beyond:

To sto je on dao 21 gol bas znaci da ce velikani da pojure da daju mesto startera i velike pare igracu koji puni 33 godine.
On je vec bio u poznim godinama i uradio je ispravnu stvar. Pitanje je da li bi tako postupio da je imao 28.
Sve to ne negira tvrdnju da nije isto da ostanes celu karijeru u najmocnijem italijanskom klubu i u Romi.
User avatar
Bolkonski
 
Posts: 14700
Joined: 17 Jul 2017, 21:43

Re: Italijanska liga

Postby Angus Young » 27 May 2019, 00:28

Atalanta :blue: koliko gotivan klub, odlicno rade poslednjih par sezona i ovo im je bukvalno nagrada za sve, samo napred :okk:
nije uvek lako, ali je uvek lepo..
User avatar
Angus Young
 
Posts: 19858
Joined: 11 Mar 2014, 01:21

Re: Italijanska liga

Postby ИлићКапитен22 » 27 May 2019, 06:11

Bolkonski wrote:On je vec bio u poznim godinama i uradio je ispravnu stvar. Pitanje je da li bi tako postupio da je imao 28.



Ето, Буфон је имао 28 година тада и био је најбољи светски голман и освајач СП тог лета, па је опет остао. А могао је да бира клуб који хоће...
Бранко Нордеус и пријатељи клуба :srce:
User avatar
ИлићКапитен22
 
Posts: 24035
Joined: 17 Jun 2011, 15:51

Re: Italijanska liga

Postby Гроф Тинторето » 27 May 2019, 07:09

Pitanje je sta bi odlucio Bufon da je imao 26.
Pretpostavka je najlaksi nacin da se dodje do pogresnog zakljucka.

Spoiler: pokaži
Buzz' Beater wrote:
Peskir wrote:Videh malopre u gradu Rakicevica iz Zvezde, nosi neku grejalicu. :biggrin: :biggrin:

Zagreva se za Fener :okk:



Josep Pep Guardiola - GOAT
User avatar
Гроф Тинторето
 
Posts: 32312
Joined: 23 May 2015, 16:32

Re: Italijanska liga

Postby fontaneros » 27 May 2019, 07:14

E moj ti... Pa vise je u to vreme znacio taj 21 gol nego sad mesijevih 40.

I nemoj meni da pricas o subjektivnosti, samo ti nemoj.

Covek je bio najbolji strelac serije B, a odmah potom i najbolji strelac serije A, osvojio zlato na SP.

Dobio je nagradu i priznanje za najboljeg igraca na svetu starijeg od 30 godina.

I ako bas oces da znas, imao je raznorazne ponude, ali je rekao "Ne".

Ps, a na tvom smrdljivom bernabeu, prilikom jednog raskantavanja tvojih pulena, prilikom izlaska sa terena, dobio je takav aplauz, kakav je retko koji igrac dobio.

Toliko o tome da ga nisu cenili i zeleli u svom timu...
MI SMO ZABRANJENI, SVI TO DOBRO ZNATE...
User avatar
fontaneros
 
Posts: 45336
Joined: 24 Mar 2017, 15:15

Re: Italijanska liga

Postby Tileoleo » 27 May 2019, 10:05

И Канаваро је тада имао 33 године па је отишао у Реал. А он и Дел Пиеро су били подједнако велики и добри играчи. Сумњам да тада није добио разноразне понуде највећих клубова.Па само 3 године раније Барса је нудила преко 50 милиона за њега. И опет је остао, и тада и после калчополија. Какав потез.

Ја бих и Батистуту додао у исти кош.
User avatar
Tileoleo
 
Posts: 3501
Joined: 04 Mar 2017, 00:00

Re: Italijanska liga

Postby Bolkonski » 27 May 2019, 15:57

Fontana ne peni.
Prvo, niko nije rekao da ne bi ostao i da je imao 25, vec da se ne zna sta bi uradio.
Drugo, zabole mene za "moj smrdljivi Bernabeu", ja sam simpatizer, ali me savršeno boli uvo da li ce da izgube ili ne, ne otkidam na njih kao ti na Juventus, nemam tu potrebu da se poistovecujem sa stranim klubom.
Ali ako vec govoris o "smrdljivosti", pa ima li smrdljivijeg kluba od Juventusa? Najbogatiji, najmocniji klub Italije, a imao potrebu da krade i namesta. Verovatno jedini klub iz liga petice koji je izbacen zbog namestanja.
To je smrdljivo. Kada vec navijas za Juventus pazi kako se odnosis prema drugim klubovima.
Takodje, ja nisam pisao o tome da su igraci ostajali u Realu do kraja karijera. Pisao sam o tome da je bilo lako Raulu da ostane celu karijeru u Realu i da to moze da se poredi sa Totijem.

Sto se tice Bufona, nisam pisao o njemu. Sto se tice Kanavara, nije isto biti stoper sa 33 godine i napadac sa 33 godine.
Del Pjero bi sa 33 godine sigurno bio starter u Barseloni :laugh:

Poenta cele price je da to sto su Maldini, Del Pjero, Raul ostajali u svojim klubovima ne moze da se poredi sa tim da ostanes celu karijeru u jednoj Romi, klubu koji je daleko ispod svih pobrojanih.
Zbog toga je Totijev podvig najveci, a ti mozes da penis do sutra.
Objektivnost? S obzirom da sam neko koji se ne trese nad stranim klubovima za tebe sam oličenje objektivnosti kad se govori o njima.
User avatar
Bolkonski
 
Posts: 14700
Joined: 17 Jul 2017, 21:43

Re: Italijanska liga

Postby fontaneros » 27 May 2019, 16:28

Sav besmisao tvog posta cu pokazati kroz samo jednu recenicu...

Barselona, koju spominjes, je potpisala Anrija kad je ovaj imao 30+ godina, i to, za tada, veliki novac (25 miliona), sto dovoljno govori o tvom bednom argumentu, odnosno godinama igraca zbog kojih, navodno, veliki klubovi ne zele takve (matore) igrace.

Cao, poz.
MI SMO ZABRANJENI, SVI TO DOBRO ZNATE...
User avatar
fontaneros
 
Posts: 45336
Joined: 24 Mar 2017, 15:15

Re: Italijanska liga

Postby Гроф Тинторето » 27 May 2019, 17:46

Kako bih voleo da Muki preuzme Juventusa.
Pretpostavka je najlaksi nacin da se dodje do pogresnog zakljucka.

Spoiler: pokaži
Buzz' Beater wrote:
Peskir wrote:Videh malopre u gradu Rakicevica iz Zvezde, nosi neku grejalicu. :biggrin: :biggrin:

Zagreva se za Fener :okk:



Josep Pep Guardiola - GOAT
User avatar
Гроф Тинторето
 
Posts: 32312
Joined: 23 May 2015, 16:32

Re: Italijanska liga

Postby Sezione » 27 May 2019, 17:53

Kad procitam ovako neke rasprave uvek mi bude drago sto navijam za Partizan! Jedan je Ilic Kapiten!
U Kosovo se kunete, a po Zvecanu od Srba kradete

ODJEBI OD PARTIZANA BOLESNICE BOLESNI
User avatar
Sezione
 
Posts: 14096
Joined: 07 Oct 2015, 02:01

Re: Italijanska liga

Postby Bolkonski » 27 May 2019, 18:28

Kako ti sam sebi skaces u usta :laugh:
Da zanemarimo sto je Anri bolji igrac, on je dosao u Barselonu sa ravno 30 godina, igrao je do 33. i otisao, dakle on je otisao u godinama kada bi Del Pjero trebalo da dodje. Mislis da bi ga Barselona kupila da igra do 36.? Da li prepoznajes nebulozu koju si napisao?

Jos veca nebuloza je ta sto si poceo da me napadas samo zato sto sam napisao da je Toti napravio veci podvig :laugh:
Dakle, ja nigde nisam omalovazio Del Pjera, Raula, Gutija, vec sam samo napisao da je veci podvig ostati u Romi koja ne moze da osvoji nista, nego u Juventusu, Milanu ili Realu koji napadaju sve trofeje i ciji igraci igraju za vece pare.
Nista vise od toga.

Pa sta i da preuzme :biggrin:
Bilo bi mi drago zbog njega i Ronalda, ali bi svakako ostali najljigaviji klub liga petice :beyond:
User avatar
Bolkonski
 
Posts: 14700
Joined: 17 Jul 2017, 21:43

Re: Italijanska liga

Postby Pit Bull » 27 May 2019, 18:39

Inace Verona sinoc napravila iznenadjenje i pobedila Peskaru na Adriatiku 1:0, pa ce igrati protiv Citadele za plasman u A.

Verona je bila bolja u regularnom delu sezone, tako da sve sto trebaju je da ne izgube u dvomecu, dva puta nereseno i u A su :D
▒▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒
User avatar
Pit Bull
 
Posts: 58653
Joined: 08 Jan 2013, 04:32

Re: Italijanska liga

Postby fontaneros » 27 May 2019, 18:56

Tvoj problem je sto ulazis u sve sfere i tripujes da sve najbolje znas.

Zato sam ti i replicirao, da vidis da ne mozes tek tako da pises neke stvari. Ustvari, mozes, ali ces ispasti smesan, tako da izbor je na tebi.

Da ne idemo dalje, i da ne gusimo temu, ovde cu stati.

SporCki pozdrav.
MI SMO ZABRANJENI, SVI TO DOBRO ZNATE...
User avatar
fontaneros
 
Posts: 45336
Joined: 24 Mar 2017, 15:15

Re: Italijanska liga

Postby Bolkonski » 27 May 2019, 20:19

Ti i dalje ne primećujes kakve si sve nebuloze ispisao, ili primećujes pa si u tu svrhu poceo da se vadis prvoklasnim "argumentima" kako mislim da sve znam i ispadam smesan :laugh:?
Tripujem da sve znam, a kao argument toga ide da pisem na dosta tema. A zapravo pisemo na istim temama, tako da mozda i ti tripujes da sve znas, a moje je da te ne pustim da bulaznis i da ti pomognem da ne ispadas smesan :laugh:
Nisi ti meni replicirao zato sto se "pravim pametan", nego te je pecnulo sto sam pomenuo Del Pjera, sto meni opet nije bila namera. Bolelo te uvo sto sam pomenuo Raula, Maldinija i jos neke, ali kako da pomenem Pinturikija.
Iako ja nicim nisam uvredio ili omalovazio bilo koga od njih, vec sam samo istakao da je Totijev podvig najveci jer nije isto odbiti blanko cek Reala i ostati celu karijeru u Romi i ostati u Milanu, Juventusu, Barsi, Realu, Junajtedu koji se bore za sve trofeje.
Smesno je vec to sto si uskocio kao oparen, a "napad" ti je bio skroz promasen. Cak nisi ni shvatio sta napadas i sta negiras.

Pa onda debakl sa poredjem Anrija od 30 godina i Del Pjera od gotovo 33 :laugh:

Spotski pozdrav i savet da malo bolje citas i razmišljas kad ulazis u rasprave.
User avatar
Bolkonski
 
Posts: 14700
Joined: 17 Jul 2017, 21:43

Re: Italijanska liga

Postby Admiral » 27 May 2019, 21:06

Uzmi Sale svetsku titulu!
User avatar
Admiral
 
Posts: 12853
Joined: 17 Jul 2014, 23:43

PreviousNext

Return to Svetski i evropski fudbal

Who is online

Users browsing this forum: Ahrefs [Bot] and 5 guests