Board index Forum Avangarda.in

Obaveštenja

Re: Obavestenja

Postby nolinjo » 18 Sep 2012, 19:58

Felipao wrote:VM junior ce darovati 2 kompleta za LE,tribine sever ili jug.
Veceras u 22:00 ce biti postavljena nagradna pitanja negde na pdfu fudbal,gde tacno bicete blagovremeno obavesteni.

posalji mi odgovore na PM i vodim te na tekmu ,zemo ? :okk:
Jedaj moj brat
"Because in the end, everything we do, is just everything we've done. "
"Hmm, no, I don't have a gambling problem. I'm winning and winning is not a problem. That's like saying Michael Jordan has a basketball problem..."
User avatar
nolinjo
 
Posts: 17201
Joined: 18 Jun 2011, 23:45

Re: Obavestenja

Postby Oglala » 18 Sep 2012, 20:51

Otvorio obaveštenja i neprijatno se iznenadio.
Apelujem na ima1tim da ostane među nama, jer reputacija koju ima prevazilazi titulu u organizacionoj hijerarhiji foruma.
Isto tako voleo bih da Air razmisli jos jednom i reši ove probleme, jer nisam stekao utisak o njemu kao o naglom i netolerantnom coveku.
veni, vidi, Kecman
Ay, Carmela
Paint i black

Dok ste živi, bićete mi krivi
User avatar
Oglala
 
Posts: 5258
Joined: 24 Aug 2011, 17:04

Re: Obavestenja

Postby Felipao » 18 Sep 2012, 20:52

Otvoren je topik za nagradni kviz na domacem fudbalu.
User avatar
Felipao
 
Posts: 10972
Joined: 15 Mar 2011, 22:46
Location: OBR

Re: Obavestenja

Postby irriducibili » 18 Sep 2012, 22:10

Posto ste manje vise svi koji ste zeleli, rekli sta ste imali da kazete u vezi nemilog dogadjaja, dopusticete mi da dam svoje vidjenje i stavim tacku na ovu mucnu polemiku...

Sukob koji je sinoc kulminirao ne traje od juce, traje vec duze vreme, a sam sam se u vise navrata nalazio u situaciji da pokusavam da smirim strasti i zastitim forum od teskih potresa. Jer forum je vazniji od svakog od nas ponaosob, od licnih sujeta, zelja i potreba. Nazalost, ocigledno je da ne dele svi to moje misljenje...

Ne ocekujte od mene da iznosim prljav ves, jos manje da javno iznosim kako se upravlja forumom i ko ima kakva ovlascenja. Reci cu vam samo da imam ista ovlascenja kao Air, ali da dobar deo istih nisam nikada koristio, jer za time nikada nije bilo potrebe. Ona su tu za ne daj Boze. U vezi funkcionisanja foruma bih jos samo dodao da je cinjenica da smo, nepravdom oterani sa starog foruma, nas cetvoro osnovali Avangardu. Ali i da ovaj forum ne bi opstao, ukoliko bi uopste i nastao, da nije Aira. Cak da zanemarimo mozda najlakse resiva novcana ulaganja, on je taj koji omogucuje kompletnu tehnicku podrsku forumu, sto nije nimalo lak posao. Licno za to nemam ni volje, ni vremena, a ni znanja. Ostali nisu nikada ni pokazali interesovanje da se time bave...

Kao i u svakoj firmi i ovde postoji neki nazovi menadzment, upravljacka struktura. Ukoliko dodje do nepremostivih konceptualnih i svakih drugih razloga, neko neminovno mora da ode iz rukovodstva. Kada je crvena linija predjena, do toga je i doslo. Nisam u forumskom zivotu lican, trudim se da budem objektivan koliko god je to moguce. Odgovorno tvrdim da nikada nisam zloupotrebio neku forumsku moc koju imam. Ne bas retko sam dolazio u sukobe sa vise forumasa, ali niko nije ispastao zbog toga. Tako da stojim iza toga da moja odluka da podrzim Aira nije posledica sukoba koji sam imao sa koleginicom, koja me je svojevremeno zestoko uvredila na licnom nivou. Ali o tome necu javno, to cu joj licno reci, ukoliko bude zelela da sazna. Podrzao sam ga jer je on celim svojim bicem posvecen forumu i koliko god se ja u mnogim stavovima ne slazem sa njegovim, znam sta sve cini da bi ovaj forum postojao. S druge strane sam imao koleginicu, kojoj je vec duze vreme jedini smisao forumskog ucesca bio u prozivanju Aira po raznim osnovama. U to se svako moze uveriti prostim uvidom u njene postove, a o onima vidljivim samo na moderatorskim konsultacijama i da ne govorim. Pritom je forum koristila iskljucivo za licnu promociju, a o nacinu razmisljanja govori i sto je koristila licni twitter nalog, a ne zvanicni Avangardin...

Sto se bana tice, mislim da je bio samo preventivni, a opet u funkciji zastite samog foruma od prevelikog dizanja tenzije. On je najmanji problem i mislim da ce se vrlo brzo ukinuti. Da li ce se vratiti, zavisi samo od nje. Prava joj nece biti ugrozena, ali elementarna pravila pristojnosti moraju da se postuju. Niko od nas ne koristi svoje postove za kontinuirano bavljenje drugim forumasem. Sto se mene tice i dalje je dobrodosla, ali bez ikakvog uslovljavanja. Za pocetak bi bilo nuzno da se utvrdi mozemo li da funkcionisemo na istom mestu...

To je otprilike sve i sa ovim bi trebalo zavrsiti diskusiju. Koja se pritom vodi na sasvim pogresnoj temi, koja sluzi iskljucivo za obavestenja. Rekao sam sta smatram da je trebalo reci i ne verujem da cu imati sta da dodam na ovu temu. Barem za sada...
irriducibili
 
Posts: 24900
Joined: 14 Mar 2011, 23:13

Re: Obavestenja

Postby AirBall » 14 Oct 2012, 14:14

Postavljen je baner KK Radnickog, jer su i oni nama izasli u susret i postavili reklamu Avangarde na zvanicnom sajtu kluba...
''A ko su oni tudjim slugama da sude''
User avatar
AirBall
 
Posts: 106322
Joined: 14 Mar 2011, 22:22

Re: Obavestenja

Postby AirBall » 21 Oct 2012, 20:59

Neke lepe vesti za Avangardu danas

-Oboren all time rekord po posecenosti
-Twitter dobio jubilarnog follower-a
-Visok nivo kvaliteta i komunikacije na forumu

Nastavljamo avangardno dalje... :D
''A ko su oni tudjim slugama da sude''
User avatar
AirBall
 
Posts: 106322
Joined: 14 Mar 2011, 22:22

Re: Obavestenja

Postby AirBall » 06 Nov 2012, 16:18

Dodali smo opcije na vrhu stranice sa desne strane da se direktno pristupi twitteru i facebooku Avangarde...

Ukoliko vam ne stoji simetricno nekoliko puta refreshujte stranicu, dok ne povuce iz baze...

Treba da izgleda ovako...

Image
''A ko su oni tudjim slugama da sude''
User avatar
AirBall
 
Posts: 106322
Joined: 14 Mar 2011, 22:22

Re: Obavestenja

Postby AirBall » 12 Nov 2012, 21:58

Odredjene rotacije u moderatorskom timu...

Aleksa, Felipao i VMJunior su promovisani u global moderatore, a ostale promene mozete uociti i vizuelno na svakom od pojedinacnih pdf-ova...

Narednih dana treba ocekivati odredjene promene kada je izgled foruma u pitanju, a i ucinicemo sve da se kvalitet podigne na jos visi nivo...
''A ko su oni tudjim slugama da sude''
User avatar
AirBall
 
Posts: 106322
Joined: 14 Mar 2011, 22:22

Re: Obavestenja

Postby Napredpartizan » 13 Nov 2012, 18:30

Kao sto mozete primetiti, Avangarda od danas ima youtube kanal. Snimacemo zanimljive emisije, reportaze, verovatno i utakmice kako bi svi koji nisu bili u mogucnosti da gledaju uzivo emitovanje to urade preko naseg YT kanala. Nadam se da cete uzivati :D
User avatar
Napredpartizan
 
Posts: 23638
Joined: 15 Mar 2011, 13:26

Re: Obavestenja

Postby AirBall » 14 Nov 2012, 09:43

Promenjena je slika na facebook i twitter profilu...

Pohvale za Unexpecteda za ideju i realizaciju...

Image
''A ko su oni tudjim slugama da sude''
User avatar
AirBall
 
Posts: 106322
Joined: 14 Mar 2011, 22:22

Re: Obavestenja

Postby AirBall » 16 Nov 2012, 20:48

Ovih dana se sprema jedno veliko iznenadjenje za sve clanove Avangarde, budite u pripravnosti...
''A ko su oni tudjim slugama da sude''
User avatar
AirBall
 
Posts: 106322
Joined: 14 Mar 2011, 22:22

Re: Obavestenja

Postby AirBall » 17 Nov 2012, 15:04

Postovani forumasi...

U sledu nedavnih ( i verujem svima nemilih ) dogadjaja zeleli bi smo da vam se obratimo kao jedan specificni moderatorski tim.

Mi smo pre svega zaljubljenici u sport i desavanja u njemu.

Ovo mesto je i zamisljeno tako da bude oaza u kome ce svako naci neko svoje mesto, priliku da pobegne od neke monotone svakodnevnice i zaviri malo u neki virtualni svet, sa virtualnim prijateljima... mesto u kome ce moci, sasvim slobodno, izraziti svoje zelje, strahove pa cak i snove.

Mi smo pre svega obicni ljudi, entuzijasti, koji pokusavaju da oplemene na neki nacin ovo okruzenje, pa vas molimo da nam previse ne zamerite ako i dodje do toga da napravimo neke greske.

Verujemo u ljudskost i dobre namere ali isto tako nas i zaboli kada budemo nepravedno optuzeni i izlozeni raznim neargumentovanim optuzbama, pa kao i u svakom od vas, pojavi se nagon za odrzanjem i odbranom, ne samo nas nego i ovog mesta.

Nikom ovde do sada nije bilo i nece biti zabranjeno da iznese javno svoj stav, svoje misljenje ali naravno uvek u granicama pristojnosti...

Promene ce uvek postojati.. kako u moderatorskom timu tako i u sastavu clanova.

Apelujemo i molimo vas da svi zadrzimo svoje ljudsko dostojanstvo i da svaku eventualnu nesuglasicu resimo na jedan kulturan i civilizovan nacin.

Kao što ste upoznati deo članova ovog foruma je rešio da napravi svoje virtuelno mesto sto je njihovo pravo i mi tu svakako smetnja necemo biti. Ko zeli da se registruje na VIP forum, slobodan je da to ucini

Svima će biti vraćena mogućnost slanja PM-ova, kao i skinuti banovi, uz molbu da ih više ne koriste u reklamne svrhe.

Ovim se zakljucuje ova prica i svaki povratak na istu ce se momentalno kaznjavati.


Iza saopstenja su stali od prisutnih moderatora Crazy Soul, Gama, AirBall, Aleksa, Unexpected, VMJunior, Felipao, Burke, Napredpartizan, Milutinov Tata, JohnnyLawrence, DON VUČKO i Kotrljko

Alonzo takodje
Last edited by AirBall on 17 Nov 2012, 17:58, edited 1 time in total.
Reason: edit
''A ko su oni tudjim slugama da sude''
User avatar
AirBall
 
Posts: 106322
Joined: 14 Mar 2011, 22:22

Re: Obavestenja

Postby AirBall » 22 Nov 2012, 01:56

Dragi nasi Avangardisti...

Kao sto ste mogli da primetite u vrhu stranice dodat je baner naseg strateskog partnera " Srpski fudbal".
Kao sto znate fudbal je najpopularniji sport, a nasi prijatelji sa srpskog fudbala vrhunski pokrivaju sva desavanja na nasim terenima i nema sumnje da ce ova saradnja doneti dodatni kvalitet.
''A ko su oni tudjim slugama da sude''
User avatar
AirBall
 
Posts: 106322
Joined: 14 Mar 2011, 22:22

Re: Obavestenja

Postby AirBall » 22 Nov 2012, 23:56

Dolazi vreme reorganizacije, transformacije i sistematizacije... :D

Uzivajte u promenama na forumu, tek slede, nismo obavili ni 20% zacrtanog posla...

''A ko su oni tudjim slugama da sude''
User avatar
AirBall
 
Posts: 106322
Joined: 14 Mar 2011, 22:22

Re: Obavestenja

Postby AirBall » 24 Nov 2012, 19:03

Kao sto se i sami mozete uveriti od 01.12. pocinje veliki Avangardin kviz gde cemo se druziti i igrati, a za najbolje su obezbedjene i nagrade...
''A ko su oni tudjim slugama da sude''
User avatar
AirBall
 
Posts: 106322
Joined: 14 Mar 2011, 22:22

PreviousNext

Return to Avangarda.in

Who is online

Users browsing this forum: Semrush [Bot] and 65 guests