Board index Forum Avangarda.in

Banana Republic

Re: Banana Republic

Postby Sasa_Beli » 27 Jul 2011, 10:36

Jedini pravi GOAT je Roger Federer :D
Sasa_Beli
 
Posts: 5673
Joined: 16 Mar 2011, 00:10

Re: Banana Republic

Postby jedaj » 28 Jul 2011, 22:37

Jedan,jedini i najveci teniser do kraja ovozemaljskog zivota.........veliki ROGER.

Vidim iz prethodnih postova da se jos ne stisava oluja povodom mog bana i zelja da se predstavim kao neki forumski manijak.
Zasto ste tako okrutni prema meni i to sve zbog jednog neprimjerenog glagola.
Ono sto sam cvrsto tvrdio u ranijim postovima tvrdim i sada i samo zelim da kroz dijalog budem potucen do nogu i da se
te tvrdnje pokusaju pobiti.Sveznalica vas ceka na teniskim diskusijama i slobodno dodjite.........ne ujedam :lol: .
User avatar
jedaj
 
Posts: 3041
Joined: 17 Mar 2011, 12:24

Re: Banana Republic

Postby Milutinov Tata » 29 Jul 2011, 15:25

jedaj wrote:Jedan,jedini i najveci teniser do kraja ovozemaljskog zivota


Cijeg :biggrin:
#10 Gracias Dios, por el fútbol, por Maradona, por estas lágrimas.

#8 #24

OI 2016/2021
SP 2009/2015
EP 2006/2012/2014/2016/2018
SK 2010/2014
SL 2007/2008/2010/2011/2013/2014/2015/2016/2017/2019
MI 2009/2018

OSVOJILI SMO SVEEEEEE!!!
User avatar
Milutinov Tata
 
Posts: 29718
Joined: 05 Jun 2011, 04:16
Location: Back to Serbia!

Re: Banana Republic

Postby M.S. » 29 Jul 2011, 22:52

ma naravno. ja uopšte ne mislim da ujedaš :D . čak ni nisam neki zagovornik bana sem za teške uvrede, a toga nije bilo.

eto, i za mene je Rodžer najveći svih vremena :) . moraće neko dobrano da zasuče rukave i uzme 4+ slema (kako ko u stvari) da bi takvo nešto došlo u pitanje. pritom, i sami slemovi moraju biti demokratski raspoređeni.
Najbolji je režim za sve ljude. Najgori su ljudi za sve režime.
User avatar
M.S.
 
Posts: 3210
Joined: 04 Jun 2011, 19:32

Re: Banana Republic

Postby Liv » 29 Jul 2011, 23:14

jedaj wrote:Zasto ste tako okrutni prema meni i to sve zbog jednog neprimjerenog glagola.

Ajde shto ovi koji nisu videli tvoju poruku meni jer je obrisana ne znaju o chemu se radi, ali shto se ti pravish blesav? Znash jako dobro da se ne radi o jednom glagolu. Kako god, ta pricha je zavrshena, ne razumem potezanje iste opet.

M.S. wrote:ma naravno. ja uopšte ne mislim da ujedaš :D . čak ni nisam neki zagovornik bana sem za teške uvrede, a toga nije bilo.

Bilo je.
Liv
 
Posts: 4767
Joined: 04 Jun 2011, 19:06

Re: Banana Republic

Postby jedaj » 30 Jul 2011, 00:15

Liv wrote:
jedaj wrote:Zasto ste tako okrutni prema meni i to sve zbog jednog neprimjerenog glagola.

Ajde shto ovi koji nisu videli tvoju poruku meni jer je obrisana ne znaju o chemu se radi, ali shto se ti pravish blesav? Znash jako dobro da se ne radi o jednom glagolu. Kako god, ta pricha je zavrshena, ne razumem potezanje iste opet.

M.S. wrote:ma naravno. ja uopšte ne mislim da ujedaš :D . čak ni nisam neki zagovornik bana sem za teške uvrede, a toga nije bilo.

Bilo je.

Ajde neka se postavi tvoj post i zatim moj odgovor na tvoj pa da ljudi vide o cemu se radi.
Osim nedolicnog glagola ja tebi nista ruzno nisam rekao i ti to dobro znas,a to sto vi branite necije neznanje stvarno nije
moj problem.Kaznjen sam i dostojanstveno sam to prezivio mada sam bio spremio veliki govor po pitanju toga ali
shvatajuci kako neke stvari funkcionisu nisam imao zivaca da ponovo ulazim u polemiku.Sve vas kao i naravno tebe
Liv vrlo rado cekam na teniskim diskusijama da sukobljavamo nasa misljenja.Ipak mislim da nisam toliko los koliko
zelite da me predstavite a to mi i moja zena kaze............. :cheers: .
User avatar
jedaj
 
Posts: 3041
Joined: 17 Mar 2011, 12:24

Re: Banana Republic

Postby jedaj » 30 Jul 2011, 00:19

M.S. wrote:ma naravno. ja uopšte ne mislim da ujedaš :D . čak ni nisam neki zagovornik bana sem za teške uvrede, a toga nije bilo.

eto, i za mene je Rodžer najveći svih vremena :) . moraće neko dobrano da zasuče rukave i uzme 4+ slema (kako ko u stvari) da bi takvo nešto došlo u pitanje. pritom, i sami slemovi moraju biti demokratski raspoređeni.

:bravo:
User avatar
jedaj
 
Posts: 3041
Joined: 17 Mar 2011, 12:24

Re: Banana Republic

Postby M.S. » 30 Jul 2011, 13:06

Liv, sorry, jesam pročitala veći deo diskusije, mislim čak da jesam i taj odgovor tebi i sećam se barem duha svega. Nije se ni meni dopao ton, što i rekoh gore. Takođe ne znam tok privatne prepiske, a našu moderaciju načelno podržavam i do sada nemam zamerke na rad, naprotiv. Jedino se razilazimo u shvatanju "težih uvreda", ali to i nije toliko bitno.

Jedaj, ja nemam ništa protiv sučeljavanja stavova i unapred im se radujem, ali mi je lično dosta teško, ako ne i nemoguće, da polemišem na radikalno izvučene teze, neke od tih sam već pomenula gore. Takođe, protivnik sam nastupa u kome bih neslaganje sa tim radikalnim stavovima nazvala neznanjem. Diskusija ne postoji ako joj pristupamo sa pozicije "učenik-učitelj" i pozicije sveznanja ili neznanja ;) .
Najbolji je režim za sve ljude. Najgori su ljudi za sve režime.
User avatar
M.S.
 
Posts: 3210
Joined: 04 Jun 2011, 19:32

Re: Banana Republic

Postby AirBall » 04 Aug 2011, 15:29

kocic 2 nedelje

Nakon brda upucenih molbi da prestane s provokacijama nastavio je u istom duhu oglusavajuci se na molbe moderatora da prestane...

Da je to radio u Kezmanovoj temi ne bi bilo sankcionisano, ali citav dan troluje zvanicni topik FKP...
''A ko su oni tudjim slugama da sude''
User avatar
AirBall
 
Posts: 106319
Joined: 14 Mar 2011, 22:22

Re: Banana Republic

Postby Torshavn » 06 Aug 2011, 20:58

Zasto sam ja banovan na pravdi Boga -cak dve nedelje? Jos mi niste odgovorili na poruke ... (hofstede i sl.)
Vojvodina jedna jedina, pola bela pola crvena ...

Nasa istorija je jebala kevu Ajnstajnu mnogo pre neutrina. U Srbiji je proslost neizvesnija od buducnosti, ali to nije razlog da svaku izmisljotinu proglasavamo za istinu. OFK nije BSK.
User avatar
Torshavn
 
Posts: 643
Joined: 17 Mar 2011, 21:29

Re: Banana Republic

Postby AirBall » 06 Aug 2011, 21:55

Torshavn wrote:Zasto sam ja banovan na pravdi Boga -cak dve nedelje? Jos mi niste odgovorili na poruke ... (hofstede i sl.)


1) Banovan si jer se nisi ponasao u skladu sa forumskim pravilima i drugog clana si uvredio na licnoj osnovi, a to su neke stvari preko kojih se vrlo tesko prelazi na ovom forumu

2) hofstede nick ti je obrisan iz baze, jer je kloniranje na forumu zabranjeno...
''A ko su oni tudjim slugama da sude''
User avatar
AirBall
 
Posts: 106319
Joined: 14 Mar 2011, 22:22

Re: Banana Republic

Postby AirBall » 19 Aug 2011, 15:47

Moebius i Kezman po 7 dana, jer nakon mora upozorenja da vise ne provociraju na zvanicnim topicima Zvezde nisu uspeli da se smire...

Oboje su imali poslednje opomene pred ban pre ovoga...
''A ko su oni tudjim slugama da sude''
User avatar
AirBall
 
Posts: 106319
Joined: 14 Mar 2011, 22:22

Re: Banana Republic

Postby Riquelme » 19 Aug 2011, 17:46

FMP CZBGD nema zvanicni topic odnosno svi od reda troluju na topcu Pavloviceve Zvezde ... Moebius i Keza (inace sasvim korektni forumashi)su se samo uklopili u taj haos ... Moj predlog je da se otvoriti zvanican topic i zatvorenici puste na uslovnu , ubedjen sam da ce malo prikociti kada vide da je topic stvarno zvanican (ozbiljan)...
User avatar
Riquelme
 
Posts: 1974
Joined: 15 Mar 2011, 14:19
Location: Dorcol

Re: Banana Republic

Postby jedaj » 19 Aug 2011, 17:50

Riquelme wrote:FMP CZBGD nema zvanicni topic odnosno svi od reda troluju na topcu Pavloviceve Zvezde ... Moebius i Keza (inace sasvim korektni forumashi)su se samo uklopili u taj haos ... Moj predlog je da se otvoriti zvanican topic i zatvorenici puste na uslovnu , ubedjen sam da ce malo prikociti kada vide da je topic stvarno zvanican (ozbiljan)...

:bravo:
User avatar
jedaj
 
Posts: 3041
Joined: 17 Mar 2011, 12:24

Re: Banana Republic

Postby AirBall » 19 Aug 2011, 17:56

Samo jedna stvar da bude jasna, oni nisu banovani zbog danasnjeg provociranja, vec zbog toga sto su to u vise navrata ponavljali, a upozoreni su da ukoliko nastave da ce sledeci put biti sankcionisano...
''A ko su oni tudjim slugama da sude''
User avatar
AirBall
 
Posts: 106319
Joined: 14 Mar 2011, 22:22

PreviousNext

Return to Avangarda.in

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 51 guests