FK Partizan 2019/20. - Ogrejaće, obasjaće!

Šta očekujete od FKP u Evropi u sezoni 2019/20?

Ispadanje u 2. kolu kvalifikacija
13
12%
Ispadanje u 3. kolu kvalifikacija
19
17%
Ispadanje u 4. kolu kvalifikacija
15
14%
Grupna faza LE
31
28%
Proleće u Evropi
32
29%

Total votes : 110

Re: FK Partizan 2019/20. - Ogrejaće, obasjaće!

Postby sirmium » 10 Sep 2019, 16:05

Pre dve god smo rekli kazna da bude za nauk al ne vredi..dal nas neko jebe sa ubacenim navijacima ili su definitivno nasi navijaci debilovici nznm...al aj jos jednom da ovo bude poslednji put...inace mozemo sa az pred decom kao sa moldeom to je taj rang..mozemo do pobede u najmanju ruku nereseno..ima dosta bodova u igri
sirmium

Postby Otac Makarije » 10 Sep 2019, 19:21

fontaneros wrote:
A meč koji je prvobitno bio zakazan za nedelju u 18.00 časova na Karađorđu, između novosadskog Proletera i Partizana, pomeren je na zahtev policije. Taj duel 8. kola ipak će biti odigran dan ranije, u subotu 14. septembra s početkom u 20.30. Vreme početka meča odredila je televizija Arena sport zbog direktnog prenosa.

Liga u kojoj policija pomera utakmice..
A kad ode Tole , publika će da se vrati, oživeće srpski fudbal, Grobari su svi Hrvati !
Otac Makarije

Postby veljkos161 » 10 Sep 2019, 21:16

Stenli wrote:Najvažniju utakmicu igramo bez publike. Bravo za morone zbog kojih smo kažnjeni.

Ali to su nasi navijaci :laugh: ...moras da se priklonis nekoj frakciji, znas, jedni su dobri a ovi drugi i treci su huligani :roll: ...eto kakve sve podele postoje u nasem drustvu :pop:
"Moraš biti puno hrabriji da ovako izgubiš nego da sa ovom pomoći dobiješ titulu".
veljkos161

Postby Bojke77 » 10 Sep 2019, 21:54

Ocigledno je u cenu karte vec uracunata kazna koju cemo platiti zbog guzve na stepenicama i ostalih pizdarija koje redovno pravimo svom klubu. Treba nadomestiti i propustenu zaradu na kartama protiv AZ...
Bojke77

Postby Stenli » 10 Sep 2019, 22:02

Da znam da će novac završiti u klubu ja bih prvi platio više da se nadoesti ovo što nema gledalaca protiv AZ-a, ali problem je što on ide u čepove naše divne uprave i raznih pajaca.
Turističke agencije prave aranžmane za Alkmar i Mančester, baš me zanima koliko su se ovi naši ugradili.
Stenli

Postby jupol » 10 Sep 2019, 22:15

Zlaja wrote:
jupol wrote:Meni je i dalje neverovatno da zbog zastave metar sa metar koju je jedan covek drzao iznad glave dobijemo 2 meca suspenzije.

Meni je i dalje neverovatno da neko to ima u svojoj sobi i namerno nosi na utakmicu pod UEFA.

Znaci neko je od svih mogucih navijackih rekvizita koji imaju temu Partizana ili Srbije ili Beograda... odlucio da je ipak najprikladnije da ponese kelstski krst i da ga javno istakne.

Eto, to ne razumem.

Sve to stoji, ali mislio sam sa pravne strane - da li je moguce da su dve utakmice samo zbog keltskog krsta? Ili su nam ipak uracunali i Donalda? To mi je tek apsolutno neshvatljivo, da je "picko ciganska" proslo kao rasizam i da to nismo mogli da oborimo. Da li se uopste neko oglasio sa nekim detaljima?
jupol

Postby Pinturicchio » 11 Sep 2019, 00:14

Kaznjeni smo i za keltski krst i za ''rasizam''...

Pre manje od pola godine je i Dinamo kaznjen utakmicom bez publike zbog keltskog krsta...

Veliki propust zabranjenih, ali realno gledano i kluba jer su redari i policija dozvolili da se unese na stadion... Sve zastave idu na pregled pre pocetka utakmice, neverovatno je da puste nesto ukoliko znaju da UEFA za to kaznjava utakmicom bez publike...

Samo me zanima ko ce da plati 3000 dinara za istok i zapad protiv Astane... Manchester ce verovatno da bude pun stadion, ali protiv Kazahstanaca nema sanse da prebacimo 15.000 cak i da pred taj mec i dalje imamo sanse za prolaz...
Pinturicchio

Postby jupol » 11 Sep 2019, 08:45

Pinturicchio wrote:Kaznjeni smo i za keltski krst i za ''rasizam''...

Pre manje od pola godine je i Dinamo kaznjen utakmicom bez publike zbog keltskog krsta...

Veliki propust zabranjenih, ali realno gledano i kluba jer su redari i policija dozvolili da se unese na stadion... Sve zastave idu na pregled pre pocetka utakmice, neverovatno je da puste nesto ukoliko znaju da UEFA za to kaznjava utakmicom bez publike...

Samo me zanima ko ce da plati 3000 dinara za istok i zapad protiv Astane... Manchester ce verovatno da bude pun stadion, ali protiv Kazahstanaca nema sanse da prebacimo 15.000 cak i da pred taj mec i dalje imamo sanse za prolaz...

Pa koji rasizam? Ako je stvarno jedna utakmica zbog krsta, a druga zbog Donalda, taj pravni tim sto nas je branio moze kolektivno da se baci u Dunav, ali pre toga da poniste diplome, bar posthumno da ne brukaju struku.
jupol

Postby JNA » 11 Sep 2019, 09:33

Da li postoji klub u Evropi koji je više puta kažnjen od nas, bilo bez publike, ili novčano...

Ne znam dal sam 3 puta u životu naišao na neku evropsku utakmicu gde nema navijača, a pratim dosta toga...
JNA

Postby Elgrande Jokan » 11 Sep 2019, 10:34

JNA wrote:Da li postoji klub u Evropi koji je više puta kažnjen od nas, bilo bez publike, ili novčano...

Ne znam dal sam 3 puta u životu naišao na neku evropsku utakmicu gde nema navijača, a pratim dosta toga...

Mi se kod njih nalazimo na crvenom spisku, kada imas dosije kao mi veoma lako ti cepaju nove kazne.Dugo ce proci vremena dok nam se dosije promeni.
Elgrande Jokan

Postby Otac Makarije » 11 Sep 2019, 11:56

https://www.mozzartsport.com/fudbal/vesti/lacio-se-vraca-po-pavlovica/337175

Da klub vode ljudi sa integritetom, cena za ove sad ne bi bila ispod 10 miliona..

Oni će verovatno pristati i na 4. Iako su ovi cigani naštetili reputaciji i Pavlovića i kluba.
A kad ode Tole , publika će da se vrati, oživeće srpski fudbal, Grobari su svi Hrvati !
Otac Makarije

Postby Domingoo » 11 Sep 2019, 12:05

Sad ce da vidimo njihove namere imaju igraca pod petogodisnjim ugovorom zatvorenu finansijsku konstrukciju .. Nema razloga da ne uzmu punu cenu za njega ..
Vidim da u tekstu pise da je Vukic posrednik uz Kezmana u kojoj je on prici tu ? I ko je uopste menadzer Pavlovicu ..
Inace Prijovic raskida ugovor sa Arapima da vidimo sad da li ce da ga kaparisu za zimu ili im je to samo bila prica.
Podsecacu ovde svaki dan na sve ono sto su pricali dok ne potvrde ili ne opovrgnu svoje namere..

Prijovic je uskoro slobodan zimska pauza ce brzo moze odmah da dodje u BG da trenira sa ekipom da odigra po neku kontrolnu utakmicu i da bude spreman za prolecni deo sezone pa da vidimo ..
Domingoo

Postby Zlaja » 11 Sep 2019, 12:14

JNA wrote:Da li postoji klub u Evropi koji je više puta kažnjen od nas, bilo bez publike, ili novčano...

Ljudi koji vode klub imaju 3 opcije.

Ili da pocnu da rade svoj posao u koji spada organizacija utakmice pod tim i tim popisima, ili da u maju ne podnose zahtev za evrolicencu.

Ako nas vec mrze i ako samo nas kaznjavaju bez razloga, lepo da se ne druzimo i organizuj prijateljske sa prijateljima kluba.

Ili jednostavno podneses ostavku.
Zlaja

Postby Stenli » 11 Sep 2019, 12:29

Vukić je Pavlivićev menadžer.
Prijović se vraća u Paok.
Stenli

Postby soniko » 11 Sep 2019, 12:48

Меч Партизан – Молде посматрало је 5.780 гледалаца: деце до 14 година старости и њихових учитеља из школа фудбала, пославши прелепу слику у свет и доказавши љубав према Парном ваљку, кључну за тријумф над Норвежанима (2:1).

Сад, у Хумској очекују да би на дуел са АЗ Алкмаром могло да дође 20.000 малишана, спремни да, уколико постоји потреба, поред западне отворе и источну трибину.

Проблем: окршај са Холанђанима почиње у 21 час, деца сутрадан имају обавезе у школи, потребно је са Топчидерског брда дотле вратити се у Нови Пазар, Лозницу, Крушевац, Ниш, Бијељину, Косовску Митровицу, Бањалуку, Шабац, Ваљево, Суботицу, Нови Сад... (22. августа био распуст).

soniko

PreviousNext

Return to Domaći fudbal