Board index Fudbal Svetski i evropski fudbal

Engleska liga

Ko će osvojiti Premier Ligu u sezoni 23/24?

Liverpul
2
5%
Mančester Siti
15
38%
Mančester Junajted
8
20%
Arsenal
8
20%
Čelsi
0
No votes
Totenhem
0
No votes
Njukasl
7
18%
 
Total votes : 40

Re: Premier liga

Postby Felipao » 01 May 2011, 16:29

VMJunior wrote:
Pain wrote:Ali koliko je Venger bio srecan posle pobede.Da nije gubio bodove od nekih pacera vec bi bio na domak titule,ovako samo neka luda sreca koja postoji u domenu teorije...


Sto mi ovo poznato.. :maher:


Dobro i Celzi je gubio bodove ali ne moze da se meri sa Arsenalovom crnom serijom.Igrali su na 4 fronta odlicno i od kad su izgubili finale kupa od zirafe i kompanije krenuli su da pucaju po savovima.
User avatar
Felipao
 
Posts: 10973
Joined: 15 Mar 2011, 22:46
Location: OBR

Re: Premier liga

Postby VMJunior » 01 May 2011, 16:35

Pain wrote:
VMJunior wrote:
Pain wrote:Ali koliko je Venger bio srecan posle pobede.Da nije gubio bodove od nekih pacera vec bi bio na domak titule,ovako samo neka luda sreca koja postoji u domenu teorije...


Sto mi ovo poznato.. :maher:


Dobro i Celzi je gubio bodove ali ne moze da se meri sa Arsenalovom crnom serijom.Igrali su na 4 fronta odlicno i od kad su izgubili finale kupa od zirafe i kompanije krenuli su da pucaju po savovima.


Kako nije,bezi..Realno,ja kazem iskreno,Celsi nije zasluzio titulu..Jbt,Birmingem-Celsi 1-0 jos ne mogu da prezalim!Pa od Vulvsa izgubili pa 1-1 sa Stoukom pa 4-4 sa Vilom u finisu primljen gol.
Ali kazem da mi zvuci poznato zato sto je to toliko puta vidjeno kod Arsenala..
User avatar
VMJunior
 
Posts: 14753
Joined: 16 Mar 2011, 13:11
Location: 38000

Re: Premier liga

Postby 71:70 » 01 May 2011, 21:13

Mislim da odlucuje medjusobni, a ne gol razlika, ali nisam siguran!
User avatar
71:70
 
Posts: 15453
Joined: 15 Mar 2011, 16:24
Location: Gde god ti da igras...

Re: Premier liga

Postby Fića » 03 May 2011, 09:54

71:70 wrote:Mislim da odlucuje medjusobni, a ne gol razlika, ali nisam siguran!

Sigurno gol razlika
User avatar
Fića
 
Posts: 673
Joined: 18 Mar 2011, 11:05

Re: Premier liga

Postby mali_buda » 03 May 2011, 11:34

If any 2 or more Clubs have scored the same number of points their position in the table shall be determined on goal difference, that is to say, the difference between the total number of goals scored by and against a Club in League Matches in that Season, and the higher or highest placed Club shall be the Club with the higher or highest goal difference.

http://www.premierleague.com/staticFiles/7a/20/0,,12306~139386,00.pdf
Ja ćutim, ti ćutiš, on ćuti, mi ćutimo, vi ćutite, oni kradu...
User avatar
mali_buda
 
Posts: 8747
Joined: 15 Mar 2011, 11:56
Location: provincija

Re: Premier liga

Postby Burke » 03 May 2011, 13:30

У недељу кец ко врата :lol:

Najbolji sudija na Ostrvu na meču koji odlučuje šampiona

Hauard Veb sudi Mančester junajted - Čelsi

Psihološke igre trenera Mančester junajteda Aleksa Fergusona očigledno su urodile plodom jer je za glavnog arbitra meča "crvenih đavola" i Čelsija postavljen Hauard Veb.

Meč koji će odlučiti šampiona Premijer lige dodeljen je zvanično najboljem sudiji na Ostrvu.


Ferguson je nakon meča protiv Arsenala kritikovao arbitra Krisa Foja što nije dosudio penal nad Majklom Ovenom i tako omogućio Junajtedu da eventualno dođe do boda. Iskusni stručnjak uputio je oštre kritike ka sudijskoj organizaciji iznevši teoriju zavere u kojoj su su arbitri ove sezone štitili Čelsi, a sudili na štetu Junajteda.


Šef sudijske organizacije Majk Rajli u utorak će potvrditi Vebov angažman, kojem mnogi zameraju da je previše naklonjen Junajtedu. Bivši fudbaler Liverpula Rajan Babel je u januaru na "Tviteru" okačio i montiranu sliku Veba u dresu "crvenih đavola".
Burke
 
Posts: 7024
Joined: 18 Mar 2011, 22:06
Location: Na zadatku

Re: Premier liga

Postby Felipao » 03 May 2011, 13:59

Kad je gusto,Veb....
User avatar
Felipao
 
Posts: 10973
Joined: 15 Mar 2011, 22:46
Location: OBR

Re: Premier liga

Postby VMJunior » 03 May 2011, 16:33

Tako je bre,Veb! :tap:

Pa njemu da prete ubistvom,vesanjem,paljenjem,on ce opet da navlaci za Mancester.

Ali neka..Pobedice Celsi!

Džon Teri - ponosni kapiten!

Utakmica protiv Totenhema bila je 500. jubilarni meč za kapitena Čelzija čime je Englez postao najuspešniji kapiten u istoriji kluba sa Stamford Bridža.
TeriKapiten Čelzija, Džon Teri, oduševljen je činjenicom da je sa 500 utakmica koje je odigrao za svoj klub, postao najuspešniji kapiten u istoriji londonske ekipe.

"Kada pogledam iza sebe, kada sam imao 18 godina nikada nisam ni mogao da pretpostavim da ću stići dovde."

"oduševljen sam činjenicom da sam stigao do 500. meča za Čelzi! Veoma sam ponosan. Imama odličan odnos sa navijačima kluba i očekujem da ću ogigrati još puno utakmica za klub."

Kapiten Teri se priseća najlepših i najgorih trenutaka u klubu.

"Najlepši trenutak je sigurno utakmica sa Barselonom na kojoj sam postigao pobedonosni gol. Najgori je naravno finale Lige šampiona kada sam promašio penal."

"Ipak, puno mi znači to što sam najuspešniji kapiten u istoriji Čelzija i to je nešto što ću uvek nositi u sebi!" oduševljen je Džon Teri.


Jedan jedini JT :blue: :blue: :blue: :blue: :blue:
Samo da nije bilo onog prokletog penala,ali nadam se da ce se ispraviti sve..
User avatar
VMJunior
 
Posts: 14753
Joined: 16 Mar 2011, 13:11
Location: 38000

Re: Premier liga

Postby Fića » 06 May 2011, 09:22

Čelsi nudi fotelju Peđi Mijatoviću!
B. O. | 06. 05. 2011. - 10:09h | Komentara: 0

Bivši sportski direktor Reala Peđa Mijatović dobio je ponudu iz Čelsija da bude deo tima koji će renovirati ekipu i pomoći Romanu Abramoviču da konačno ostvari svoj san i osvoji Ligu šampiona.



"Plavci" ostaju bez sportskog direktora Franka Arnesena, koji je posle malih turbulencija na Stamford Bridžu odlučio da ode Hamburg. Arnesen se nije najbolje slagao sa Žozeom Murinjom, koji ga je okrivio za mali broj talenata u omladniskoj školi Čelsija, a očigledno slično mišljenje ima i Abramovič.





"Marka" tvrdi da je Mijatović glavna želja uprave Čelsija i da su prvi kontakti već ostvareni, a nekadašnji reprezentativac naše zemlje ima dve nedelje da odgovori na ponudu.



Mijatović je bio jedan od čelnih ljudi Reala od 2006. do 2009. godine, a klub je napustio posle odlaska predsednika Ramona Kalderona. Bivši fudbaler Partizana je lično zaslužan za dolazak nekoliko velikih zvezda u klub - Veslija Snajdera, Ruda van Nistelroja, Rafaela van der Varta i Arjena Robena, a Mijatović je doveo i tada 19-godišnjeg Gonzala Iguaina iz River Plate.



Nemoj ti Pedja..... Kako da mrzim celzi onda... :dunno: :banana:
User avatar
Fića
 
Posts: 673
Joined: 18 Mar 2011, 11:05

Re: Premier liga

Postby mali_buda » 06 May 2011, 09:29

Taman da im uvaljamo Racu Petrovica za "jaku" cifru :banana:

Napred, Pedja!!! Ako je vest tacna, ovo je ogromno priznanje.
Ja ćutim, ti ćutiš, on ćuti, mi ćutimo, vi ćutite, oni kradu...
User avatar
mali_buda
 
Posts: 8747
Joined: 15 Mar 2011, 11:56
Location: provincija

Re: Premier liga

Postby AirBall » 06 May 2011, 09:33

mali_buda wrote:Taman da im uvaljamo Racu Petrovica za "jaku" cifru :banana:


Definitivno im nedostaje neko poput Race dan im poveze konce na sredini terena... :P

Slab je onaj Esien... :bleh:
''A ko su oni tudjim slugama da sude''
User avatar
AirBall
 
Posts: 106439
Joined: 14 Mar 2011, 22:22

Re: Premier liga

Postby mali_buda » 06 May 2011, 09:43

AirBall wrote:
mali_buda wrote:Taman da im uvaljamo Racu Petrovica za "jaku" cifru :banana:


Definitivno im nedostaje neko poput Race dan im poveze konce na sredini terena... :P

Slab je onaj Esien... :bleh:

A i pospor je :bliss:
Ja ćutim, ti ćutiš, on ćuti, mi ćutimo, vi ćutite, oni kradu...
User avatar
mali_buda
 
Posts: 8747
Joined: 15 Mar 2011, 11:56
Location: provincija

Re: Premier liga

Postby 71:70 » 06 May 2011, 11:18

dA NE PRIČAMO O TOME ŠTO RAĆA IMA NAJJAČI ŠUT U CELOJ NAŠOJ LIZI, DOK ESIJEN JEDVA DOBACUJE SA 16TERCA!
User avatar
71:70
 
Posts: 15453
Joined: 15 Mar 2011, 16:24
Location: Gde god ti da igras...

Re: Premier liga

Postby VMJunior » 06 May 2011, 11:26

Da li je moguce? :clap:

Pedja u Celsiju? :algabacaju: FANTASTICNO!

@Fica

Grobar da mrzi Celsi? :facepalm:
User avatar
VMJunior
 
Posts: 14753
Joined: 16 Mar 2011, 13:11
Location: 38000

Re: Premier liga

Postby Fića » 06 May 2011, 13:30

VMJunior wrote:Grobar da mrzi Celsi? :facepalm:

Nemam ja te tripove kao ako volim ove volim i ove, volim sta volim. A celzi nikad nisam mrzeo, cak i gotivio ranije, al od kad je dosao abramovic i postao najveca konkurencija junajtedu, ne mogu ih gotiviti..

Ovo "tripovi" nista licno, samo kao izraz...
User avatar
Fića
 
Posts: 673
Joined: 18 Mar 2011, 11:05

PreviousNext

Return to Svetski i evropski fudbal

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests