Board index Forum Avangarda.in

Obaveštenja

Re: Obavestenja

Postby VMJunior » 17 May 2011, 22:51

AirBall wrote:Klaudinho je novi moderator na fudbalu...

:tap:
Spoiler: pokaži
:bleh:


Nadam se da moderatori nece imati previse posla,onog prljavog pre svega..

Videcemo,forum se polako ali sigurno "puni",bice veselo :ojha:
User avatar
VMJunior
 
Posts: 14753
Joined: 16 Mar 2011, 13:11
Location: 38000

Re: Obavestenja

Postby Torshavn » 18 May 2011, 00:38

kezman wrote:
ZvezdaIznadSvega wrote:Hvala Air-u na lepim recima... :thankyou:

Trudicu se da ucestvujem u diskusijama kad god usparam malo slobodnog vremena, no ipak mislim da moderatorskim poslom treba da se bavi forumasi koji su aktivniji u radu foruma nego sto sam ja bio u poslednje vreme. Moram da naglasim da je "funkcija" koju sam ja obavljao na ovom forumu vise zadovoljstvo nego neka obaveza ili ne daj Boze opterecenje i zbog toga zelim da se zahvalim svim forumasima na izuzetno korektnoj saradnji u periodu mog "moderisanja"...

PS: Sretan rad novim moderatorima.

kakav istorijski momenat ... prvi crveno beli mod ide u penziju a da me nije banovao niti jednom :ojha:
pokazao si mnogima kako treba raditi na tom mestu na kom si bio u voditi dijalog sa suprotnom stranom , iako si malo bio mod pokazao si mnogim umisljenim forumaskim modovima kako treba da rade ...
voleo bih da pises ovde kao i do sad a ja cu ostati potpuno objektivan kada je vas klub u pitanju i dalje , kao i do sad jel te :thumbup: ..

sad ozbiljno
ja Vam zelim da ove sezone obranite to 2 mesto u fudbalu a sledece da ga ucvrstite ne moze Vam Vojvodina nista ,,,

znaci ...
Burke dobar je taj Burke :fies:


Menjaju se zelje znaci ... :sarcastic:
Vojvodina jedna jedina, pola bela pola crvena ...

Nasa istorija je jebala kevu Ajnstajnu mnogo pre neutrina. U Srbiji je proslost neizvesnija od buducnosti, ali to nije razlog da svaku izmisljotinu proglasavamo za istinu. OFK nije BSK.
User avatar
Torshavn
 
Posts: 643
Joined: 17 Mar 2011, 21:29

Re: Obavestenja

Postby Burke » 18 May 2011, 00:45

kezman wrote:znaci ...
Burke dobar je taj Burke
:fies:


Видиш да сам из увиђајности према теби, чим сам постао модератор, склонио медведа из аватара, да ти не отварам старе ране :P
Burke
 
Posts: 7024
Joined: 18 Mar 2011, 22:06
Location: Na zadatku

Re: Obavestenja

Postby AirBall » 18 May 2011, 19:41

VM Junior je novi moderator na fudbalu i svevas molim da ga ne nervirate dok se ne navikne na novu funciju... :P
''A ko su oni tudjim slugama da sude''
User avatar
AirBall
 
Posts: 106318
Joined: 14 Mar 2011, 22:22

Re: Obavestenja

Postby AirBall » 19 May 2011, 19:55

U okviru Avangarda Cluba imamo i prostor za sve one koji vole da igraju fantazi igre...

U razvoju tog podforuma ce nam pomoci Bodi Bond...
''A ko su oni tudjim slugama da sude''
User avatar
AirBall
 
Posts: 106318
Joined: 14 Mar 2011, 22:22

Re: Obavestenja

Postby Sasa_Beli » 19 May 2011, 20:14

AirBall wrote:VM Junior je novi moderator na fudbalu i svevas molim da ga ne nervirate dok se ne navikne na novu funciju... :P



Ocekujemo surovog moderatora :bleh:
Sasa_Beli
 
Posts: 5673
Joined: 16 Mar 2011, 00:10

Re: Obavestenja

Postby mali_buda » 19 May 2011, 20:35

Klaudinho wrote:
AirBall wrote:VM Junior je novi moderator na fudbalu i svevas molim da ga ne nervirate dok se ne navikne na novu funciju... :P



Ocekujemo surovog moderatora :bleh:

Vec mu se mnogo njih namestilo na penal, cekamo kad ce VM da se zaleti i sutne :)
Ja ćutim, ti ćutiš, on ćuti, mi ćutimo, vi ćutite, oni kradu...
User avatar
mali_buda
 
Posts: 8747
Joined: 15 Mar 2011, 11:56
Location: provincija

Re: Obavestenja

Postby Felipao » 20 May 2011, 15:24

Da rascistimo jednu stvar vezano za topik pojacanja na fudbalu(sto za zvezdu sto za partizan) i ovde se pre svega obracam novim clanovima koji nisu bash skapirali neka pravila...Zabranjeno je frljati se sa imenima koja se pojavljuju u komentarima na sportalu,b92 i koji vec sve komentari postoje.Ko god to uradi bice sankcionisan kao MarkoKV koji je kaznjen malo vishe zbog vredjanja moderacije.Znachi samo precizan izvor dolazi u obzir,necemo od teme da pravimo smetliste.
User avatar
Felipao
 
Posts: 10972
Joined: 15 Mar 2011, 22:46
Location: OBR

Re: Obavestenja

Postby AirBall » 26 May 2011, 12:15

CRNO BELI SVET je novi moderator na Svetskom i evropskom fudbalu kao i na mladjim kategorijama...
''A ko su oni tudjim slugama da sude''
User avatar
AirBall
 
Posts: 106318
Joined: 14 Mar 2011, 22:22

Re: Obavestenja

Postby mali_buda » 26 May 2011, 22:00

AirBall wrote:CRNO BELI SVET je novi moderator na Svetskom i evropskom fudbalu kao i na mladjim kategorijama...

Odlican izbor. CBS je sjajan poznavalac modernog fudbala + nadam se da ce u korenu sasecati pokusaje "skretanja sa puta" na fudbalskim topicima. Od mene ima blanko podrsku!
Ja ćutim, ti ćutiš, on ćuti, mi ćutimo, vi ćutite, oni kradu...
User avatar
mali_buda
 
Posts: 8747
Joined: 15 Mar 2011, 11:56
Location: provincija

Re: Obavestenja

Postby kotrljko » 30 May 2011, 16:49

ajde da ne prljam bilo koju temu,prvo da vidim ovde da li ima neke svrhe pisati
naime,u subotu sam u Pioniru izgubio telefon :banghead:

a sto je najgore,to sam tek sad provalio :tap: :tap: :tap:

poneo telefon na popravku ekrana,ali posto nisam stigao da ga ostavim,ponesem ga u halu i izgleda da mi je ispao tamo ...


ako je slucajno neka dobra dusa sa Avangarde nasla Nokia N70 nek se javi,tel moze da zadrzi samo sadrzaj da prebacim :blush:

Lokacija : tribina,gledajuci sa Tegijevog mesta,10-ak redova udesno,i par redova nize ...
kotrljko
 
Posts: 6119
Joined: 15 Mar 2011, 14:04

Re: Obavestenja

Postby kotrljko » 31 May 2011, 23:13

ladno sam nasao telefon :bliss:

taksista koji me je vozio je nasao telefon i nasao me danas u kraju i vratio ga :blue: :blue: :blue: :blue: :blue:

kakav kralj,ne mogu da verujem da se ovo desava u zemlji Srbiji :clap: :bravo:
kotrljko
 
Posts: 6119
Joined: 15 Mar 2011, 14:04

Re: Obavestenja

Postby KKP » 01 Jun 2011, 13:58

kotrljko wrote:ladno sam nasao telefon :bliss:

taksista koji me je vozio je nasao telefon i nasao me danas u kraju i vratio ga :blue: :blue: :blue: :blue: :blue:

kakav kralj,ne mogu da verujem da se ovo desava u zemlji Srbiji :clap: :bravo:


Retko ko bi ti vratio telefon, svaka čast taksisti... :) :clap:
User avatar
KKP
 
Posts: 9672
Joined: 09 May 2011, 22:26

Re: Obavestenja

Postby AirBall » 11 Jun 2011, 14:47

Kao sto mozete primetiti dodata je opcija multi quote to jest kvadratic pored svakog napisanog posta...
''A ko su oni tudjim slugama da sude''
User avatar
AirBall
 
Posts: 106318
Joined: 14 Mar 2011, 22:22

Re: Obavestenja

Postby belpH #77 » 11 Jun 2011, 15:58

AirBall wrote:Kao sto mozete primetiti dodata je opcija multi quote to jest kvadratic pored svakog napisanog posta...


e ja ga ne vidim...daj mi reci jel sam corav ili ga nema kod mene..

Image

e jos jedno pitanje...na photobucket-u uploadujem slike od Bog te pita kad...samo ovde mi odsece, tj ne stavi celu sliku...sta se desava i kako to da sredim? odma da kazem da stavljam u "img" direct link kao sto sam to i uvek radio..
Last edited by belpH #77 on 11 Jun 2011, 16:04, edited 1 time in total.
- dum spiro spero -
User avatar
belpH #77
 
Posts: 3881
Joined: 08 Jun 2011, 22:55

PreviousNext

Return to Avangarda.in

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 64 guests