Board index Forum Avangarda.in

Dobrodosli na forum avangarda

Dobrodosli na forum avangarda

Postby AirBall » 20 Mar 2011, 10:57

Topik za oglasavanja...
''A ko su oni tudjim slugama da sude''
User avatar
AirBall
 
Posts: 106301
Joined: 14 Mar 2011, 22:22

Re: FK Crvena Zvezda 2010/2011

Postby zvezdausrcu » 23 Mar 2011, 11:14

Pozdrav svima...dosao malo da vidim ima li sta zanimljivo na novom forumu :)
zvezdausrcu
 
Posts: 1
Joined: 23 Mar 2011, 11:01

Re: FK Crvena Zvezda 2010/2011

Postby irriducibili » 23 Mar 2011, 15:35

zvezdausrcu wrote:Pozdrav svima...dosao malo da vidim ima li sta zanimljivo na novom forumu :)

Pozdrav i tebi, prvi si koji si se upisao na tacnoj adresi :happy:
irriducibili
 
Posts: 24900
Joined: 14 Mar 2011, 23:13

Re: Dobrodosli na forum avangarda

Postby zn10 » 23 Mar 2011, 16:44

Zdravo forumasi. Vidim da ce ovde biti zanimljivo...
User avatar
zn10
 
Posts: 228
Joined: 23 Mar 2011, 16:31

Re: Dobrodosli na forum avangarda

Postby AirBall » 23 Mar 2011, 16:46

zn10 wrote:Zdravo forumasi. Vidim da ce ovde biti zanimljivo...


Dobrodosao na forum...
''A ko su oni tudjim slugama da sude''
User avatar
AirBall
 
Posts: 106301
Joined: 14 Mar 2011, 22:22

Re: Dobrodosli na forum avangarda

Postby dissolvius » 23 Mar 2011, 22:07

ko je ovde domacin? gde je kafa, rakija... :D
User avatar
dissolvius
 
Posts: 102
Joined: 23 Mar 2011, 22:05

Re: Dobrodosli na forum avangarda

Postby AirBall » 23 Mar 2011, 22:17

dissolvius wrote:ko je ovde domacin? gde je kafa, rakija... :D


Ohoho... Lepo te je videti medju prijateljima... :D

Dobrodosao majstore...
''A ko su oni tudjim slugama da sude''
User avatar
AirBall
 
Posts: 106301
Joined: 14 Mar 2011, 22:22

Re: Dobrodosli na forum avangarda

Postby ima 1 tim » 24 Mar 2011, 00:44

stigao i diss :happy: konacno :clap:

sad je def krajnje vreme da irr otvori kafanu :mrgreen:
samo se lepo moze ruziti,zavist valja i zasluziti

air:Hvala druze, nije nista licno protiv tebe, ali moramo neke standarde da postavimo...

Nemoj da se ljutis molim te...
User avatar
ima 1 tim
 
Posts: 2033
Joined: 14 Mar 2011, 22:38

Re: Dobrodosli na forum avangarda

Postby Isiah » 24 Mar 2011, 10:31

Dobar dan.

Nisam bio deo rasprave na sportskom delu FB92 kada je poceo "veliki prasak" i zaista me ne zanima ko je u pravu. Ja se trudim da pisem o kosarci i povremeno nekim srodnim temama, a primarno me zanima razmena misljenja sa ljudima koji vole kosarku kao ja ili mozda vise od mene.

Strasti su se davno rasplamsale, nekad tinjaju, nekad bukte, ali mislim da je kljucni problem sto forum mnogi dozivljavaju kao nesto strasno vazno i definitivno vise od igre. Kada bi svi malo spustili loptu i bili za nijansu fleksibilniji i otvoreniji za tudji stav, problema sigurno ne bi bilo. Rezultati su takodje veoma bitni, jer niko forum ne bi napustao da je KKP deljao redom kao prethodne sezone.

Mene raskol nimalo ne raduje. Mnogi ljudi koji su dali pecat sportskom delu FB92, od kojih neki predstavljaju maltene i njegovu esenciju, redje pisu, ili su na drugom mestu, ili privremeno apstiniraju.

I ja cu da pominjem imena, mada bez ikakvog posebnog redosleda. Zasto bih ja napustao forum gde misli ostavljaju Arsenije Pesic, realno *w, Beonegro, snooker, pazi,valjak, gazi, Osbourne, gmboki, Plikuscht, veteran1970, Contractor, Cuburac, Ridjis, glimmer twins, aca04, ras kass, Xpert, djnemanja, belpH, daba67, CrniGuja, dissolvius, bekrinjo, the kid i ostali?

Zasto se ne bih pridruzio forumu gde misli ostavljaju ima 1 tim, mastro mostro, HariHaler, alonzo, Lord Slawe, kezman, AirBall, 1n54jd3r, Panta, Lepi Mica, CRNO BELI SVET, kotrljko, Beonegro, nenad1970, aca04, bekrinjo, realno *w i ostali?

Cestitam ljudima koji su pokrenuli Avangardu. Promene u zivotu su neminovne, pa sve i da nije bilo raskola treba pokusati uraditi nesto bolje ako covek ume. FB92 forum nije savrsen, ali je tehnicki dosta napredovao i preglednost je znatno povecana poslednjih meseci. Moderatori, kakvi god u necijim ocima bili, rade tezak posao. Ljudi koji su se prihvatili slicnog izazova na novom forumu ce tek videti koliko je tesko i vremenski zahtevno neki medijski prostor istovremeno uciniti dovoljno slobodnim, prijatnim i cistim. I ja im zelim da u tim naporima istraju i uspeju.

Ja nemam problem da stranice foruma budu prazne ako nema sta da se kaze. Moderacija i administracija FB92 su napravili niz gresaka, a ogledaju se u sablasno pustom prostoru za diskusiju koje gotovo i da nema. Ne kazem da je pravi put povladjivati svima, ali se nadam da ce izvuci pouke za neka buduca vremena ako ponovo uspeju da privuku kriticnu masu korisnika.

Organizatorima Avangarde, sa druge strane, zelim da skrenem paznju da su ljudi ti koji su napravili pometnju na FB92 i da su ti isti ljudi sada, sa novom energijom, na novom forumu. Svi ti ljudi, ukljucujuci i mene, su jasna pretnja dugovecnosti vase inicijative. Lasno je biti gazda na pocetku zurke dok svega ima u izobilju, valja biti pravi i the morning after.
Isiah
 
Posts: 68
Joined: 24 Mar 2011, 10:29

Re: Dobrodosli na forum avangarda

Postby AirBall » 24 Mar 2011, 10:36

Dobrodosao na forum...
''A ko su oni tudjim slugama da sude''
User avatar
AirBall
 
Posts: 106301
Joined: 14 Mar 2011, 22:22

Re: Dobrodosli na forum avangarda

Postby AirBall » 24 Mar 2011, 14:34

Kezo post ce ti biti obrisan, jer forum koristis za rasprave koje nemaju nikakve veze sa ovim sto se ovde desava...
''A ko su oni tudjim slugama da sude''
User avatar
AirBall
 
Posts: 106301
Joined: 14 Mar 2011, 22:22

Re: Dobrodosli na forum avangarda

Postby kezman » 24 Mar 2011, 14:40

AirBall wrote:Kezo post ce ti biti obrisan, jer forum koristis za rasprave koje nemaju nikakve veze sa ovim sto se ovde desava...

Air nisi u pravu ja sam poslednji put pisao o tome i stavio trajnu tacku na to ... Nisam hteo da koristim OVAJ forum
Ok postujem i mislim da nije bilo razloga za to ...
slicne postove su postavljalji jos neki ovde ...
jbt al mi obrisa gumicom muku a toliko sam se trudio nikad duzi post nisam napisao covece :lol: ...
kada su političko-udbaško-mafijaška šićarska goveda bez grama mozga, fudbalskog znanja i grobarskog gena rastera(va)li Partizanovce... sve ovo što se dešava je logičan i očekivan sled, i kao takvog ga treba tretirati -
mastro mostro
19/08/2012,
User avatar
kezman
 
Posts: 9509
Joined: 15 Mar 2011, 19:11

Re: Dobrodosli na forum avangarda

Postby AirBall » 24 Mar 2011, 14:43

kezman wrote:
AirBall wrote:Kezo post ce ti biti obrisan, jer forum koristis za rasprave koje nemaju nikakve veze sa ovim sto se ovde desava...

Air nisi u pravu ja sam poslednji put pisao o tome i stavio trajnu tacku na to ... Nisam hteo da koristim OVAJ forum
Ok postujem i mislim da nije bilo razloga za to ...
slicne postove su postavljalji jos neki ovde ...
jbt al mi obrisa gumicom muku a toliko sam se trudio nikad duzi post nisam napisao covece :lol: ...


Post ti je sacuvan kod mene u wordu i mogu ti ga poslati na pm ukoliko zelis, ali ovaj forum ne mozemo koristiti za neke rasprave koje su zavrsene...

Mi smo sportski forum koji ima za cilj da se bavi sportom, a ne ispravljanjem nepravde...
''A ko su oni tudjim slugama da sude''
User avatar
AirBall
 
Posts: 106301
Joined: 14 Mar 2011, 22:22

Re: Dobrodosli na forum avangarda

Postby gogo23 » 25 Mar 2011, 01:03

Zahvaljujem na (opravdano zakasnelom) pozivu, i veliki pozdrav svim sportskim dušama dobre volje koje će nadam se, nastaviti da mi svojim nadahnutim opservacijama ulepšavaju dan.
gogo23
 
Posts: 7075
Joined: 23 Mar 2011, 01:00

Re: Dobrodosli na forum avangarda

Postby ima 1 tim » 25 Mar 2011, 01:19

Dobrodosao,Gogo23 :)
samo se lepo moze ruziti,zavist valja i zasluziti

air:Hvala druze, nije nista licno protiv tebe, ali moramo neke standarde da postavimo...

Nemoj da se ljutis molim te...
User avatar
ima 1 tim
 
Posts: 2033
Joined: 14 Mar 2011, 22:38

Next

Return to Avangarda.in

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 16 guests