Board index Fudbal Svetski i evropski fudbal

Specijalni vs ostatak sveta

Re: Specijalni vs ostatak sveta

Postby Bolkonski » 26 Jan 2022, 09:18

Srećan rodjendan najznačajnijem i najuticajnijem treneru dosadašnjeg toka 21. veka!
Doći će sve na svoje, poklopiće se jednom Masterova veličina, znanje i vizija sa kvalitetom klupskih struktura, a onda će se ponoviti Inter!
Nema povlačenja!

Iskreno, nisam znao da je januarski čovek. Sada mi je još draži.
User avatar
Bolkonski
 
Posts: 14700
Joined: 17 Jul 2017, 21:43

Re: Specijalni vs ostatak sveta

Postby veljkos161 » 26 Jan 2022, 11:27

Bolkonski wrote:Iskreno, nisam znao da je januarski čovek. Sada mi je još draži.

Znaci li to da si i ti?
Cestitke i od mene,ja sam ga uvek gotivio iako se ne mesam u forumske rasprave o razlozima njegovog posrnuca :biggrin:
bezvezarije wrote:Jokić ako ne igra je pizda, mislim jebali ga konji, 2-3 nedelje s njima mu je dosta. Iako ne znam koji kurac odraslog muškarca to privlači.
veljkos161
 
Posts: 7377
Joined: 16 Apr 2019, 00:46

Re: Specijalni vs ostatak sveta

Postby Bolkonski » 26 Jan 2022, 11:41

Nema posrnuća, ima samo slabih tumačenja konteksta i okolnosti u kojima se Murinjo nalazio poslednjih godina.

Jesam :biggrin: Ja sam 21., a Master 26. januara :biggrin:
Znao sam da mora biti još neke veze.
User avatar
Bolkonski
 
Posts: 14700
Joined: 17 Jul 2017, 21:43

Re: Specijalni vs ostatak sveta

Postby Cvele » 26 Jan 2022, 11:49

Dve Vodolijice.
User avatar
Cvele
 
Posts: 18213
Joined: 03 Sep 2011, 15:09

Re: Specijalni vs ostatak sveta

Postby DeniBer » 28 Jan 2022, 17:41

bwa wrote:Ali, doveo je Ibru u UTD i time pokaza da zna da izabere pojacanje :lollol:


Čekaj čekaj, meni je bolja ona kad umesto Van Dajka za 17 izabere Lindelofa za 40 miliona i 6 meseci kasnije kuka kako mu treba pojačanje u odbrani :biggrin:
User avatar
DeniBer
 
Posts: 1709
Joined: 18 Nov 2018, 15:02

Re: Specijalni vs ostatak sveta

Postby Bolkonski » 28 Jan 2022, 18:08

Evo ga ponovo ovaj baksuz, navijač kluba od koga je Master sam veći.
User avatar
Bolkonski
 
Posts: 14700
Joined: 17 Jul 2017, 21:43

Re: Specijalni vs ostatak sveta

Postby DeniBer » 10 Feb 2022, 10:52

Op, šta je sad ovo. Opet udara na igrače, pravi podele u svlačionici... Šta mislite, kada sledi otkaz?
User avatar
DeniBer
 
Posts: 1709
Joined: 18 Nov 2018, 15:02

Re: Specijalni vs ostatak sveta

Postby Bolkonski » 10 Feb 2022, 11:11

Malo stvari u fudbalu su stabilnije i jače od kompleksa navijača Arsenala koje im je godinama nabijao Žoze Murinjo.

Kao mag Arteta kad je javno prozivao Partija, terorisao Obamejana i sto godina se raspada u ligi, ali za njega važi ona stara fraza "Polako, treba vremena" :lollol:

Ili padanje u nesvesticu oduševljenja zbog mitskog Fergusonovog fena, ali podsmevanje Murinju, koji vodi šaku jada bez kvaliteta i karaktera, tim gde bi jedva tri igrača bila u njegovoj ekipi.

Mada, već smo videli moćni Totenhem, finalistu LŠ-a, koji treba da razbija protivnike, ali ih Murinjo sputavao. Ili Junajted, koji je posle Žozea osvojio tačno nula trofeja.

Svakako, ne treba to objašnjavati navijaču kluba kome je Specijalni nabio tonu kompleksa, od legendarnog trenera, pa do navijača iz Srbije, koji ne znaju kako izgleda stadion Arsenala, i gde je situacija takva da je Murinjo veći trener nego Arsenal klub.
User avatar
Bolkonski
 
Posts: 14700
Joined: 17 Jul 2017, 21:43

Re: Specijalni vs ostatak sveta

Postby Гроф Тинторето » 10 Feb 2022, 17:13

Totenhem se raspao nakon sto ih je Specijalis obradio, nemojmo da se lazemo.
Pretpostavka je najlaksi nacin da se dodje do pogresnog zakljucka.

Spoiler: pokaži
Buzz' Beater wrote:
Peskir wrote:Videh malopre u gradu Rakicevica iz Zvezde, nosi neku grejalicu. :biggrin: :biggrin:

Zagreva se za Fener :okk:



Josep Pep Guardiola - GOAT
User avatar
Гроф Тинторето
 
Posts: 31594
Joined: 23 May 2015, 16:32

Re: Specijalni vs ostatak sveta

Postby DeniBer » 10 Feb 2022, 20:56

Nije samo Totenhem. Mančesteru je sprcao pola milijarde na drvnu građu da ne mogu do danas da se oporave.
User avatar
DeniBer
 
Posts: 1709
Joined: 18 Nov 2018, 15:02

Re: Specijalni vs ostatak sveta

Postby Гроф Тинторето » 10 Feb 2022, 21:37

Moze se progledati kroz prste jer im je doneo trofeje, izdigao ih je. To sto su oni posle dovodili jos vece neznalice je druga prica.

Totenhem je unakazio, a ni Roma nece bolje proci.
Pretpostavka je najlaksi nacin da se dodje do pogresnog zakljucka.

Spoiler: pokaži
Buzz' Beater wrote:
Peskir wrote:Videh malopre u gradu Rakicevica iz Zvezde, nosi neku grejalicu. :biggrin: :biggrin:

Zagreva se za Fener :okk:



Josep Pep Guardiola - GOAT
User avatar
Гроф Тинторето
 
Posts: 31594
Joined: 23 May 2015, 16:32

Re: Specijalni vs ostatak sveta

Postby DeniBer » 11 Feb 2022, 11:20

Pa šta znam, jeste doneo Ligu Evrope (to što je uzeo liga kup, to mačku o rep koliko je bitno), ali uz mučenje od igre. I takva ista igra je došla odmah sledeće sezone na naplatu kad ih je ostavio bez Evrope i u stanju raspada. Ne može stalno sreća da te prati.
User avatar
DeniBer
 
Posts: 1709
Joined: 18 Nov 2018, 15:02

Re: Specijalni vs ostatak sveta

Postby Grobar89 » 11 Feb 2022, 11:29

Nije problem do Murinja, nego do preplaćenih igrača, imaju milione na racunima, zasto bi se cimali..
Grobar89
 
Posts: 6115
Joined: 22 Apr 2011, 16:42

Re: Specijalni vs ostatak sveta

Postby killchrome » 11 Feb 2022, 13:11

DeniBer wrote:Pa šta znam, jeste doneo Ligu Evrope (to što je uzeo liga kup, to mačku o rep koliko je bitno), ali uz mučenje od igre. I takva ista igra je došla odmah sledeće sezone na naplatu kad ih je ostavio bez Evrope i u stanju raspada. Ne može stalno sreća da te prati.


ti si bas mnogo kivan na murinja, doduse razumljivo, imajuci u vidu za koga navijas :D
User avatar
killchrome
 
Posts: 3310
Joined: 25 Mar 2014, 16:24

Re: Specijalni vs ostatak sveta

Postby DeniBer » 11 Feb 2022, 15:08

Ma jok, gotivio sam lika do Reala. Navijao da uzme treću LS. Ali kad ostaješ toliko nadmen i predstavljaš se kao da si popio svu pamet ovoga sveta, nesportski se ponašaš, unizuješ protivnike, a sa druge strane od tebe prdež i uvek je neko drugi kriv - prosto ne volim takve ljude.

Kad si nadmen, a imaš šta da pokažeš - kapa dole. A kad si nadmen bez razloga onda znamo šta je to.

A druga stvar je fudbal koji forsira bez uspeha i ne odustaje od destrukcije igre. Tužno.
User avatar
DeniBer
 
Posts: 1709
Joined: 18 Nov 2018, 15:02

PreviousNext

Return to Svetski i evropski fudbal

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 6 guests