Board index Forum Avangarda.in

Banana Republic

Re: Banana Republic

Postby Burke » 26 Aug 2011, 01:58

Немам шта да додам, све сте већ рекли. Веома је напета атмосфера била вечерас, што је за резултат имало кажњавање Кантоне. Слажем се да је он један људи који су најактивније радили на ПДФ Фудбал, и да је његов допринос целоом ПДФ-у, а посебно ФКП топику немерљив. Надам се да ће казна бити знатно смањена, као што се и надам да ће Клаудињо успети да наговори Кантону да све ово заборавимо и наставимо тамо где смо јуче стали.

П.С. А и није фер да човек оде док сам други на табели у квизу. Дај Кантона бар још два питања :)
Burke
 
Posts: 7024
Joined: 18 Mar 2011, 22:06
Location: Na zadatku

Re: Banana Republic

Postby Step » 26 Aug 2011, 02:03

kantona je jako kvalitetan 4umas, bez obzira sto se sa dobrim delom njegovih stavova ne slazem.

mislim da je kazna preterana iz razloga sto je ovo veceras bila vandredna situacija, pa je lik je na samo pominjanje njegovog imena odreagovao onakvim tonom.

kazne se uglavnom daju da bi odredjena osoba shvatila da je nacinila odredjenu gresku i da bi se sledeceg puta povukla rucnu kada dodje u takvu situaciju.

razumem da morate biti jednaki prema svima, ali sama cinjenica da se radi o veteranu koji je sa svima nama radio/radi na stvaranju ovog 4uma, iziskuje odredjenu vrstu benefita. predlazem smanjenje kazne.
...zivot nije uspon, zivot je pad. i kad mislis da se penjas, u stvari padas. a kad padnes do dna, pocnes da kopas rupu...
User avatar
Step
 
Posts: 1285
Joined: 18 Mar 2011, 12:29
Location: Erdoglija

Re: Banana Republic

Postby hank moody » 26 Aug 2011, 02:08

Post koji ne prilici jednom moderatoru i prosto ne vidim kako neko na takvom mestu moze da na ovakav nacin odgovori na bezazleni komentar. Slazem se da je 30 dana previse, ali ne cini li vam se da je vec 1 forum "mrtav" uptavo zbog ovakvog ponasanja moderatora prema forumasima?
User avatar
hank moody
 
Posts: 8
Joined: 20 Mar 2011, 00:10

Re: Banana Republic

Postby DON » 26 Aug 2011, 02:12

[quote="Tyrone Spong"][/quote]

sramota je sta ste od momka napravili, cu branitelj Partizana...

Kada brani preterane napade na Sranoja, Scepu, Partizan onda je branitelj lika i dela, a kada pet postova pre toga uputi kritike na racun istih to niko ne jebe, jer odgovara da bude branitelj ovakvog Partizana...

On kao takav branitelj je napisao vise konsrtruktivnih stvari od 90% ljudi koji se 'bore protiv" Djure, Stanoja, Miljka, Scepe i sta ti ja znam koga protiv tih istih... Ali to se nije pikalo, jer on je zbog toga sto ne pise forumaski korektne postove (Djura najvece zlo, Stanoje poltron, Scepa nagori u istoriji istorija) je postao branitelj ovakvog Partizana...

No, to nije ni bitno, nije mi jasna tvoja zelja da isprozivas momka posle debakla, kakve on veze ima sa tim i sa temom?

Ovo je pitanje i za modernaciju, zasto je dopusteno da se momak proziva? Kako god da je napisano, ovo je direktna, vrlo bezobrazna, dobro prikrivena prozivka par forumasa...

Da ponovim, cisto da ne postanem neko ko se zalaze za ovaj vid komunikacije na forumu, kako bi pojedinci rekli branitelj, kaznu zasluzio jeste, ali ovo su samo deo onih faktora zbog kojih mu je treba smanjiti...
User avatar
DON
 
Posts: 19536
Joined: 15 Mar 2011, 10:42

Re: Banana Republic

Postby nolinjo » 26 Aug 2011, 02:14

AirBall wrote:Kantona 30 dana, ujedno je skinut sa moderacije...

Kantona wrote:A ko si ti? I ti si izmigoljio iz pacovskog kanala veceras da delis lekcije ovde, a nikad nos nisi promolio do veceras, pokenjam ti se u facu seljacku.

Neka me prozivaju ljudi, oni sa kojima polemisem od prvog dana i koji su uvek bili tu i njima se saginjem do poda neka me bicuju. Ali ovi gmazovi mali... mozete samo da se sagnete, fukare.
ako se sme saznati kome je ovo bilo upuceno ...?
ja kao nebitan clan ovog drustva ,izjavljujem da je mnogo 30 dana ,iako sam se ja milion puta licno posvadjao ,kantona je mnogo uradio za ovaj forum -i sad su svi nasli njega da bicuju ko da je on pustio onu loptu u 115 minutu ...
a i decko ima informacije koje niko od nas ne bi saznao da njega nije pitao ...
:mukica:
pravda za kantonu !!!
Jedaj moj brat
"Because in the end, everything we do, is just everything we've done. "
"Hmm, no, I don't have a gambling problem. I'm winning and winning is not a problem. That's like saying Michael Jordan has a basketball problem..."
User avatar
nolinjo
 
Posts: 17201
Joined: 18 Jun 2011, 23:45

Re: Banana Republic

Postby Tyrone Spong » 26 Aug 2011, 02:24

VUČKO_88 wrote:
Tyrone Spong wrote:


sramota je sta ste od momka napravili, cu branitelj Partizana...


ma sta smo napravili, ja sam rekao da nisam imao nameru da ga provociram ,nekoliko puta kada ja nesto napisem a da se ne slaze sa njegovim razmisljanjem, on se upusti u svadju. i nisam jedini sa kojim je ulazio u sukobe jer ne prihvata tudja misljena. ja sam posle tog famoznog prvog posta napisao da prekinemo sa trolovanjem topika i ni jednu ruznu rec nisam upotrebio
i da, kome je upucen bio zadnji njegov post, pitao je vec nolinjo..
User avatar
Tyrone Spong
 
Posts: 1037
Joined: 20 Mar 2011, 17:19

Re: Banana Republic

Postby DON » 26 Aug 2011, 02:34

Tyrone Spong wrote:
VUČKO_88 wrote:
Tyrone Spong wrote:


sramota je sta ste od momka napravili, cu branitelj Partizana...


ma sta smo napravili, ja sam rekao da nisam imao nameru da ga provociram ,nekoliko puta kada ja nesto napisem a da se ne slaze sa njegovim razmisljanjem, on se upusti u svadju. i nisam jedini sa kojim je ulazio u sukobe jer ne prihvata tudja misljena. ja sam posle tog famoznog prvog posta napisao da prekinemo sa trolovanjem topika i ni jednu ruznu rec nisam upotrebio
i da, kome je upucen bio zadnji njegov post, pitao je vec nolinjo..


Ne znam sta je bilo posle, jer je verovatno obrisano, ali meni sam kontekst smeta, ti posle poraza njega prozoves, tj bocnes, mozda nisi imao nameru, ali tako meni izgleda sa strane, kao prozivka...

Verovatno je to i on tako video i to je neka olaksavajuca okolnost...

Preterao je, smanjite kaznu, skinite ga sa modernacije...

P. S. Meni je bio upucen :D
User avatar
DON
 
Posts: 19536
Joined: 15 Mar 2011, 10:42

Re: Banana Republic

Postby Step » 26 Aug 2011, 02:39

aj da se malo nasalim sa ovom brukom koja nam se desila veceras i pokusam da izvucem analogiju - neka odluka o smanjenju kazne/pomilivanju saceka do jutra. :roll:
...zivot nije uspon, zivot je pad. i kad mislis da se penjas, u stvari padas. a kad padnes do dna, pocnes da kopas rupu...
User avatar
Step
 
Posts: 1285
Joined: 18 Mar 2011, 12:29
Location: Erdoglija

Re: Banana Republic

Postby irriducibili » 26 Aug 2011, 02:45

Ajde da ponovim i ovde, pa da zakljucimo ovo mucno vece. Barem cu ja to uraditi...

Sve stoji sto ste rekli, Kantona je izuzetan forumas i mnogo je doprineo razvoju foruma. Ali se ovde radi o njegovoj krajnje neprimerenoj reakciji. Air nije imao izbora, morao je da prekine nesto sto je pretilo da se pretvori u opste vredjanje.

Duzina bana je podlozna promeni, hajde da svi prenocimo i malo ohladimo glave. Ne postoji problem koji se uz dobru volju ne moze resiti.
irriducibili
 
Posts: 24900
Joined: 14 Mar 2011, 23:13

Re: Banana Republic

Postby DON » 26 Aug 2011, 02:52

Ajde i ja da se nadovezem: Nesto se cudno desava na forumu :D

jao bre kako da zaspem u picku materinu lepu, jedva cekam ostavke (u FKP)... Sorryyyyyyyyyy.......

A smejem se ceo dan "borbi za pravdu" kad ono ja u "borbi za Kantonu"...

Kantona, Kantona, vise si me ti iznervirao nego oni slepci od 6 do 23...

P. S. Irr i ostali, da ponovim, ja sam za kaznu i nikome od modova ne zameram nista, samo ukazujem na olaksavajuce okolnosti... Svi ostali koji su pred banom mogu da mi se jave u inbox, radim pro bono ovaj mesec :D

aj laku noc (kako ovo tesko zvuci jbt)
User avatar
DON
 
Posts: 19536
Joined: 15 Mar 2011, 10:42

Re: Banana Republic

Postby Hamilkar » 26 Aug 2011, 07:42

Jebi ga, znamo svi da su pravila ista za sve, ali mislim da se svi slazemo da danas moramo napraviti izuzetak...
Kantona je za mene pre svega, vise nego korektan momak u sta se mogao uveriti svako ko je bar jednom razmenio PM sa njim. Uradio je sta je uradio, okolnosti su ga na to naterale. Svi mi, sto puta odlepimo zbog Partizana, razbijamo televizore, isterujemo davojke ili zene iz kuce, iznapusavamo najbolje drugare, razbijamo daljinske i piksle...
Mislim da ga svi razumemo, zato i ja apelujem da se pomiluje...
Smej se i obrazovaćeš mnogo ljudi...
User avatar
Hamilkar
 
Posts: 1535
Joined: 27 Mar 2011, 12:08
Location: Titovo Uzice

Re: Banana Republic

Postby Reaper » 26 Aug 2011, 08:22

Tyrone, to sto si ti napisao je delovalo kao provokacija (mozda nije bila namera, ali ja sam shvatio kao provokaciju). I mislim da je odreagovao onako kako je odreagovao ne samo zbog toga nego zato sto se odjednom javlja 100 "abitnih" ljudi koji svima nama otvaraju oci i objasnjavaju kako su oni oduvek bili u pravu. Ti isti kenjaju (da prostite na izrazu) od kako je nastao forum i predvidjaju propast na svakih mesec dana... Ma ne mogu ni da pisem vise, ko je shvatio-shvatio je.
User avatar
Reaper
 
Posts: 751
Joined: 16 Mar 2011, 12:40

Re: Banana Republic

Postby vicharhcp » 26 Aug 2011, 09:05

Ja mislim da je ovo sa Kantonom malo dublje i da je sinoć samo kulminiralo. Šta hoću da kažem, mislim da nam smanjenje bana neće vratiti ovog člana jer je on pre kazne odlučio da ode sa 4uma i da treba da se nađe način kako (preko Klaudinja) da se momak nagovori da se vrati na 4um.
ps I ja sam za smanjenje kazne zato što je reakcija isprovocirana.
"Nije uvek lako, ali je uvek lepo navijati za Partizan!" Duško Radović
SVE PROLAZI - PARTIZAN OSTAJE
Image :inlove:
They can take my last ticket at Hala Pionir.
User avatar
vicharhcp
 
Posts: 5260
Joined: 15 Mar 2011, 09:54
Location: Beograd

Re: Banana Republic

Postby Stoxan » 26 Aug 2011, 09:27

Nemam pametno šta dodati. Rečeno je šta je rečeno. Urađeno je šta je urađeno. Slažem se Vichom i bojim se da se Kantona neće vratiti. To bi bilo baš velika šteta. Ipak nadam se da je on ovde upoznao dosta dobrih i kvalitetnih forumaša, koji su ga zgotivili, da ima još mnogo toga da kaže, da ima da završi započeto.. Iskreno verujem da će ipak ovi razlozi pobediti i da ćemo i dalje čitati njegve kvalitetne postove.

Kantona prijatelju ja znam da nećeš izdržati da ne virneš ovde, na žalost sada kao gost. Znam da ti je sada teško. Da su se oni slepci od sinoć iz FK-a svojski potrudili da osećaj jutros bude još bljutaviji. Ali mi te ovde čekamo. Ostao si nam dužan neke odgovore. Mene lično zanima jedan :biggrin:

Kantona wrote:Trazi se igrac.

Bio je veliki igrac. Promenio je dosta klubova, ali je jedan do tada osrednji pogurao ka visinama, mada zvezdane trenutke tog kluba nije docekao u njemu. Ostavio je trag i na jednom velikom takmicenju. Ali, pored svega sto je uspeo, jednako je ostao upamcen i po jednoj istoj stvari koju nije uradio nastupajuci i za taj klub i za reprezentaciju.
"Bolje sto godina živeti kao milioner, nego sedam dana kao beskućnik!!!"Alan Ford
User avatar
Stoxan
 
Posts: 4689
Joined: 18 Mar 2011, 19:47

Re: Banana Republic

Postby Unexpected » 26 Aug 2011, 09:37

Jučerašnji dan treba podhitno izbrisati i zaboraviti, samim tim i ban Kantone.
Ja sam ugasio forum da ne bih napisao nešto neprimereno, prosto i vulgarno.

Bolje zaključati PDF Domaći fudbal nego banovati Kantonu.
The End.
User avatar
Unexpected
 
Posts: 30254
Joined: 22 Mar 2011, 00:59
Location: Na nekom drugom mestu

PreviousNext

Return to Avangarda.in

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 24 guests