Board index Forum Avangarda.in

Novi clanovi

Re: Novi clanovi

Postby Avijatičar » 27 Jun 2021, 08:20

Pozdrav svim članovima i zahvalnica administraciji na prijemu od novog guštera.

Ukratko o sebi, neobjektivni partizanovac, bivsi sportista, zanimanje se moze iz nick-a zaključiti, napada se uskoro četvrta decenija, godinama sam tu kao gost foruma i to je to u nekim kratkim crtama.
Nadam se sudelovanju u zdravoj diskusiji i razmeni misljenja, naravno koliko to vreme bude dozvoljavalo.

Svako dobro.
Avijatičar
 
Posts: 2
Joined: 26 Jun 2021, 16:12

Re: Novi clanovi

Postby AirBall » 27 Jun 2021, 10:23

Dobrodosao, uzivaj...
''A ko su oni tudjim slugama da sude''
User avatar
AirBall
 
Posts: 106301
Joined: 14 Mar 2011, 22:22

Re: Novi clanovi

Postby Anccik » 06 Aug 2021, 07:09

Pozdrav svima!

Pratim forum već neko vreme ,može dosta toga smislenog da se pročita, ljubitelj sam fudbala i navijač Partizana, nadam se da ću sa svojih 45 leta i ja bar malo doprineti kvalitetu diskusije.
User avatar
Anccik
 
Posts: 1
Joined: 07 Jun 2020, 17:18

Re: Novi clanovi

Postby Danguba » 06 Aug 2021, 14:21

Anccik wrote:Pozdrav svima!

Pratim forum već neko vreme ,može dosta toga smislenog da se pročita, ljubitelj sam fudbala i navijač Partizana, nadam se da ću sa svojih 45 leta i ja bar malo doprineti kvalitetu diskusije.


Dobrodošao!

Pročitaj ova obaveštenja i za početak onaj kratki pravilnik i nema 'zime' za tebe!

I da, ne budi insajder, to ti je najbrži put u kazamat :D
Nije lako, a nije ni lepo.
User avatar
Danguba
 
Posts: 1405
Joined: 21 Nov 2013, 14:42
Location: Belgrade

Re: Novi clanovi

Postby ZikosKaraiskaki » 16 Aug 2021, 09:56

Pozdrav svima.

Pratim forum od nedavno, pa sam riješio da se upustim i u diskusiju. Profesionalno me interesuje sportska psihologija, psihologija ličnosti, kolektiva, socijalnih odnosa i grupa.

Iz zadovoljstva pratim Partizan, i moram priznati da me novonastala situaciju u KKP natjerala da se detaljnije bacim u praćenje, iako znam dobro ko su Božo Đumić i Nemanja Bezbradica, nažalost. :D

Smatram da je ovaj forum do sada jedno zdravo mjesto i da se može naučiti dosta stvari koje u mnogome pomažu razumjevanju košarkaške igre i povećavaju zadovoljstvo samog gledanja utakmica.

Pročitao sam pravilnike.
User avatar
ZikosKaraiskaki
 
Posts: 66
Joined: 25 Jul 2021, 09:11

Re: Novi clanovi

Postby Danguba » 16 Aug 2021, 12:37

Uživaj!
Nije lako, a nije ni lepo.
User avatar
Danguba
 
Posts: 1405
Joined: 21 Nov 2013, 14:42
Location: Belgrade

Previous

Return to Avangarda.in

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 13 guests