Kutak za stručni trenutak

Re: Kutak za stručni trenutak

Postby stihl » 03 Oct 2019, 15:52

Пикси је био боља верзија Сушића.
Што се тиче Дејана Станковића, па увреда је за великог Владимира Југовића да се он трпа прије њега.
Дупло је бољи играч био Југовић од њега.
stihl

Postby soniko » 03 Oct 2019, 16:02

Sto se tice Erika Kantone, samo su gledali da ga se rijese, slali ga na pozajmice, gadjao sudije loptama, saigrace kopackama, vrijedjao diciplinsku komisiju koja mu je izrekla kaznu :biggrin:
Platini i Ulije su ga jedva ubijedili da ne napusti fudbal vec da ode u inostranstvo, tako je otisao u Lids i poslije godinu dana u Junajted, ostalo je istorija.
soniko

Postby V.M. Varga » 03 Oct 2019, 16:32

Fred Perry wrote:I to je u Marseju bio neuspešan, ima 10 utakmica po sezoni ,znači klupa i to u Francuskoj ,za 4 godine 40 utakmica plus prosečna sezona u Veroni pa onda rekreacija po Japanu .

Njega je u Marseju zaustavila povreda. Povreda je bila takva da je tri puta morao na operaciju kolena. Prve dve su se ispostavile neuspešnom, na kraju su mu ostavili neke implante. On je praktično bio invalid posle toga, a i takav je bio naš najbolji igrač na SP '98. Ta nesrećna utakmica protiv Nemačke je bila njegova disertacija fudbala.

Medicina tada nije bila na nivou, tada je to bila povreda koja završava karijeru i danas je delimično tako.

Marsej je bio Čelzi sa svog vrhunca ili današnji Man City.
V.M. Varga

Postby stihl » 03 Oct 2019, 16:48

V.M. Varga wrote:On je praktično bio invalid posle toga, a i takav je bio naš najbolji igrač na SP '98. Ta nesrećna utakmica protiv Nemačke je bila njegova disertacija fudbala.

Деведесете у Италији је поробио све, тада је био пуно бољи.
stihl

Postby Bolkonski » 03 Oct 2019, 16:50

fabricio wrote:Kad ste se vec toliko dotakli nostalgije, pade mi na'pamet seria A pre 15ak godina i poceci mog pracenja fudbala. Svemocni Milan, Del Piero i Nedved, Adriano u interu :blue: , Toldo...
Tad sam bas uzivao u fudbalu, a sad gledam sablonski, robotski, ubijanje dosade bez trunke emocije.

Moji poceci padaju u slicno vreme. Svetsko prvenstvo u Japanu i Koreji i nakon toga prva klupska sezona.
Subotnji mecevi Serije A na BK i nedeljni na Pinku, Primera B92 i Premijer liga na BK i na cuvenom 3K.
Ipak je Serija A bila prioritet. Bas je liga imala neku romantiku i identitet. Proslave golova sa onim majicama ispod dresova, rolke, trcanje po atletskoj stazi.
Kapelova Roma sa Mexesom, Kivuom, Panucijem, Dakurom, Tomazijem, Mansinijem, Montelom, Kasanom i jednim jedinim Franceskom Totijem. Uzivao sam gledajuci taj tim i Totija.
Juventus i Milan koji su bili vrh evropskog fudbala.
Nesrecni Inter sa promenama trenera, atraktivnim igracima, ali uvek bez rezultata. Klinacko lozenje na Alvara Rekobu i guranje u startnu postavu na Soniju jedinici.
Parma sa bracom Filipini, Ferrarijem, Nakatom, Frejom, Mutuom i Adrijanom.
Stadion Redjine sa onim fontanama.
Lacio sa Sinisom i Stankovićem, Cezarom, Vaskom Lopezom, Koutom, Pericijem, Stamom.
Navijacke bakljade, koreografije, borba na terenu koja je isla do fanatizma, grubih startova, cak i tuce.
Serija A u tom periodu je, za mene, nesto najlepše sto je fudbal dao.
Bolkonski

Postby veljkos161 » 03 Oct 2019, 16:56

Cisto da napisem jos jednom Modric > svi ostali sa ovih prostora...
Last edited by veljkos161 on 03 Oct 2019, 17:11, edited 1 time in total.
"Moraš biti puno hrabriji da ovako izgubiš nego da sa ovom pomoći dobiješ titulu".
veljkos161

Postby fabricio » 03 Oct 2019, 17:07

Jesi ti to promasio znak ili...? :roll:
fabricio

Postby veljkos161 » 03 Oct 2019, 17:12

Haha, sad vidim da jesam :lollol:
"Moraš biti puno hrabriji da ovako izgubiš nego da sa ovom pomoći dobiješ titulu".
veljkos161

Postby Rokanontas » 03 Oct 2019, 18:04

Raoul Duke wrote:Сви који пишу овде на теми су гледали Модрића. Али јако мало број њих је гледао и Пиксија у реалном времену.

То их не спречава, напротив ...

nestvarno :blue:

ubise se momci da nam objasne kako je pera bolji od mike, a gledali samo jednog od njih.. presmesno :krsti:

sto bi reko moj cale: "ajde, uci me sine kako se prave deca" :lollol:
Rokanontas

Postby trpacev dvojnik » 03 Oct 2019, 18:11

stihl wrote:
V.M. Varga wrote:On je praktično bio invalid posle toga, a i takav je bio naš najbolji igrač na SP '98. Ta nesrećna utakmica protiv Nemačke je bila njegova disertacija fudbala.

Деведесете у Италији је поробио све, тада је био пуно бољи.

Čovek je izabran u idealan tim Svetskog prvenstva 1990. U veznom redu tog idealnog tima bili su jos Maradona, Mateus i Gaskoin. Znaci ogroman broj klasnih igraca koji su odigrali brutalno prvenstvo je ostao van tog tima, počev od Mičela, Šifoa, Badja, Plata, Djaninija, Omam-bijika, Vodla, Kaskarina, Litbarskog.... pokidao je prvenstvo i da je bilo malo vise srece mogli smo da idemo do kraja.
Zvezda oooooooooooo
trpacev dvojnik

Postby veljkos161 » 03 Oct 2019, 18:32

A covek za koga se govori da mu ne moze prici osvojio zlatnu loptu i proglasen za najboljeg igraca turnira, uz to igrao i finale :roll:
veljkos161

Postby b@Ta maRe » 03 Oct 2019, 18:55

veljkos161 wrote:A covek za koga se govori da mu ne moze prici osvojio zlatnu loptu i proglasen za najboljeg igraca turnira, uz to igrao i finale :roll:

Pa i Piksi bi da nismo ispali na penale od Maradonine Argentine. Još igrali sa igračem manje oko 70 minuta.
Gde si brate Srbine, evo brate sendvič

Dr. King Schultz wrote:moze se spomenuti kao nesto tragicno, onaj raspad KKPa sa Bertansom i ekipom, ali neuporedivo veca tuga je raspad Zvezde leta 2017te

bhc_comp wrote:mi s malo više mozga
b@Ta maRe

Postby veljkos161 » 03 Oct 2019, 18:58

E jebiga sad...Modric je igrao protiv Mesijeve Argentine pa su ih otresli 3-0 , on uz to dao i golcinu...
veljkos161

Postby b@Ta maRe » 03 Oct 2019, 19:04

Vidi sinko, jedan Platini je svojevremeno govorio kako je Piksi poslednja autentična 10-ka svetskog fudbala, a Venger kako je to najbolji igrač koga je trenirao. Ali šta oni znaju spram vas koji se niste ni rodili dok je on "zabavljao Japance", kako ga sprda ovaj tvoj drugar
Gde si brate Srbine, evo brate sendvič

Dr. King Schultz wrote:moze se spomenuti kao nesto tragicno, onaj raspad KKPa sa Bertansom i ekipom, ali neuporedivo veca tuga je raspad Zvezde leta 2017te

bhc_comp wrote:mi s malo više mozga
b@Ta maRe

Postby veljkos161 » 03 Oct 2019, 19:12

To mi je u rangu one da je po Hrvatima Napoleon izjavio " dajte mi milion Hrvata i osvojicu svet" , isto tako, pricu da je to izjavio za njih ponavljaju i Srbi, i to ne samo za Napoleona vec i za Hitlera itd itd...da taj Modric nije Hrvat vec Srbin, ovde bi se polemisalo o tome da li je najbolji veznjak u poslednjih 30 godina najmanje...ali, to je vec neki drugi par cipela... razumem i to da je starijima uvek bolje ono sto su gledali kad su bili mladji ali nije bas uvek tako...
veljkos161

PreviousNext

Return to Domaći fudbal