(Ne)sportski start

(Ne)sportski start

Postby kezman » 19 Mar 2011, 22:06

Pa gde ste vi dragi ljudi ,
Ja ovih dana cesto menjao IP adresu :mrgreen: pa nisam stigao da se javim i svecano da otvorim temu .
Necu da tupim ne dozvoljavam da me godine i emocije omeksaju :music:
Par stvari ova tema ce da se puni hard cor postovima sa „svetih tema „
Jedna sugestija za peckanje i treba biti pametan i sirokih shvatanja .
Ja sam se vrlo trudio da peckam navijace a ne licno forumase pa sve vas molim da izbegnemo glupe komentare nemocnih ljudi tipa forumas glup , nepismen i jos tezih stvari ..
jedan savet od keze
Ne svadjaj se sa budalom. Prvo te spusti na svoj nivo, a onda te dotuce iskustvom...
Ako se nekog nasmeje bar za neki post ova tema ima smisao ...
Ja na rivalstvo gledam ovako

pa da krenemo drugovi moji
sta je starije kokoska ili jaje
dal vise volite da da dobije Partizan ili izgubi Zvezda i obrnuto ...
ja volim i jedno i drugo a verujem i drugi jer titule se osvajaju kiksevima rivala zar ne
uostalom svako ima trenutno ima svoju maskotu mi naseg Misu a vi vaseg Vladana :D

ps
srecan prelazak 500 tog minuta kako zvezda nije dala gol u fudbalskom derbiju
zeli Vam kezman uz pesmu

ne da mi se da budem mod ni ovde opet sam zakasnio , a sve kvalitet imam doduse bio malo stroziji prema crveno belima ...
vazno da je ZvezdaIznadSvega zauzeo busiju , vidm ja bice problema :lol:

neka igre pocnu ....
kada su političko-udbaško-mafijaška šićarska goveda bez grama mozga, fudbalskog znanja i grobarskog gena rastera(va)li Partizanovce... sve ovo što se dešava je logičan i očekivan sled, i kao takvog ga treba tretirati -
mastro mostro
19/08/2012,
kezman

Re: Kezman i Grobari protiv Zvezdinih navijaca ...

Postby AirBall » 19 Mar 2011, 22:10

Samo sam Kezi ispravio linkove...

Trade mark je tu... :clap:
Paranoja je majka opstanka!
AirBall

Postby ZvezdaIznadSvega » 19 Mar 2011, 22:10

Evo meni posla... :mrgreen:

Pa gde si Kezo 100 'dina... :D

A sto se funkcije tice, posto imamo moderatora iz redova cvreno - belih (novosadskih i beogradskih), evo ja bih uputio jedan javni apel da nam se Keza pridruzi kao predstavnik crno-belih.
ZvezdaIznadSvega

Postby kezman » 19 Mar 2011, 22:18

AirBall wrote:Samo sam Kezi ispravio linkove...

Trade mark je tu... :clap:

posto citaju i modovi "tamo" zamisli kako po inerciji traze dugme za ban i misle otkud sad ovaj ponovo :music: ...
navika sta ces
pozdrav jos jednom forumu neistomisljenika svih boja kakav je ovaj i kakav ce biti ...
dodjite i vi slobodno na

A V A N G A R D U
Last edited by kezman on 19 Mar 2011, 22:25, edited 1 time in total.
kada su političko-udbaško-mafijaška šićarska goveda bez grama mozga, fudbalskog znanja i grobarskog gena rastera(va)li Partizanovce... sve ovo što se dešava je logičan i očekivan sled, i kao takvog ga treba tretirati -
mastro mostro
19/08/2012,
kezman

Postby kezman » 19 Mar 2011, 22:21

ZvezdaIznadSvega wrote:Evo meni posla... :mrgreen:

Pa gde si Kezo 100 'dina... :D

A sto se funkcije tice, posto imamo moderatora iz redova cvreno - belih (novosadskih i beogradskih), evo ja bih uputio jedan javni apel da nam se Keza pridruzi kao predstavnik crno-belih.

ne ne volim ilegalu
pusti ti 100 godina
imas mnogo veci problem Tejga a taman ste se resili Klea i Doktora i Dijare ...
problemi sve veci i veci tek poceli ja bih rekao
mastro mostro
19/08/2012,
kezman

Postby ZvezdaIznadSvega » 19 Mar 2011, 22:28

Moram da se ponasam u skladu sa "funkcijom" koja mi je dodeljena. Poslacu ti Pseuda pa se s njim vitlaj :D

PS: Pih, Tejgo nasao da se "izivljava" nad klincem od 18 godina... :mrgreen:
ZvezdaIznadSvega

Postby kezman » 19 Mar 2011, 22:31

ZvezdaIznadSvega wrote:Moram da se ponasam u skladu sa "funkcijom" koja mi je dodeljena. Poslacu ti Pseuda pa se s njim vitlaj :D

PS: Pih, Tejgo nasao da se "izivljava" nad klincem od 18 godina... :mrgreen:

pa neide da igra protiv stopera sa kojim ce da igra Ligu Sampiona zajedno :D ...
dajte Pseuda da se igramo :music:
mastro mostro
19/08/2012,
kezman

Postby Burke » 20 Mar 2011, 02:13

Пошто на последњем дербију игром случаја по први пут нисам био на северу, пре почетка утакмице сам био принуђен да одслушам песме које се пуштају са разгласа. Био сам благо речено, згранут кад сам чуо ову песму, и ликове који се помињу у њој, поготово овај на 4:37.

Ја мислио ви га отерали, кад оно, јок, ви му још и певате :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Burke

Postby Panta » 20 Mar 2011, 02:16

^
Pesma je nastala davno pre bojkota, a i Sha i Ila tesko da su imali nesto protiv Zekana.

Sad ovde nedostaje glimmer sa nekom prigodnom slicicom :D .
Fedor is back.
Panta

Postby Burke » 20 Mar 2011, 02:21

Нисам ја констатовао када је песма настала и ко је написао, већ када се пушта на стадиону. А то је четири године пошто сте отерали :roll: Зеца.
Burke

Postby Panta » 20 Mar 2011, 02:36

Burke wrote:Нисам ја констатовао када је песма настала и ко је написао, већ када се пушта на стадиону. А то је четири године пошто сте отерали :roll: Зеца.

Mislim da i tu treba da se demistifikuju neke stvari.

Nije Zec nikad oteran iz Partizana, vec je u stilu srednjevekovnih monarha i savremenih diktatora, mesto ustupio drugima, koji su bili i sada su pod njegovim uticajem.

On je danas sve, samo ne nepozeljna osoba u Partizanu.

I to znaju svi koji imaju veze sa fudbalom, a pogotovo hardcore navijaci, isti oni koji su mu pravili sahranu i cija noga vise nece krociti dok je on u Hramu.Sto opet govori o njjma i njihovoj doslednosti.

A sa druge strane,i ljudi kao Glimmer koji su citav zivot proveli na tom stadionu.
Fedor is back.
Panta

Postby Tumbas » 20 Mar 2011, 08:30

Panta wrote:
Burke wrote:Нисам ја констатовао када је песма настала и ко је написао, већ када се пушта на стадиону. А то је четири године пошто сте отерали :roll: Зеца.

Mislim da i tu treba da se demistifikuju neke stvari.

Nije Zec nikad oteran iz Partizana, vec je u stilu srednjevekovnih monarha i savremenih diktatora, mesto ustupio drugima, koji su bili i sada su pod njegovim uticajem.

On je danas sve, samo ne nepozeljna osoba u Partizanu.

I to znaju svi koji imaju veze sa fudbalom, a pogotovo hardcore navijaci, isti oni koji su mu pravili sahranu i cija noga vise nece krociti dok je on u Hramu.Sto opet govori o njjma i njihovoj doslednosti.

A sa druge strane,i ljudi kao Glimmer koji su citav zivot proveli na tom stadionu.

Evo ja, kao hardcore navijac :D da te pitam sta bi ti radio kada bi shvatio da time sto ne dolazis (pricam o organizovanoj podrsci ne o pojedincima kao sto su nas drugar Glimmi i sl) neces oterati zeca, da klub funkcionise uz pomoc nekoliko hiljada clanova ekipe Grobari slobodan ulaz i da ces daljim bojkotom unistiti tribinu koja postoji nekoliko decenija? Odluka koja je doneta je bila jako teska, ali da smo nastavili sa bojkotom dok zec ne umre, vise ne bi imao ko da bojkotuje! Veruj mi ne mrzis zeca vise nego sto ga ja mrzim jer ti nije uradio ono sto je uradio meni. Sve ono normalno sto su Grobari mogli da urade, uradili su. Sledeci korak bi bio mnogo radikalniji nego sto iko zeli, a to je fizicki obracun. Grobari kao grupa su imali mali milion losih poteza, ali ovaj je bio asvim logican i opravdan. I na kraju, mi smo zeca isterali na cistinu, a sto drzava nije napravila paprikas, ne krivi Grobare!
Moj tata je vaš kolega!
Tumbas

Postby sirmium » 20 Mar 2011, 11:52

ovaj forum vrvi od grobara, kako gane da navucemo? 8-)
sirmium

Postby Burke » 20 Mar 2011, 12:14

sirmium wrote:ovaj forum vrvi od grobara, kako gane da navucemo? 8-)

Мало нас је, ал смо зато говна :D
Burke

Postby kezman » 20 Mar 2011, 13:02

Burke wrote:
sirmium wrote:ovaj forum vrvi od grobara, kako gane da navucemo? 8-)

Мало нас је, ал смо зато говна :D

cekaj da ako kiksnemo danas protiv Rada ima da se napune ovde za tili cas :D
mastro mostro
19/08/2012,
kezman

Next

Return to Domaći fudbal