Board index Forum Avangarda.in

Banana Republic

Re: Banana Republic

Postby AirBall » 08 Jul 2011, 22:58

jedaj - 10 dana

Ponavljanje prekrsaja nakon opomene, vredjanje, provociranje, trolovanje, spamovanje, flejmovanje

Ukoliko se prekrsaj bude ponovio kazna ce se povecati...
''A ko su oni tudjim slugama da sude''
User avatar
AirBall
 
Posts: 106301
Joined: 14 Mar 2011, 22:22

Re: Banana Republic

Postby KKP » 09 Jul 2011, 00:28

Ne mogu da verujem da je jedaj banovan. Propustio sam "šorku"... :lol:
User avatar
KKP
 
Posts: 9672
Joined: 09 May 2011, 22:26

Re: Banana Republic

Postby Goca_64 » 09 Jul 2011, 01:59

Sme li se znati na kojoj je temi jedaj banovan? Ja ga pratim samo na Tenisu, a tamo nije, smatram, napravio nista od navedenog. Ne govorim ovo zato sto se generalno slazem sa njime na konkretnoj temi, vec zato sto nisam videla nista sto bi mi licilo na gore navedene razloge za ban. Ako sam propustila nesto u odsustvu, ako ste nesto brisali, mozda... bila bih zahvalna na odgovoru.
"Ja sam ono što nema cenu - pošten i siromašan"
M. Selimović
"Sve ce proći. Ali, kakva je to utjeha?
Proći će i radost, proći će i ljubav, proći će i život.
Zar je nada u tome da sve prođe? "
M. Selimović
User avatar
Goca_64
 
Posts: 752
Joined: 04 Jun 2011, 13:39
Location: Prestonica

Re: Banana Republic

Postby Monsieur Poirot » 09 Jul 2011, 02:36

Liv wrote:Jedaj,
jasno nam je da ne volish Nadala i to je tvoje pravo, ali teshko da mozhe da se diskutuje s tobom kad koristish takav rechnik. Tvoje je da mislish da je netalentovan, zemljoradnik i Tonijev projekat, ali termine kao "zaostalo dete" i "buduci invalid" zaobidji.


Nakon ovog posta u prepisci se na ovaj nacin obratio Liv

Ja sam se lijepo izvinuo a ti si postala slijepa sa visine i zato nastavi da uzivas u svom kavezu ja ti necu smetati.
Ovim postom si sasvim dovoljno rekla o sebi i jedino sto ti mogu reci na taj primitivi glas sa visine je grubo DIMI.


Nakon ovoga je bio samo upozoren, ali posto je u slicnom tonu poceo da komunicira i sa Delester, usledila je kazna.
"If anyone could've drunk the poison cocktail, it could've been me..

H.P. "And there is a possibility even more terrible, mademoiselle.. IT COULD'VE BEEN ME...
User avatar
Monsieur Poirot
 
Posts: 829
Joined: 18 Mar 2011, 15:37
Location: Belgium, not France

Re: Banana Republic

Postby Goca_64 » 09 Jul 2011, 03:11

Monsieur Poirot wrote:

Ja sam se lijepo izvinuo a ti si postala slijepa sa visine i zato nastavi da uzivas u svom kavezu ja ti necu smetati.
Ovim postom si sasvim dovoljno rekla o sebi i jedino sto ti mogu reci na taj primitivi glas sa visine je grubo DIMI.


Nakon ovoga je bio samo upozoren, ali posto je u slicnom tonu poceo da komunicira i sa Delester, usledila je kazna.


Hvala, Poirot
... svejedno ce mi njegovi postovi nedostajati, jer ipak smatram da ima dovoljno strucnosti da pise na toj temi.
"Ja sam ono što nema cenu - pošten i siromašan"
M. Selimović
"Sve ce proći. Ali, kakva je to utjeha?
Proći će i radost, proći će i ljubav, proći će i život.
Zar je nada u tome da sve prođe? "
M. Selimović
User avatar
Goca_64
 
Posts: 752
Joined: 04 Jun 2011, 13:39
Location: Prestonica

Re: Banana Republic

Postby mastro mostro » 09 Jul 2011, 12:32

Nakon što je sa puno stručnih argumenata, elana za dokazivanje i strpljenja za raspravu, izdominirao u diskusiji oko Rafe, gde nisam video da je neko uspeo kontraargumentima da mu se suprostavi, Jedaj je, kažnjen sa 10 dana bana... valjda da bi se otresao sa tenisa i tema ponovo bila oslobođena za paušalna (i često naivno navijačka) postiranja.

Veoma mi je žao što ste čibovali jednog od najstručnijih poznavalaca tenisa, čije sam iscrpne i analitičke postove sa uživanjem čitao, posebno što nisam uvideo elemente za toliku bančinu, niti sam u njegovom plahovitom načinu ophođenja otkrio bilo šta novo ili već nepročitano na pdf-u košarka... ili su u pitanju različiti aršini? Opet.
User avatar
mastro mostro
 
Posts: 868
Joined: 15 Mar 2011, 19:01

Re: Banana Republic

Postby Starsica » 09 Jul 2011, 17:23

Nisu u pitanju dupli arsini. Nije on banovan zato to sto ne voli Rafu, nego zato sto je raspravu preneo na licni nivo, i uvredio forumasicu, koja je pride i moderator.
Novi pristup učenju engleskog jezika, bez učenja gramatike i dosadnih časova, učenje jezika kroz konverzaciju. Potrebno je minimalno znanje jezika, sve ostalo prepustite meni :D
Stars drži časove engleskog, poruka u inboks za dogovor. Cimanje stop :D
User avatar
Starsica
 
Posts: 6964
Joined: 05 Jun 2011, 14:35

Re: Banana Republic

Postby 71:70 » 09 Jul 2011, 19:59

Mislim da to sto je moderator ne bi trebalo da menja stvari. ako je zasluzio ban-ok,ali ako je banovan zato sto je neko pride i moderator je prilicno glupo!
User avatar
71:70
 
Posts: 15453
Joined: 15 Mar 2011, 16:24
Location: Gde god ti da igras...

Re: Banana Republic

Postby Liv » 09 Jul 2011, 20:24

Ne, on nije banovan jer je uvredio moderatora (mene). Zapravo se mozhe reci da je imao srecu da je uvredio mene koja sam moderator i da mu je tu progledano kroz prste iako je bio vishe nego bezobrazan, vec zato shto je i posle opomene i privatne prepiske u kojoj je zamoljen da prestane s tim nachinom komunikacije nastavio. Lik ima veliki problem s komunikacijom i na tenisu mu nece prolaziti nachin deklarisanja sagovornika na koji je navikao.

@ mastro mostro
Shto se struchnosti tiche - to shto neko ne voli Nadala i uhvatio se jednog argumenta koji vrti u krug vishe govori o flejmovanju nego o kvalitetnoj diskusiji. Veruj mi da imamo dosta ljudi koji mogu ozbiljne analize da pishu. Medjutim, iskusni forumashi ce takvu diskusiju s nekim ko toliko jednosmerno gleda na stvari jednostavno preskochiti narochito kad svaki drugachiji pogled on karakterishe kao 'slepilo'.
Liv
 
Posts: 4767
Joined: 04 Jun 2011, 19:06

Re: Banana Republic

Postby 71:70 » 09 Jul 2011, 21:05

ok. nisam pratio desavanja, ali mi je zasmetalo to sto je neko pomenuo uvredu moderatora kao vrlo bitan razlog banovanja.
User avatar
71:70
 
Posts: 15453
Joined: 15 Mar 2011, 16:24
Location: Gde god ti da igras...

Re: Banana Republic

Postby irriducibili » 18 Jul 2011, 23:38

+CCCC+ trajno

Ocigledno je promasio mesto...

Post pun bljutavih vulgarnosti je obrisan...
irriducibili
 
Posts: 24900
Joined: 14 Mar 2011, 23:13

Re: Banana Republic

Postby irriducibili » 23 Jul 2011, 17:31

Torshavn 14 dana

Vredjanje i posle upozorenja moderacije, neprimereno obracanje moderaciji...
irriducibili
 
Posts: 24900
Joined: 14 Mar 2011, 23:13

Re: Banana Republic

Postby M.S. » 25 Jul 2011, 11:00

Zanimljivo kako nam je stručno uglavnom ono sa čim se slažemo. To što mu niko nije uputio kontraargument (a nije baš da nije, kido je napisao sjajan post) je zato što deli diskvalifikacije ad hoc. Što se mene tiče, mogao je slobodno da nastavi tim stilom i ne dobije ban, samo čisto sumnjam da bi imao drugare za polemiku.

Iz moje perspektive, on nije objasnio ništa. A daleko od toga da sam fan objekta analize, čak naprotiv. Jednako me je uverio kao i oni koji godinama dokazuju da je Novak netalentovan, a Nadal najbolji svih vremena.
Najbolji je režim za sve ljude. Najgori su ljudi za sve režime.
User avatar
M.S.
 
Posts: 3210
Joined: 04 Jun 2011, 19:32

Re: Banana Republic

Postby Goca_64 » 27 Jul 2011, 01:32

Objasnio je on dosta toga glede tehnickih detalja kada su pojedini Nadalovi udarci u pitanju... a to ne kazem zato sto se sa njim generalno slazem.
Bez obzira na njegov ton, ipak je bilo stosta da se procita... iz moje "slagajuce" perspektive
"Ja sam ono što nema cenu - pošten i siromašan"
M. Selimović
"Sve ce proći. Ali, kakva je to utjeha?
Proći će i radost, proći će i ljubav, proći će i život.
Zar je nada u tome da sve prođe? "
M. Selimović
User avatar
Goca_64
 
Posts: 752
Joined: 04 Jun 2011, 13:39
Location: Prestonica

Re: Banana Republic

Postby M.S. » 27 Jul 2011, 07:17

Upravo tako. Iz tvoje i mm-ove perspektive. Znam te i znam da nemaš kompleks boga, a znamo obe kako su stvari završavale u takvim kardinalnim slučajevima nastupa na forumu. Zašto Nadal ne zna da igra tenis može se "objasniti" i bez diskvalifikacija.

Moje je da se ne složim niti sa tim, niti sa stavom da je goat. Naprotiv, ta dva granična mišljenja apsolutno su mi strana (i jednako neprihvatljiva). Ne mora nužno da znači da nemam pojma o tenisu. A možda i mora. S druge stran mi nije smetalo (niti mi nadalje smeta, naprotiv) njegovo prisustvo na forumu (nije ni prvi ni poslednji sveznajući u našim redovima), ali modovi najbolje znaju kakvu su komunikaciju ostvarili sa njim i da li se u konkretnom slučaju moglo sarađivati ili ne.
Najbolji je režim za sve ljude. Najgori su ljudi za sve režime.
User avatar
M.S.
 
Posts: 3210
Joined: 04 Jun 2011, 19:32

PreviousNext

Return to Avangarda.in

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 15 guests