Board index Forum Avangarda.in

Predlozi, primedbe, pohvale...

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby fabricio » 19 Apr 2019, 10:09

Ja isto, ima opcija "pogledaj aktivne teme" dok mobilna verzija cini mi se nema to kad sam pokusavao. A to je po meni najbolja opcija na forumu, ustedi se preko 90% vremena na pretrazivanje postova koji su napisani. Izlistas nove u sekundi i otvoris sta te zanima.
A sta ti radis kada ne poklanjas jogurte?
User avatar
fabricio
 
Posts: 13703
Joined: 24 Dec 2016, 21:43

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby Ćoba » 19 Apr 2019, 10:25

Pa imas tu opciju i na mobilnoj verziji samo moras prvo otici na pocetnu stranu. Jedna klik vise ali ista stvar.
User avatar
Ćoba
 
Posts: 23413
Joined: 09 Jul 2013, 01:47

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby vladokv » 23 Apr 2019, 20:42

John Doe wrote:
vladokv wrote:@ nepismenog

jel bi vise voleo da si u ovom finalu bio na parketu igrac future ili vas ?

@nepismenog
To je zbog u dupe te spičim :D


?

cisto da znam da mu odgovorim ako je ovo u skladu sa pravilima foruma..
User avatar
vladokv
 
Posts: 7618
Joined: 07 Aug 2017, 12:30

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby AbdurRahim » 09 Jun 2019, 23:08

Imam primedbu na Pit Bull, nijesam siguran u kojoj je funkciji ali zbog neslaganja u materiji mi preti da ne smijem pisati na matičnu temu. Iznosi i kvalifikacije o kvalitetu posta, kao da je apsolutno informisan... A forum valjda služi za razmenu mišljenja i informacija?
User avatar
AbdurRahim
 
Posts: 56
Joined: 06 Jun 2019, 15:35
Location: Herceg Novi

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby Pit Bull » 09 Jun 2019, 23:13

AbdurRahim wrote:Imam primedbu na Pit Bull, nijesam siguran u kojoj je funkciji ali zbog neslaganja u materiji mi preti da ne smijem pisati na matičnu temu. Iznosi i kvalifikacije o kvalitetu posta, kao da je apsolutno informisan... A forum valjda služi za razmenu mišljenja i informacija?



100 postova minimum. Pravilo foruma.

Ako se vec tolerise nekad, onda ti postovi moraju biti sa argumentima i nesto kvalitetno da se napise, a ne da se nabijaju postovi na zvanicnim temama.

Za sve nejasnoce, postoje pravila foruma, pozeljno procitati prilikom registracije.
▒▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒
User avatar
Pit Bull
 
Posts: 58105
Joined: 08 Jan 2013, 04:32

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby bhc_comp » 09 Jun 2019, 23:14

Samo je bilo pitanje vremena kad ćeš da počneš da se žališ a iz aviona se videlo još u startu da taj tvoj agresivni stav nakon dva, tri posta na forumu ne pije vodu. Oladi malo, poštuj sagovornike...
teglica wrote:Ja imam privilegiju da kritikujem i Ostoju

jedno ime wrote:Veliki Dule objasnio malom kariju
User avatar
bhc_comp
 
Posts: 15638
Joined: 01 Nov 2013, 14:26

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby AbdurRahim » 09 Jun 2019, 23:17

Tebe nijesam pominjao...što bi bilo agresivno ako se razmenjuju mišljenja? Ja nijesam njegovo nazvao nebulozom, nego on moje. Tebe sam zapamtio da si rekao oko Milka za 200k,što pitaj kog hoćeš nije tačno. No 350...evo kod god pitaj, vidjeces.

A gde smijem pisati? Mislio sam da ograničenja važe za kasinu i te podeljene teme?
User avatar
AbdurRahim
 
Posts: 56
Joined: 06 Jun 2019, 15:35
Location: Herceg Novi

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby Pit Bull » 09 Jun 2019, 23:19

Kao sto rekoh, tolerise se i na zvanicnim temama dok su smisleni postovi i sa argumentima jer te teme treba da sluze za kvalitetnu diskusiju (KKP, KKCZ, ABA...).

A prepucavanja i slicno nece prolaziti.

Kao sto rekoh, sve pise u pravilima foruma. Nisam ih ja pisao :D
▒▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒
User avatar
Pit Bull
 
Posts: 58105
Joined: 08 Jan 2013, 04:32

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby AbdurRahim » 09 Jun 2019, 23:22

Pa nijesu prepucavanja, ništa nije na ličnu osnovu. No ja tvrdim jedno, ti drugo... Ja se na najbolji način trudim da svoje obrazložim, čitam o svemu tome.

Ja na kasinu gde je decidno to pravilo ni ne ulazim, poštujem ga, a i nijesam zbog toga na forumu.
User avatar
AbdurRahim
 
Posts: 56
Joined: 06 Jun 2019, 15:35
Location: Herceg Novi

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby Pit Bull » 09 Jun 2019, 23:24

Opusteno :D


Samo bez agresivnosti. :biggrin:
▒▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒
User avatar
Pit Bull
 
Posts: 58105
Joined: 08 Jan 2013, 04:32

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby Angus Young » 09 Jun 2019, 23:28

Ruku na srce, ne postoji pravilo da ispod 100 postova ne smes da pises na maticnim temama, vec samo na patkometrijskim i spekulacijama.

Ali treba spustiti loptu svakako, sa tim se slazem..
nije uvek lako, ali je uvek lepo..
User avatar
Angus Young
 
Posts: 19493
Joined: 11 Mar 2014, 01:21

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby AbdurRahim » 09 Jun 2019, 23:30

Ma nijesam agresivan ni mrvu, to mi je nalepio ovaj gore zbog sujete za Milka. A čovjek naš Novljanski zet, sve se zna ovdje..

A ovo polemišemo, meni je Andrea sjajan za Partizan samo rekoh da nijesu u vezi Euroliga i njegovo imenovanje toliko.

Pa ja sam na to odmah ukazao, ove kasine i to su sve čista provokacija. Nijesam ovde da bih nekog izazivao
User avatar
AbdurRahim
 
Posts: 56
Joined: 06 Jun 2019, 15:35
Location: Herceg Novi

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby fabricio » 22 Jun 2019, 13:08

A da uvedete obavezno navodjenje izvora vesti?
Cisto da ne tupim glavu jel vest prenosi neki litvanski novinar od 500 pratioca, david pick, ili neko ozbiljno ime relevantno.
A sta ti radis kada ne poklanjas jogurte?
User avatar
fabricio
 
Posts: 13703
Joined: 24 Dec 2016, 21:43

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby veljkos161 » 21 Aug 2019, 15:38

Mislim da je ovo najprikladnija tema....zeleo bih da predlozim clana grobar_ Zvornik za moderatora, mislim da je covek zasluzio :okk: ....mozda vam ni ne fali moderatora, ali ako zatreba, mislim da bi njemu trebalo dodeliti tu cast :okk:
bezvezarije wrote:Jokić ako ne igra je pizda, mislim jebali ga konji, 2-3 nedelje s njima mu je dosta. Iako ne znam koji kurac odraslog muškarca to privlači.
veljkos161
 
Posts: 7377
Joined: 16 Apr 2019, 00:46

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby neza » 22 Aug 2019, 08:05

Ja bi da pohvalim najiskrenije Aira na koji nacin nas je resio onog pastira od "grofa", odavno nisam video kulturnije izbacivanje gosta sa svadbe, u kojoj je poceo da bljuje i sere a da se brise mladinom vencanicom, svaka cast, domacine! :hathello:
neza
 
Posts: 3776
Joined: 15 Sep 2011, 10:38
Location: NS

PreviousNext

Return to Avangarda.in

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 17 guests