Board index Forum Avangarda.in

Predlozi, primedbe, pohvale...

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby Poison and Remedy » 17 Mar 2018, 21:40

Ujedno i pitanje i predlog. Da li postoji sansa da se ubaci opcija kacenja video sadrzaja sa sajta streamja.com?
TRADIZIONI DI FAMIGLIA
User avatar
Poison and Remedy
 
Posts: 8245
Joined: 21 Apr 2015, 08:47

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby AirBall » 17 Mar 2018, 21:42

Verovatno je moguce... :D

Ne obecavam nista ako izuskuje ozbiljan posao, videcemo..
''A ko su oni tudjim slugama da sude''
User avatar
AirBall
 
Posts: 106301
Joined: 14 Mar 2011, 22:22

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby Poison and Remedy » 17 Mar 2018, 21:51

AirBall wrote:Verovatno je moguce... :D

Ne obecavam nista ako izuskuje ozbiljan posao, videcemo..


Hvala na brzom odgovoru Air :hathello:
TRADIZIONI DI FAMIGLIA
User avatar
Poison and Remedy
 
Posts: 8245
Joined: 21 Apr 2015, 08:47

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby Čekicar » 20 Mar 2018, 15:54

Kao i u stvarnom zivotu tako i u ovom nasem virtuelnom ja sam bez dlake na jeziku....Ne pricam nista sa strane i jednostavno imam potrebu da se oglasim Eru...da iznesem neka svoja zapazanja...jer mi je avangarda bila svakodnevnica...

Avangarda je za mene najlepsi,najpregledniji forum...i nadam se da necete menjati izgled foruma...zbog toga i bitisem ovako dugo na istom...prvo,sa strane kao citalac a zatim i kao pisac...

Kao sto je poznato,imam milion banova,sto mesecnih,sto trajnih(uglavnom su svi opravdani)...par nikova...gde,naravno vi znate ko je ko.....i dozvolili ste povratak....ali jednostavno vec duzi vremenski period me neke stvari odbijaju od foruma...I to misljenje deli jos x aktivnih forumasa cije sam postove sa uzivanjem citao a to slozicete se nije dobro....Lepo je imati Tatu i Dirka na tenisu recimo....Lepo je imati Dr.Arslanagu na NFL temama itd itd.....Problem su zastupljenije teme,gde razni trolovi,botovi i slicni istrebljuju kvalitet...to je ocigledno...i to je ozbiljan problem po meni....i na sve to se reaguje uvek na isti nacin,prepoznatljivim,sablonskim recenicama...nista ne cinite da forum zadrzi kvalitet koji je nekada imao....i tone bome fino iz godine u godinu..Secam se kada mi je brat pre jedno cirka,5,6 godina rekao za avangardu,kada sam krenuo da citam..kao heroin,uz svaku jutarnju kaficu,otvara se avangarda,KKP tema...a ko sada bitise na istoj...nema sta da se procita.....Sujeta pojede sve....Ljudima je tesko da priznaju i da se pomire sa cinjenicom da se neko bolje razume od njih u odredjenim oblastima...Neki su cak i Vladanu slali mejlove sa ciljem da mi bude zabranjeno ukljucenje u njegovim emisijama...e to je vec bolest a ne sujeta...gde se oni svuda prepoznaju a ustvari su mi bitni kao lanjski sneg....ali malo su se zajebali...ispali su smesni...

Avangarda postaje Srbija.....Ispratio sam Er,kako si i zbog cega banovao laznog analiticara iz Kraljeva,koji nikada nije cuo sa Ahmeda Musu vec ga naziva "onaj crncuga"....Bez obzira na odnos njega i mene da li to ne sme da se napise sledece:..Drzi se ti kosarke?....Sta je tu lose?....Takvih i slicnih postova ima mali milion.....Da li smo svi isti na ovom forumu?....

Poznato je da uvek najbolje prolaze oni koji se slihtaju gazdi...tako je i ovde....Karamazov(koji me banuje na 6 sati zbog 2 recenice o Gagicu na live temi.Postavljam pitanje da li isto prolaze svi oni koji vredjaju fudbalere na live temi?....morate da uspostavite neki kriterijum..pravila moraju da postoje,nije fer da se neko kaznjava a neko ne...U tom trenutku za vreme utakmice Partizan-Mega mnogi su isto pisali o Gagicu,ne vidim da su kaznjeni) koji je svojim ponasanjem razocarao 90% foruma.....Necu da poverujem da tebi znaci nesto sto ce neki x forumas da napise ee bravo gazda...sjajno kao i uvek i slicno...a da ces da banujes svakog ko napise neku primedbu na tvoj racun..


JNA wrote:
1) Moderacija nije u obavezi da obavestava clanstvo o kaznama i suspenzijama, svi novi clanovi ce nakon prvog diskutabilnog posta koji se proceni da je trolovanje, bot, spam, zatuplivanje, patkometrija biti trajno eliminisani sa foruma

Banovi se ne obrazlozu

Kada clan uoci da mu je post obrisan nastavlja dalje, nema trolovanja teme pitanjima poput ''zbog cega ste mi obrisali post''

2) Poostravaju se kazne za sve koji forum ne dozivljavaju kao sportsko dobro vec su dosli da bi se svadjali, siljili patku i prepucavali se sa drugima

Cilj ovog foruma je da bude kvalitetan i da clanstvu omoguci optimalne uslove za rad, a svakom posetiocu da uziva u sadrzaju koji procita na forumu...

Svi ostali su neprijatelji foruma i tako cemo se prema njima i odnositi, bez milosti
[/quote]

Da se malo podsetite.

Uživajte na najboljem forumu...[/quote]

Ovo je smesno....

Pa moderator,Zlaja je jedan od najvecih trol likova na forumu...Grof Tintoreto do juce,takodje...Da li to znaci da su oni zasticena vrsta?....

Da ne nabrajam sada ko je sve napustio forum......A to se olako prihvata....svako ima neki razlog zbog cega je napustio isti...Rekao bih da tezite kvantitetu....i zao mi je sto je tako...
Last edited by Čekicar on 20 Mar 2018, 16:07, edited 3 times in total.
I FEEL DEVOTION
User avatar
Čekicar
 
Posts: 8112
Joined: 18 Jan 2017, 12:17

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby Pit Bull » 20 Mar 2018, 16:04

Čekicar wrote:
Poznato je da uvek najbolje prolaze oni koji se slihtaju gazdi...tako je i ovde....Karamazov(koji me banuje na 6 sati zbog 2 recenice o Gagicu na live temi.Postavljam pitanje da li isto prolaze svi oni koji vredjaju fudbalere na live temi?....


Nije te Karamazov banovao tada nego ja.
▒▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒
User avatar
Pit Bull
 
Posts: 58102
Joined: 08 Jan 2013, 04:32

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby Čekicar » 20 Mar 2018, 16:12

Pit Bull wrote:
Čekicar wrote:
Poznato je da uvek najbolje prolaze oni koji se slihtaju gazdi...tako je i ovde....Karamazov(koji me banuje na 6 sati zbog 2 recenice o Gagicu na live temi.Postavljam pitanje da li isto prolaze svi oni koji vredjaju fudbalere na live temi?....


Nije te Karamazov banovao tada nego ja.


Onda ako vec koristis svoju funkciju kada se vredjaju igraci koje gotivis,budi korektan pa sankcionisi i one koji vredjaju igrace koje i ti vredjas(van foruma)...Kao i sve one sto su spominjali doticnog na live temi Partizan-Mega a ne da biras u zavisnosti od toga ko ti se vise svidja...pravila su pravila...koja u Srbiji ne postoje...

I...kada me banujes...banuj me kao coveka...minimum na mesec dana a ne kao devojcicu na 6 sati.....Taj ban mi je teze pao od trajnog.
I FEEL DEVOTION
User avatar
Čekicar
 
Posts: 8112
Joined: 18 Jan 2017, 12:17

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby V for Vendetta » 20 Mar 2018, 16:16

Zasto se pravdas Pite? Neka ide covek i sve nas resi problema.
User avatar
V for Vendetta
 
Posts: 518
Joined: 06 Oct 2016, 12:03

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby Pit Bull » 20 Mar 2018, 16:16

Izvini, mozes li reci koje igrace ja vredjam van foruma? Ali da napravis razliku izmedju uvrede i kritike?

Ti si tad opljunuo po Gagicu bas fino i jos dvojica. Svi ste dobili isti ban. A neki komentari su bili izbrisani, tako da ti to nije vodu.
▒▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒
User avatar
Pit Bull
 
Posts: 58102
Joined: 08 Jan 2013, 04:32

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby Čekicar » 20 Mar 2018, 16:24

Pit Bull wrote:Izvini, mozes li reci koje igrace ja vredjam van foruma? Ali da napravis razliku izmedju uvrede i kritike?


Izvini ako si fenomen koji gleda sport bez da uputi ijednu jedinu uvredu na racun nekog x igraca...

Ako banujes x forumasa jer je uvredio Gagica a ne banujes y forumasa koji je uvredio Jankovica....Kako to definisati osim da gotivis Gagica a ne gotivis Jankovica pa ovom y tipu istolerises....ili jednostavno na Cekicara imas pik pa ga samo cekas....Trece ne postoji jer je ocigledno da pravilo nije isto za sve.

Pit Bull wrote:Ti si tad opljunuo po Gagicu bas fino i jos dvojica. Svi ste dobili isti ban. A neki komentari su bili izbrisani, tako da ti to nije vodu.


Neki su izbrisani a neko fasuje ban...opet dvostruki arsini...

Necu da se raspravljamo sada i sirimo pricu...ne vredi da se ubedjujemo.....cinjenice sam ti izneo.
I FEEL DEVOTION
User avatar
Čekicar
 
Posts: 8112
Joined: 18 Jan 2017, 12:17

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby Pit Bull » 20 Mar 2018, 16:30

Ti stvarno mislis da ja imam vremena u zivotu da pratim sve live teme i gledam ko sta pise?

Tada sam usao na KKP da vidim sta ima interesantno, naleteo na par ruznih komentara, izbrisao, naleteo na 2-3 uvrede, banovao i to je to... Isto ce se desiti kad vidim i sledeci put, nebitno da li je u pitanju Gagic, Jankovic, Pera ili Zika...

Naravno da psujem kad gledam utakmice, mnogo vise nego sto mislis :D Samo ako psujem u kuci ili pred drustvom, ne znaci da moram takve baljezgarije pisati na forum.
▒▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒
User avatar
Pit Bull
 
Posts: 58102
Joined: 08 Jan 2013, 04:32

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby Čekicar » 20 Mar 2018, 16:41

Pit Bull wrote:Ti stvarno mislis da ja imam vremena u zivotu da pratim sve live teme i gledam ko sta pise?


Ma naravno da nemas....ali jednostavno mora da postoji pravilo kojeg cete se svi pridrzavati...tako da teme ne trpe u zavisnosti od toga ko je od vas aktivan.....Vidis i sam sta u rukometu donosi slobodno sudijsko uverenje...e tako je i ovde..

Smatram da pravila nisu definisana....
I FEEL DEVOTION
User avatar
Čekicar
 
Posts: 8112
Joined: 18 Jan 2017, 12:17

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby JNA » 20 Mar 2018, 16:44

Pravila

viewtopic.php?f=48&t=83

Javno objavljivanje privatnih poruka članova foruma bez njihove saglasnosti.


Nije dozvoljeno postavljanje vulgarnih avatara, potpisa
User avatar
JNA
 
Posts: 8791
Joined: 18 May 2017, 13:32

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby fabricio » 20 Mar 2018, 16:46

Cekic brt otvori tviter pa tamo psuj kolko oces i pisi sta hoces bez cenzure :beyond:

A ovde samo civilizovano :biggrin:
A sta ti radis kada ne poklanjas jogurte?
User avatar
fabricio
 
Posts: 13703
Joined: 24 Dec 2016, 21:43

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby Čekicar » 20 Mar 2018, 17:01

JNA wrote:Pravila

viewtopic.php?f=48&t=83

Javno objavljivanje privatnih poruka članova foruma bez njihove saglasnosti.


Nije dozvoljeno postavljanje vulgarnih avatara, potpisa


Potpis ok....

Koju sam privatnu poruku objavio?....

Opet brises recenicu koja ne krsi pravilnik....ok...ocigledna cenzura....ovde cu zavrsiti bilo koji vid komunikacije sa tobom jer koristis polozaj i ne dozvoljavas da se napise nesto sto ne prija tvojim ocima a u skladu je sa pravilnikom foruma..
I FEEL DEVOTION
User avatar
Čekicar
 
Posts: 8112
Joined: 18 Jan 2017, 12:17

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby JNA » 20 Mar 2018, 18:21

Pošto si ti završio evo i ja da završim.

Nisi ni prvi ni poslednji koji je zamoljen da promeni potpis... Jednostavno ne priliči ovom mestu.

A to dal sam ja došao ili pošao, hvala što brineš. Ali nema potrebe.
User avatar
JNA
 
Posts: 8791
Joined: 18 May 2017, 13:32

PreviousNext

Return to Avangarda.in

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 17 guests