Board index Forum Avangarda.in

Avangardni kutak

Re: Avangardni kutak

Postby John Doe » 08 Nov 2018, 10:09

Trebalo bi da se malo bolje prikaže primljena poruka, nekad prođe 2 dana da ni ne primetim da imam poruku u inboksu. Možda neki popap ili da se obeleži drugom bojom.
Što se tiče banovanja isto tako mislim da bi u nekim slučajevima bilo lepo da se ljudi prvo upozore. Ako vas je blam sa svojih acc, uvedite admin acc.
User avatar
John Doe
 
Posts: 12503
Joined: 09 Sep 2012, 12:06

Re: Avangardni kutak

Postby Vesely.24 » 08 Nov 2018, 10:13

John Doe wrote:Trebalo bi da se malo bolje prikaže primljena poruka, nekad prođe 2 dana da ni ne primetim da imam poruku u inboksu. Možda neki popap ili da se obeleži drugom bojom.
Što se tiče banovanja isto tako mislim da bi u nekim slučajevima bilo lepo da se ljudi prvo upozore. Ako vas je blam sa svojih acc, uvedite admin acc.

Ima popap za poruke, iskoči obaveštenje kada primim poruku.

Korisnički Kontrolni Panel/Podešavanje foruma/Obavesti me o novim privatnim porukama
Grobari, Grobari, 'ajmo svi uglas, Rade Zagorac jedan je od nas!
User avatar
Vesely.24
 
Posts: 1609
Joined: 04 Feb 2016, 00:37

Re: Avangardni kutak

Postby John Doe » 08 Nov 2018, 10:38

Nisam imao pojma... Hvala.
User avatar
John Doe
 
Posts: 12503
Joined: 09 Sep 2012, 12:06

Re: Avangardni kutak

Postby medjutim » 08 Nov 2018, 12:15

Čak i ako nemate kad da objasnite da je neko banovan, napišite da jeste banovan, pošto je alternativa da samo jednom primetiš da nekog nema a ne znaš zašto.

Kako ja sad da znam npr da li se Pera Mitić naljutio na grobare cigane pa otišao, ili secira postove negde drugde jer je ovde banovan?
Sačuvaj me bože srpskog junaštva, hrvatske kulture i legendi Partizana
User avatar
medjutim
 
Posts: 13524
Joined: 16 Jun 2011, 00:21
Location: La Tour-de-Peilz, Suisse / Paraćin, Srbija

Re: Avangardni kutak

Postby Buzz » 08 Nov 2018, 13:02

Arhivirajte prvenstvo u Rusiji.

Sto se tice ban teme, Medjutim je lepo konstantovao, odjednom se izgube neki clanovi bez objasnjenje, ne znam da li je banovan i na koliko ili je prestao da pise. Ban tema ne treba biti otkljucana za sve članove, vec samo za admine.
Ranije je bilo duplo vise clanova, pa je to funkcionisalo, a sada ne moze, ali ok, postujem...
User avatar
Buzz
 
Posts: 9429
Joined: 10 Jun 2014, 16:17

Re: Avangardni kutak

Postby AirBall » 08 Nov 2018, 17:46

Nije Pera banovan...

Obzirom da sam napisao da cemo usvojiti odredjene konstruktivne predloge da ispunim obecano

Banovi ce se objavljivati, ali ostaje zabrana komentarisanja istih. Svako ko se oglusi o ovo i sam ce biti banovan
''A ko su oni tudjim slugama da sude''
User avatar
AirBall
 
Posts: 106301
Joined: 14 Mar 2011, 22:22

Re: Avangardni kutak

Postby Zlaja » 08 Nov 2018, 19:38

Možete moderatoru koji je banovao da pustite privatnu poruku i da npr. zatražite obrazloženje bana.
User avatar
Zlaja
 
Posts: 46897
Joined: 22 Jul 2011, 16:45

Re: Avangardni kutak

Postby bhc_comp » 08 Nov 2018, 19:54

Ni vlast nije kao sto je nekad bila - na sve zahteve ste pristali. :biggrin:
teglica wrote:Ja imam privilegiju da kritikujem i Ostoju

jedno ime wrote:Veliki Dule objasnio malom kariju
User avatar
bhc_comp
 
Posts: 15638
Joined: 01 Nov 2013, 14:26

Re: Avangardni kutak

Postby Ron Swanson » 08 Nov 2018, 20:11

Možda bi bilo dobro i da se barem okvirno definišu pravila o trajanju kazni. Tako bi članovi znali da li ponekad vredi da napišeš nešto i onda izdržiš kaznu ili ne. Recimo, ako napišeš da je Sloba bio jedan komunistički smrad kojeg je trebalo obesiti nasred Terazija, treba da znaš da li to nosi tri dana kazne, što nije strašno, ili tri meseca, pa se ne isplati.
User avatar
Ron Swanson
 
Posts: 4723
Joined: 11 Apr 2018, 22:31

Re: Avangardni kutak

Postby AirBall » 08 Nov 2018, 20:21

Ron Swanson wrote:Možda bi bilo dobro i da se barem okvirno definišu pravila o trajanju kazni. Tako bi članovi znali da li ponekad vredi da napišeš nešto i onda izdržiš kaznu ili ne. Recimo, ako napišeš da je Sloba bio jedan komunistički smrad kojeg je trebalo obesiti nasred Terazija, treba da znaš da li to nosi tri dana kazne, što nije strašno, ili tri meseca, pa se ne isplati.


Upravo iz tog razloga kazne i nisu na taj nacin definisane jer bi oni inteligentniji vrsili zloupotrebu istih...

Ukoliko nekom 10 puta progledas kroz prste za takve je prag tolerancije ravan nuli, banuju se za sitnicu...

Neko ko je primeran godinama i ko nema nijedan ispad nekad i zbog neke teske stvari nece dobiti nikakvu kaznu...

Vec sam objasnjavao, onom kome su skinuta 2 trajna bana se ne duguje nista, ponasace se kao casna sestra na forumu, ili ga ovde nece ni biti...
''A ko su oni tudjim slugama da sude''
User avatar
AirBall
 
Posts: 106301
Joined: 14 Mar 2011, 22:22

Re: Avangardni kutak

Postby Ron Swanson » 09 Nov 2018, 00:15

I definitivno mora nešto da se uradi sa konstantnom pričom o Senjoru i Milojeviću, to je već nepodnošljivo. Zovite Senjora, Miloje kakvu si ekipu izbacio, Senjore doktore, Kent legendo na svakoj jebenoj temi od strane istih ljudi. To nije spem, nego već maltretiranje ostalih članova idiotskim replikama.
User avatar
Ron Swanson
 
Posts: 4723
Joined: 11 Apr 2018, 22:31

Re: Avangardni kutak

Postby AirBall » 11 Nov 2018, 11:36

Mi smo ispunili deo vasih zahteva tako da se sad od vas ocekuje sa pisete sadrzajnije postove

Mnogo je chit chata, da iskorenimo to lagano

Ljudi imate znanje i kvalitet, samo malo truda je potrebno
''A ko su oni tudjim slugama da sude''
User avatar
AirBall
 
Posts: 106301
Joined: 14 Mar 2011, 22:22

Re: Avangardni kutak

Postby Djalminja » 13 Nov 2018, 00:40

ja sam forum citao nekoliko godina pre nego sto sam se registrovao

forum treba da ostane bas onakav kakav jeste

mozda samo minimalna tehnicka poboljsanja

ono sto mi smeta je broj postova(besmislenih)

neki forumasi su u stanju da dnevno postave vise od stotinu postova, samo da bi ih postavili

trolovi i botovi moraju biti minimalizovani, uklonjeni, sta god

izjede nas neka zloba sve zajedno
Ovaj tim još uvek ne može da se poredi sa onim iz Partizanovih slavnih dana. Ali, ako ih potcenite, platićete".
User avatar
Djalminja
 
Posts: 5917
Joined: 31 Jul 2015, 12:09
Location: NBG

Re: Avangardni kutak

Postby Juancho » 13 Nov 2018, 10:04

Džabe mi prdimo ovde o trolovanju kad je moderator Rajs trol u pokušaju bez limita, čovek zasrao pola košarkaških tema i ne planira da stane.
Oligarhstars wrote: Sine sad ti najozbiljnije kazem za ovaj post da te nadjem ne bi ti cela teretana pomogla u koju ides...
User avatar
Juancho
 
Posts: 2054
Joined: 22 Jun 2017, 19:01

Re: Avangardni kutak

Postby fontaneros » 13 Nov 2018, 11:09

Tima KK Buducnost je otisla u onu stvar.

Pojedinci pisu samo kako bi pljuvali Dzileta.
MI SMO ZABRANJENI, SVI TO DOBRO ZNATE...
User avatar
fontaneros
 
Posts: 43944
Joined: 24 Mar 2017, 15:15

PreviousNext

Return to Avangarda.in

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 14 guests