FK Partizan 2017/18. - Parni valjak melje, nema stajanja!

Moderators: dusan007, Karamazov, Rajs, Leon S.Kennedy, Гроф Тинторето, B13

Dolazak kog igrača će biti najveće pojačanje za FKP?

Stojković
91
42%
Antonov
2
1%
Miletić
57
26%
Mitrović
1
0%
Suma
15
7%
Tošić
40
18%
Solomon
2
1%
Ožegović
9
4%

Total votes : 217

Re: FK Partizan 2017/18. - Parni valjak melje, nema stajanja

Postby Marinko Magla » 20 Oct 2017, 10:36

Ispade nama odbrana najaci deo tima a ko bi rekao to na pocetku sezone

Ovo sto igraju Suma,Jankovi i Bambi i i sve sa Tavambom u spicu je blagi uzas.

Ni je to samo do taktike..Ovoliko pojedinacnih gresaka u dodavanju ja ne pamtim kad sam video na jednoj utakmici
Marinko Magla

Postby Grba » 20 Oct 2017, 10:45

Čekao se Suma godinama, rađen mu je ozbiljan marketing iz kluba (sve u želji da se predstavi da ova uprava radi bez greške, dovode se sjajni igrači), pa je dočekan kao Maradona, još se on primo, prvih par utakmica teži egzibicionizmu, a izgleda da i je i inače nonšalantan.

imao je jednu dobru loptu za Jankovića juče, kad ovaj nije uspeo da nabaci Tawambi na peterac, ali generalno baš premalo od njega u dosadašnjem delu mandata. Novac od obeštećenja za njega + plata, bolje Leonardu da smo dali, možda bi sa tom kintom izbegao sapunice. ili da smo doveli 3-4 igrača od pola milke, jednog bismo uboli majku mu.
Grba

Postby Old school » 20 Oct 2017, 11:13

Grba wrote:Čekao se Suma godinama, rađen mu je ozbiljan marketing iz kluba (sve u želji da se predstavi da ova uprava radi bez greške, dovode se sjajni igrači), pa je dočekan kao Maradona, još se on primo, prvih par utakmica teži egzibicionizmu, a izgleda da i je i inače nonšalantan.

imao je jednu dobru loptu za Jankovića juče, kad ovaj nije uspeo da nabaci Tawambi na peterac, ali generalno baš premalo od njega u dosadašnjem delu mandata. Novac od obeštećenja za njega + plata, bolje Leonardu da smo dali, možda bi sa tom kintom izbegao sapunice. ili da smo doveli 3-4 igrača od pola milke, jednog bismo uboli majku mu.

Amin...
" Izlaze Partizanovi igraci... a evo i nasih.".
Old school

Postby Stenli » 20 Oct 2017, 11:59

Činjenica je da igra bolje, ali to je za sada beznačajno. Realno, prvo što nam fali je trener. Od starta kvalifikacija mi nemamo nikakav napredak u igri. Dovoljno govori to, da smo tek nedavno zabeležili dve vezane pobede. Ono što dodatno bode oči, jeste što mi i dalje ne znamo ko je prva, a ko druga postava, kakva je uloga igrača i šta neki još rade u Partizanu. Mislim da je rehabilitacija igrača tipa Marjanović, Munir beznačajna i da ne vodi nigde. Sve u svemu, neka nam je Bog u pomoći.
Stenli

Postby Poison and Remedy » 20 Oct 2017, 12:01

"If you have the ball don't lose the ball. I don't ask you to dribble, I don't ask for good crosses, I don't ask shots, just simple things" - Pep Guardiola
Poison and Remedy

Postby Rajs » 20 Oct 2017, 12:03

Kakav car.
MUTO ODLAZI!
Rajs

Postby Bolkonski » 20 Oct 2017, 12:04

Neko juce napisa da se " plasi jer igra Mitrovic ". A taj isti se ne bi plasio da je igrao mocni Ostoja ?
Nadam se da je ovo kraj sa Ostojicem u startnih 11 i da Mitrovic postaje standardan stoper. Mozda nije Savic, ali je jedno 5 puta bolji od Ostojica.
Ne znam do kad cemo morati da gledamo najgoreg levog beka u istoriji Partizana ? Juce mu lopta pada na nogu i odbija se u aut kao od kamena. Decko nije profesionalni fudbaler.

Sto se napada tice, problem je sto nemamo centarfora koji otvara teren i vezuje stopere. Mi smo imali Djurdjevica koji veze stopere i ostavi prostor Leonardu. Sada to nemamo. Ozegovic nema kvalitet, Tavamba je nedefinisan igrac, tako da protivnici imaju mogucnost da izoluju Tosica i Sumu, a opet, Djukic i njegov " strucni stab " nemaju nikakvu drugu ideju i zamisao osim napucavati lopte na Tavambu. Nema nikakve pas igre, pokusaja da se kroz pas dodje do gola, vec samo bunarenje na Tavambu.
To se moze koristiti kao neki specijal, ali nikako ne kao ustaljena akcija, pogotovo ne kao jedina ustaljena akcija.
Bolkonski

Postby Max Manus » 20 Oct 2017, 12:06

Tavamba je naš Novica .
Max Manus

Postby Pit Bull » 20 Oct 2017, 12:07

▒▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒

NFL Fantasy Champion(2014)
Pit Bull

Postby Stenli » 20 Oct 2017, 12:12

Ja sam rekao da se plašim zbog Mitrovića, jer me do sada nije očarao. Juče je odigrao vrhunski i praktično nas spasao. Svakako mora da bude ispred Ostoje, ali samo ako bude igrao kao juče. Levi bek, jel dovedena zamena ili mi se čini.
Stenli

Postby nenad62 » 20 Oct 2017, 12:30

Kakve su mu konferencije za štampu, takvo mu je i vodjenje ekipe, nemušto, beskrvno, bez duše. Odavno nismo izgledali ovako loše, možemo igrati do sutra, gol nećemo dati, osim neke greške protivnika.Toliko nediscipline i nezalaganja nećete naći ni kod zonaških ekipa, da li vredi komentarisati levog beka, čovek je zalutao na fudbalski teren, a Antonov greje klupu. Mogao bih do sutra nabrajati Djukićeve gluposti. Što duže ostane, više štete će naneti, neće videti kraj polusezone to je sigurno, što pre novi trener.
nenad62

Postby Marinko Magla » 20 Oct 2017, 12:53

Mene su ljudi ubedjivali da Suma igra lose zato sto ga Djukic forsira na levom krilu i ne igra na svojoj prirodnoj poziciju

Sada igra jos losije od kada je prekomandovan u sredinu

Po onome sto pokazije njegova prirodna pocija je klupa
Marinko Magla

Postby Stenli » 20 Oct 2017, 13:24

Marinko Magla wrote:Mene su ljudi ubedjivali da Suma igra lose zato sto ga Djukic forsira na levom krilu i ne igra na svojoj prirodnoj poziciju

Ovo jednostavno nije tačno i tvoja inverzija prema njemu je prevelika. Igra vidno bolje u sredini i to se vidi, ali i dalje je ta igra svetlosnim godinama daleko od 1600000 evra.
Stenli

Postby jaRule » 20 Oct 2017, 13:25

Marinko Magla wrote:Mene su ljudi ubedjivali da Suma igra lose zato sto ga Djukic forsira na levom krilu i ne igra na svojoj prirodnoj poziciju

Nije problem u Sumi i njegovoj igri . Cela ekipa igra lose s obzirom na napadacki potencijal . Ni Tosic nije nista bolji od Sume .
Dosta mekano i stihijski igramo . Drugo , postoji velika ofanzivna rupa na sredini zato sto Jevtovic jako lose kontrolise loptu, sporo razmislja i reaguje u situacijama kada treba da se odigra pas . Everton svoju ulogu ispunjava maksimalno ali uvek igra sa nekompaktibilnim igracem . Spora distribucija lopte zbog tehnicki osakacenih centralnih veznih igraca , ima za posledicu da gotovo uvek napadamo postavljenu odbranu pa su Suma,Tosic i Jankovic uvek udvojeni . Ja ne mogu da shvatim da ceo strucni stab i sportski deo uprave nije video krater na sredini . Zasto ne pokusaju da Pantica forsiraju na centralnog veznog ?
jaRule

Postby Lonac » 20 Oct 2017, 13:28

Rec koju trazis je averzija. A inverzija je izmedju ostalog zastareli termin u psihologiji za homoseksualnost.

Pantic ne moze da izdrzi duel, verovatno zato. Nije mogao to pre tri i po godine, protiv Napretka, ne moze ni danas.
Lonac

PreviousNext

Return to Domaći fudbal