Board index Fudbal Svetski i evropski fudbal

Engleska liga

Ko će osvojiti Premier Ligu u sezoni 23/24?

Liverpul
2
5%
Mančester Siti
15
38%
Mančester Junajted
8
20%
Arsenal
8
20%
Čelsi
0
No votes
Totenhem
0
No votes
Njukasl
7
18%
 
Total votes : 40

Re: Engleska liga

Postby Desetka » 26 Jan 2024, 13:21

Alonso bi im bio vrhunski izbor, samo što verujem da on više gleda u pravcu Madrida. Ne znam kakva je situacija sa Ancelotijem, da li ostaje u Realu i nakon ove sezone.
hej Pjano, skoci daj gol glavom

To je juris, to je nalet. Nema milosti, sve ili nista. To je Crvena Zvezda u svom elementu, to je Crvena Zvezda u svom punom sjaju.
User avatar
Desetka
 
Posts: 3134
Joined: 07 Jun 2012, 21:37

Re: Engleska liga

Postby Tileoleo » 26 Jan 2024, 13:30

Карло је продужио са Реалом до 2026.

Што се Клопа и Барсе тиче не знам колико би се то уклопило због Барсиног традиционалног стила игре а и Ћави је ваљда ту на дуже време. Код Клопа пре свега мораш да трчиш ко мазга па тек онда долази остало. А и мораш да имаш одличне бекове.

Исто ми није нереално да можда Мурињо преузме Бразил, искусан тренер и исти језик... Мада Мурињо са једне и Бразил и њихов слободни дух ми не иду баш под руку али опет и Бразил није одавно толико у том жога бонито фазону као 2000их.
User avatar
Tileoleo
 
Posts: 3470
Joined: 04 Mar 2017, 00:00

Re: Engleska liga

Postby Starks » 26 Jan 2024, 13:35

Samo neka prepuste Grejema Potera Junajtedu :biggrin:
There's a lot of ways to play any game. I play mine on the house percentages.
User avatar
Starks
 
Posts: 7109
Joined: 02 Oct 2013, 11:39

Re: Engleska liga

Postby Duh sa sekirom » 26 Jan 2024, 14:21

Ja sa nadam Alonsu , on mi je prvi pao na pamet cim sam procitao vest.
Drugo sto mi je palo na pamet bilo je : Samo ne Stivi G :crybaby: ,neka ga kod brace Saudijaca
User avatar
Duh sa sekirom
 
Posts: 3094
Joined: 19 Jun 2013, 18:28

Re: Engleska liga

Postby Inzaghi » 26 Jan 2024, 20:38

Covek je napravio neverovatnu eru Liverpula. Za mene kao neutralnog, onaj period sa Maneom, Bobijem i Salahom je bio jedan od najlepsih za gledanje meceva u ovom savremenom fudbalu. Bilo je spektakularno.
"да једна мала група људи није хтела да одустане..."
User avatar
Inzaghi
 
Posts: 17912
Joined: 16 May 2012, 10:42
Location: На терену у блоку

Re: Engleska liga

Postby Tileoleo » 26 Jan 2024, 20:52

Не заборави и Робертсона и ТАА као бекове. Била је то на неки начин револуција где је човек нападе заснивао пре свега преко бекова који су му били можда и важнији од трија СМФ. Довољно је погледати број асистенција по сезонама њих двојице и све је јасно. Јесте да не волим Ливерпул али свакако је била у питању легендарна екипа.
User avatar
Tileoleo
 
Posts: 3470
Joined: 04 Mar 2017, 00:00

Re: Engleska liga

Postby Pit Bull » 26 Jan 2024, 23:23

Ocito je da Klop nece raditi nigdje naredne sezone.

I nakon Borusije je uzeo odmor do poziva Liverpula.

Sad, ja se ne bih sokirao ako bi se predomislio, zamislio se na ono pitanje oko Fergusona... A vjerujem da ce dobiti milione poruka u naredna cetiri mjeseca da ostane... Tako da ono, ako bude gdje radio naredne sezone bice Liverpul.

A ako ne bude nigdje radio, msm. da je naredni klub Real ili Barselona od one tamo sezone, zavisno sta se otvori. Poprilicno sam siguran da u Bajern nece, PSZ isto ne vjerujem da je njegov djir.

Jedan od rijetkih koji se ne vodi samo novcem nego i smislom kad bira posao. Ako bi Barselona imala jos jednu ili dvije uzasne sezone, vjerujem da bi mu to bio fin motiv.
▒▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒
User avatar
Pit Bull
 
Posts: 58554
Joined: 08 Jan 2013, 04:32

Re: Engleska liga

Postby killchrome » 27 Jan 2024, 00:08

za 8 godina 2 bitna trofeja...jebem li ga
User avatar
killchrome
 
Posts: 3326
Joined: 25 Mar 2014, 16:24

Re: Engleska liga

Postby Radonjaa » 27 Jan 2024, 02:53

A Liverpul prije toga za 30 godina jedan :biggrin: Nisam ljubitelj Klopa kao ličnosti, ne zna da prihvati poraz, ali je uradio nevjerovatan posao.
Ajde što su im šesta, i osma mjesta postajala standard, rezultatski su bili beznadežniji nego Junajted sad, ali je počinjao i da im se uvlači gubitnički mentalitet. Sjećam se kad su na Enfildu okrenuli Tuhelov Dortmund u LE, to je bila prva ili druga Klopova sezona, bili su potpuno nadigrani i nadmudreni, na čistu želju su dobili boljeg protivnika. Čista suprotnost onom Džerardovom klizanju protiv Čelzija i remiju sa Palasom kao simbolima ere u kojoj je djelovalo da će uvijek izvući deblji kraj.
Rano se naziralo da se stvara ozbiljna sinergija između ekipe i trenera, iako su kvalitetom bili tanki i za jače protivnike u LE, ali vjerujem da niko nije mogao da pretpostavi da će u narednih par godina biti šampioni Evrope, šampioni Engleske, i da će se o Sitiju i njima pričati kao 1A i 1B klubovima u PL. Siti i Real su i pokvarili Klopov bilans, u bilo kojoj drugoj eri bi imao po još makar jednu titulu prvaka Engleske/Evrope, pa da pričamo o perfektnom poslu, ali i ovako je uradio posao za koji sumnjam da bi bio sposoban bilo koji današnji trener, a vrlo je kratak spisak onih koji bi uopšte pokušali u njegovoj situaciji.
bwa wrote:Micko Talijan


СрбинПодгорица wrote: Кунем вас се ову сезону преживјети нећу
User avatar
Radonjaa
 
Posts: 13567
Joined: 22 Nov 2017, 14:16

Re: Engleska liga

Postby Pit Bull » 27 Jan 2024, 02:56

Elem, bila bi super fora da Liverpul osvoji titulu i da onda Klop na presu saopsti da ostaje uz poruku "Timu je bila potrebna dodatna motivacija da ovo izgura".

:biggrin: :biggrin:
▒▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒
User avatar
Pit Bull
 
Posts: 58554
Joined: 08 Jan 2013, 04:32

Re: Engleska liga

Postby Stefanm992 » 27 Jan 2024, 10:17

ja bih licno voleo da odu i klop i gvardiola - uspostavili su sisteme i njihovim odlaskom siti i liverpul nemaju prednost u odnosu na ostale ili makar ne toliku prednost
Stefanm992
 
Posts: 1804
Joined: 13 Nov 2017, 16:07

Re: Engleska liga

Postby Sezione » 27 Jan 2024, 11:18

Samo kad su osvojili onu ligu. Probise glavu celom svetu kako je red da oni osvoje, a u picku materinu vise, evo vam titula, jebala vas titula
U Kosovo se kunete, a po Zvecanu od Srba kradete

ODJEBI OD PARTIZANA BOLESNICE BOLESNI
User avatar
Sezione
 
Posts: 14040
Joined: 07 Oct 2015, 02:01

Re: Engleska liga

Postby Starks » 27 Jan 2024, 16:51

killchrome wrote:za 8 godina 2 bitna trofeja...jebem li ga

- Erera sa Interom 3 skudeta i 2 KEŠ-a. Murinjo 2 skudeta i jednu LŠ.
- Nereo Roko sa Milanom 2 skudeta i 2 KEŠ-a. Anćeloti 1 skudeto i 2 LŠ.
- Bil Šenkli 3 titule za 15 sezona, bez trofeja u Evropi. Fejgan titula i KEŠ.
- Karlos Biljardo SP u Meksiku i jedna domaća titula.
- Vujadin Boškov po jedna titula u Španiji i Italiji + KPK sa Sampdorijom.

Čemu omalovažavanje Klopovih dostignuća?
There's a lot of ways to play any game. I play mine on the house percentages.
User avatar
Starks
 
Posts: 7109
Joined: 02 Oct 2013, 11:39

Re: Engleska liga

Postby Гроф Тинторето » 28 Jan 2024, 10:11

Cavi je trener Barselone do leta.
Eto Svajcarca tamo od naredne godine
Pretpostavka je najlaksi nacin da se dodje do pogresnog zakljucka.

Spoiler: pokaži
Buzz' Beater wrote:
Peskir wrote:Videh malopre u gradu Rakicevica iz Zvezde, nosi neku grejalicu. :biggrin: :biggrin:

Zagreva se za Fener :okk:



Josep Pep Guardiola - GOAT
User avatar
Гроф Тинторето
 
Posts: 32311
Joined: 23 May 2015, 16:32

Re: Engleska liga

Postby Cvele » 28 Jan 2024, 13:23

Meni on baš nekako ide uz Barsu.

Mnogo više nego uz Bajern.
User avatar
Cvele
 
Posts: 18966
Joined: 03 Sep 2011, 15:09

PreviousNext

Return to Svetski i evropski fudbal

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests