Niže lige Srbije

Re: Niže lige Srbije

Postby kizami88 » 16 May 2015, 18:58

Markoni wrote:Malopre sam se vratio sa meča Sloga Kraljevo - Metalac GM. Gosti su zasluženo dobili sa 0-2, a realan rezultat meča je 0-9! Ali Slogino dete, Aco Božović, se potrudio da tako večeras ne bude.

O meču ću kratko. Gosti su opravdali ulogu favoriti i lagano se prošetali kroz Kraljevo. Mnogo jaču ekipu imaju, a prednjači levi bek Owusu Ansah Kontoh koji je bek za JSL. Sloga je imala 1 šansu i to u 88minutu meča, a gosti su imali jedno 15dobrih šansi. Meč su obeležile linijske sudije koje su upropastili ovaj meč, 8-9 situacija su grešili kada je Sloga mogla možda do neke šanse i par puta pustili Metalac nakon očiglednih ofsajda od po metar.

E sad malo o Slogi.

Kao što je već poznato, nakon skadanal prošle godine kada su navodno golman Šejić i štoper Gašić prodali utakmicu. Tada je sve u Kraljevu krenulo nizbrdo. Finansijer, čovek koji je mnogo novca uložio u ovaj klub Zoran Milašinović odlučio je da se na kraju prošle sezone povuče. Klub je ostao da vodi predsednik Zvonko Terzić. Kompletan tim je otišao, ostala su samo igrača iz prošle sezone, a to su golman Aco Božović, Nikola Radović, Veljko Antonijević. Sa pozajmica su se vratili neki mlađi igrači golman Tatič i Đorđević, iz mlađih kategorija priključeni Jablanović i Pavlović, a ostalih 20 igrača dovedeni novi.

Da krenem redom po linijama.

Golmani Aco Božović i mladi Tatić rade sami, nemaju trenera golmana. Aco nas je danas mnogo izvadio, sprečio je veliku bruku.

Odbrana je jači deo tima, kako god vam ovo zvučilo. Štopera čine iskusni Ivan Babić i od preključe Aleksandar Vasiljević bivši igrač Voždovca i Napredka. Na bekovski pozicijama ne znam ko igra, nikad čuo za te igrače nisam, a i nemaju neki kvalitet. Antonijević igra ne desnom beku, ali me je skroz razočarao. Njima trener priča kako da grade loptu i kako da se posavljaju kod prekida... Smešnoo

Vezni red je totalna smejurija. Neki Nenad Simić ćelavi, možda je neko čuo za njega, glumi Inijestu. Nikad nije blizu svog igrača, on izvodi prekide, a verujem da bi pola foruma bolje izvodilo umesto njega. Drugi zadnji vezni "Dule" nisam uspeo da saznam prezime se zaista trudi, pokušava ali ne može sam. MLad je igrač.

Po kirlima igraju DEDE. Čovek koji je uzeo Gobeljićevu "7" bruka taj dres. Mali, zdepast, ne zna da trči, ne zna da traži loptu, a kad je dobije to je samo za :krsti: :krsti: :krsti: . Radović se trudi, ali nije on neki igrač. Još jedan krilni igrač mislim da se zove Srđan Novković, kažu da je igrao u Vojvodini i Hajduku iz Kule ne znam šta je radio na terenu osim što je prljao dres.

U špicu igra Betolingar Misdongard koji je stena. Ne može mu niko na terenu ništa fizički ,ali ni on ništa ne zna. Trudi se, vrši presing na igrača, svaki vazdušni je dobio, ali to je to. Mnogo je spor i deluje baš smešno kada potrči.

Na klupi nema igrača koji mogu da uđu i da osveže ekipu kao što je bila situacija prethodnih sezona. Možda da ovi mlađi igrači dobiju šansu jer ovo nigde ne vodi. Već imamo 4 poraza iz 4 kola, a kako stvari stoje neće se promeniti ni u narednom periodu. Ne znam šta pokušavaju da naprave, kad od opstanka u ligi nema ništa. Smešan broj navijača na stadionu, svima je jasno gde ovo vodi.

Ono što je Sloga bila do prošle sezone je sada već misaona imanica i male su šanse da se približimo tom rezultatu u narednih nekoliko godina. Ovo je bio moj poslednji meč da sam gledao "Bele" na gradskom sstadionu kraj ložionice jer nemam šta da vidim. Da dođem i da gledam kako nas neko ponižava? Neću. Nekada je za Kraljevo važilo "Neosvojiva tvrđava" a sada viori "Bela zastava" :truce:
Nadam se da grešim i da će se nešto promeniti, a šanse da se to dogodi su kao i da ja zaigram u Real Madridu.

Kako igra Gordic, ako si ga zapazio?
kizami88

Postby Markoni » 16 May 2015, 19:49

Odgledah danas po meni istorjsku utakmicu za Slogu iz Kraljeva. Istorjsku jer pitanje je kada ćemo opet igrati Prvu Ligu Srbije. Tuga, čemer, jad. Dosta "navijača" je pljuvalo finansijera Zorana Milašinovića i pričalo se da kada bude otišao Sloga će vidi dobre dana. E pa otišao je pre godinu dana, ostavio klub ološu da vodi kojem nije bilo teško da upropasti ovo malo što Kraljevo ima.

Momci su se borili, igrali su za 0 dinara celu sezonu (dobili su neki dinar, ali to je smešno). A i da smo ostali u ligi, sledeće sezone bi to bila komedija. Drago mi je što su par mojih drugara, vršnjaka dobila šansu a neki je i lepo iskoristili. Nemam snage a ni volje da pišem neki kilometarski post...

@Kizami88

Pa Gordić nije loše odigrao zadnjih par kola što sam ja gledao. Dao je dva gola na strani Borči i odmah sledeće kolo dao Bežaniji za pobedu. Nemamo koga pa je on igrao klasičnog centarfora, mnogo se vraćao pozadi i tu se trošio. Imala je Sloga mnogo boljih igrača od njega prethodnih sezona, ali ove jedan od boljih igrača.
Markoni

Postby ИлићКапитен22 » 20 May 2015, 14:08

Слога како је ушла, тако је и испала. Намештаљком.

Надам се да ће се клуб угасити или бар испасти у Окружну лигу да игра са Подунавцима, Вранешима и Конаревом.
Јер ја мрзим Алкатраз нананана
ИлићКапитен22

Postby Markoni » 20 May 2015, 14:40

ИлићКапитен22 wrote:Слога како је ушла, тако је и испала. Намештаљком.

Надам се да ће се клуб угасити или бар испасти у Окружну лигу да игра са Подунавцима, Вранешима и Конаревом.

Dokle god Zvonko Terzić bude vodio klub ja ću im to iskreno želeti! Šta sam sve čuo da su radili poslednjih nekoliko kola, mene je sramota što sam ih gledao... Obraz je pokazalo nekoliko igrača i za to :blue:
Markoni

Postby ИлићКапитен22 » 20 May 2015, 14:50

Па погледај само какве голове је примио овај говнар што им брани. А Аца отерали као последњег папка.

Брат мој буљави Туфа их избацио из лиге.
Јер ја мрзим Алкатраз нананана
ИлићКапитен22

Postby Markoni » 21 May 2015, 14:14

ИлићКапитен22 wrote:Па погледај само какве голове је примио овај говнар што им брани. А Аца отерали као последњег папка.

Брат мој буљави Туфа их избацио из лиге.

Aci je povređena ruka/prst i znam da zbog toga ne brani, provereno. A ovaj Prekić, pa videlo se iz aviona da je pustio golove protiv Sinđelića.

Dok je igrao za Novi Sad dao je Slogi gol pre par sezona ovde, 2-1 dobila Sloga. Leži mu ovaj komšijski teren, ipak je on harao u Metalcu :biggrin:
Markoni

Postby abc123 » 22 May 2015, 14:44

Smejurija, okruzna liga :biggrin: i to su sudile sudije iz visih rangova, ovaj glavni je srpska liga istok- 3.rang

abc123

Postby AirBall » 27 May 2015, 23:16

Izvestaj sa Rajka, petardiran domaci Brodarac

Image

http://www.sportskacentrala.com/?s=read&cat=1&id=150701
Paranoja je majka opstanka!
AirBall

Postby R'N'B » 20 Oct 2015, 22:22

Srpska liga - grupa "Beograd" - sezona 2015/2016 - GOLOVI

Najjači samo ostaju
nikad se ne predaju
R'N'B

Postby Observer » 07 Nov 2015, 17:07

Bejah danas na utakmici Prve Lige Telekom (ili kako se već zove sad) između Radničkog KG i ČSK Pivare, tj. superamatera protiv padavičara.

Pa ljudi moji koje je to rasulo od fudbala... U seoskoj ligi su kvalitetnije i zanimljivije utakmice odgovorno tvrdim.

Prosto je tužno kad vidiš da Radnički, koji se pre par godina borio za evropska takmičenja i prodao Kostića za milion i dvesta hiljada, sada skupina poluamatera i jad i beda od ekipe i kluba. Kragujevac - grad sporta :trtmilojka:
Nosce te ipsum
Observer

Postby grobar_Zvornik » 18 Aug 2019, 22:03

Одиграно 4. коло Прве лиге... Неки од резултата...

Динамо Вр - Металац 2:3
Нови Пазар - Трајал 3:1
Смедерево - Будућност Д 0:2

Смедеревци једини тим без бодова након 4. кола

Image
"Партизане мој - остани ми велики и силан и никада не престани да сањаш! Дани славе ће се наставити и на овом и на европском нивоу....ти си моја љубав права,моја крв, моја кућа и породица.. " Joffrey Lauvergne

27 ГОДИНА ПОНОСНА И СЛАВНА!
grobar_Zvornik

Postby neza » 18 Aug 2019, 22:36

Aj jos i Kabel u dingdongu pa da se zajebavamo... :laugh:
neza

Postby grobar_Zvornik » 26 Aug 2019, 15:45

"Партизане мој - остани ми велики и силан и никада не престани да сањаш! Дани славе ће се наставити и на овом и на европском нивоу....ти си моја љубав права,моја крв, моја кућа и породица.. " Joffrey Lauvergne

27 ГОДИНА ПОНОСНА И СЛАВНА!
grobar_Zvornik

Re: Super Liga Srbije

Postby sijetl » 31 Aug 2019, 23:18

U Drugoj ligi, Prvi 12, trinesti 7 boda, nikad ujednacenija liga.
sijetl

Postby Otac Makarije » 08 Sep 2019, 18:57

Grafičar, Žarkovo, Sinđelić...nekad Bg zona. Plus Dobanovci..

Umesto Užica, Zrenjanina, Pančeva, Čačka...Jbga, ali malo koga to zanima.
A kad ode Tole , publika će da se vrati, oživeće srpski fudbal, Grobari su svi Hrvati !
Otac Makarije

PreviousNext

Return to Domaći fudbal