Board index Forum Avangarda.in

Banana Republic

Re: Banana Republic

Postby HariHaler » 19 Aug 2011, 18:47

Slazem se sa Rikelmeom oko pomilovanja.

Najbolje je da neko sa njihove strane otvori taj topik. Ako se niko ne javi u roku od 24h otvorice ga neko od nas i kraj price.
The mind is everything. What you think you become.
User avatar
HariHaler
 
Posts: 1264
Joined: 15 Mar 2011, 01:48

Re: Banana Republic

Postby AirBall » 19 Aug 2011, 18:50

HariHaler wrote:Slazem se sa Rikelmeom oko pomilovanja.

Najbolje je da neko sa njihove strane otvori taj topik. Ako se niko ne javi u roku od 24h otvorice ga neko od nas i kraj price.


Pomilovanja nece biti, jer je iz istog razloga banovan i Kocic, a za njega niko pomilovanje nije trazio...

Nije korektno da se zauzima dvostruki arsin...
''A ko su oni tudjim slugama da sude''
User avatar
AirBall
 
Posts: 106301
Joined: 14 Mar 2011, 22:22

Re: Banana Republic

Postby Tyrone Spong » 21 Aug 2011, 14:34

a kada isticer ban Kocicu ? :D
User avatar
Tyrone Spong
 
Posts: 1037
Joined: 20 Mar 2011, 17:19

Re: Banana Republic

Postby AirBall » 24 Aug 2011, 14:28

Freddy House 7 dana

provociranje, trolovanje i nakon upozorenja...
''A ko su oni tudjim slugama da sude''
User avatar
AirBall
 
Posts: 106301
Joined: 14 Mar 2011, 22:22

Re: Banana Republic

Postby Liv » 25 Aug 2011, 16:10

Delgado 7 dana, nastavljeno provociranje i flejmovanje tema nakon brojnih upozorenja.
Liv
 
Posts: 4767
Joined: 04 Jun 2011, 19:06

Re: Banana Republic

Postby Panta » 25 Aug 2011, 16:15

Liv wrote:Delgado 7 dana, nastavljeno provociranje i flejmovanje tema nakon brojnih upozorenja.


Zanima me da li bi prosao ovako, da je umesto o Djokovicu, ovako pricao o Nadalu ?
Fedor is back.
User avatar
Panta
 
Posts: 5241
Joined: 16 Mar 2011, 15:17

Re: Banana Republic

Postby Liv » 25 Aug 2011, 16:17

Panta wrote:
Liv wrote:Delgado 7 dana, nastavljeno provociranje i flejmovanje tema nakon brojnih upozorenja.


Zanima me da li bi prosao ovako, da je umesto o Djokovicu, ovako pricao o Nadalu ?

Naravno. Nije problem sto se prica o Djokovicu nego namera koja stoji iza toga kao i skorasnje prozivanje forumasa koje mu nije bilo prvi put a opet je dobio samo opomenu.
Nema vise gledanja kroz prste.
Liv
 
Posts: 4767
Joined: 04 Jun 2011, 19:06

Re: Banana Republic

Postby AirBall » 25 Aug 2011, 23:27

Kantona 30 dana, ujedno je skinut sa moderacije...

Kantona wrote:A ko si ti? I ti si izmigoljio iz pacovskog kanala veceras da delis lekcije ovde, a nikad nos nisi promolio do veceras, pokenjam ti se u facu seljacku.

Neka me prozivaju ljudi, oni sa kojima polemisem od prvog dana i koji su uvek bili tu i njima se saginjem do poda neka me bicuju. Ali ovi gmazovi mali... mozete samo da se sagnete, fukare.
''A ko su oni tudjim slugama da sude''
User avatar
AirBall
 
Posts: 106301
Joined: 14 Mar 2011, 22:22

Re: Banana Republic

Postby CRNO BELI SVET » 26 Aug 2011, 01:12

Malo je 30 dana, 'ajmo 360, zaslužio je toliko... :ajdejebote:

Ovaj, a pre svega OVOLIKI ban je sramota jednog apsolutno sportskog foruma, jer ga je dobio pojedinac koji među onima koji su dali najveći doprinos PDF-u Fudbal, topiku FKP-a i samoj popularnosti ovog foruma, koji je svojim informacijama privlačio armiju novih forumaša crno bele krvi. Što je najcrnje, nudio se da animira masu da učestvuje u fudbalskim kvizovima, tipster takmičenjima, ne bi li podigao zanimaciju za AVANGARDU, a tako mu se vratilo. :nisamodavle: (svaka sličnost sa Stanojem je puka slučajnost).
Dovoljno sam "forumaški upoznao" Kantonu, jasno mi je da je on "vrele krvi", jasna mi je njegova impulsivnost, verujem da je i posle PM dopiske ostao pri svojem "izrečenom mišljenju", koje jeste verovatno za opomenu ili ban, ali 30 dana? :ajdejebote:

Na stranu to što je odgovorio onima koji nisu pre ovog debakla napisali tri smislena fudbalska posta vezana za FKP! :maher:

Zašto ovo pišem? Izuzev samog poštovanja prema dotičnom forumašu, pozabavio bih se ovoj odluci oko bana, i to namerno ovde, a ne tamo gde treba...

Koji me (nas) đavo držite za moderatore, ako nas u ovim situacijama preskačete oko mišljenja za banove na PDF fudbal? Ako sam tu samo da bih editovao YT klipove, obrisao i prebacio par postova, onda lepo recite, da ne gubim vreme bez veze... :roll:
San koji sanjaš sam je samo san. San koji sanjamo zajedno je stvarnost.
User avatar
CRNO BELI SVET
 
Posts: 796
Joined: 15 Mar 2011, 16:26
Location: Novi Sad

Re: Banana Republic

Postby Jovan » 26 Aug 2011, 01:26

Slazem se. Veceras je svima prekipelo, a Kantona je retko kvalitetan forumas.
Jovan
 
Posts: 2162
Joined: 15 Mar 2011, 11:38
Location: Beograd

Re: Banana Republic

Postby Sasa_Beli » 26 Aug 2011, 01:30

Kantona je pre svega odlican covek , godinama se poznajemo. Jednostavno je pukao , kod njega nema zle namere , kaze ti odmah u lice , pa svidjalo ti se to ili ne.

Druga stvar je , sto su pojedinci jedva docekali da likuju i prozivaju coveka. Nisam bio tu dok je sve to trajalo , ali citajuci teme unazad vidim da su padale teske reci.

tesko ce se Kantona vratiti , da se razumemo. Nisam njegov advokat , ali znam kako se oseca i mogu da ga shvatim.
Sasa_Beli
 
Posts: 5673
Joined: 16 Mar 2011, 00:10

Re: Banana Republic

Postby DON » 26 Aug 2011, 01:42

Prebacite na mene pola kazne...

Glupo je ne kazniti ljude koji su isprovocirali ovo, jer su prvo, umesto da traze prave krivce isprozivali momka ni krivog ni duznog...

Zbog par ........ ispastace svi na forumu, jer ovo je najveci gubitak od nastanka foruma...

Da ne bude zabune, kaznu je zasluzio, prekrsio je pravila ali puno je faktora tu, puno je 30 dana, zato bih zamolio da se na mene prebaci pola kazne ili cela, jer da sam ja u tom trenutku bio tu isto bi odreagovao na one prozivke na bilo koga...
User avatar
DON
 
Posts: 19532
Joined: 15 Mar 2011, 10:42

Re: Banana Republic

Postby VMJunior » 26 Aug 2011, 01:46

Sad videh i ovo za Kantonu.. :facepalm:

Steta,velika steta.
Ako mozda cita,da mu se zahvalim za sav doprinos ovom forumu kad smo ga gradili od samog pocetka,pogotovo za pdf fudbal.

Na topik FK Partizan :facepalm: i ne mora da se vraca,ali bih voleo da na ostalim temama pise.
Potpuno razumem njegovu reakciju,kao sto i razumem ban(koji je istina,'previsok' po mom misljenju)..Ja na ulici ne znam kako bih reagovao..Posle vecerasnjeg meca kad bi mi pala roletna..Sta reci..
Pozdrav jos jednom za kvalitetnog forumasa i zahvalnost za veliki doprinos pdf Domaci Fudbal za koji mi ne bi bilo krivo da se vecaras ugasi :facepalm:
User avatar
VMJunior
 
Posts: 14753
Joined: 16 Mar 2011, 13:11
Location: 38000

Re: Banana Republic

Postby Tyrone Spong » 26 Aug 2011, 01:48

Klaudinho wrote:Kantona je pre svega odlican covek , godinama se poznajemo. Jednostavno je pukao , kod njega nema zle namere , kaze ti odmah u lice , pa svidjalo ti se to ili ne.

Druga stvar je , sto su pojedinci jedva docekali da likuju i prozivaju coveka. Nisam bio tu dok je sve to trajalo , ali citajuci teme unazad vidim da su padale teske reci.

tesko ce se Kantona vratiti , da se razumemo. Nisam njegov advokat , ali znam kako se oseca i mogu da ga shvatim.

Ja ga u ni jednom postu nisam opsovao niti uvredio. napisao sam samo ovo "P.S gde si sada Kantona branitelju ovakvog partzana", i time nisam imao nameru da ga isprovociram. vec da cujem koji ce argument sada izneti za ovu bruku veceras. Ono sto je on napisao ne prilici ni jednom forumasu ,a narocito moderatoru. Ja sam rekao da necu vise trolovati temu niti se rapsravljati sa njim, na sta je on odgovorio sa jos vecim uvredama koje me zaista ne doticu i sto se mene tice nije morao da bude banovan, to je njegova sramota da tako pise i treba da ga je stid. Pritom je jednim svojim postom uvredio i jos neke forumase a ne samo mene.

@klaudinho
Verujem da je pukao..a ko nije
A kada bi svako svakome rekao u lice sta ima, gde bi nam kraj bio. I ja sam bio iznerviran zbog tekme i mogao sam da mu uzvratim istom merom, pa nisam.
Sto se mene tice, skinite mu ban nije nikakav problem, stavi on mene na ignore, ja njega i cao.
User avatar
Tyrone Spong
 
Posts: 1037
Joined: 20 Mar 2011, 17:19

Re: Banana Republic

Postby MorningGlory » 26 Aug 2011, 01:49

Prestrogo
Djumicu mars iz svetinje
User avatar
MorningGlory
 
Posts: 9592
Joined: 15 Mar 2011, 18:38

PreviousNext

Return to Avangarda.in

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 12 guests