Board index Forum Avangarda.in

Predlozi, primedbe, pohvale...

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby Гроф Тинторето » 17 Feb 2019, 19:46

Гроф Тинторето wrote:Kakva vredjanja se dozvoljavaju na maticnoj temi. Auu
A onda se glumi ludilo okolo.

Jadno


:beyond:
Pretpostavka je najlaksi nacin da se dodje do pogresnog zakljucka.

Spoiler: pokaži
Buzz' Beater wrote:
Peskir wrote:Videh malopre u gradu Rakicevica iz Zvezde, nosi neku grejalicu. :biggrin: :biggrin:

Zagreva se za Fener :okk:



Josep Pep Guardiola - GOAT
User avatar
Гроф Тинторето
 
Posts: 31917
Joined: 23 May 2015, 16:32

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby Cuburac » 17 Feb 2019, 19:55

Гроф Тинторето wrote:
Гроф Тинторето wrote:Kakva vredjanja se dozvoljavaju na maticnoj temi. Auu
A onda se glumi ludilo okolo.

Jadno


:beyond:

Na maticnim temama dozvoljeno, laganje, psovanje, semenke grickanje i za dupe vatanje. Vi koristite sve mogucnosti, a mi samo srednje dve.
Ako nije dobro, znaci da nije kraj. Ako je dobro, nece jos dugo bito tako.
User avatar
Cuburac
 
Posts: 14228
Joined: 15 Mar 2011, 15:44
Location: Komšiluk kruga dvojke

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby Гроф Тинторето » 17 Feb 2019, 20:03

Nije dozvoljeno ni na maticnim sve.
Pretpostavka je najlaksi nacin da se dodje do pogresnog zakljucka.

Spoiler: pokaži
Buzz' Beater wrote:
Peskir wrote:Videh malopre u gradu Rakicevica iz Zvezde, nosi neku grejalicu. :biggrin: :biggrin:

Zagreva se za Fener :okk:



Josep Pep Guardiola - GOAT
User avatar
Гроф Тинторето
 
Posts: 31917
Joined: 23 May 2015, 16:32

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby Cuburac » 17 Feb 2019, 20:09

Гроф Тинторето wrote:Nije dozvoljeno ni na maticnim sve.

A segacenje na ovoj ?
Ako nije dobro, znaci da nije kraj. Ako je dobro, nece jos dugo bito tako.
User avatar
Cuburac
 
Posts: 14228
Joined: 15 Mar 2011, 15:44
Location: Komšiluk kruga dvojke

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby Гроф Тинторето » 17 Feb 2019, 20:18

Segacenje? Ja sam ukazao na licemerje.

Nisam branio forumasa koji ga je nazvao slinom, ali nisam ni dosao ovde da se zalim na vredjanje na maticnim temama. Post je bio napisan na Kasini, a tamo je vec dozvoljeno.

Prenesen ovde, taj post ima sasvim drugo znacenje.

Ali ako ti zelis da ga shvatis kao segacenje, samo izvoli.
Pretpostavka je najlaksi nacin da se dodje do pogresnog zakljucka.

Spoiler: pokaži
Buzz' Beater wrote:
Peskir wrote:Videh malopre u gradu Rakicevica iz Zvezde, nosi neku grejalicu. :biggrin: :biggrin:

Zagreva se za Fener :okk:



Josep Pep Guardiola - GOAT
User avatar
Гроф Тинторето
 
Posts: 31917
Joined: 23 May 2015, 16:32

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby Lee7 » 17 Feb 2019, 20:42

Molim nekog ozbiljnog za odgovor. Admina po mogućnosti.
Mene su banovali jer sam nazvao trolovanje kursadžijskim humorom na nesportskom na fudbalu. Tako da ti ovo ne pije vode.
"Kad nepravda postane zakon, otpor je tvoja dužnost!"
User avatar
Lee7
 
Posts: 2450
Joined: 17 Jan 2016, 00:59
Location: Nova Varoš, Srbija

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby Cuburac » 17 Feb 2019, 21:10

Гроф Тинторето wrote:Segacenje? Ja sam ukazao na licemerje.

Nisam branio forumasa koji ga je nazvao slinom, ali nisam ni dosao ovde da se zalim na vredjanje na maticnim temama. Post je bio napisan na Kasini, a tamo je vec dozvoljeno.

Prenesen ovde, taj post ima sasvim drugo znacenje.

Ali ako ti zelis da ga shvatis kao segacenje, samo izvoli.


Odvikao si se, poremetio te poraz. Ja sam se segacio.
Ako nije dobro, znaci da nije kraj. Ako je dobro, nece jos dugo bito tako.
User avatar
Cuburac
 
Posts: 14228
Joined: 15 Mar 2011, 15:44
Location: Komšiluk kruga dvojke

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby bhc_comp » 18 Feb 2019, 15:30

@Air, da li je na forumu zabranjeno vređanje novinara i da li zbog toga može da se popije sedmodnevni ban?
teglica wrote:Ja imam privilegiju da kritikujem i Ostoju

jedno ime wrote:Veliki Dule objasnio malom kariju
User avatar
bhc_comp
 
Posts: 15657
Joined: 01 Nov 2013, 14:26

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby AirBall » 18 Feb 2019, 15:43

bhc_comp wrote:@Air, da li je na forumu zabranjeno vređanje novinara i da li zbog toga može da se popije sedmodnevni ban?


Bio si moderator na forumu i znas pravila...

Cini mi se da stoji da se blaze uvrede javnih licnosti tolerisu dok se teze sankcionisu, a sta je lakse, ili teze odredjuju moderatori...

Ovo je odgovor i za tebe, a i za sve ostale...

Kaznjava se ne samo prestup vec i tendencija, kad neko u kontinuitetu pravi probleme on znatno lakse ide na hladjenje od nekog drugog ko nema ceste istupe...

Znaci ocenjuje se jedna sira slika...
''A ko su oni tudjim slugama da sude''
User avatar
AirBall
 
Posts: 106322
Joined: 14 Mar 2011, 22:22

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby bhc_comp » 18 Feb 2019, 16:15

Sve ja to znam, recimo prethodni ban je bio sasvim opravdan i zaslužen pa samim tim nije bilo nikakve potreba za diskusijom, ali ovaj poslednji je isključivo zato što jedan od moderatora(a svi mi vrlo dobro znamo o kome se radi) daje sebi previše za pravo i banuje na osnovu klubaštva, tj. zaboravlja da kao moderator mora da sagleda stvari realno, a ne iz ugla navijača.

Kao što i sam kažeš, bio sam dugo moderator i vrlo dobro znam pravila, a ono za šta sam ja banovan veze sa mozgom nema. Popio sam ban zato što sam na kasini Tegeltiju nazvao Tegejlija, što je realno smešna uvreda uzimajući u obzir šta sve ljudi pišu ovde svakodnevno (a posebno juče i ovih dana za vreme trajanja kupa) o raznoraznim javnim ličnostima, funkcionerima klubova, igračima i njihovoj široj i užoj familiji. Pre toga (između ova dva bana), niti mi je neki post obrisan, niti je bilo osnova za bilo kakvo upozorenje, a kamo li ban, na stranu to što sam poprilično siguran da me niko od vas sem njega za takvu glupost ne bi tek tako banovao, a pogotovo ne na kasini i bez ikakvog upozorenja niti bilo čega.

Nikakav problem nije da se popije ban za vređanje novinara (ako to može uopšte tako da se nazove) ako su zaista takva pravila, ali obojica znamo da niko ovde neće tek tako popiti ban zato što je novinara nazvao gejem ili mu izokrenuo malo prezime da tako zvuči, pa još na kasini gde se redovno javnim ličnostima opšti sa užom i širom familijom), ali morao bi neko od vas da priuči dotičnog šta treba da radi sada kada je postao moćan i dobio ban opciju, pošto očigledno ne ume da je koristi ili se previše loži pa ne ume da iskontroliše sreću zbog tog moćnog dugmenceta koje sada ima na raspolaganju.

Znači, pravio probleme nisam pošto mi još od pretodnog bana ni jedan jedini post nije izbrisan (što naravno možeš videti u logovima), niti sam opomenut. Jednostavno, momak ne ume da stavi klubaštvo i emocije na stranu, ne sviđa mu se to što pišem i banuje me na sedam dana bez ikakvog osnova. Da sam konstantno pravio probleme, da su mi brisani postovi pa ajde, ali ovo kao grom iz vedra neba je klasično izdrkavanje čoveka koji misli da je postao jako bitan i moćan zato što je na jednom forumu dobio opciju da nekoga banuje. Nije mu prvi put da ljude banuje iz čista mira ili zato što mu se ne sviđa ono što neko piše.
teglica wrote:Ja imam privilegiju da kritikujem i Ostoju

jedno ime wrote:Veliki Dule objasnio malom kariju
User avatar
bhc_comp
 
Posts: 15657
Joined: 01 Nov 2013, 14:26

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby Pit Bull » 18 Feb 2019, 16:27

Ali od svih ljudi, ti si nasao da pricas nekome o brisanju postova ili banovima i izdrkavanju ili kako vec kazes. Ako je neko to radio u moderaciji nekada na ovom forumu, to si bio ti. Jedan od razloga zasto sam i bio batalio ovaj forum na jedan period posto si mi redovno brisao postove u periodu kada sam ja izasao iz moderacije, neosnovano, bez ikakvog smisla.

A o klubastvu tek necemo govoriti, jer do sada nikada nisam banovao ljude koji navijaju za CZ, ali tebi sam progledao kroz prste dva puta, treci nisam.

I kao sto je Air rekao, za ponovljene prestupnike, tolerancija ce biti sve manja i manja.

Ili cete se pridrzavati pravila ili necete pisati. Naravno, svakome u moderaciji moze nekad nesto da promakne, zato postoji opcija report posta i svi na taj nacin mozete pomoci moderaciji u radu. Verujem da ti je poznata jer u poslednjih par meseci izbrisao sam neke postove koje si upravo ti reportovao, a neki forumasi su bili upozoreni.
▒▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒
User avatar
Pit Bull
 
Posts: 58257
Joined: 08 Jan 2013, 04:32

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby AirBall » 18 Feb 2019, 16:33

Mislim da smo sve razjasnili jer znas da se banovi ne obrazlazu

Sto se Tegija tice jos pre 9 godina sam obecao da necemo dozvoliti privatne uvrede na njegov racun... Puno nam je pomogao u pocetku, a za mene kao coveka koji drzi do svoje reci to i dalje ima ozbiljnu tezinu...

Banovace se i dalje oni koji budu vredjali Tegija i njegovu porodicu
''A ko su oni tudjim slugama da sude''
User avatar
AirBall
 
Posts: 106322
Joined: 14 Mar 2011, 22:22

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby bhc_comp » 18 Feb 2019, 16:43

Vidiš, niti se sećam da je nekada naznačeno da Tegi ne sme da se vređa, niti sam o tome imao pojma. Sasvim je bilo dovoljno da mi se obriše post i to jednom kaže, a ne da me dotični banuje na sedam dana zato što ima nešto lično protiv mene.

Nisam ni planirao da nastavljam diskusiju, samo sam hteo da skrenem pažnju da čovek ne radi svoj posao kako treba, ali uzimajući u obzir njegov poslednji post, sumnjam da će skloniti sujetu to što ima nešto protiv mene na stranu i pokušati da radi ono što radi kako treba i po pravilima foruma.
teglica wrote:Ja imam privilegiju da kritikujem i Ostoju

jedno ime wrote:Veliki Dule objasnio malom kariju
User avatar
bhc_comp
 
Posts: 15657
Joined: 01 Nov 2013, 14:26

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby AirBall » 18 Feb 2019, 16:48

Prvi post na temi, 20.03.2011.

http://www.avangarda.in/forum/viewtopic.php?f=114&t=82

Moderatori ce nastaviti da rade najbolje svoj posao sto znaju, imaju moju punu podrsku
''A ko su oni tudjim slugama da sude''
User avatar
AirBall
 
Posts: 106322
Joined: 14 Mar 2011, 22:22

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby neza » 18 Feb 2019, 16:51

E ja nemam pojma gde pomenuti trenutno i sta radi, zar nije ugasen SOS kanal? :question:
neza
 
Posts: 3776
Joined: 15 Sep 2011, 10:38
Location: NS

PreviousNext

Return to Avangarda.in

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 82 guests