Board index Forum Avangarda.in

Predlozi, primedbe, pohvale...

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby Karamazov » 21 Feb 2019, 21:18

balkanski spijun wrote:Mislim da to nije dobro.Mislim da svako vređanje treba da se brise.


Nema selektivnog brisanja, svako vređanje se briše.

Bože moj nekad nešto promakne, nekad se to uradi sa zakašnjenjem, ali kad je neko od moderatora tu istog trenutka uvrede se brišu.
User avatar
Karamazov
 
Posts: 24580
Joined: 09 Dec 2014, 01:20

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby neza » 21 Feb 2019, 21:22

Ja sada stisnuo to dugme da prijavim Pita samom njemu i kaze "Erorr...", jebo to dugme, ne radi! :laugh:
Popravite to da mogu da ga zezam. :beyond:
neza
 
Posts: 3776
Joined: 15 Sep 2011, 10:38
Location: NS

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby Cuburac » 21 Feb 2019, 22:39

Moderatori brisu po svom cefu.

Dakle, moderator moze brise po svom cefu, posto je post obrisan ne moze se dokazati da je u pitanju cef, sto namece zakljucak da :
Moderatori brisu po svom cefu.

Naravno to ne znaci da je svako brisanje iz tog razloga, ali mi to ne mozemo znati jer su postovi obrisani, sto znaci da je moguce da moderatori ipak brisu po svom cefu.


Takva su pravila foruma, pa kom se ne svidja ima izbor.
Ako nije dobro, znaci da nije kraj. Ako je dobro, nece jos dugo bito tako.
User avatar
Cuburac
 
Posts: 13979
Joined: 15 Mar 2011, 15:44
Location: Komšiluk kruga dvojke

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby AirBall » 21 Feb 2019, 23:05

Cuburac druze, pa nemaju ovde moderatori plate 1000 evra vec rade na dobrovoljnoj osnovi...

Naravno da rade na osnovu svog ubedjenja, ne mogu da rade na osnovu Perinog, ili Mikinog...

Na sta bi licio forum kad bi se pisala obrazlozenja za stotine obrisanih postova, a 95% postova koji se obrisu je cinenje usluge forumasima u suprotnom bi ih banovali...

Pre svakog bana se obrise ko zna koliko postova pa kad se utvrdi da je neko resio da tera mak na konac tek onda sledi sankcija..

Sve u svemu nema goreg posla od moderatorskog, mene npr niko nije mrzeo dok sam bio obican forumas... :D

Nema te sile da se ljudima udovolji, nemoguca misija...
''A ko su oni tudjim slugama da sude''
User avatar
AirBall
 
Posts: 106301
Joined: 14 Mar 2011, 22:22

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby fabricio » 21 Feb 2019, 23:12

U naletu besa sa celom Covicevom saradom sam okacio jedan neprimeren komentar juce/prekjuce, brzo je obrisan, a ja nisam kaznjen. Par dana pre toga na live temi mi prekurcio jedan lik, opsovao sam ga, isto je samo obrisan komentar.

Tako da mogu iz licnog iskustva da potvrdim Airovu pricu da se banovi ne dele tek tako.
A sta ti radis kada ne poklanjas jogurte?
User avatar
fabricio
 
Posts: 13703
Joined: 24 Dec 2016, 21:43

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby Pit Bull » 21 Feb 2019, 23:16

Kao sto je navedeno vise puta, oni koji nikada nisu banovani ili su banovani jednom, prema njima je tolerancija veca i njima se uglavnom brisu postovi osim ako se ne predje neka granica.

Za razliku od onih koji su banovani vise puta, kod njih je prag tolerancije znatno manji i za svaki prestup idu na hladjenje jer nista nisu naucili iz prethodnih banova.

Isto tako, vise puta je receno da se banovi cesto ne dele samo po tezini prekrsaja nego i po akumulaciji. Onaj ko je banovan 10 puta do sada, za odredjen prekrsaj ce dobiti mesec dana ili vise bana, dok neko ko nikada nije bio banovan, za taj isti prekrsaj ce prvi put biti banovan 1, 3 ili 7 dana. Pa sledeci put 14, itd. itd...

Naravno, sve ima svoju granicu, uvek se gleda tezina prekrsaja kao i ucestalost banova.
▒▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒
User avatar
Pit Bull
 
Posts: 58101
Joined: 08 Jan 2013, 04:32

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby neza » 21 Feb 2019, 23:18

E a sto te obrisane postove ne vratite posiljaocu na PP, mislim ono kao PTT, obrazlozenja tipa: "jebi ga, nismo nasli datu adresu, nadji ga sam peske", time niko nije ostecen za minuli rad a i vi nista niste ukrali... :beyond:
neza
 
Posts: 3776
Joined: 15 Sep 2011, 10:38
Location: NS

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby Cuburac » 21 Feb 2019, 23:47

Cuburac wrote:Moderatori brisu po svom cefu.

Dakle, moderator moze brise po svom cefu, posto je post obrisan ne moze se dokazati da je u pitanju cef, sto namece zakljucak da :
Moderatori brisu po svom cefu.

Naravno to ne znaci da je svako brisanje iz tog razloga, ali mi to ne mozemo znati jer su postovi obrisani, sto znaci da je moguce da moderatori ipak brisu po svom cefu.


Takva su pravila foruma, pa kom se ne svidja ima izbor.


Iz prve nisam mogao da nadjem gde sam spominnjao BAN, ali sad ga nadjoh.
Moderatori rade po svojim ubedjenjima ( hvala im za to sto su se prihvatili posla, ja to ne bih nikada radio), ali ja pisem iz svojih iskustava.
Vrlo retko sam uspeo da procitam post koji je oBrisAN , nije da za neke nije bilo razloga, naprotiv bilo ih je i za sibe po turu. Nista manje nije bilo ni benignih postova da sam se pitao sta sam to propustio da se dogodilo ranije kad se takvi postovi brisu.
Sve svoje oBrisAne postove sam uspeo da procitam, sa nekima se i ne slazem, ali svi imamo prava na misljenje, a vredjao sam malo i suptilno.

Takva su pravila foruma, pa kom se ne svidja ima izbor.
Ako nije dobro, znaci da nije kraj. Ako je dobro, nece jos dugo bito tako.
User avatar
Cuburac
 
Posts: 13979
Joined: 15 Mar 2011, 15:44
Location: Komšiluk kruga dvojke

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby balkanski spijun » 22 Feb 2019, 09:14

Lose je ako se ne brise.Salje se pogresna poruka,izaziva se revolt kod pojedinaca,kao sto je bilo I u mom slucaju.

Da navedem primer.

Na temi KKCZ komentarisalo se o finalu KRK.Kradja,povlacenje tima sa dodele medalja.onda neki,a post I dalje stoji napise:secam se ono smece Vujosevic je to radio.
Sta znaci pridev smece I da li je redu bilo kome prisivati pridev smece.Po cemu je to manje ili vise uvredjivo ako neko napise Cokijevci,ili pudlice.Prvo se neobrise,a drugo brzinom svetlosti.
Nije tacna tvrdnja da nema selektivnog brisanja.

Jasno je meni da ne moze uvek sve da se obrise,ali posle par dana kad prodje,onda to ne pije vodu.

Po meni sva ta baljezganja nisu dobronamerna I nedoprinose forumu.Krstic je izneo svoj stav,misljenje,ali zbog izrecenog ga vredjati je nedopustivo.

Onda se javljaju moralisti.Osudjuju jedno,a drugo(Filip Visnjic).Dvostruke igre.Prvo ocistis svoje dvoriste,pa onda gledas u komsiluk.Dele se lekcije sta je moralno.
Vredjanje ne moze da bude selektivno I mora da se brise.

Cekao Sam par dana da vidim,da li ce neko da reaguje.Ne.Ne valja vam rabota.
User avatar
balkanski spijun
 
Posts: 13168
Joined: 02 Jul 2012, 18:09

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby Гроф Тинторето » 22 Feb 2019, 09:28

balkanski spijun wrote:.Prvo ocistis svoje dvoriste,pa onda gledas u komsiluk.Dele se lekcije sta je moralno.


Ocigledno nisi pocistio svoje dvoriste nakon finala, ali si zato dosao da cistis tudje.

Ja sam morao da intervenisem i prijavim djubre u vasem jer niko nije video da pocisti. Mozes i ti u nasem i pocistice ljudi.

Lajv teme retko ko prati od moderatora, ali sta se tamo govana izluci ne bi mi verovao.
Pretpostavka je najlaksi nacin da se dodje do pogresnog zakljucka.

Spoiler: pokaži
Buzz' Beater wrote:
Peskir wrote:Videh malopre u gradu Rakicevica iz Zvezde, nosi neku grejalicu. :biggrin: :biggrin:

Zagreva se za Fener :okk:



Josep Pep Guardiola - GOAT
User avatar
Гроф Тинторето
 
Posts: 31594
Joined: 23 May 2015, 16:32

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby JNA » 22 Feb 2019, 09:47

Još jednom imate opciju report/prijavite post ako mislite da nešto nije u redu...
User avatar
JNA
 
Posts: 8791
Joined: 18 May 2017, 13:32

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby neza » 22 Feb 2019, 09:55

Teranje na drukanje je gore nego samo drukanje! :puke:
Da je rat, ovde bi radio preki sud! :inquisitor:
Sem toga ni ne radi vam to dugme, kao sto sam vec naglasio... :jezik:
neza
 
Posts: 3776
Joined: 15 Sep 2011, 10:38
Location: NS

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby balkanski spijun » 22 Feb 2019, 10:14

Ma ja sam lud,sto uopste ulazim u bilo kakve rasprave.

Samo vi terajte kako mislite.
User avatar
balkanski spijun
 
Posts: 13168
Joined: 02 Jul 2012, 18:09

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby Karamazov » 22 Feb 2019, 10:40

balkanski spijun wrote:Lose je ako se ne brise.Salje se pogresna poruka,izaziva se revolt kod pojedinaca,kao sto je bilo I u mom slucaju.

Da navedem primer.

Na temi KKCZ komentarisalo se o finalu KRK.Kradja,povlacenje tima sa dodele medalja.onda neki,a post I dalje stoji napise:secam se ono smece Vujosevic je to radio.
Sta znaci pridev smece I da li je redu bilo kome prisivati pridev smece.Po cemu je to manje ili vise uvredjivo ako neko napise Cokijevci,ili pudlice.Prvo se neobrise,a drugo brzinom svetlosti.


Revolt kod pojedinaca se uglavnom javi kad se uvredi neko njima drag i koji je ostavio neki trag u njihovom klubu.

Oni koji to nisu njih ko šiša, oni nisu ljudi.

Pitanje da li bi bilo revolta da je ovakva uvreda prilepljena Muti Nikoliću.

Slažem se da ovako nešto ne treba dozvoliti. Post ću pronaći i ukloniti.

Što se tiče forumaša bilo kakva uvreda se briše.

Kada neko od forumaša uvredi neku posebno tebi dragu javnu ličnost, ne daje ti za prvo da ispaljuješ uvrede prema tom forumašu.

Prijavi post i kraj priče.
User avatar
Karamazov
 
Posts: 24580
Joined: 09 Dec 2014, 01:20

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby Cuburac » 22 Feb 2019, 11:01

Meni draga inteligencija, ali nju ko hebe.
Ako nije dobro, znaci da nije kraj. Ako je dobro, nece jos dugo bito tako.
User avatar
Cuburac
 
Posts: 13979
Joined: 15 Mar 2011, 15:44
Location: Komšiluk kruga dvojke

PreviousNext

Return to Avangarda.in

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 12 guests