Board index Forum Avangarda.in

Predlozi, primedbe, pohvale...

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby mastro mostro » 15 Mar 2011, 22:45

Pozdrav svim doseljenicima koji su doplivali do ove daleke obale, znanim i neznanim „njuškama“, kao i agilnim osnivačima ovog novog foruma, za koga se nadam, da će barem donekle opravdati pretenciozni naziv :o :lol: , i biti ugodno mesto za košarkaške (a uskoro nadam se i ostale sportske) teme.

Moja je (nadam se ne utopistička) želja da ovaj novi košarkaški kutak bude drugačiji, slobodniji i svesniji od ostalih koji obitavaju u srpskoj virtuelnoj orbiti.
Žestoke rasprave, prituvurečenja, sukobljavanje mišljenja je i više nego poželjno, ali način ophođenja i međusobno tretiranje forumaša mora biti na razini odmerenog i uviđavnog, i u okvirima civilizovanog i uljudnog, bez klinačkog tupljenja, ponavljanja istih fraza i izjava po n-ti put i agresivnog i svađalačkog-samo-radi-svađe pristupa.

S obzirom da su forumaši koji su se do sada „zapljunuli“, u svom pređašnjem forumaškom raspisavanju pokazali, da uz malo kreativne slobode i inicijative mogu ovaj forum napraviti jedinstvenim košarkaškim vrelom dobrih ideja, zanimljivih zapažanja, kvalitetnih diskusija, stručnih opservacija i analiza... ali i duhovitih komentara i vrednih (insajd) informacija.

Iskreno bih voleo da u iščitavanju stranica koje će tek biti napisane uživam sa sigurnošću da nisu baš svi segmenti srpske košarke (ali i sporta, društva nažalost) u tendenciji (pr)opadanja.
User avatar
mastro mostro
 
Posts: 868
Joined: 15 Mar 2011, 19:01

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby Felipao » 15 Mar 2011, 22:51

Pozz niggas,Pain is in tha house 8-)
Dja mi se ideja,mislim da ce ovo biti extra forum ;)
User avatar
Felipao
 
Posts: 10971
Joined: 15 Mar 2011, 22:46
Location: OBR

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby 1n54jd3r » 15 Mar 2011, 22:58

elaj wrote:Evo mene, pozdrav svima...

Jesam jedini Slovenac ovdje? :)

Došao sam na poziv Aira, uvijek me interesuje dobar i konstruktivan forum o košarci.. sorađivam i na Interbasket forumu.. u napred se izvinjam za moj srpsko-hrvatski.. nadam se da i to popravim skroz ovaj forum.

Lahko si, ampak nisi edini registrovan v Slovenijo ;)
Inat koji je pretrpeo sve faze razvoja i došao do terminalnog stadijuma - negiranje i sopstvene inicijative.
User avatar
1n54jd3r
 
Posts: 1359
Joined: 15 Mar 2011, 01:28

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby Diktator » 15 Mar 2011, 22:58

elaj wrote:Evo mene, pozdrav svima...



Pozdrav Elaj,pozivam te na deo foruma posvecenih reprezentativnim selekcijama da napises uvod u temu o reprezentaciji Slovenije ;) Kad budes imao vremena,naravno..nije o glavu.
Kraj sjaji sjajem novog pocetka.
19.04.2015.
Bol je privremen,ponos je vecan.
OBRADOVIC ZELJKO 22.06.2023.
User avatar
Diktator
 
Posts: 18505
Joined: 15 Mar 2011, 10:59

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby Sasa_Beli » 16 Mar 2011, 00:12

Pozdrav svima poznatim i nepoznatim :D

Hvala na pozivu :) Nadam se da cemo se lepo druziti i radovati uspesima naseg voljenog kluba :mrgreen:
Sasa_Beli
 
Posts: 5673
Joined: 16 Mar 2011, 00:10

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby bekrinjo » 16 Mar 2011, 01:54

Sve pohvale tvorcima foruma,iskreno ste me obradovali!
Ocekivao sam ovako nesto...
User avatar
bekrinjo
 
Posts: 5864
Joined: 16 Mar 2011, 01:37
Location: Usa

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby bwa » 16 Mar 2011, 08:12

Hvala na pozivu, bas ste me obradovali :D . Nadam se da ce brzo i podforum fudbal, a i da je Keza tu.
NE DAJTE SE PASJIM SINOVIMA!
Kome zakon leži u topuzu tragovi mu smrde nečovještvom
Doci ce dan, kada ces saam, krenuti putem beznadja, zeleci da, kao nikad do sad pobedis SAAAAAAAAM
User avatar
bwa
 
Posts: 11359
Joined: 15 Mar 2011, 08:11
Location: Niksic

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby Felipao » 16 Mar 2011, 09:43

Da pohvalim navigaciju,ne treba vishe smaracki back on top al zato obavezno treba da namestite da se ide na zadnji neprocitani post.
User avatar
Felipao
 
Posts: 10971
Joined: 15 Mar 2011, 22:46
Location: OBR

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby AirBall » 16 Mar 2011, 09:50

Pain wrote:Da pohvalim navigaciju,ne treba vishe smaracki back on top al zato obavezno treba da namestite da se ide na zadnji neprocitani post.


Trebali bi to da sredimo u neko skorije vreme... Takodje danas imamo u planu da zamenimo smajlije...

Molim vas za malo strpljena, jer smo tek poceli sa radom, tako da ce trebati malo vremena da se sve optimalizuje...

Vrlo skoro cemo krenuti i sa fudbalom, dok postoji zelja da se u perspektivi i ostali sportovi aktiviraju...

Ali idemo korak po korak, da se sve odradi maksimalno kvalitetno...
''A ko su oni tudjim slugama da sude''
User avatar
AirBall
 
Posts: 106313
Joined: 14 Mar 2011, 22:22

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby darkopfc » 16 Mar 2011, 11:25

s obzirom na ekipu koja se ovde polako okuplja, ovaj forum ne moze da omane...

pozdrav! Image
darkopfc
 
Posts: 2
Joined: 16 Mar 2011, 11:14

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby bekrinjo » 16 Mar 2011, 12:55

Otvorio bih topic za transfere,samo recite gde da ga otvorim?Jel moze u OStalo?
User avatar
bekrinjo
 
Posts: 5864
Joined: 16 Mar 2011, 01:37
Location: Usa

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby AirBall » 16 Mar 2011, 12:57

bekrinjo wrote:Otvorio bih topic za transfere,samo recite gde da ga otvorim?Jel moze u OStalo?


Moj je predlog da imamo dva topika za transfere, jedan u Evropskoj kosarci gde ce biti opsti transferi, a drugi za domacu i regionalnu kosarku, jer veliku vecinu ljudi posebno zanima sta se desava na lokalu...
''A ko su oni tudjim slugama da sude''
User avatar
AirBall
 
Posts: 106313
Joined: 14 Mar 2011, 22:22

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby bekrinjo » 16 Mar 2011, 12:59

AirBall wrote:
bekrinjo wrote:Otvorio bih topic za transfere,samo recite gde da ga otvorim?Jel moze u OStalo?


Moj je predlog da imamo dva topika za transfere, jedan u Evropskoj kosarci gde ce biti opsti transferi, a drugi za domacu i regionalnu kosarku, jer veliku vecinu ljudi posebno zanima sta se desava na lokalu...



Ok,sada cu ih otvoriti...

Jel tu idu striktno transferi ili se isti mogu i komentarisati?
User avatar
bekrinjo
 
Posts: 5864
Joined: 16 Mar 2011, 01:37
Location: Usa

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby AirBall » 16 Mar 2011, 13:01

bekrinjo wrote:
AirBall wrote:
bekrinjo wrote:Otvorio bih topic za transfere,samo recite gde da ga otvorim?Jel moze u OStalo?


Moj je predlog da imamo dva topika za transfere, jedan u Evropskoj kosarci gde ce biti opsti transferi, a drugi za domacu i regionalnu kosarku, jer veliku vecinu ljudi posebno zanima sta se desava na lokalu...



Ok,sada cu ih otvoriti...

Jel tu idu striktno transferi ili se isti mogu i komentarisati?


Pa moze se prokomentarisati, ali bi bilo dobro da ne zatrpavamo previse temu... Znaci neki osnovni komentar i idemo dalje...
''A ko su oni tudjim slugama da sude''
User avatar
AirBall
 
Posts: 106313
Joined: 14 Mar 2011, 22:22

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby Diktator » 16 Mar 2011, 13:05

gde cemo sa vestima iz KSS?Da idu zajedno sa KSL ne ide..ebem li ga..to je sad aktuelno zbog izbora,treba da se proprati..
Kraj sjaji sjajem novog pocetka.
19.04.2015.
Bol je privremen,ponos je vecan.
OBRADOVIC ZELJKO 22.06.2023.
User avatar
Diktator
 
Posts: 18505
Joined: 15 Mar 2011, 10:59

PreviousNext

Return to Avangarda.in

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 20 guests