FK Partizan 2017/18. - Parni valjak melje, nema stajanja!

Re: FK Partizan 2017/18. - Parni valjak melje, nema stajanja

Postby Stenli » 24 Feb 2018, 17:02

Kaže Iliev smeta mu što nismo napadali Plzen. Svima nešto smeta oko Plzena, a svi smo kao fini jedni prema drugima pa ne želimo ništa da kažemo jasno i glasno, da ne uvredimo slučajno nekog drugog.
Pa ta igra čija je zasluga, tačnije krivica? Senjora velemajstora ili nekog drugog.
Pojačanja su njegov resor, neka se pokriju ušima za Plzen.
Stenli

Postby fontaneros » 24 Feb 2018, 17:06

Steta sto zemunci sutra ne dolaze... Uvek je zanimljivo prepucavanje s njima :D

Spoiler: pokaži
Image

Само Земун лудо волимо,само Земун лудо волимо,само Земун лудо волимо,само Земун лудо волимо, било која лига да си ти,било која лига да си ти,увек теби одани,увек теби одани,Земун ле оле оле оле

Jedna od jacih pesama na nasoj sceni :blue:
Meni je Partizan sve, i mene boli k... nek' me vređaju. Ali dajte maksimum! Nemoj da mi ne date!

Ivana Dudic <3
fontaneros

Postby Otac Makarije » 24 Feb 2018, 18:51

Zanimljivo je da nikakve reakcije niti komentara nema iz kluba na skandalozno povećanje kazne od strane Disciplinske komisije.. Odluke UEFA su se rado komentarisale.

Izuzetno me zanima obrazloženje povećanja kazne sa jedne na dve utakmice.. To se nikad, nikome nije desilo. A bilo je i prebijanja igrača i trenera, i policajaca, i paljenja stadiona , i zabrane odlaska u svlačionicu..

Jbti ovu rupu SNSovsku.. :roll:
A kad ode Tole , publika će da se vrati, oživeće srpski fudbal, Grobari su svi Hrvati !
Otac Makarije

Postby Sezione » 24 Feb 2018, 19:01

Jel postoji neka fora da se sutra nekako uzivo pogleda Partizan na stadionu?
CURITE!

Sve lopove matore, cigane i zandare, teracemo svakog dana, mars iz PARTIZANA!
Sezione

Postby Pera Mitic » 24 Feb 2018, 19:13

Za drugu utakmicu je trebalo da bude zatvoren samo jug... To malo komplikuje situaciju obzirom na podelu među navijačima...
Verovatno je bilo ili jedna ili dve... U FSS su doneli odluku - Jebi Grobare, nek bude dve :beyond:
A naši verovatno očekuju da će se za to vreme amortizovati nezadovoljstvo... zato se ne bune...

Da ne grešim dušu, moguće je da žele da nas poštede za vreme ovih ledenih dana i sačuvaju nam zdravlje... da ne zebemo... Videli smo koliko je ljudi sa kupljenom kartom odustalo od Rajka onomad...
:music: JNA
Pera Mitic

Postby Poison and Remedy » 24 Feb 2018, 19:35

"♫We are here to drink your beer
And steal your rum at a point of a gun
Your alcohol to us will fall
'Cause we are here to drink your beer♫"
Poison and Remedy

Postby Sezione » 24 Feb 2018, 19:39

Ma smanjice onu stvar, sad na prvoh krecem uprava napolje da skandiram. Svake sezone nas ovako jebu po 3-4 utakmice nas skrate.
CURITE!

Sve lopove matore, cigane i zandare, teracemo svakog dana, mars iz PARTIZANA!
Sezione

Postby 2KA » 24 Feb 2018, 20:16

Trick wrote:Prosle godine Basaric je bio kondicioni?

Odlicno smo izgledali

Izgledali smo bolje i u njegovom prvom mandatu. Kad je preuzeo opet Filipovic krenulo je sa povredama do Augsburga. Trenutno Zvezda ima savremeniji trening i opremu od nas. Zalosno ali istina.
Ruke dalje od Teleoptika !
2KA

Postby mudrovsukilo » 24 Feb 2018, 23:20

kvaliteno objasnjenje djukica ,sto igre sto da kazemo losije taktike u mecu u gostima ,sto odabira igraca ,ja i dalje nemam sta zameriti

sto se tice sledece sezone ja bi volio da na poziciji veznog vidim radeta krunica umesto jevtovica ,msm da bi odgovorio na nase zahteve igre ,ima dosta asistencija i solidan broj golova u ligi 2 italije ,drazica umesto jankovica, i stoiljkovica umesto tavambe i ovaj tim je top ,desnog beka cemo valjda nekako naci
Postby LBJ23 » 16 Dec 2016, 21:49

Kari 1na1 nije mogao da dobije Kevina Lava.

teglica » 04 Jan 2017, 00:38

Kakva malicioznost...
mudrovsukilo

Postby JoJo » 24 Feb 2018, 23:52

mudrovsukilo wrote:kvaliteno objasnjenje djukica ,sto igre sto da kazemo losije taktike u mecu u gostima ,sto odabira igraca ,ja i dalje nemam sta zameriti

sto se tice sledece sezone ja bi volio da na poziciji veznog vidim radeta krunica umesto jevtovica ,msm da bi odgovorio na nase zahteve igre ,ima dosta asistencija i solidan broj golova u ligi 2 italije ,drazica umesto jankovica, i stoiljkovica umesto tavambe i ovaj tim je top ,desnog beka cemo valjda nekako naci

Kriticne pozicije nije tesko prepoznati... mozda jos jedan stoper?

Od navedenih pojacanja jedino mi Drazic puni oko...
Neko je Lovern, a neko Vujosevic!
JoJo

Postby Poison and Remedy » 25 Feb 2018, 09:22

Ja bi protiv Zemuna voleo da vidim ovaj tim. Mozda jedino umesto Pantica da igra Ivanovic. Cisto da proverimo da li ima materjala za obradu.
Image
"♫We are here to drink your beer
And steal your rum at a point of a gun
Your alcohol to us will fall
'Cause we are here to drink your beer♫"
Poison and Remedy

Postby mudrovsukilo » 25 Feb 2018, 09:22

ja sam prezadovoljan sa stoperima ,ovaj mitrovic je sasvim dobar igrac videlo se u revansu sa plzenom kolko fali,ok napravio je glupost neko bi reko nedostatak igre na visokom nivou za onaj crveni koji budimo fer nije ni bio ,a mozda cak ni prvi zuti jer je je bio jedini start na utakmici do tad a ni on sam nije vrv bio za zuti , miletic celavi drzi obranu ko nekad vidic u mancesteru ,odlican igrac i glaso sam za njega kao najvece pojacanje jos posle prvog meca .mislim mnogi su ga iz sprdnje kliktali za pojacanje odma se vidilo da je za nas top ,ostojica ok prodati ako se moze ,covek je posteno konkretno posao kod nas odradio i na to mesto uskoci jedan od dva mlada ,al sa njima nisam nesto fasciniran ko drugi sto sam vec napisao ,dovesti jednog mozda je pametnije

npr ja sam odusevljen sa novim levim bekom ,deckic igra ono sto se od beka trazi mislim da smo sa njim pogodili kako okrenemo mi sad imamo 3 leva beka ,sto u teoriji znaci treba prodati miletica u dinamo iz kijeva il tako neki sovjetski klub ,a za minimalne pare otkupiti ugovor antonova ,posto je malo igrao znaci manja mu je cena ,dati im neki procenat etc nacin transfera isto ko sa jankelom

nije on top i nije ni dobar igrac to znam odavno,preveliki hajp bez razloga, al u nedostatku dobrih bekova on je sasvim zadovoljavajuce pojacanje igrac za nas ,za rotaciju
isti je ko shaw iz mancestera takvu ulogu da ima a ako u medjuvremenu nauci mozda dobjemo i neki dinar ,sirov krut,ne drzi liniju
Postby LBJ23 » 16 Dec 2016, 21:49

Kari 1na1 nije mogao da dobije Kevina Lava.

teglica » 04 Jan 2017, 00:38

Kakva malicioznost...
mudrovsukilo

Postby Fratelo » 25 Feb 2018, 10:35

Po najavama mozzarta pocinju i Jankovic i Jevtovic, sto bi bio bezobrazluk epskih razmera posle cetvrtka.
Fratelo

Postby Brižni baštovan1970 » 25 Feb 2018, 10:44

Daj jednu utakmicu nek odigraju bez stresa,zelim da vec u prvom poluvremenu steknemo barem 2 gola prednosti!
Чак и сада,овакав какав је - рањен и на први поглед потпуно немоћан- Партизан је Партизан!

Spoiler: pokaži
Оћеш да ти га caд шћерам у шкембе?
Brižni baštovan1970

PreviousNext

Return to Fudbal