Poslednji skaut

Re: Poslednji skaut

Postby medjutim » 20 Mar 2019, 15:52

Nije problem što je otišao Bogosavac kao nedovoljno dobar. On i ovakav kakav je danas nije na nivou najboljih bekova u poslednjih 15 godina, i nije više od klupskog igrača.

Problem je što nije doveden bolji, a morao je da bude doveden.
Sačuvaj me bože srpskog junaštva, hrvatske kulture i legendi Partizana
medjutim

Postby Withnail » 20 Mar 2019, 16:11

Domingoo wrote:Mlad igrac vremenom uci sa se postavlja ,cita igru i radi na defanzivi

pa lako bi mi sa Bogosavcem da ga je trebalo istrpeti dok ne nauci kako se igra, iako je pozicija kriticna, ali on nije imao ni fizikalije da igra beka da bi ga cekali.
moze samo da dodje kad vremenom napreduje, ojaca, nauci, npr sad ako je dosao do tog nivoa.
Withnail

Postby Stenli » 20 Mar 2019, 16:28

Nijedan trener od Stanoja nije mogao da se odluči hoće li ofanzivnijeg ili defanzivnijeg beka.
Tu je Đukić sa ovim Enakeom sa jedne strane i Mileta-Urošević tandemom sa druge strane postavio standarde očaja.
Munir je bio poprilično dobar, bolji od MIlete i jedina stvar koja se može "progovoriti" što njega nije pustio da igra.
Stenli

Postby Domingoo » 21 Mar 2019, 10:08

Ne postoji racionalno objasnjenje zbog cega mi gledamo Nemanju Miletica vec 3 sezone kao standardnog levog beka ..
Ne postoji racionalno objasnjenje na osnovu cega su vratili Lolu Smiljanica na osnovu cega su doveli Scekica
Domingoo

Postby medjutim » 21 Mar 2019, 10:34

Postoji i vrlo je jasno.

Ne raskidamo ugovore s igračima, politika kluba. A oni koje smo u međuvremenu dovodili nisu pokazali da su bolji.
Lola vraćen po želji trenera jer se nije imalo za bolje.
Šćekić doveden po želji trenera jer se nije imalo za bolje.

To što se nama ne sviđa taj način funkcionisanja je drugi problem, ali objašnjenje postoji..
medjutim

Postby stihl » 21 Mar 2019, 11:28

То показује какви су то "тренери".
Враћен Лола да блеји на клупи?
Доведен Шћекић да уради нешто и донесе што није могао неки клинац из Телеоптика?
А највећи бисер, продужавање уговора са килавим Кићом?
Какви "тренери", какав *урац , палац, све голи дунстерај.
stihl

Postby Domingoo » 21 Mar 2019, 11:48

medjutim wrote:Postoji i vrlo je jasno.

Ne raskidamo ugovore s igračima, politika kluba. A oni koje smo u međuvremenu dovodili nisu pokazali da su bolji.
Lola vraćen po želji trenera jer se nije imalo za bolje.
Šćekić doveden po želji trenera jer se nije imalo za bolje.

To što se nama ne sviđa taj način funkcionisanja je drugi problem, ali objašnjenje postoji..

Znam druze ali gledaj taj lola i svekic klub kostaju po 100 000 evra godisnje za 200 000 mozes da dovedes 1 korektnog igraca tipa Everton samo da malo potrazis umesto dvojice koji ti nicemu ne sluze .

Nisu morlai Mileticu da raskinu ugovor dovedi boljeg ovog posalji na pozajmicu ..stavi ga na transfer listu i prodaj za 50 000 evra samo ga se oslobodi
Domingoo

Postby medjutim » 21 Mar 2019, 11:54

Lola se vratio 23. jula. Trener koji ga je doveo je smenjen deset dana kasnije, a već neko vreme je visio. Novi trener nije hteo Lolu. Što je odigrao, odigrao je do dolaska Šćekića jer nije imao ko drugi da igra.

Dugoročna vizija do mojega.

Naravno da je bilo moguće dovesti jednog boljeg igrača za te pare, ali da su hteli da daju te pare, prvo ne bi doveli Lolu. Prvo bi Đukić imao ekipu s kojom može da se pojuri neki rezultat.

I kao i obično, sve nas vraća na glavu od koje riba smrdi..
medjutim

Postby stihl » 12 Apr 2019, 11:59

Маркец проп'о, ФКП исто ...
stihl

Postby Stenli » 12 Apr 2019, 21:54

stihl wrote:Маркец проп'о, ФКП исто ...

Mi kakve smo kurčeve sreće, kada bi ga doveli čovek bi nam na promociji nezgodno stao i sredio prednje ukrštene.
Stenli

Postby stihl » 13 Apr 2019, 12:12

Он изгледа само код нас може да се врати фудбалу, а ми играча његовог реномеа можемо само да сањамо.
Поклапају се коцкице :biggrin:
stihl

Postby Stenli » 15 Apr 2019, 14:57

Polako se bliži kraj sezone, a samim tim dolazi i najzanimljiviji deo godine prelazni rok.
Nama će rok diktirati ambicije, lopovluk (VVV, kvazi SD, menadžeri...) i Zvezda.
Postoje dve opcije:
Prva je ona manje realna, ali sa ovakvim Partizanom ipak realna. To je da klub ne izbori mesto u kvalifikacijama. U tom slučaju možemo odmah udariti katanac i o nikakvim pojačanjima ne treba razmišljati.
Druga opcija je da se ode u kavalifikacije, a onda šta nam bog da i u tom slučaju treba da se izanaliziraju neka pojačanja pojačanja.
Prvo odlasci:
Naći novu sredinu za Uroševića, levog Miletića, Šćekića, Kljaju, Ostojića, Lolu... uz kakva-takva obeštećenja, a neki mogu ići i za džabe.
Pozajmiti klince koji se nisu pokazali. Tu pre svega mislim na Đerleka, ali treba videti šta i sa malim Bosićem, golmanom Popovićem.
Pantić je po meni rešena stvar. Mi za njega novca nemamo, a nema smisla vući ga na svakih 6 meseci za pozajmicu.
Ove muke što se vraćaju sa pozajmica Enake, Sumo, Vakulko razjuriti metalom, a ako postoji način raskinuti pozajmicu sa Georgijevićem.
Da se ne lažemo igrači za koje možemo dobiti pristojno obeštećenje su (Ćelavi, Riki, Pavlović i Sveta) i tu mislim da nećemo dobiti više od 2.5m ni za jednog od njih. Zadržati Rikija i klince, a pokušati prodati ćelavog za što više (navodno već sad ima ponuda piši Instagramci).
Najveća nedoumica šta raditi sa Valijenteom i Tošićem. Tošić pokazuje neke znake života, ali premalo je to za njegovu platu. On ima otvoren ugovor i ne bi bilo loše da on ode uz pristojnu zamenu, koja je naravno bolja od Zakarića (srediti mu pasoš ako postoji mogućnost). Valijente i sezona skoro bez greške, ali... Čovek je stranac sa 32 godine i ne postoji mogućnost da ćemo za njega moći uzeti veće pare nego sad. Treba da ode pogotovo ako se uzme u obzir da je tu Pavlović i da možemo da guramo 2 mlada štopera.

Što se tiče dolazaka tu će biti svega i svačega i realnih i nerealnih stvari, ali to nam zavisi od toga šta smemo, a šta ne smemo da dovodimo. Pozicije na kojima MORAMO da dovedemo igrače su levi i desni bek, centralni i zadnji vezni, krilo i napadač. Ukoliko ode i Marković/Pavlović biće više para, ali bilo bi dobro da ostanu. Možda je i vreme da se polako razmišlja šta posle Stojkovića. Evo nekih predloga.
Golman
https://www.transfermarkt.de/djordje-nikolic/profil/spieler/274344
Naše dete ili
https://www.transfermarkt.de/dragan-rosic/profil/spieler/374055
Desni bek
https://www.transfermarkt.de/dragan-rosic/profil/spieler/374055
Pozajmica uz otkup, ako je to moguće
Levi bek
https://www.transfermarkt.de/eric-davis/profil/spieler/121791
Domaćih levih bekova nema, a za ovog će ipak trebati da se kešira.
Zadnji vezni tu će baš biti čupavo dovesti domaćeg ukoliko ode Zdjelar, a i tu i na centralnom da dovedemo stranca je nemoguća misija.
Centralni vezni
https://www.transfermarkt.de/michal-skvarka/profil/spieler/104977
Čovek koji je već bio na meti Partizana i ko je baš ono što nam treba. Moglo bi se reći bolji i konkretniji igrač od Dače, a i dostupan je zbog ugovora.
https://www.transfermarkt.de/obinna-nwobodo/profil/spieler/364299
prošle nedelje pisali o njemu na Instagramu i deluje pristojno.
Krilne pozicije zavise od mnogo fakora. Šta sa Ivanovićem, kako će se pokazati nesretni Musa, šta sa Bambijem i Zakarić ostaje u klubu, ali takav igrač je u pravom PFK za klupu. Propustili smojednog sjajnog igrača koji je mogao doći za džabe, a to je Filip Holender. Dečko je rođeni Kragujevčanin, ali igra za mađarsku reprezentaciju.
Igrač koji me je prijatno iznenadio ove sezone, a kojeg možemo dobiti za džabe je
https://www.transfermarkt.de/milos-deletic/profil/spieler/203608
mnogo konkretniji od Ivanovića.
Na desnom krilu je poželjno dovesti Lutovca, ako je istina ono što se priča, ali on svakako nije za prvih 11.
U napadu ostaviti Rikarda i dodati mu nekog igrača koji je isto tako opasan. Nikolića na klupu posle svega.
Moj izbor za špica je
https://www.transfermarkt.de/stefan-drazic/profil/spieler/138850
fenomenalna sezona, ovde se pisalo da je cigan, ali ne verujem da bi nas odbio.
Ovo je u skladu sa mogućnostima, ali ko još nas pita. :biggrin:
Stenli

Previous

Return to Domaći fudbal