Board index Forum Avangarda.in

Avangardni kutak

Re: Avangardni kutak

Postby Фантом » 07 Nov 2018, 21:04

-Meni je ovaj we_clearblue dizajn odlican, bilo bi dobro da je responsive zbog telefona, ali i kad bi se menjalo bilo bi dobro da se zadrzi ovakav minimalisticki izgled
Spoiler: pokaži
nisam siguran da sam iskoristio pravi pojam ali valjda se razumemo

-Ja sam isto za te pluseve ali ne bas u bukvalno smislu da se vidi reputacija, vec vise da se napravi neka formula sa tim na kojoj temi/oblasti je forumas dobio pluseve i da posle odredjenog broja dobije neku titulu/opis, tipa getovski gejpeder, EPL fanatik, automoto manijak, i sta ja znam, moze od toga da se napravi fina prica.

- Imam dva predloga za banovanje,
*prvi koji verovatno moze da se odradi, jeste da se korisniku koji je banovan ostavi PP sa citiranim postom i razlogom zbog kog je banovan.
*drugi verovatno ne toliko izvodljiv jeste da se ljudi banuju samo za bas teske prekrsaje, raspirivanje mrznje, pretnje itd te zajebane stvari, dok za ovo trolovanje forumas popije mutiranje, znaci moze da prati forum, ali ne moze da salje poruke ili da ostavlja postove.

Ovo drugo mi je proslo kroz glavu tokom duze banane, mutiranje je bolje da se zadrze ljudi na forumu jer se izgubi rutina kada je sve otezano, nemas opcije za procitaj nove postove, nemas IL i generalno pocne da se gubi interesovanje narocito ako je duzi preiod u pitanju.

-Neko je pomenuo i to je dobar predlog da se nekim temama promeni ime, tipa bivsi treneri tu se uvek izgubim koja sekcija je u pitanju kao i vesti i aktuelnosti.
дошао да вређа
User avatar
Фантом
 
Posts: 5421
Joined: 12 Oct 2016, 12:43

Re: Avangardni kutak

Postby Juancho » 07 Nov 2018, 21:09

Eto predložili su ljudi za mobilnu verziju, odličan predlog ako može da se odradi.
Oligarhstars wrote: Sine sad ti najozbiljnije kazem za ovaj post da te nadjem ne bi ti cela teretana pomogla u koju ides...
User avatar
Juancho
 
Posts: 2054
Joined: 22 Jun 2017, 19:01

Re: Avangardni kutak

Postby bhc_comp » 07 Nov 2018, 21:11

Ovo oko obrazlozenja bana zaboravite, premalo ljudi odrzava forum i da bi se pored milion obaveza i pisala objasnjenja zbog cega je neko banovan, a da se ne lazemo, retko kad neko popije neopravdan ban i u vecini slucajeva je isti i sam svestan zbog cega je banovan.
teglica wrote:Ja imam privilegiju da kritikujem i Ostoju

jedno ime wrote:Veliki Dule objasnio malom kariju
User avatar
bhc_comp
 
Posts: 15656
Joined: 01 Nov 2013, 14:26

Re: Avangardni kutak

Postby Dr Arslanagic » 07 Nov 2018, 21:13

Ja ne razumem zasto bi nekome smetalo sta drugi clan foruma pise?
I jos da te to nervira.
Decja posla.

Ne treba nikome nista preterano zabranjivati, osim ako se bas neko novi pojavi na forumu sa izrazenom tendecijom patkometrije moj tata je jaci od tvog.

Ovi ostali nek pisu koliko im volja, to vise govori o njima.

Sto kaze admiral, pisite strucne i pametne postove, i necete imati problema, a ni ti patkometristi nece imati sa kim da se raspravljaju.

Dakle glede politike udaljavanja sa foruma, bana, na stranu sto mi je neverovatno da neko ima potrebu da se ubedjuje koji je tim od dve komunisticke tvorevine ispravniji, ja bih sankcionisao samo novopridosle koji su se samo iz tog razloga registrovali.

Sve ostalo je jako tesko za sprovesti i samo stavlja ogroman teret na ledja moderacije.
Митрополит Михаило у свом говору поводом 500. годишњице Косовске битке, молио је кнеза Лазара: „Да помогнете својим молитвама пред престолом Праведнога Бога, да се обнови Српска Царевина, да се уједини раскомадани народ српски“.
User avatar
Dr Arslanagic
 
Posts: 13371
Joined: 20 Apr 2015, 19:27

Re: Avangardni kutak

Postby Pit Bull » 07 Nov 2018, 21:15

Obrazlaganje banova ili makar postova jeste okej i licno mislim da je posteno da svako zna zbog cega je banovan.

Problem je samo sto se onda svi nakace na privatne poruke i svi traze dodatna objasnjenja kad im prodje ban, pa onda dokazuju da je nekima progledano kroz prste za slicne stvari, a desi se da moderacija ne moze sve da vidi i onda je logicno da se neko nekada provuce.
▒▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒
User avatar
Pit Bull
 
Posts: 58234
Joined: 08 Jan 2013, 04:32

Re: Avangardni kutak

Postby Lee7 » 07 Nov 2018, 21:21

Mislim da je dovoljno neka tema da se otvori posebna i da se tu kače samo razlozi bana.
Ja pojma nemam zašto sam banovan a kada sam na kasini pitao post je obrisan a odgovor nisam dobio.
"Kad nepravda postane zakon, otpor je tvoja dužnost!"
User avatar
Lee7
 
Posts: 2449
Joined: 17 Jan 2016, 00:59
Location: Nova Varoš, Srbija

Re: Avangardni kutak

Postby JNA » 07 Nov 2018, 21:22

A šta vas muči kod telefona ?

Kod mene je to sve ok, telefon, tablet, komp.
User avatar
JNA
 
Posts: 8823
Joined: 18 May 2017, 13:32

Re: Avangardni kutak

Postby grobar_Zvornik » 07 Nov 2018, 21:24

Фантом wrote:-Neko je pomenuo i to je dobar predlog da se nekim temama promeni ime, tipa bivsi treneri tu se uvek izgubim koja sekcija je u pitanju kao i vesti i aktuelnosti.


Тај сам. :okk:




Европска кошарка
- Вести догађаји актуелности, Турска лига, Повреде, изостанци - Инђури рипорт, Остале лиге широм Европе, Млади таленти Европе, Пољска лига

Репрезентације - Вести, актуелности, догађаји, Репрезентације Хрватске, Репрезентације Литваније, Репрезентације Бих, Репрезентације Хрватске, Репрезентације ЦГ, Репрезентација Словеније, Репрезентација Француске, Репрезентација Шпаније, Грчке, Италије, Уса, Русије, Турске...

Млађе категорије - Млађе категорије, У16, У18, У20, Јуниорска и кадетска лига, Универзитетска Репрезентација Србије, Јуниорска Евролига.

Домаћи фудбал - Млади тимови У16, У18, Бивши играчи, тренери и функционери Партизана, Бивши играчи и тренери Црвене Звезде, Куп Србије, Вечити дерби, Ниже лиге Србије.

Светски и европски фудбал - Лига Шампиона, Енглеска лига, Шпанска лига, Италијанска лига, Француска лига, Остале лиге широм света, Премијер лига БиХ, Немачка лига, Тренери, Предсезона

Репрезентативна такмичења - Млада репрезентација Србије, Вести, актуелности..., Репрезентација Црне Горе, Репрезентација Хрватске, Репрезентација БиХ.

Рукомет - Евролиге, такмичења и трансфери и остало
"Партизане мој - остани ми велики и силан и никада не престани да сањаш! Дани славе ће се наставити и на овом и на европском нивоу....ти си моја љубав права,моја крв, моја кућа и породица.. " Joffrey Lauvergne

32 ГОДИНЕ ПОНОСНА И СЛАВНА!
User avatar
grobar_Zvornik
 
Posts: 31474
Joined: 26 Oct 2013, 23:24

Re: Avangardni kutak

Postby Buzz » 07 Nov 2018, 21:25

Ja sam na forumima sto muzickim, gejmerskim, sportskim od 2005 god. i ovo je prvi forum koji je prestao sa obrazlozenjem za ban, nije da cu sad zbog toga napustiti ovo super mesto ili slicno, ali ovim cinom se daje prevelika moc adminima i ne moze da se isprati kad ko i zasto nekog banuje.
Last edited by Buzz on 07 Nov 2018, 21:26, edited 1 time in total.
User avatar
Buzz
 
Posts: 9484
Joined: 10 Jun 2014, 16:17

Re: Avangardni kutak

Postby bhc_comp » 07 Nov 2018, 21:26

JNA wrote:A šta vas muči kod telefona ?

Kod mene je to sve ok, telefon, tablet, komp.

Na telefonu izgleda kao desktop verzija sajta ukoliko sam ne promenis na mobilnu verziju. Ranije bi se automatski menjala verzija foruma u zavisnosti od toga da li pristupas sa racunara ili telefona, odnosno tableta.
teglica wrote:Ja imam privilegiju da kritikujem i Ostoju

jedno ime wrote:Veliki Dule objasnio malom kariju
User avatar
bhc_comp
 
Posts: 15656
Joined: 01 Nov 2013, 14:26

Re: Avangardni kutak

Postby DON » 07 Nov 2018, 21:30

Ja sam kratko na forumu i realno mi je sranje...

U sustini ne bih nesto puno menjao. Naucio sam koga citam redovno, od koga ponekad mogu nesto pametno da cujem, a i ko mi je realno nebitan i smarac, lepo na IL i sve je super. Sad mi je nesto mnogo draze da citam, mada mi se ne svidja u poslednjih par godina sta vidim, tj jbg Partizan nam je pao, a tako i sve oko njega, pa i pojacana patetika, mrznja i neka prepucavanja, nadmetanje cija je ljubav veca ili stav ispravniji, sto mi je apsurdno, posebno medju nama navijacima, a svi smo ovde subjektivni i nerealni. Neka pise ko sta hoce, nek preteruje i troluje, ako ti se ne svidja, preletis i cao. A ne odmah cigani rsbovci, grobari ne znam ni sam sta vise, ajde, uzivajte i pisite o lepim stvarima i napravite sebi lep svet ovde, jer se moze, toliko je dobar forum, uradis filter i cao. Kao i u zivotu.

Aira i ekipu ne znam licno, ali radite super posao, cak i kad gluposti pisete. Samo cepajte i ne menjajte se, kome odgovara kakvi smo, super, kome ne jbg idi dalje.

I vratite temu Navijaci ako moze, ako ne onda budite obazrivi, brisite sve oko toga, bas iz razloga zbog koga ste i temu ukinuli.

Meni je na telefonu super ova plavo bela verzija sa crvenim kad se pojavi post ili poruka.
User avatar
DON
 
Posts: 19536
Joined: 15 Mar 2011, 10:42

Re: Avangardni kutak

Postby Milutinov Tata » 07 Nov 2018, 21:31

grobar_Zvornik wrote:Рукомет - Евролиге, такмичења и трансфери и остало


Odradjeno
#10 Gracias Dios, por el fútbol, por Maradona, por estas lágrimas.

#8 #24

OI 2016/2021
SP 2009/2015
EP 2006/2012/2014/2016/2018
SK 2010/2014
SL 2007/2008/2010/2011/2013/2014/2015/2016/2017/2019
MI 2009/2018

OSVOJILI SMO SVEEEEEE!!!
User avatar
Milutinov Tata
 
Posts: 29714
Joined: 05 Jun 2011, 04:16
Location: Back to Serbia!

Re: Avangardni kutak

Postby kizami88 » 07 Nov 2018, 21:43

bhc_comp wrote:Ovo oko obrazlozenja bana zaboravite, premalo ljudi odrzava forum i da bi se pored milion obaveza i pisala objasnjenja zbog cega je neko banovan, a da se ne lazemo, retko kad neko popije neopravdan ban i u vecini slucajeva je isti i sam svestan zbog cega je banovan.

Evo da odgovorim Air-u za onaj pocetni post, i to dela koji se odnosi na admine i ujedno da tebe pitam kroz primer ovo za tzv. neopravdane banove.
Dakle kada ste otpustili nekog igraca, ne mogu da setim kog, ja sam napisao da vekamo da vidimo sta kaze Cova, koliko ste sada zaradili i popio sam ban.
Ne samo da nisam prvi koji je provukao ovu posalicu, nego je ona toliko benigna u odnosu na neke druge da nemam reci.
Evo javno mi reci razlog.
A ovo je jedan od razloga zasto sam u svom postu pomenuo admine i da tu poziciju treba da dobiju odgovorni ljudi, a ne osobe koje imaju dvostruke arsine i koje, sto vec neko rece, dele banove zato sto im nije dan, ne dele misljenje ili u krajnjem skucaju, moze im se.
User avatar
kizami88
 
Posts: 4517
Joined: 28 May 2013, 10:39

Re: Avangardni kutak

Postby Inzaghi » 07 Nov 2018, 21:46

Nisam citao prethodne strane, dajte idi na prvi neprocitan post kada se ide na "view new posts".
"да једна мала група људи није хтела да одустане..."
User avatar
Inzaghi
 
Posts: 17421
Joined: 16 May 2012, 10:42
Location: На терену у блоку

Re: Avangardni kutak

Postby AirBall » 07 Nov 2018, 21:51

Ne sumnjam da je svako osetio nekad nepravdu, ali poenta moje price nije da se ne desavaju izolovani slucajevi vec da nisu tendenciozni...

Banovi se ne objavljuju zbog iskustva koje smo imali sa istim, i tu postoje odredjene klanovske podele i cim ''padne bratic'' odmah dolazi ekipa da ga brani, da napada zlu moderaciju, da se to preliva na ostale topike i na kraju umesto jednog dodje do 5 banova...

To je jednostavno tako...

Evo npr forumski kalimero Cekicar...

Klonirao se 10 puta, bilo mu je trajno banovano bar 7-8 naloga i dalje svaki dan zapeva nepravda, nepravda..

Skinem coveku 2 puta trajni ban, a on nakon toga jos jace...

Jednostavno mi nismo humanitarna ustanova i nemamo ni vremena, ni zivaca da po citav dan sudimo u sitna crevca...

Svaki stariji forumas zna sta moze, a sta ne moze i ko god kaze drugacije zna da ne govori istinu...

Ovo je u pocetku bilo osmisljeno kao sportski forum i super funkcionise kad je leto, kad se prate reprezentacije, svetska i evropska prvenstva, cim dodje do klubastva spasavaj se ko moze...
''A ko su oni tudjim slugama da sude''
User avatar
AirBall
 
Posts: 106318
Joined: 14 Mar 2011, 22:22

PreviousNext

Return to Avangarda.in

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 29 guests