Super Liga Srbije

Re: Super Liga Srbije

Postby darkos » 06 Oct 2019, 18:40

Dr. Thomas wrote:Jel bio faul na kraju nad Vulićem?

Ako mislis na ono na kraju, za slobodnjak za gol, i jedan i drugi isli djonom s tim sto igrac napretka nije ni video vulica. Nisam strucnjak ali mislim da je bio kontrafaul. Mozda je cak i bio u pravu, poenta je da posle tih poslednjih 10ak min, znao si za koga ce svirnuti tu faul.
darkos

Postby Demokratski rob » 06 Oct 2019, 20:09

Ovog Bojana Nikolića bi definitivno trebalo udaljiti sa bilo koje liste sudija fss-a.
Osećanja uvek prodju. Ljubav prema Zvezdi nikada.
Demokratski rob

Postby medjutim » 06 Oct 2019, 20:17

eh, pa ovako je i došao na sve liste na kojima je..
Sačuvaj me bože srpskog junaštva, hrvatske kulture i legendi Partizana
medjutim

Postby enbidzi » 06 Oct 2019, 20:21

Kao što bi maknuli nesrećnog Srdjana Jovanovića u zonu da uefa ne prati njegov rad...Ovako će ga samo eliminisati za buduće derbije.
enbidzi

Postby Pera Mitic » 06 Oct 2019, 20:31

Demokratski rob wrote:Ovog Bojana Nikolića bi definitivno trebalo udaljiti sa bilo koje liste sudija fss-a.

Epilog - Zvezda uzima još jednu titulu...

Na Zvezdinom putu progutani su mnogi klubovi, a neće nekoliko sudija... Moš' misliti... Mada, Bojanu posle ovoga ne gine napredovanje...
:music: JNA
Pera Mitic

Postby Demokratski rob » 06 Oct 2019, 23:27

Partizanu je danas nedostajao Sadik. Iako deluje smotano i da će se svakog trenutka saplesti sam sa svojim nogama, oko njega se stalno nešto dešava i odvlači 1+1 igrača na sebe. Asano za sada ne može da donese nikakvu prednost.
Osećanja uvek prodju. Ljubav prema Zvezdi nikada.
Demokratski rob

Postby Dr. Thomas » 06 Oct 2019, 23:32

Iako ti je zabranjeno da govoriš, hvala ti što si makar na ovaj način rekao šta ti je na duši. :blue:
Rogan: "Malo je onako već treća utakmica".
Живот је кратак, уметност лепа, а Партизан вечан...
Dr. Thomas

Postby grobar_Zvornik » 07 Oct 2019, 15:35

У Спортском центру у Старој Пазови одржан је Извршни одбор ФСС на коме је донето неколико одлука.

Нови селектор младе репрезентације Србије (U21) је Илија Столица, некада успешни селектор кадетске селекције (U17) са којом је изборио пласман на Првенство Европе које се одржавало у Азербејџану. Младу репрезентацију очекују наредних дана две важне утакмице у квалификацијама за Првенство Европе, 11.октобра у Бугарској и четири дана касније ново гостовање у Пољској.

Извршни одбор донео је формалну одлуку о увођењу ВАР технологије на теренима Супер лиге Србије. Комисија наше фудбалске организације на челу са Миланом Караџићем у најбржем могућем року посетиће УЕФА и ФИФА како би добила смернице око спровођења видео технологије која би у значајној мери помогла судијама да лакше и ефикасније деле правду на утакмицама нашег елитног ранга.

Нови селектор селекције U15 је Мирко Буњевчевић, бивши члан стручног штаба младе репрезентације.

https://fss.rs/odluka-o-uvodjenju-var-tehnologije/
"Партизане мој - остани ми велики и силан и никада не престани да сањаш! Дани славе ће се наставити и на овом и на европском нивоу....ти си моја љубав права,моја крв, моја кућа и породица.. " Joffrey Lauvergne

27 ГОДИНА ПОНОСНА И СЛАВНА!
grobar_Zvornik

Postby Pera Mitic » 07 Oct 2019, 19:26

Sa VARom će da bude cirkus na kub... Živi bili, pa videli...
:music: JNA
Pera Mitic

Postby Pit Bull » 07 Oct 2019, 19:29

Pera Mitic wrote:Sa VARom će da bude cirkus na kub... Živi bili, pa videli...

Pa naravno da ce da bude, kao da ce to nesto promeniti.
▒▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒

"Evroliga dođe i prođe, a Partizan ostaje... U mojoj glavi ja sam kapiten najvećeg kluba" - NOVICA VELIČKOVIĆ

ABA Superkup :copa1:
Kup Radivoja Koraća
ABA liga
Evrokup
Košarkaška liga Srbije
Pit Bull

Postby grobar_Zvornik » 07 Oct 2019, 20:21

"Партизане мој - остани ми велики и силан и никада не престани да сањаш! Дани славе ће се наставити и на овом и на европском нивоу....ти си моја љубав права,моја крв, моја кућа и породица.. " Joffrey Lauvergne

27 ГОДИНА ПОНОСНА И СЛАВНА!
grobar_Zvornik

Postby Dr. Thomas » 07 Oct 2019, 21:48

Ništa var neće promeniti, tad će još više krasti. Ako sudija vidi da je pogrešio u korist zvezde var sigurno neće gledati, dok će na njenu štetu gledati pa preinačiti odluku na njihovu stranu. Svaku sumnjivu situaciju će dosuditi u njihovu korist. Onda se tek nemamo šta buniti, reći će imate var i kraj. Ovde uz var treba da ima i poligraf ili strane sudije ostalo je sviranje k*rcu I pišanje uz vetar...
Живот је кратак, уметност лепа, а Партизан вечан...
Dr. Thomas

Postby palacevolipartizan » 09 Oct 2019, 08:14

Tacno, bice ona prica sta je sad problem evo imate i var koji ste trazili. Jedino resenje je Var + strane sudije. I onda moze da se kaze da je regularno, ovako ako ostane ekipa koja sada sudi nista se nece postici, sto sprecice nikolica da izmislja penale u ili van kaznenog. Smesna prica
By order of the Peaky Blinders
palacevolipartizan

Postby svajcika » 10 Oct 2019, 14:09

palacevolipartizan wrote:Tacno, bice ona prica sta je sad problem evo imate i var koji ste trazili. Jedino resenje je Var + strane sudije. I onda moze da se kaze da je regularno, ovako ako ostane ekipa koja sada sudi nista se nece postici, sto sprecice nikolica da izmislja penale u ili van kaznenog. Smesna prica

Pa naravno da ce spreciti. Da postoji VAR, taj penal bi se ponistio momentalno. Na VAR-u se sve vidi.
Kako mozete biti protiv VAR-a.
Ja ne vidim nacin na koji ce se krasti ako se uvede VAR. Najbitnije je da se nece priznavati golove iz ofsajda, i nepostojeci penali. Naravno to sto sudija navlaci malo na neku ekipu to VAR ne moze da spreci ali generalno VAR je spas za nas fudbal. Naravno da nece biti uveden, ali to bi bio makar delimican spas.
Nema sta da sudija ne gleda VAR ako je sumnjiva situacija, to sto je bilo na svetskom prvenstvu protiv Srbije toga vise nema. Mislim da su promenjena pravila i da sudija mora da svaku sumnjivu situaciju pregleda ili on ili ovi iz VAR sobe pa mu jave...
svajcika

Postby Pit Bull » 10 Oct 2019, 14:25

Pa kod vecine penala je slobodna sudijska procena.

Koliko puta sada imas u ligama gde ima VAR da sudija sudi penal koji npr. ti ne bi svirao i obrnuto? Ljudska procena... Bude minimalan kontakt i sad ti proceni...

Svakako VAR treba uvesti jer ce smanjiti kradju, ali je nece iskoreniti.
▒▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒

"Evroliga dođe i prođe, a Partizan ostaje... U mojoj glavi ja sam kapiten najvećeg kluba" - NOVICA VELIČKOVIĆ

ABA Superkup :copa1:
Kup Radivoja Koraća
ABA liga
Evrokup
Košarkaška liga Srbije
Pit Bull

PreviousNext

Return to Domaći fudbal