Board index Forum Avangarda.in

Predlozi, primedbe, pohvale...

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby balkanski spijun » 16 Nov 2021, 12:49

Urkan wrote:Pa je l na kraju dozvoljeno vredjanje ili nije. Ovaj naseg cimnuo, pa vredjao, zlomamerno, i kad dobio nazad uvredu otisao kod admina da se zali. Ovaj se ubio da mu objasni sta misli u postu, dok kod drugog nije ni postojala namera za konverzacijom, vec samo uvrede. Nvukao ga na ban samo tako, mozda i u dogovoru sa ovim adminom. Znajuci da je zasticen vredjao coveka, i nikom nista, a ovaj nas dobi 3 meseca. Sad dolazi na nasu temu po novu zrtvu i da se sepuri kako zakon nije isti za sve. Sace Kareliju da jure sledeceg, pa jel to lepo?Za sve ove godine sam svasta video na internetu, mnogo mrznje i sukoba, ali forumi barem bila mesta bez vredjanja, sve sve, ali uvrede i psovke stvarno previse,i to je bila car toga. Svi smo isti tu, valjda.


Kad sam ja to nekoga navlacio na ban.Uzmes I prelistas imas arhivu I nadji.
Ok,razumem tvoj gnev,ali nemoras da izmisljas.Gfe sam se ja to zalio I kome?

Otisao na vasu temu I za Mitrovica napisao, brz oporavak.JEl to provokacija I navlacenje na ban.Svasta.

I'ma ovde ljudi s kojima sam vodio zucne rasprave,pa neka kazu da li I kada sam nekoga navlacio na ban.

Uzmi pa procitaj sta je doticni pisao.Konstantno omalovazavanje,sve uvijeno,perfidno,stavi smajli, zezam,se.
Imao sam ja izlive gluposti I uvredim(konkretno Grof,kad.sam.mu se obratio da lupeta),pa nije trebao niko da mi suflira,vec sam mu se javno izvinuo Nisam mu se obratio neprimereno da bi ga ponizio,omalovazio,vec me iznervirao.Pises jednom,drugi put,treci,ne on I dalje kao da ne cita.Koja je svrha pisanja,ako teras svoju pricu ,vrtis je.

Evo nadji mi gde sam provocirao na ban kao sto kazes nek pomognu (kako rece )saborci.

Momak prolupao pa nasao meni da pominje,spocitava,grickanje,Radonjica,rukomet I kojekakve gluposti,koje nikad nisam ispisao.

Sti se mene tice,ne moram vise rec da ispisem,ali takvim iskompleksiranim spodobama kojima je svrha bistvvovanja na forumu omovazavanje,nece moci.
Od mene ne.
Last edited by balkanski spijun on 16 Nov 2021, 13:06, edited 2 times in total.
User avatar
balkanski spijun
 
Posts: 13211
Joined: 02 Jul 2012, 18:09

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby Fratelo » 16 Nov 2021, 12:53

Podrska i za najboljeg admina na forumu, velikog gospodina Rajsa !!!
User avatar
Fratelo
 
Posts: 18101
Joined: 25 May 2017, 20:56

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby White Mamba » 16 Nov 2021, 12:57

Fratelo wrote:Podrska i za najboljeg admina na forumu, velikog gospodina Rajsa !!!

Opet + milion
Ćoba, kako niko od grobara nema problem sa tobom, a podjebavali smo se, podjebavamo se i fala bogu i nastavicemo na temama predvidjenim za to
Tip s rsba pravi valjda surnaesti nalog, svaki post mu je provokacija (cak ga i vi poklapate na maticnoj temi), i narani svim i svacim coveka koji je ovde od pocetka i nikad problem pravio nije
Treba trajno da leti
Deb'o. Sujetan. Oce kadrira. Ne vodi treninge. Oce stan u BGH2O. Dov'o asocijalnog Korija
NECE STEFI DA IGRA ZA NJEGA
Stop hibridnom ratu!!!
User avatar
White Mamba
 
Posts: 43082
Joined: 24 Oct 2015, 00:27

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby Opticus » 16 Nov 2021, 13:07

Нико и никада није случајно банован.

nije nikakav problem sto je banovan aragon, tip pise svasta i na maticnoj temi.
Problem je selektivno banovanje moderatora koji se krije iza svoje funkcije, pise tako da bi sam sebe trebalo da banuje.
I to ne jednom. Natrpava mudima , a ostali se zbog manjih stvari banuju. I ne samo Zvezdasi da se razumemo.
User avatar
Opticus
 
Posts: 3464
Joined: 28 Feb 2014, 12:07

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby enbidzi » 16 Nov 2021, 13:29

da, da Rajs je najbolji mod
(1000 za gospodina enbidzija na nalog victorija. i ubacite igru - pp 0-2 & dp 1-3 :D)
User avatar
enbidzi
 
Posts: 6484
Joined: 25 Oct 2012, 14:32

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby S73F4N » 16 Nov 2021, 17:29

Coveku je svaki post provokatorski i to u velikoj meri cini na maticnoj gde je donekle zastican.Najjace u ovoj situaciji da mu je prvi stao u njegovu zastitu lik koji radi slicno.Evo skoro napisa na maticnoj da je Madar novi Parker i gde je Partizanu Boston bio rival za potpis,a ne mocni Ulm.

Da je ovaj Aragon bio smirivan kada je trebalo mislim da do ovoga ne bi ni doslo.Mene samo zanima ip adresa od ovog lika,da li je to vec lik koji je 2-3x bio banovan ili novi izaslanik sekte.
User avatar
S73F4N
 
Posts: 4175
Joined: 30 Jun 2016, 21:36

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby bhc_comp » 16 Nov 2021, 18:10

Pa da, ovde se pod provokacijom smatra ako se ponašam isto kao vi, ali sam na suprotnoj strani. Vaši izlivi paranoje su dobrodošli, a mi smo tu da klimamo glavom i sve podržavamo, u suprotnom smo poslati sa RSB-a da vas špijuniramo. Kakvi mozgovi jbt...
teglica wrote:Ja imam privilegiju da kritikujem i Ostoju

jedno ime wrote:Veliki Dule objasnio malom kariju
User avatar
bhc_comp
 
Posts: 15655
Joined: 01 Nov 2013, 14:26

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby Karelia slims » 16 Nov 2021, 19:08

Kao što kaže Optikus, nije problem što je Aragon banovan, problem je selektivno banovanje.

Sramota je da Rajs, koji je provokator i troler i koji ovde samo troluje i provocira (pogledajte ko huška forumaše pred derbi na temi "košarkaški derbi") bez da napiše smislen upis na bilo kojoj temi, banuje forumaše za trolovanje i provokaciju.

I opet pitam, i opet znam da niko od moderatora neće odgovoriti, kako je moguće da forumaši koji više puta prostački vređaju druge forumaše, dobijaju ili brisanje upisa ili banove od jednog dana? Kakvu poruku time šaljete?

I pitanje jedno. Kako bi prošao forumaš koji bi odmah nakon derbija napisao upis "Radonja mudima izmerio kolika su Željkova usta"?
Трофеј Београду!
User avatar
Karelia slims
 
Posts: 15101
Joined: 19 Mar 2016, 12:07

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby Bogun » 16 Nov 2021, 19:18

Da kreneš možda od svog ponašanja? Ne.
U redu.
User avatar
Bogun
 
Posts: 32841
Joined: 15 Oct 2018, 19:19
Location: Niš

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby Karelia slims » 16 Nov 2021, 19:20

Kad sam ja to bio moderator i selektivno banovao?
Трофеј Београду!
User avatar
Karelia slims
 
Posts: 15101
Joined: 19 Mar 2016, 12:07

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby Bogun » 16 Nov 2021, 19:21

Evo savršen primer tvog bitisanjana forumu.

Samo neki pokušaji trolovanja.

I onda hoće da vodi ozbiljnu komunikaciju. :laugh:

Nađi nekog drugog da vozaš na tu priču.
User avatar
Bogun
 
Posts: 32841
Joined: 15 Oct 2018, 19:19
Location: Niš

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby Karelia slims » 16 Nov 2021, 19:26

Hoću da neko od moderatora odgovori zašto se dozvoljava selektivno banovanje, a ne da me ti pitaš da li ću da te bijem (kao što si mi odgovorio prošli put) ili da spinuješ i praviš nekakve nigdeveze paralele između mog ponašanja i selektivnog banovanja.
Трофеј Београду!
User avatar
Karelia slims
 
Posts: 15101
Joined: 19 Mar 2016, 12:07

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby Noodles » 16 Nov 2021, 19:27

Karelia slims wrote:Kao što kaže Optikus, nije problem što je Aragon banovan, problem je selektivno banovanje.

Sramota je da Rajs, koji je provokator i troler i koji ovde samo troluje i provocira (pogledajte ko huška forumaše pred derbi na temi "košarkaški derbi") bez da napiše smislen upis na bilo kojoj temi, banuje forumaše za trolovanje i provokaciju.

I opet pitam, i opet znam da niko od moderatora neće odgovoriti, kako je moguće da forumaši koji više puta prostački vređaju druge forumaše, dobijaju ili brisanje upisa ili banove od jednog dana? Kakvu poruku time šaljete?

I pitanje jedno. Kako bi prošao forumaš koji bi odmah nakon derbija napisao upis "Radonja mudima izmerio kolika su Željkova usta"?

Pa ko te tera da budes ovde? Vlasnik foruma navija za Partizan ali mi hocemo jednaka prava, jer tako pise. Taj balkanski spijun vredi ko 101 Aragon. Ako ti se ne dopada, postoje mesta gde vlada jednoumlje, ali tvoje trolovanje tamo vec ne bi razumeli.
TRI POENA, TRI POENA... NEMOJTE SE LJUTITI ŠTO SAM ZAĆUTAO ZA TRENUTAK...
User avatar
Noodles
 
Posts: 1173
Joined: 06 Jan 2014, 13:29

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby ИлићКапитен22 » 16 Nov 2021, 19:28

Да изјавим нешто за дневник.

Срећа ваша па нисам ја модератор.

Позз.
Бранко Нордеус и пријатељи клуба :srce:
User avatar
ИлићКапитен22
 
Posts: 23827
Joined: 17 Jun 2011, 15:51

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby Cvele » 16 Nov 2021, 19:32

"Samo da Kep ne dođe."
User avatar
Cvele
 
Posts: 18508
Joined: 03 Sep 2011, 15:09

PreviousNext

Return to Avangarda.in

Who is online

Users browsing this forum: NikLac and 6 guests