Board index Forum Avangarda.in

Predlozi, primedbe, pohvale...

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby Zlaja » 04 Sep 2021, 09:15

Jednostavno ne pecajte se na te kreativne nazive.

Ako bi zabranili to bi moralo da važi za čitav forum, za svaki pdf, za svaku javnu ličnost.

Svakako prostakluke sankcionišemo.

I slobodno koristite ignore listu.
User avatar
Zlaja
 
Posts: 46966
Joined: 22 Jul 2011, 16:45

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby medjutim » 04 Sep 2021, 09:20

Nema potrebe da se izvinjavate kad radite svoj posao i kad banujete nekog zbog nepoštovanja pravila.

Manja je šteta kad neko ne piše zato što je banovan zbog nepoštovanja pravila nego kad ljudi ne pišu ili napuste forum zato što neće da ulaze u svinjac.
Sačuvaj me bože srpskog junaštva, hrvatske kulture i legendi Partizana
User avatar
medjutim
 
Posts: 13573
Joined: 16 Jun 2011, 00:21
Location: La Tour-de-Peilz, Suisse / Paraćin, Srbija

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby Crno beli » 04 Sep 2021, 10:44

Baxter Stockman wrote:Ali ti je okej da se Radonja naziva Jadonja?

To ne treba da se sankcioniše?

Pričam isključivo za fk teme tj. za naš topik.
Ali eto, kad si već pomenuo Radonjića, naravno da nije ni to u redu.
User avatar
Crno beli
 
Posts: 2559
Joined: 10 May 2020, 13:56

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby Fratelo » 04 Sep 2021, 13:24

Koja je poenta foruma ako se sprovodi selektivna cenzura?

Meni vredja mozak ocito postojanje 2 bota koji sa vise profila spinuju i lazu narod.
User avatar
Fratelo
 
Posts: 18130
Joined: 25 May 2017, 20:56

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby balkanski spijun » 04 Sep 2021, 13:36

Fratelo wrote:Koja je poenta foruma ako se sprovodi selektivna cenzura?

Meni vredja mozak ocito postojanje 2 bota koji sa vise profila spinuju i lazu narod.



Nemoj tako.

Kad tvrdis nesto,ona navedi ko su ti.
User avatar
balkanski spijun
 
Posts: 13213
Joined: 02 Jul 2012, 18:09

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby bwa » 04 Sep 2021, 15:37

Zabranite nadimke ali I hajku na igrace tj Sumu.
NE DAJTE SE PASJIM SINOVIMA!
Kome zakon leži u topuzu tragovi mu smrde nečovještvom
Doci ce dan, kada ces saam, krenuti putem beznadja, zeleci da, kao nikad do sad pobedis SAAAAAAAAM
User avatar
bwa
 
Posts: 11376
Joined: 15 Mar 2011, 08:11
Location: Niksic

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby ИлићКапитен22 » 04 Sep 2021, 15:39

Наравно. Може. Кад се забрани и неосновано уздизање Суме и прављење гвинејског Платинија од њега.
Бранко Нордеус и пријатељи клуба :srce:
User avatar
ИлићКапитен22
 
Posts: 23827
Joined: 17 Jun 2011, 15:51

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby DM 12 » 04 Sep 2021, 15:48

Ma svaki put kad se pokrene rasprava o Sumi kao nekom vanserijskom igraču i najboljem strancu u istoriji, samo treba okaciti skrinsot njegove karijere i staviti tačku na to.

A pošto će neki pametni forumas kao odgovor na ovo napisati, a kakvu je karijeru imao Leonardo????

Da odgovorim odmah da je Leonardo imao ponude od dobrih timova i da je otišao za parama, a nije napravio bolju karijeru zbog lude glave, ali totalno lude glave.

Dok Suma nije napravio zbog mentaliteta, zbog toga što teško prihvata da nije prva zvezda, zbog toga što ne igra fudbal kad lopta nije u njegovim nogama, zbog toga što često ima potez viška.

A sve ove stvari mogu da prodju u Slovanu ili timovima koji nemaju visoke ambicije, u drugom slučaju može samo na tribinama završiti.

Za kraj, odličan igrač, savršene tehnike, ali užasnog mentaliteta i zbog toga umesto da mu karijera bude Betis, Olimpijakos, Klub Briz, ovako je Slovan i Partizan.
User avatar
DM 12
 
Posts: 6652
Joined: 09 Sep 2013, 19:37

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby Џејси Керол » 04 Sep 2021, 15:53

Ne znam kako se odredjuje ko treba da se uzdize ali u ovim teskim i susnim godinama za nase sportsko drustvo ili tacnije fudbalski klub Sejduba Suma je jedan od retkih koju su nam doneli neku radost, tako sto je davao sve od sebe (tukao se bukvalno sa Zvezdinim igracima, davao golove, ucestvovao u 3 ulaska u evropska takmicenja, bio prosle godine jedan od najboljih asistenata sve dok ga trener i mediji razvlace po novinama).

Nasa greska je sto smo preterali sa Stanojevicem kritikama i uvredama mogu slobodno reci, zato evo i ja jos jednom apelujem da prestanemo sa vredjanjem trenera, a vas isto molim da ne vredjate i ne omalovazavate igraca.

Stvarno bi bilo steta da forumas kao Bolkonski nema upis do kraja sezone na temi gde je maltene svaki njegov upis argumentovan, bez obzira sto se i meni nekad ne svidi sta napise, nikad nisam niti cu uvrediti njega ili nekog drugog forumasa.

Smejemo se tribini, smejemo se ljudima na istoku i zapadu, a prozivamo se ovde i kritikujemo jedni druge najstrasnije, neke komentare koje ostavljamo ne ostavljaju ni oni kusi i repati sto dodju jednom godisnje na evropsku utakmicu, glupo bi bilo da ostavljamo mi koji slobodnu mogu reci zivimo za ovaj klub.
miris prčevine
User avatar
Џејси Керол
 
Posts: 13071
Joined: 01 Apr 2014, 20:15

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby bwa » 04 Sep 2021, 15:57

Dok god se koristi svaka prilika da se opljune po momku cija je jedina krivica sto je placeno obestecenje kad je doveden, to je hajka a to nije u redu. Evo cak I na ovoj temi :truce:
NE DAJTE SE PASJIM SINOVIMA!
Kome zakon leži u topuzu tragovi mu smrde nečovještvom
Doci ce dan, kada ces saam, krenuti putem beznadja, zeleci da, kao nikad do sad pobedis SAAAAAAAAM
User avatar
bwa
 
Posts: 11376
Joined: 15 Mar 2011, 08:11
Location: Niksic

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby Fratelo » 04 Sep 2021, 15:59

Oterajte Sumu da se pojedinim forumasima zadovolji ego.

Vojnici Partizana a u stvari vojnici odredjenog lika na mestu trenera Partizana.
User avatar
Fratelo
 
Posts: 18130
Joined: 25 May 2017, 20:56

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby Crno beli » 04 Sep 2021, 16:01

U ovom trecem evro ulasku, ucestvovao je 20 tak minuta.

Davno nisam imao fudbalera koji me je svojim (ne)zalaganjem vise zivcirao od Sume.

Od njega se pravi Mesi, a mi smo danas sve samo ne tim koji zavisi od pojedinca, da je nivo pomenutog Leonarda pa i da kaze covek. Ova danas vest je klasican primer Sume. Lika boli k za fudbal, neprofesionalizam na najvisem mogucem nivou.

Ps Fratelo. "Oterala" bi ga uprava da ima ko da ga kupi, gledacemo mi njega do kraja ugovora u klubu.
User avatar
Crno beli
 
Posts: 2559
Joined: 10 May 2020, 13:56

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby bwa » 04 Sep 2021, 16:06

Da, on treba da odjebe selektora I da mu kaze da nece da igra a onda cete vi ovamo da to koristite kao primjer da je neprofesionalan. To se zove licemjerje. A to da je neko od njega pravio Mesija je laz.
NE DAJTE SE PASJIM SINOVIMA!
Kome zakon leži u topuzu tragovi mu smrde nečovještvom
Doci ce dan, kada ces saam, krenuti putem beznadja, zeleci da, kao nikad do sad pobedis SAAAAAAAAM
User avatar
bwa
 
Posts: 11376
Joined: 15 Mar 2011, 08:11
Location: Niksic

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby Bogun » 04 Sep 2021, 16:09

Aj sad i ovde ta rasprava da se prelije ako je moguće.

Mislim, već se prelila, ali nema veze. :biggrin:

Velika šteta je što se o Saši Zdjelaru, najvažnijem igraču Partizana, napiše tek po koji post...
User avatar
Bogun
 
Posts: 32889
Joined: 15 Oct 2018, 19:19
Location: Niš

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby ИлићКапитен22 » 04 Sep 2021, 16:11

Bogun wrote:
Velika šteta je što se o Saši Zdjelaru, najvažnijem igraču Partizana, napiše tek po koji post...


Чисто да видите ко треба да се уздиже. Али јбг, није црнац и није му дошло 15000 ______ на представљање.

Мада шта рећи о навијачима који су били у стању да пљују Шефа због јебеног Бека Фофане и тог истог Фофану изаберу за играча сезоне.
Last edited by Bogun on 04 Sep 2021, 16:16, edited 1 time in total.
Reason: Bez ovoga
Бранко Нордеус и пријатељи клуба :srce:
User avatar
ИлићКапитен22
 
Posts: 23827
Joined: 17 Jun 2011, 15:51

PreviousNext

Return to Avangarda.in

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 80 guests