Board index Forum Avangarda.in

Predlozi, primedbe, pohvale...

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby JNA » 11 Mar 2020, 19:09

Iznad post imaš izvod iz pravila.
User avatar
JNA
 
Posts: 8791
Joined: 18 May 2017, 13:32

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby Bolkonski » 11 Mar 2020, 19:13

@Pit

Niste mi bas najjasniji, ako zelite diskusiju bez uvreda i tog prizemnog vida komunikacije, zasto onda dopustate forumasu teglici da vredja ljude?
Covek nema ni jedno jedino obracanje drugom forumasu bez najprizemnijih uvreda.
Vecina forumasa, kojima se obraca na taj nacin, dize ruke jer ne zeli da se spusta na njegov nivo, ja sam mu samo odgovorio onako kako odavno zasluzuje.
Uz sve to, vecina forumasa za koje se zakaci se u svojim postovima ne obracaju njemu, ali on na jedan agresivan i primitivan nacin kidise na svakoga ko ne misli kao on.
Sto se mene tice, ne pada mi na pamet da dozvolim takvo neartikulisano ponašanje.
User avatar
Bolkonski
 
Posts: 14700
Joined: 17 Jul 2017, 21:43

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby Bogun » 11 Mar 2020, 19:14

Teglica vređa ljude, što je tačno.

A ti ne vređaš?

Ajde bre, preterale su obe strane, i sad kao ovaj drugi vređa. :laugh:
User avatar
Bogun
 
Posts: 32490
Joined: 15 Oct 2018, 19:19
Location: Niš

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby Bolkonski » 11 Mar 2020, 19:16

Daj jedan primer da sam ja nekoga uvredio bez da on prethodno nije uvredio mene?

Cela rasprava je počela jer se on zakacio na moj post i poceo da vredja.
Last edited by Bolkonski on 11 Mar 2020, 19:17, edited 1 time in total.
User avatar
Bolkonski
 
Posts: 14700
Joined: 17 Jul 2017, 21:43

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby Zlaja » 11 Mar 2020, 19:16

To što smo dozvolili prethodna 2 dana je naša krivica, ali je dogovor da se ne nastavlja i nadamo se da ćete nam oprostiti.

Sad će biti sve po pravilima, dobili ste opomene i to je to.

Niko nema ljutiš.
User avatar
Zlaja
 
Posts: 46890
Joined: 22 Jul 2011, 16:45

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby Pit Bull » 11 Mar 2020, 19:28

Nije ovo vrtic da gledamo ko je prvi poceo.

Prozivanja su bile na obe strane, mogli smo vas 5-6 aktivnih u diskusiji sve banovati na mesec dana i resiti problem, nismo.

Kapiramo da ste svi dovoljno odrasli da ne saljete poruke moderaciji "on je mene vredjao, banujte ga", a svi ste ucestvovali u prozivanju i slicno.

Pustali smo dok je bilo na kasini, kad se prosirilo na 5 tema, nije bilo vise smisla.
▒▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒
User avatar
Pit Bull
 
Posts: 58101
Joined: 08 Jan 2013, 04:32

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby Bolkonski » 11 Mar 2020, 19:43

Nemam nameru nikome da se pravdam, ali imam obavezu prema istini.
Moj post se odnosio na to da je iluzorno ocekivati mirnu diskusiju ako se od starta nije zauzeo jasan stav po pitanju otvorenog vredjanja.
User avatar
Bolkonski
 
Posts: 14700
Joined: 17 Jul 2017, 21:43

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby Pit Bull » 11 Mar 2020, 19:48

Receno je milion puta da moderatori ne mogu uvek sve da vide i da ima opcija report.

Svi koji su umesto opcije report krenuli da odgovaraju istim recnikom, nemaju pravo da se zale ni na sto.
▒▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒
User avatar
Pit Bull
 
Posts: 58101
Joined: 08 Jan 2013, 04:32

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby Tegi » 11 Mar 2020, 22:19

Ja sam poceo sa riportovanjem jos pre nego sto su prepucavanja eskalirala, coveku je obrisan post u kome je zeleo da pokojnom coveku i njegovoj porodici psi razvlace kosti, ali je kasnije nastavio po starom.

Ovo relativizovanje krivice je na nivou izjednacavanja Vujosevica i Covica od pre 6-7 godina. Nisam trazio nikakvu zastitu sebe, ali i slepcu mora biti jasno ko je zapoceo i sta je osnovni uzrok sukoba.
Tih nekoliko bitangi je izvelo pokaznu vezbu kako ce proci oni koji se verbalno suprotstave njihovoj agendi i bojim se da ce situacija biti sve gora. Ubedjen sam da ih ljudi trpe samo zato sto su rezultati za sada tu, cim budu ponovo izostali, te baljezgarije niko nece zeleti da cita. Kao sto niko nije hteo da trpi Djikiceve drugare kada je pustio ekipu niz vodu.
A biće ipak da je tegla u pravu, jer je General sam na ovoj obali koju ste napustili i predali bezvoljno.
User avatar
Tegi
 
Posts: 20668
Joined: 05 Nov 2011, 15:04

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby PERA » 11 Mar 2020, 22:27

Tegi wrote:Ja sam poceo sa riportovanjem jos pre nego sto su prepucavanja eskalirala, coveku je obrisan post u kome je zeleo da pokojnom coveku i njegovoj porodici psi razvlace kosti, ali je kasnije nastavio po starom.

Ovo relativizovanje krivice je na nivou izjednacavanja Vujosevica i Covica od pre 6-7 godina. Nisam trazio nikakvu zastitu sebe, ali i slepcu mora biti jasno ko je zapoceo i sta je osnovni uzrok sukoba.
Tih nekoliko bitangi je izvelo pokaznu vezbu kako ce proci oni koji se verbalno suprotstave njihovoj agendi i bojim se da ce situacija biti sve gora. Ubedjen sam da ih ljudi trpe samo zato sto su rezultati za sada tu, cim budu ponovo izostali, te baljezgarije niko nece zeleti da cita. Kao sto niko nije hteo da trpi Djikiceve drugare kada je pustio ekipu niz vodu.

I na šta ovo sad ličči, ko su te bitange kako ih ova persona nazva. A to za mrtvog čoveka i porodicu stoji i dalje, da je sreće psi bi mu kosti razvlačili i njemu i crvenoj veštici!!
Ako nema vređanja onda to važi za sve, a ne selektivno, ko odlučuje ili određuje ko je ili nije bitanga????
Ako još jedan grom udari u Partizan, oboriće stablo sa kojeg godinama beremo najlepše plodove i od kojeg kalemimo sve ostalo što u našoj košarci valja.
User avatar
PERA
 
Posts: 8644
Joined: 08 Feb 2016, 13:52
Location: VALJEVO

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby stihl » 11 Mar 2020, 22:28

Опет се почиње и неистомишљеници се називају битангама
User avatar
stihl
 
Posts: 9009
Joined: 17 May 2011, 20:42

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby Cuburac » 11 Mar 2020, 22:30

Ti koji ljude koji misle drugacije od tebe nazivas hostaplerima i bitangama, cak i na ovoj temi Ne cudi me onda da si riportovao, ili narodski receno cinkario.
Pises o vremenima u kojima nisi bio ni rodjen, a zelis da drzis lekcije nama koji smo to proziveli, sa istim manjkom autoriteta kao i o aktuelnom vremenu.

Izaberi kako ces da se uvredis, a mene nek banuju zbog te uvrede.

@ Pero , ja o SLobi i MIri mislim sve najgore, ali ti ga bas pretera, prilicno neumesno, nek ljudi pocivaju u miru, ja sam im oprostio lakse nego sto ce oni sami sebi.
Ako nije dobro, znaci da nije kraj. Ako je dobro, nece jos dugo bito tako.
User avatar
Cuburac
 
Posts: 13979
Joined: 15 Mar 2011, 15:44
Location: Komšiluk kruga dvojke

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby PERA » 11 Mar 2020, 22:44

Cuburac wrote:Ti koji ljude koji misle drugacije od tebe nazivas hostaplerima i bitangama, cak i na ovoj temi Ne cudi me onda da si riportovao, ili narodski receno cinkario.
Pises o vremenima u kojima nisi bio ni rodjen, a zelis da drzis lekcije nama koji smo to proziveli, sa istim manjkom autoriteta kao i o aktuelnom vremenu.

Izaberi kako ces da se uvredis, a mene nek banuju zbog te uvrede.

@ Pero , ja o SLobi i MIri mislim sve najgore, ali ti ga bas pretera, prilicno neumesno, nek ljudi pocivaju u miru, ja sam im oprostio lakse nego sto ce oni sami sebi.

Ovo sam više napisao iz revolta nego ozbiljno,a ponovio sam samo zbog stavljanja slobe na pijedestal a nije to zaslužio.
Neću više odgovarati na baljezgarije ovih koji me nazivaju bitangom.
Ako još jedan grom udari u Partizan, oboriće stablo sa kojeg godinama beremo najlepše plodove i od kojeg kalemimo sve ostalo što u našoj košarci valja.
User avatar
PERA
 
Posts: 8644
Joined: 08 Feb 2016, 13:52
Location: VALJEVO

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby balkanski spijun » 11 Mar 2020, 22:48

Sloba I pijedestal :krsti:
User avatar
balkanski spijun
 
Posts: 13168
Joined: 02 Jul 2012, 18:09

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby Tegi » 11 Mar 2020, 23:12

stihl wrote:Опет се почиње и неистомишљеници се називају битангама


Nije rec o neistomisljenicima, vec barabama koji su uzgred neistomisljenici. Rec je o tri coveka, svi znamo ko su. Dakle, velika vecina neistomisljenika to nije.

Cuburac, nisam nikog cinkario i nisam nikome drzao lekcije. Izneo sam stav, ponudio argumente i sa pojedincima po ko zna koji put uctivo raspravljao na tu temu. Onda se javio covek bez ikakvog potkrepljenja svojoj histeriji sa antihriscanskim, neljudskim stavom da necijoj porodici psi treba da razvlace kosti i smatrao da to ne zasluzuje da ostane na topiku. Uostalom sam si to konstatovao, na sta ti je ovaj nesrecnik ponudio potpuno jalovo obrazlozenje.

I da, problem je sto ja PLACENICIMA spocitavam glorifikaciju Ostoje, ali nije problem da se meni brani pravo na stav da je Milosevic dosta toga ucinio za srpski narod, sto misle i pojedini ozbiljni naucnici, od kojih su neki i knjige napisali.
Ostavi me na miru vec jednom, danima podmuklo nipodastavas Bolkonskog i mene. Logicno bi bilo da nas dvojica nemamo razumevanja za taj generacijski jaz, ali zabrinjavajuce je sto ga zapravo ti nemas.
Last edited by Tegi on 11 Mar 2020, 23:30, edited 1 time in total.
A biće ipak da je tegla u pravu, jer je General sam na ovoj obali koju ste napustili i predali bezvoljno.
User avatar
Tegi
 
Posts: 20668
Joined: 05 Nov 2011, 15:04

PreviousNext

Return to Avangarda.in

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 11 guests