Poslednji skaut

Re: FK Partizan-transferi-zelje,tracevi,kombinacije

Postby Otac Makarije » 22 Oct 2011, 19:17

Nebojsa wrote:
Humska1 wrote:Vrsic je definitivno dobar igrac, leg'o bi nam umesto Vukica k'o budali samar, mladji je ,brze razmislja, konkretniji je u zavrsnici. Uostalom sa Slovencima nikad nismo omasili ;)

Danijel Marceta nije dugo ostao u Partizanu... Mada ja se od njega nije ni ocekivala velika uloga. Ali u vecinom slucaja su Slovenci bili velika pojacanja. Novak, Zahovic, Milanic, Katanec.

Tacno, mada realno , Marceta je vise slovenacki Bosanac :biggrin: Meni su uvek bili gotivni slovenacki igraci, to su radni, borbeni igraci, bez nekog respekta prema protivniku i kompleksa inferiornosti, imaju nesto od germanskog mentaliteta.
@Air Ball
Pusti nas da se nadamo, da nekako pregrmimo ovo vreme bez Evrope ;) Hocu da se pojedem ovih dana gledajuci LS i LE :mad2:
A kad ode Tole , publika će da se vrati, oživeće srpski fudbal, Grobari su svi Hrvati !
Otac Makarije

Postby Odin » 22 Oct 2011, 22:44

Humska1 wrote:@Air Ball
Hocu da se pojedem ovih dana gledajuci LS i LE :mad2:

Zasto? Konacno mozemo da gledamo pravi fudbal. :roll:

Salu (?) na stranu, ja sam i za Bugarina i za Slovenca. :biggrin:
Odin

Postby Sony » 22 Oct 2011, 22:52

E ovaj Dare bi stvarno bio ekstra pojacanje. Daj neka neko provuce tu ideju do kluba ako se ikako moze....
''Понављам, фудбал се игра на терену и тешко је ову екипу Партизана победити на дуже стазе'' - рекао је бивши тренер Партизана.
Sony

Postby nolinjo » 22 Oct 2011, 22:53

uf kakav bi to tandem bio oba prangijasa ...odlicna dodavaca ,bugarce malo brzi on bi iso na bok a dare u sredinu ...
Jedaj moj brat
"Because in the end, everything we do, is just everything we've done. "
"Hmm, no, I don't have a gambling problem. I'm winning and winning is not a problem. That's like saying Michael Jordan has a basketball problem..."
nolinjo

Postby Sony » 22 Oct 2011, 23:02

Sto je najgore...Dare nije skup. Ali dzaba...dajem ruku u vatru da Krle ( sem ako nije gledao mec u Mariboru nedavno) nije ni cuo za Dareta.
''Понављам, фудбал се игра на терену и тешко је ову екипу Партизана победити на дуже стазе'' - рекао је бивши тренер Партизана.
Sony

Postby nolinjo » 22 Oct 2011, 23:06

Sony wrote:Sto je najgore...Dare nije skup. Ali dzaba...dajem ruku u vatru da Krle ( sem ako nije gledao mec u Mariboru nedavno) nije ni cuo za Dareta.

kako nije cuo ....DARE NAM ZABIO GOLCINU SA 55 METARA :laugh:
Jedaj moj brat
"Hmm, no, I don't have a gambling problem. I'm winning and winning is not a problem. That's like saying Michael Jordan has a basketball problem..."
nolinjo

Postby Maško » 22 Oct 2011, 23:11

Iz Ljubljane sam, Dare je paklen igrač, ovde se svi u njega kunu. Komšija mi je njegov saigrač, dečko vredno radi na treninzima i živi sportskim životom. O Partizanu ima samo reći hvale, ali problem bi mogao da bude član uprave Milenko Ačimović, partizanomrzac, ovde u Sloveniji se prepucava sa Zlatkom Zahovićem ko Lukić sa Đurićem,sve je to isti kalup...
Maško

Postby Sony » 22 Oct 2011, 23:14

nolinjo wrote:
Sony wrote:Sto je najgore...Dare nije skup. Ali dzaba...dajem ruku u vatru da Krle ( sem ako nije gledao mec u Mariboru nedavno) nije ni cuo za Dareta.

kako nije cuo ....DARE NAM ZABIO GOLCINU SA 55 METARA :laugh:

I to iz Austrije :D
Sony

Postby Odin » 22 Oct 2011, 23:24

Maško wrote:Iz Ljubljane sam, Dare je paklen igrač, ovde se svi u njega kunu. Komšija mi je njegov saigrač, dečko vredno radi na treninzima i živi sportskim životom. O Partizanu ima samo reći hvale, ali problem bi mogao da bude član uprave Milenko Ačimović, partizanomrzac, ovde u Sloveniji se prepucava sa Zlatkom Zahovićem ko Lukić sa Đurićem,sve je to isti kalup...

Mozes li da mi objasnis zasto Vrsic sa svojih 27 godina i dalje igra u Sloveniji? Vidim da je bio 3 sezone u Temisvaru, ali se nije bas naigrao tamo...

A po transfermarktu kosta milion evra...

Meni se svidja kao igrac, prvi put sam ga gledao kad smo igrali prijateljsku protiv Olimpije u februaru, dao nam je gol iz penala. Svakako je bolji nasih sadasnjih veznjaka, ali ko nije? :roll:
Odin

Postby AirBall » 22 Oct 2011, 23:27

Maško wrote:Iali problem bi mogao da bude član uprave Milenko Ačimović, partizanomrzac, ovde u Sloveniji se prepucava sa Zlatkom Zahovićem ko Lukić sa Đurićem,sve je to isti kalup...

Rodjena sestra Milenka Acimovica je udata za Dejana Stankovica i rodila mu je 3 sina... :D

Tesko da ce on pustiti igraca u Partizan... :D
Paranoja je majka opstanka!
AirBall

Postby Sony » 22 Oct 2011, 23:29

Jeste i to...ali zasto npr Volkov igra jos na ovim prostorima? Jeste...igrao je u Moldaviji i cak igrao u LS. Ali svejedno...nije imao neku bogatu karijeru. A odlican je igrac.
Sony

Postby nolinjo » 22 Oct 2011, 23:34

Odin wrote:
Maško wrote:Iz Ljubljane sam, Dare je paklen igrač, ovde se svi u njega kunu. Komšija mi je njegov saigrač, dečko vredno radi na treninzima i živi sportskim životom. O Partizanu ima samo reći hvale, ali problem bi mogao da bude član uprave Milenko Ačimović, partizanomrzac, ovde u Sloveniji se prepucava sa Zlatkom Zahovićem ko Lukić sa Đurićem,sve je to isti kalup...

Mozes li da mi objasnis zasto Vrsic sa svojih 27 godina i dalje igra u Sloveniji? Vidim da je bio 3 sezone u Temisvaru, ali se nije bas naigrao tamo...

Meni se svidja kao igrac, prvi put sam ga gledao kad smo igrali prijateljsku protiv Olimpije u februaru, dao nam je gol iz penala. Svakako je bolji nasih sadasnjih veznjaka, ali ko nije? :roll:

...vratio se u sloveniju da podigne karijeru ,ja bi voleo i da se proda-partizan kupac :pop:
Jedaj moj brat
nolinjo

Postby Maško » 22 Oct 2011, 23:36

Odin wrote:

Sam kaže, da nikada nije dobio pravu priliku da pokaže sve šta zna. Ove sezone je nezaustavljiv, postao čak standardan član A selekcije. Čini mi se da je ranije imao i nekih problema sa povredama, ali bi trebao to da proverim. Sve u svemu, cena od milion evra mi je malo neralna, ako bi se pokazala volja, pustili bi ga i za 60000, jer ovi godinama iz Olimpije nisu ni na jednom transferu pošteno zaradili. A kako i bi, kada su još pre par sezona bili bankrot i igrali su u 3 ligi Slovenije...
Maško

Postby Sony » 22 Oct 2011, 23:36

Dare u Partizan!!! Idemo sad...kampanja...:D :D :D

Salu na stranu - jos su nam od teskih gostovanja ostali komsije. Ali...idemo mec po mec. Polako...kao i do sada.
Sony

Postby Withnail » 22 Oct 2011, 23:38

A ima li Zahovic koga da nam da, ne samo Palermo da pokupi sve :)
Withnail

Next

Return to Domaći fudbal